Horoskop dzienny 22 grudnia 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 22 grudnia 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś pomyśl o sile miłości, która Cię otacza. To dzięki pielęgnowaniu zaufania, szacunku i wzajemnego zrozumienia, Wasze uczucie jest trwałe. Cieszcie się sobą nieustannie. Wspaniałego dnia!

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś może ogarnąć Cię ogromna wściekłość. Najprawdopodobniej Twój zły nastrój będzie spowodowany zachowaniem osoby, której nie spotkałeś nigdy wcześniej. Od Ciebie zależy jak dalej potoczą się losy Waszej znajomości :).

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Być może wcześniej nie zastanawiałeś się, jak ważne dla naszego zdrowia psychicznego i wewnętrznej harmonii są zapachy. Kobieta spod znaku Bliźniąt niech postawi dziś na perfumy z nutą cynamonu i drzewa sandałowego, natomiast mężczyzna na ostrą woń pieprzu i jeżyn. Ten dzień będzie ucztą dla zmysłów.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Raku, w pracy jesteś zawsze perfekcyjny, sumienny i dokładny. Potrafisz sprawdzać coś kilkanaście razy, by nie popełnić błędu – dziś bardziej zaufaj własnemu doświadczeniu i intuicji. Pamiętaj, że świetnymi współpracownikami są dla Ciebie Waga i Panna.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Gwiazdy przewidują dziś bardzo zabawny dzień. Bądź przygotowany na to, że ktoś pomyli Cię dziś ze sławną osobą i może z tego wyniknąć nie lada zamieszanie! Staraj się szybko rozwiązać tę sprawę, kłamstwo ma krótkie nogi. Miłego dnia :).

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Miłość to nie tylko błogie i beztroskie chwile, częste są też nieporozumienia i konflikty, dlatego, że w grę wchodzą prawdziwe emocje. Dziś staraj się zrozumieć swoją drugą połówkę i przedstawić jej swoje zdanie ze spokojem i cierpliwością.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Droga Wago, dziś pomyśl o magicznych właściwościach czosnku. Wiedziałaś, że pomaga na nadciśnienie, redukcję stresu i motywuje do aktywności fizycznej? Jeśli nie przepadasz za intensywnym smakiem czosnku, to dodaj go do ulubionego makaronu, lekkiego sosu czy twarożku. Smacznego!

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dziś nie zapominaj o ważnej cesze jaką jest komunikatywność. Możesz zyskać bardzo dużo i rozwiązać wiele spraw, jeśli pozbędziesz się dziś wstydu i nawiążesz kontakty z odpowiednimi ludźmi. Do dzieła!

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dziś ktoś, kogo uważasz za bliskiego znajomego, może okazać się zupełnie kimś innym. Spokojna rozmowa jest jak najbardziej wskazana. Skorzystaj dziś z rad ludzi spod znaku Wodnik i Koziorożca.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś w pracy mogą przydarzyć Ci się drobne problemy. Gwiazdy podpowiadają, abyś przyjrzał się bliżej zadaniom, które wykonałeś w ostatnim czasie – to one mogą być przyczyną niepowodzeń. Rady Lwa będą dziś bardzo przydatne.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

To dobry czas na ostatnie świąteczne zakupy. Gwiazdy podpowiadają, że idealnymi upominkami będą perfumy. Dla kobiet wybierz te z nutą jaśminu, piwonii, bądź konwalii. Dla mężczyzn wybierz te o zapachu jabłek, mandarynek i drzewa sandałowego.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dziś skup się na oczyszczaniu swojego organizmu. Idealne będą warzywne i owocowe soki. Podstawowym krokiem powinno być odstawienie słodyczy, fast foodów, słodkich napojów i kawy. Powodzenia!

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT