Horoskop dzienny 9 listopada 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 9 listopada 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj    na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś nie odpuszczaj, nawet jeśli będziesz czuł, że jest trudniej niż myślałeś. W kwestiach finansowych coś się może popsuć lub pójść nie po Twojej myśli. Na szczęście ktoś przyjdzie z pomocą. Dobrym towarzyszem na dzisiejszy dzień będzie osoba spod znaku Panny lub Koziorożca.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś jakieś szczęśliwe zrządzenie losu postawi Cię dokładnie tam, gdzie być powinieneś. Generalnie będzie dopisywać Ci szczęście, jedyne co musisz zrobić to nie walczyć z przeznaczeniem. Poddaj się prądowi zdarzeń, a zobaczysz, że zawiedzie Cię on w dobre miejsce. Dobrym doradcą będzie dziś Bliźniak lub Rak.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Niby nie lubisz dram ani żadnych towarzyskich sensacji, jednak dziś to właśnie Ty możesz stać się ich zarzewiem. Jedno słowo za dużo, zdradzenie jakiejś tajemnicy lub głupi żart wywołają pożar, który bardzo trudno będzie ugasić. Jeśli chcesz tego uniknąć, miej się na baczności.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dziś może spotkać Cię jakaś sytuacja, która totalnie zbije Cię z tropu. Nie będziesz wiedział jak się zachować, po której stronie stanąć ani co o tym wszystkim myśleć. Coś jednak będziesz musiał zrobić. Słuchaj rozumu i własnego doświadczenia. W razie kłopotów, dzwoń do bliskich, którym ufasz.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Drogi Lwie, dzisiejszy dzień może przynieść Ci nie lada dylemat, który całkowicie zajmie Twoją głowę. Jeśli szybko go nie rozwiążesz to w końcu Cię ona porządnie rozboli. Rozważ więc za i przeciw, a w razie potrzeby skontaktuj się z kimś bliskim. Mądrych rad spodziewaj się dziś od Wodników, Bliźniąt lub Koziorożców.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dziś trzymaj nerwy na wodzy, ponieważ możesz nie być w zbyt dobrym nastroju. Przykro by było gdyby tylko przez to oberwało się komuś, kto na co dzień Cię wspiera. W sprawach finansowych uważaj – nie inwestuj i nie rób dużych zakupów. Dobrym doradcą będzie dziś Lew lub Byk.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

W najbliższych dniach będziesz miał ogromne szczęście, które przejawiać się będzie głownie w sprawach finansowych i zawodowych. Zyskasz więcej niż mógłbyś przypuszczać. Co do miłości, to uważaj. Jedno niefortunne słowo czy żart, mogą sprawić komuś sporo przykrości.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dziś możesz liczyć na wsparcie ze strony innych ludzi, także tych nieznajomych! Załatwisz więc pewne sprawy szybciej i sprawniej. Co do kwestii uczuciowych, to Skorpiony czeka dziś jakaś niespodzianka. Będzie bardzo miła i na długo poprawi Wasze humory.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dziś działaj na chłodno i logicznie. Wyłącz emocje, ponieważ one tylko utrudnią pewne kwestie. W sprawach zdrowotnych możliwe jakieś drobne załamanie. Jeśli jednak odpoczniesz przez dzień lub dwa i porządnie się wygrzejesz, przeziębienie powinno szybko odpuścić.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dzisiejszy dzień będzie szybki i intensywny. By za nim nadążyć przyda Ci się więc sporo energii. Zadbaj o to, by zjeść w spokoju pożywne śniadanie i ułóż w głowie kolejność działania. Dobrym pomocnikiem okaże się dziś Lew lub Baran.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dziś włącz turbodoładowanie, ponieważ dzień może okazać się naprawdę szybki i wymagający. Bazuj na wiedzy oraz doświadczeniu, w razie niepewności zadawaj pytania i postaraj się nie rozpraszać. Druga połowa dnia będzie spokojniejsza. Mądrymi doradcami będą dziś Lwy i inne Wodniki.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dziś możesz spodziewać się jakichś drobnych kłopotów, które co prawda szybko miną, jednak przed tym zdążą wyprowadzić Cię z równowagi. Pamiętaj więc by nie wyżywać się na tych, którzy Cię otaczają. W sprawach finansowych możesz liczyć na mały progres. Mądrą radę uzyskasz dziś od Bliźniaka lub Byka.

<— z wczoraj     na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT