Horoskop dzienny 11 października 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 11 października 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj    na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś inni będą w stosunku do Ciebie pobłażliwi i wyrozumiali. Nawet więc jeśli zdarzy Ci się jakaś wpadka, wszystko rozejdzie się po kościach. To także dobry dzień na dopracowanie jakiegoś planu. Lepiej teraz poświęcić mu chwilę niż potem poprawiać coś po sto razy.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Drogie Byki, dziś będziecie w siódmym niebie ponieważ znajdziecie czas na odpoczynek, zjecie coś pysznego, a i towarzystwo będzie Wam dopisywać. Możliwe też, że nadarzy się też okazja do spotkania z osobą, której dawno nie widzieliście. Jeśli tak, to nie stresujcie się – nadal bowiem wiele Was łączy 🙂 Wieczorem połóżcie się wcześniej spać i nie zarywajcie nocki.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dziś będziesz pragnął odpoczynku i świętego spokoju. Towarzystwo więc nie będzie Ci potrzebne, szczególnie to głośne i ciągle czegoś chcące 🙂 Wieczorem poeksperymentuj w kuchni ponieważ Twoje zmysły będą wówczas na maksa wyostrzone. Możliwe więc, że odkryjesz jakieś nowe smaki i stworzysz kulinarną perełkę!

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dziś możesz mieć wrażenie, że ktoś próbuje wywrzeć na Ciebie zły wpływ. Bądź więc asertywny i nie daj się wciągnąć w żadne brudne gry. Dodatkowo uważaj na plotkarzy – najlepiej z nimi nie rozmawiaj i nie dawaj im pożywki do tworzenia nowych towarzyskich sensacji. Dobrym kompanem na dzisiejszy dzień będzie Byk lub Waga.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Jeśli masz jakieś problemy, to nie tłum ich w sobie. Masz w końcu z kim pogadać, prawda? Poza tym, po Tobie drogi Lwie wszystko widać jak na dłoni – także smutek czy strach. Prędzej czy później, bliscy domyślą się, że coś jest nie tak i nie będą zadowoleni, że ukrywałeś przed nimi tak ważne sprawy.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dziś możesz mieć dzień „na nie”. Nic Ci się nie będzie chciało, nie będzie Ci potrzebne żadne towarzystwo i mało rzeczy będzie w stanie Cię zainteresować. Najprościej mówiąc – będziesz się po prostu nudzić. Na szczęście wyniknie z tego jedna, bardzo pozytywna kwestia – odpoczniesz 🙂

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Droga Wago, dziś postaraj się nie wchodzić w drogę innym ludziom. Nie krytykuj, nie wydawaj poleceń, nie osądzaj i nie żartuj sobie głupio ponieważ tego typu działania zaprowadzą Cię dziś jedynie do awantury. Dodatkowo uważaj na wszystko, co gorące! Dobrym towarzyszem na dziś będzie osoba spod znaku Lwa.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Nawet jeśli ostatnio wszystko się waliło i paliło, to dziś lub w najbliższych dniach odzyskasz nadzieję. Powód do optymizmu pojawi się dzięki podpowiedzi jakiejś mądrej głowy, która udowodni Ci, że sytuacja wcale nie jest taka zła. Rada dla wszystkich Skorpionów – dziś poświęćcie czas bliskim, przytulcie się, powiedzcie że kochacie i pobądźcie razem. Dobrze Wam to zrobi!

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dziś możesz nie być w najlepszej formie. Podbijanie świata, zostaw więc na inny dzień. Tym, co Ci dziś za to wyjdzie doskonale to gotowanie lub pieczenie. Poszukaj jakiegoś super przepisu i spraw sobie oraz domownikom nieco kulinarnej rozkoszy.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś Twoje pokłady cierpliwości mogą się wyczerpać, czego skutkiem będą nerwy, krzyki, wzajemne oskarżenia, a nawet chęć rzucenia tym wszystkim i wystrzelenia się na Marsa. Albo gdzieś jeszcze dalej! Na szczęście któryś z domowników, doskonale wie jak Cię uspokoić i nie zawaha się użyć tej sztuczki ponownie 🙂 Doskonałym „lekiem” będzie także coś słodkiego, nie odmawiaj więc sobie przyjemności, dziś zasłużyłeś!

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dziś czeka Cię bardzo przyjemny i łatwy w obsłudze dzień 🙂 Dobrymi towarzyszami będą przedmioty takie jak kubek z czymś pysznym i ciepłym, kocyk, kanapa i inne umilacze czasu typu książki, gry czy seriale. Wieczorem zadbaj o skórę i włosy. Peeling, balsam, maseczka czy inna forma nawilżenia są bardzo wskazane!

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

To będzie świetny, rodzinny dzień. Uda Ci się odpocząć, nacieszyć się bliskimi i zrobić coś pożytecznego dla samego siebie. Wieczorem zrób sobie wolne od gotowania i zamów coś pysznego z lokalnej restauracji. Postaraj się jednak nie wychodzić z domu jeśli nie musisz.

<— z wczoraj    na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT