Horoskop dzienny 8 listopada 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 8 listopada 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj    na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś omijaj wrogów i ludzi, o których wiesz że są Ci specjalnie nieprzychylni. Konfrontacja może się bowiem bardzo źle skończyć. Zajmij się za to swoimi sprawami, nadrób sprawy domowe, odpocznij i naładuj akumulatory na kolejny tydzień. Dobrym towarzyszem na dziś będzie Byk lub Rak.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś unikaj zakupów przez Internet, szczególnie w sklepach, których w ogóle nie znasz. Oczekiwania mogą bowiem bardzo przerosnąć to, co ostatecznie dostaniesz. Wieczorem pokaż środkowy palec diecie i zjedz coś pysznego, na co od dawna miałeś ochotę. Dobrym towarzyszem na dziś będzie Koziorożec lub Rak.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dziś zamiast skupiać się na sobie, zajmij się bliskimi. Pokaż im, że jesteś i że mogą na Ciebie liczyć. Wieczorem zrelaksuj się, zadbaj o umysł i ciało. Pozwól sobie też na jakieś pyszne, niekoniecznie zdrowe danie 🙂 Dobrym towarzyszem na dziś będzie Wodnik lub Lew.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dziś w kwestiach uczuciowych pójdź na kompromis, a wiele na tym zyskasz. Przede wszystkim – święty spokój 🙂 Nie dawaj się też wciągać w żadne trudne rozmowy, ponieważ dzisiaj najzwyczajniej w świecie nie będziesz miał na nie cierpliwości ani ochoty. W sprawach zdrowotnych wszystko pod kontrolą, nie masz się o co martwić.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

W razie jakichś domowych kłótni musisz zająć dziś pozycję negocjatora i uspokoić towarzystwo. Pamiętaj by w sporze nie opowiadać się za żadną ze stron, ponieważ sprowadzisz czyjś gniew na siebie, a teraz nie jest Ci to do niczego potrzebne. Wieczorem zajmij się sobą i zadbaj o ciało. Kąpiel z lampką wina i pachnącą pianą wprowadzi Cię w błogi nastrój.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dziś nie wydawaj nikomu poleceń, szczególnie jeśli wszyscy macie dzień wolny. Odpocznij i daj innym też się zrelaksować. W sprawach zawodowych, wszystko na dniach się uspokoi i ułoży, więc nie zawracaj sobie tym głowy. Dobrym kompanem do rozmów będą dziś dla Ciebie Bliźnięta oraz Barany.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Dziś Wagi mogą liczyć na jakiś przełom. Będzie on dotyczył ważnej kwestii, która do tej pory była w zawieszeniu. Gwiazdy podpowiadają, że będzie dobrze, więc głowa do góry! Wagi single, poszperajcie trochę w Internecie, ponieważ możliwe, że to właśnie tam czeka na Was ktoś bardzo ciekawy.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dziś nie będziesz ani zbyt towarzyski ani specjalnie chętny do robienia czegokolwiek konstruktywnego. Nie zmuszaj się więc. Czasem każdy ma bowiem taki dzień, że marzy jedynie o świętym spokoju i o tym by pobyć trochę sam na sam z własnymi myślami. Podpowiadamy, że kwestie zdrowotne idą ku dobremu, więc nie martw się na zapas.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dziś Strzelce może dopaść melancholia i brak energii do działania. W związku z tym powinnyście się porządnie zrelaksować i odpocząć w gronie bliskich osób. Lub w samotności – jak wolicie 🙂 W każdym razie lepiej nie ruszajcie się z domu. Kanapa będzie dla Was najbardziej optymalnym miejscem.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś nie szukaj sobie na siłę problemów, ponieważ przez przypadek możesz je znaleźć. Poświęć za to czas na zabawę z dziećmi, pobycie z ukochaną osobą, ugotuj coś pysznego lub poleż na kanapie. Wszystko, co przyjemne – dziś jest dozwolone. I to w dużych dawkach!

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dziś możesz w jakieś kwestii poczuć ogromną bezradność. Zrozumiesz, że pewne kwestie są ponad Tobą i jesteś w nich uzależniony od innych. Nie wpłynie to zbyt dobrze na Twój nastrój. Popraw go więc sobie szybko czymś, co sprawia Ci przyjemność. Nie krępuj się, wszystkie chwyty dozwolone 🙂

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dziś możesz wpaść na jakiś genialny pomysł, który będzie związany z finansami, pracą bądź inwestycją. Koniecznie przemyśl go na poważnie, ponieważ może on okazać się kluczem do osobistego sukcesu! Dobrym doradcą w tej kwestii okaże się jakiś bliski Bliźniak, Lew lub Byk. Unikaj za to rad Wodników.

<— z wczoraj     na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT