Horoskop dzienny 5 września 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 5 września 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj          na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś możesz odczuć pewnego rodzaju zmęczenie lub znudzenie, nie bierz więc na swoje barki zbyt dużo. W razie jakichś kłótni czy nieporozumień nie wdawaj się w dyskusje ponieważ nie wyjdzie Ci to na dobre. Jeśli tylko masz ku temu możliwość, postaw na odpoczynek i spędzenie czasu tak jak lubisz. Ewentualne zaległości zdążysz jeszcze nadrobić.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

To będzie świetny dzień na jakieś imprezy czy odpoczynek w gronie osób, które są Ci bliskie. Możliwe, że poznasz pewien sekret, który dosłownie zwali Cię z nóg. Pamiętaj jednak by nie przekazywać go dalej, nawet jeśli będzie Cię kusiło. Dobrym towarzyszem na dzisiejszy wieczór będzie Waga oraz Wodnik.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Z jakiegoś powodu będziesz dziś nieco nerwowy, co może wpłynąć negatywnie na Twoje relacje z innymi. Postaw więc na sobotę w kameralnym gronie, a jeśli masz ochotę, spędź ją nawet sam na sam ze sobą. Pozwoli Ci to poukładać pewne sprawy i odpocząć od pośpiechu. Uważaj na zimne napoje i postaraj się wieczorem nie zmarznąć, Twoja odporność może się bowiem w końcu poddać.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Miłość to coś, co dziś od samego rana będzie wyczuwalne w powietrzu otaczającym Raki. Jest to więc dobry dzień na wyznania, wspólne decyzje, czułość i najzwyczajniejsze w świecie bycie razem. Uważajcie jednak na swoje finanse i nie szalejcie zbytnio z wydatkami. Miesiąc się dopiero rozpoczął!

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Postaraj się nie dyktować innym tego, co mają robić ponieważ możesz popaść w konflikt z kimś, na kim w głębi duszy bardzo Ci zależy. Wyluzuj także w kwestiach obowiązków. Postaw na relaks, odpoczynek i spędź ten dzień dokładnie tak, jak lubisz. Gwiazdy podpowiadają, że będziesz miał szczęście, możesz natknąć się na jakąś super promocję, a być może nawet coś wygrasz!

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Każdy dzień może okazać się wspaniałą przygodą – nawet ten! Daj sobie więc szansę na odrobinę szaleństwa i sięgnij po marzenia. Odezwij się także do osoby, którą ostatnio zaniedbałeś, zwykły telefon czy wiadomość, mogą bowiem dać pretekst do spotkania i ponownego zaciśnięcia więzi. Wieczór spędź koniecznie w lubianym przez siebie towarzystwie i nie zamykaj się w czterech ścianach.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Ktoś może dziś wymagać od Was czegoś, na co wcale nie macie ochoty. Dobrze więc niczego nie obiecywać, tylko zobaczyć jak rozwinie się dzień oraz Wasz humor. Sprawcie sobie odrobinę przyjemności i odpocznijcie, ponieważ przyszły tydzień może okazać się bardzo intensywny. Uważajcie na Lwy, trzymajcie się natomiast Wodników oraz Koziorożców.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dziś nie dawaj się zbytnio ponieść ciekawości, możesz bowiem mocno sobie zaszkodzić. Unikaj także zatłoczonych miejsc i ściągnij nogę z gazu jeśli jesteś kierowcą. Generalnie uważaj na siebie oraz swoich bliskich, kontroluj sytuację i odpuść na jeden dzień spontaniczność. Jeśli masz do podjęcia jakąś ważną decyzję, to przełóż to na inny termin.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

To będzie jeden z lepszych dni w tym miesiącu. Możliwe, że czeka Cię jakaś niezapomniana impreza, wyjazd czy spotkanie. Całkiem prawdopodobne też, że z jakiegoś powodu poprawi się Twoja sytuacja finansowa. W każdym razie w końcu poczujesz się naprawdę szczęśliwy i nikt Ci tego nie odbierze.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Jeśli to tylko możliwe, to dziś zafunduj sobie odrobinę relaksu, a nawet lenistwa. Zrób coś dla siebie, zadbaj o wygląd, popraw sobie samopoczucie i zajmij się tym, co sprawia Ci radość. Zadzwoń do bliskiej osoby, z którą od dawna nie miałeś kontaktu, a może uda Wam się w końcu spotkać. Uważaj na Wodniki, mogą Ci one bowiem dziś przysporzyć jakichś niepotrzebnych nerwów czy też problemów.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Drogie Wodniki, postarajcie się dziś być bardziej uważne niż zazwyczaj, ktoś może bowiem chcieć Was wykorzystać lub oszukać! Przebywajcie w towarzystwie osób, którym ufacie w stu procentach i odłóżcie na bok wszelkie ważne decyzje czy większe zakupy. Pilnujcie także własnego języka i nie komentujcie na głos zachowania czy wyglądu innych. Możecie sobie bowiem przez to narobić niepotrzebnych wrogów.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Nie karmcie się złudzeniami drogie Ryby. Pamiętajcie, że pewni ludzie po prostu się nie zmieniają i niektórych nie warto przy sobie trzymać. Zadbajcie natomiast o tych, którzy dają Wam szczęście i spędźcie razem więcej czasu. Koniecznie z dala od rozpraszaczy typu komputer czy smartfon!

<— z wczoraj          na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT