Horoskop dzienny 23 grudnia 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 23 grudnia 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

To dobry dzień, by pomyśleć o inwestycjach finansowych. Jesteś urodzonym łowcą okazji i doskonale wiesz, że możesz polegać na swojej intuicji, dlatego zaczekaj chwilę na rozwój wydarzeń i sam będziesz wiedział, co robić. Powodzenia!

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Jeśli z reguły jesteś wrażliwy i tradycyjny w wyznawaniu uczuć, a flirtowanie jest dla Ciebie nielojalne i zbyt ryzykowne, to dziś nadal trwaj w swoich przekonaniach. W dzisiejszych czasach sentymentalność i  empatia są obcymi wartościami dla ludzi, dlatego nie zmieniaj się i dawaj przykład inny ludziom.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dziś coś może blokować Twoje pozytywne nastawienie do świata. Gwiazdy radzą, abyś udał się do lasu, parku, bądź nad jezioro z dala od zgiełku miasta. Weź kilka głębokich oddechów i pomyśl, skąd biorą się negatywne myśli. W razie potrzeby pomogą Ci Panna i Skorpion.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Drogi Raku, dziś ktoś może uznać Cię za osobę groźną i zbyt władczą. Pomyśl o tym, jakie pierwsze wrażenie możesz sprawiać, ponieważ będzie to dla Ciebie niezwykle ważne w najbliższym czasie. Nie zapominaj o rodzinie, która potrzebuje Twojego wsparcia i opieki.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Przygotuj się na nowe! Jeśli prowadzisz własną firmę, to pomyśl o innowacyjnych pomysłach, które mogą ulepszyć jej działanie. Natomiast, jeśli marzysz o założeniu własnego biznesu, to konsekwentnie postaw na jakość i nie bój się podejmować ryzykownych decyzji.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Ostatnie dni mogły źle wpłynąć na Twoje zdrowie psychiczne. Jeśli zawsze ratowałaś się ziołami polecanymi przez autorów poradników – dziś może to nie wystarczyć. Pomyśl, co sprawia Ci radość i zorganizuj dzień przyjemności. W razie potrzeby, zgłoś się do specjalisty.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Ktoś dziś zakocha się w Twoim spojrzeniu! Myślałaś wcześniej o swoich niezwykle magnetycznych oczach? To dobry czas, by docenić swoje atuty i pokochać samą siebie na nowo! Dobra radą będą służyć dziś Panna i Byk.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

 To dobry dzień, by pomyśleć o uwodzicielskich zapachach. Dla kobiety Skorpiona idealne będą perfumy owocowe i słodkie, dla mężczyzny spod tego znaku najlepsze będą charakterystyczne i gorzkie. Dobrą radą będą służyć dziś Bliźnięta i Lew.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dziś wydarzy się to, na co długo czekałeś. Los nagrodzi Cię bezinteresownie, dlatego ciesz się swoimi szczęściem bez liku! Pamiętaj, że radością najlepiej dzieli się z rodziną i przyjaciółmi. Wspaniałego dnia!

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Drogi Koziorożcu, dziś pomyśl o swoim zdrowiu. Gwiazdy radzą, abyś zrezygnował z cukru i mięsa, by poprawić swoje samopoczucie. Idealne będą dla Ciebie potrawy warzywne, kasze i ryż. Wspaniałego dnia!

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Niektórzy mogą uznać Cię dziś za osobę zbyt upartą. Niestety Twoja niechęć do zmiany zdania i trzymanie się swoich poglądów mogą nie być racjonalnie uzasadnione. Gwiazdy radzą, że czasem warto odpuścić.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dziś pomyśl o właściwościach miodu, które są niezwykle pomocne w zwalczaniu wszelkich chorób. Jeśli nie radzisz sobie z trądzikiem, spróbuj zastosować mieszankę miodu i oleju lnianego. Jeśli masz słabą odporność, sięgnij po wodę z miodem i cytryną. Efekty będą zaskakujące!

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT