Horoskop dzienny 28 grudnia 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 28 grudnia 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

To dobry dzień, by zainwestować pieniądze w urządzenia, które ułatwią Ci pracę i wszelkie obowiązki domowe. Pomyśl o nowym laptopie, robocie kuchennym lub żelazku parowym. Dziś pomocy mogą potrzebować bliscy Ci ludzie spod znaku Byka i Wodnika.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

To dobry czas na zmiany! Skup się na życiu zawodowym i prywatnym. Sam zdecyduj, które sfery Twojego życia wymagają poprawy, bądź radykalnej metamorfozy. To będzie początek nowego, lepszego rozdziału w Twoim życiu.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Najbliższe dni mogą być dla Ciebie niekomfortowe, szczególnie w życiu zawodowym. Dużo współpracowników może Ci się sprzeciwiać i mieć silne argumenty. Staraj się brać pod uwagę ich zdanie i podejmować przemyślane decyzje.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dziś szczególnie stroń od plotkowania i poruszania tematów, które nie dotyczą Ciebie. Niestety ten, komu powierzyłeś swoje zdanie na temat innych, może okazać się fałszywy i działać przeciwko Tobie. Dziś zaufaj Bliźniętom.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Dziś warto pomyśleć o zapachu, który będzie idealny w ostatnim, szalonym dniu tego roku, który zbliża się wielkimi krokami. Dla kobiet idealny będzie zapach orientalno-kwiatowy z ambrą i fiołkiem. Mężczyzna spod znaku Lwa idealnie będzie czuł się otulony zapachem lawendy i drzewa cedrowego.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dziś pomyśl, z kim chciałbyś odnowić starą znajomość. Przyjemnie będzie wspominać lata szkolne, wycieczki, ogniska, spotkania. To będzie świetna przygoda i czarujące wspomnienia! W razie potrzeby radą służą dziś Byk i Wodnik.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Dziś będziesz podatny na wszelkie urazy karku. Nie wykonuj gwałtownych ruchów, poświęć czas na serię ćwiczeń rozciągających i zaplanuj relaksującą kąpiel. W razie bólu i kontuzji zgłoś się do specjalisty.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Drogi Skorpionie, dziś pomyśl o swojej drugiej połówce. Jeśli ostatnio przytłaczały Was problemy codzienności, to dziś zorganizuj romantyczny wieczór. Idealna będzie kolacja przy świecach i wasza ulubiona muzyka. Miłego dnia!

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dziś pomyśl o kuszących zapachach. Dla kobiety idealne będą te z maliną, gruszką i orchideą, a dla mężczyzny te z nutą cynamonu, goździków i pieprzu. To idealny pomysł na prezent.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś możesz mieć skłonności do wymądrzania się, poprawiania wszystkich wokół i wygłaszania nadmiernie długich przemówień. Skoro czujesz się w takiej roli jak ryba w wodzie, to oczywiście nie zmieniaj tego, natomiast możesz męczyć ludzi, którzy z Tobą przebywają.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodniku, dziś możesz mieć niegroźne problemy z włosami. Panowie mogą zauważyć oznaki łysienia, a panie mogą mieć problemy z wypadaniem włosów. Warto pomyśleć o odpowiedniej suplementacji oraz diecie bogatej w witaminy. Wspaniałego dnia!

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

To dobry dzień, by pomyśleć o profesjonalnej sesji fotograficznej. To będzie idealna pamiątka utrwalająca ważny etap w życiu Twojej rodziny. Pomocy mogą potrzebować dziś Koziorożec i Baran – znajdź dla nich czas.

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT