28 grudnia 2021

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 28 grudnia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dzisiaj będziesz miał świetne pomysły, jeśli chodzi o wszelkie sprawy zawodowe. Jednym słowem: ‘’będziesz mieć głowę do interesów”! Najlepszymi kompanami do podejmowania finansowych kooperacji będą zodiakalne Ryby oraz Panny, zaś lepiej uważać w tej kwestii na zodiakalne Skorpiony.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dzisiaj postaraj się być otwarty na wszelakie propozycje, ponieważ wśród nich może pojawić się prawdziwie atrakcyjna perspektywa! Jeżeli coś albo ktoś sprawi Ci przykrość, nie owijaj w bawełnę i szczerze mów, co czujesz. Dzięki temu będziesz miał lepszy kontakt z samym sobą oraz osobą, której to dotyczy.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dzisiaj nawiedzić Cię może większe, niż zazwyczaj oddanie tradycjom. Pomimo, że może to być to z lekka zaskakujące dla niektórych Twoich bliskich, to przyniesie pozytywne skutki. Warto spędzić ten czas w gronie rodzinnym i oddać się różnym dawnym tradycjom, które jeszcze bardziej zbliżą Was do siebie.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Tego dnia nad Twoim funkcjonowaniem zapanuje senność i skłonność do zapominania. Jeżeli pozwolisz im zdominować Twój umysł, to możliwe, że przyniosą Ci niemało kłopotów. Warto więc wziąć z rana chłodny prysznic i wykonać gimnastykę. Nie żałuj sobie również regenerującej, popołudniowej drzemki.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Drogi Lwie! Dzisiaj najdzie Cię ochota na to, aby kogoś uwieść i całkiem możliwe, że uda Ci się to z niemałym powodzeniem! Twoim szczęśliwym kolorem jest dzisiaj brązowy, więc nie zapomnij o nim w doborze swej garderoby oraz dodatków. Wystrzegaj się jednak kontaktów z zodiakalnymi Strzelcami!

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Droga Panno! Tego dnia będziesz miała skłonność do rozwlekania swych wypowiedzi, a także do skupiania się na tych mało istotnych elementach opowieści. Niestety, może to spowodować, że zanudzisz i nieco zniechęcisz swego rozmówcę. Twoją szczęśliwą liczbą będzie dzisiaj zdecydowanie 8!

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Dzisiaj Twoją uwagę mogą zająć głównie kwestie finansowe. Niestety, nietrudno będzie o konflikt z rodziną związany z tymi tematami, więc niektóre sprawy lepiej zachować dla siebie. Wieczorem spodziewaj się, że szybciej, niż zwykle odczujesz zmęczenie i zachce Ci się spać. Nie siedź więc do późna.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dzisiaj możesz poczuć lekkie znudzenie codziennymi sprawami i odczujesz, że do Twojego życia zaczęła się wkradać rutyna. Nie lekceważ tego i podejmij odpowiednie kroki, aby to zmienić. Być może dobrym krokiem będzie zmiana miejsca zamieszkania, pracy, bądź towarzystwa, w jakim się obracasz?

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Tego dnia możesz napotkać na pewne trudności z dokończeniem rozpoczętych wcześniej spraw oraz z byciem punktualnym. Powodem tego będzie wiele różnych czynników, ale przede wszystkim to, że ostatnimi czasy za dużo bierzesz sobie na głowę. Twój szczęśliwy kolor dzisiaj to zdecydowanie granatowy!

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Koziorożcu! Nadszedł czas na to, byś zapomniał o nieśmiałości! Dzięki temu, że nabierzesz więcej pewności siebie, uda Ci się załatwić coś, o czym od dawna myślałeś lub miałeś w planach. W tym celu najlepiej sprawdzą się praktyki medytacji, a do tego spisanie swoich myśli oraz uczuć na kartce papieru.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodniku! Dzisiaj pomyśl o wyruszeniu w podróż. Najlepiej, jeśli nie zaplanujesz jej skrupulatnie – postaw raczej na spontaniczne działanie. Koniecznie zabierz ze sobą kompanów, którzy lubią tego typu przygody. Najlepiej w tej roli sprawdzą się inne osoby spod znaku Wodnika, zwłaszcza płci żeńskiej.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dzisiaj postaraj się zastanowić nad wzięciem udziału w jakimś szkoleniu, bądź kursie, który może przydać Ci się na przyszłość. Niekoniecznie musi być on związany z Twoją obecną ścieżką zawodową lub karierą. Równie dobrze może dotyczyć on Twego hobby lub rozwijania innych praktycznych umiejętności.

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT