28 sierpnia 2021

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 28 sierpnia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Inni ludzie cenią Cię za wiele cech, które posiadasz. Jednak dziś postaraj się zastanowić, czy nie ma w Twoim charakterze czegoś, co może powodować spięcia lub złe samopoczucie u Ciebie i Twoich bliskich. Może być to cecha, która z pozoru wydaje się pozytywna, lecz w rzeczywistości przynosi niekorzystne skutki.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś możesz spotkać się rozczarowaniem. Mimo, iż Twoje intencje będą jak najlepsze i będziesz chciał dobrze, może Ci się coś nie udać. Pamiętaj, by wówczas nie poddawać się i nie przejmować za bardzo, bo już niedługo będziesz miał okazję, by to naprawić i nie będzie wątpliwości co do Twojego działania.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dzisiaj zaskoczysz samego siebie własną postawą lub działaniem. Dostrzeżesz też, że stać Cię na więcej, niż dotychczas przypuszczałeś. Jeśli poświęcisz czas na naukę i zagłębienie się w swe wnętrze, zrodzą się z tego same pozytywy. Dobrym partnerem do poważnej rozmowy będzie zodiakalny Lew.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Jeżeli dzisiaj zamierzasz wybrać się na zakupy, uważaj! Bowiem ktoś może naprawdę źle Ci doradzić, co poskutkuje Twoim niezadowoleniem i wyrzuceniem pieniędzy w błoto. Dlatego lepiej będzie, jeśli posłuchasz własnej intuicji i gustu. Ewentualnie poproś o radę kogoś, kto dobrze Cię zna i wie, co powinieneś wybrać.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

W dniu dzisiejszym powinieneś odpuścić sobie mało istotne sprawy i zająć się głównie tymi ważniejszymi. Przyniesie Ci to sporo korzyści. Jeżeli potrzebujesz więcej energii do działania, miej przy sobie kamień topazu, który świetnie wpływa na siły witalne, kreatywne działanie, a także niweluje bezsenność.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Jeśli jeszcze nie zdążyłaś pogodzić się ze swoimi decyzjami, dzisiaj jest na to idealny moment. Zaufaj sobie i zdaj się na swą intuicję, która działa prawidłowo i rzadko Cię zawodzi. Jeśli masz wątpliwości, co do swojego postępowania, daj sobie jeszcze trochę czasu na przemyślenia i spokojne, opanowane działanie.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Dziś Twoim szczęśliwym kolorem będzie żółty. Zatem jeśli chcesz, by ten dzień był naprawdę udany i obfity w przyjemne doznania, załóż na siebie coś w tym kolorze. Jego słoneczna barwa pozwoli Ci dostrzec pozytywy nawet w najmniejszych rzeczach, a także pomoże Ci zachować uśmiech w niemal każdej sytuacji.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dziś czeka Cię dobry nastrój! Układ planetarny będzie Ci naprawdę sprzyjał, więc bądź przygotowany na wiele pozytywnych doznań. Mogą być to z pozoru błahe, prozaiczne sprawy oraz te o większym znaczeniu. Może warto podzielić się swą pozytywną energią z kimś, kto obecnie bardzo jej potrzebuje?

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dzisiaj pora na to, by zadbać o swoje interesy. Uzbrój się zatem w wytrwałość, cierpliwość oraz pewność siebie. Pod żadnym pozorem nie odpuszczaj, ponieważ zwycięstwo w tej kwestii pociągnie za sobą znacznie więcej sukcesów. Dobrym doradcą będzie dziś zodiakalny Byk, więc weź pod uwagę jego zdanie!

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

To doskonały dzień na flirty, randki, czułości oraz wyznania. Dotyczy to zarówno singli, jak i osób będących w związkach. Pamiętaj, że temperaturę uczuć należy podkręcać cały czas, nie tylko na początku znajomości! Warto przygotować dla swojej drugiej połówki coś z czekoladą, bo to świetny afrodyzjak!

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dziś gwiazdy nie będą dla Ciebie zbyt przychylne. Miej się zatem na baczności, gdyż Twoje starania oraz wysiłki mogą zakończyć się niepowodzeniem. Przygotuj się na każdy z możliwych obrót zdarzeń, by uniknąć nagłego rozczarowania. Mimo wszystko nie rezygnuj z podejmowania prób, bo nic nie jest przesądzone!

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Droga Rybo! Tego dnia Twój układ trawienny będzie potrzebować lekkostrawnej diety. Dlatego postaraj się jeść głównie nabiał oraz warzywa i uważaj, by posiłki nie były za bardzo przetworzone. Warto także ograniczyć spożycie mięsa, bo zbyt częste jego jedzenie nie jest zdrowe, a nawet wręcz przeciwnie!

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT