Horoskop dzienny 29 grudnia 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 29 grudnia 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Drogi Baranie, to nie jest dobry dzień na chwilowe i ulotne przygody miłosne. Nie ryzykuj, ponieważ nie skończy się to dobrze. Wybierz się na spokojny spacer, który skłoni Cię do przemyśleń. Zastanów się, czego oczekujesz od innych ludzi.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Drogi Byku, jeśli czujesz się dziś lekko senny i zmęczony, zdecyduj się na spacer lub odrobinę aktywności fizycznej w towarzystwie przyjaciół, bądź rodziny. Wybierzcie się na łyżwy, sanki, zorganizujcie bitwę na śnieżki lub odwiedźcie stok narciarski. Do wyboru, do koloru!

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dziś zmęczone mogą być Twoje oczy. Ukojenie powinny zapewnić Ci odpowiednie krople i długie patrzenie na zielone. Staraj się spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu i ograniczyć pracę przy komputerze.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dziś szalej z fryzurą. Kobieta Rak niech eksperymentuje z warkoczami, lokami i artystycznymi upięciami. Mężczyzna spod tego znaku niech zdecyduje się na nowe cięcie, które zdecydowanie go odmłodzi. Powodzenia!

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Dziś niepotrzebnie będziesz rozpamiętywał kłopoty i przykrości, które spotkały Cię w przeszłości. Gwiazdy radzą, byś zainteresował się dniem dzisiejszym i tym, co czeka Cię w najbliższym czasie. Mimo eksplozji negatywnych uczuć, które wywołuje w Tobie przeszłość, staraj się nie przejmować tym, na co nie masz już wpływu.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Droga Panno, dziś ktoś zauroczy się zapachem Twoich perfum. Chodzą pogłoski, że nikt nie pachnie równie pięknie, jak Ty. Strzałem w dziesiątkę będą również zapachy z nutą jaśminu, gorzkiej pomarańczy i mandarynek z drzewem sandałowym.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Droga Wago, nadchodzą zmiany w Twoim życiu i uwaga… nie będą one zależne od Ciebie. Na szczęście gwiazdy przewidują pozytywne zwroty akcji, więc nie musisz się martwić. Będzie naprawdę ciekawie!

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Skorpionie, dziś możesz borykać się z dolegliwościami bólowymi. Szczególnie wrażliwe będą Twoje kości, więc musisz na nie uważać. Pomyśl również o diecie bogatej w wapń i odpowiednich ćwiczeniach. Rak i Koziorożec będą służyć Ci dobrą radą.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Drogi Strzelcu, dziś warto wstać dużo wcześniej, ponieważ złośliwość rzeczy martwych może Cię bardzo zaskoczyć. Być może odśnieżanie samochodu zajmie Ci więcej czasu niż zwykle, lub korki będą dłuższe niż te, w których stoisz codziennie. Miłego dnia!

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

To idealny dzień, by zaoferować pomoc starszym osobom w Twojej rodzinie, ale też sąsiadom i przyjaciołom. Zaproponuj im zrobienie zakupów, wyprowadź zwierzę na spacer lub ugotuj obiad. Każda pomoc się liczy!

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Drogi Wodniku, dziś możesz być z siebie dumny i podsumować swoje dotychczasowe małe i większe osiągnięcia. Pamiętaj, że najbliższy czas sprzyja Twojemu rozwojowi, więc dbaj o to nieustannie. Miłego dnia!

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Droga Rybo, dziś otaczać Cię będą niezwykle wartościowi i intrygujący ludzie. Rozmawiaj z nimi, zadawaj mnóstwo pytań i czerp od nich pozytywną energię, ponieważ taka okazja może się już nie powtórzyć.

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT