Horoskop miesięczny luty 2022

Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny na luty 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym miesiącu! Jak Ci minie miesiąc? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop miesięczny marzec 2022

Horoskop miesięczny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Możesz przejawiać spore skłonności do udawania, że wszystko jest w jak najlepszym porządku podczas, gdy rzeczywistość będzie wyglądać inaczej. Jednak lepiej powstrzymaj się przed tym, ponieważ przyniesie Ci to zdecydowanie więcej szkód, niż korzyści. Twoimi szczęśliwymi dniami będą 8, 11 oraz 19 lutego, zaś sprzymierzeńcami – zodiakalne Lwy oraz Skorpiony.

Finanse: Nawet, jeśli nie uda Ci się osiągnąć wyznaczonego sobie celu, nie miej sobie tego za złe. Bowiem możliwe, że ten pozornie mniej korzystny obrót sytuacji okaże się dla Ciebie lepszy.

Miłość: Warto będzie podjąć ryzyko. Nie owijaj w bawełnę w kontaktach z innymi, a zwłaszcza osobami, na których Ci zależy. Jeśli nosisz kogoś w swoim sercu, niech będzie on tego świadomy! To, jak zachowa się po usłyszeniu wyznania, powie Ci o nim wiele ważnych rzeczy.

Praca: Nie kuś losu! Postaraj się pracować tak, aby osiągnąć potrzebne rezultaty, jednak bez większych afer i sensacji, które mogą Ci wyjątkowo zaszkodzić w tym miesiącu.

Horoskop miesięczny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Warto będzie skupić się na tym, co najczęściej sprawia, że czujesz się przytłoczony oraz zdemotywowany. Bowiem bardzo możliwe, że obciążeniem jest coś, co towarzyszy Ci od bardzo dawna, jednak nie przykładasz do tego zbyt dużej wagi. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Ryby oraz Koziorożce, zaś szczęśliwymi dniami – 5, 15 oraz 25 lutego.

Finanse: Czas rozpocząć polowanie! W tym celu wytęż wszystkie swoje zmysły i wypatruj niesamowitych okazji, które będą krążyły wokół Ciebie, czekając tylko na to, aż je zauważysz!

Miłość: Powinieneś mieć na uwadze to, że nikt nie jest w stanie sprostać wygórowanym wymaganiom, ani oczekiwaniom. Dotyczyć to będzie zarówno Ciebie, jak i innych osób, z którymi będziesz miał do czynienia. Postarajcie się nawzajem dopasować do siebie, móc by żyć w zgodzie i harmonii.

Praca: Nie obiecuj sobie za dużo, bo możliwe, że nie zdołasz tego osiągnąć, w wyniku czego odczujesz rozczarowanie. Zamiast tego działaj spokojnie, podążając za samym sobą.

Horoskop miesięczny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Twój stan zdrowia, a także samopoczucie będą w dużym stopniu zależne od innych osób. Bowiem za bardzo będziesz brać sobie do serca niektóre słowa oraz sytuacje, które wpłyną na Twoje funkcjonowanie. Istotnym
i pomocnym czynnikiem będzie wówczas umiejętność zdystansowania się. Twoimi szczęśliwymi dniami będą 6, 13 oraz 20 lutego, zaś sprzymierzeńcami– zodiakalne Wagi oraz Barany.

Finanse: Nawet, jeśli stracisz jakąś część swoich oszczędności, nie ubolewaj nad tym za bardzo. Bowiem w niedługim czasie uda Ci się je odzyskać, być może nawet w podwojonej ilości.

Miłość: Nikt w tym czasie nie da Ci tyle wsparcia i miłości, co zodiakalny Strzelec! Postaraj się zatem nawiązać bliski kontakt z osobami spod tego znaku i zaufaj ich intuicji. Dodatkowo uważaj, aby nie zgubić się w niebezpiecznym uczuciowym labiryncie!

Praca: Pozwól swoim współpracownikom na to, aby dołożyli własną cegiełkę do Waszej wspólnej pracy. Dzięki temu, zjednoczonymi siłami, stworzycie coś naprawdę godnego uwagi!

Horoskop miesięczny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Warto poszerzyć swoją wiedzę w zakresie naturalnych sposobów dbania o swoje zdrowie i ogólnie mówiąc, o siebie. Bowiem Twój organizm może dodatkowo potrzebować delikatnych, nieinwazyjnych metod, aby nieco lepiej funkcjonować. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Byki oraz Bliźnięta, natomiast szczęśliwymi dniami – 7, 19 oraz 23 lutego.

Finanse: Uważaj! Bowiem możesz mieć niemałą skłonność do podejmowania pochopnych, nieprzemyślanych decyzji, których konsekwencje nie będą dla Ciebie zbyt korzystne.

Miłość: Możliwe, że będzie miała miejsce sytuacja, w której ktoś wprawi Cię w nerwowy nastrój i Wasze stosunki nieco się pogorszą. Jednak postaraj się nie trzymać w sobie urazy zbyt długo i dać kolejną szansę Waszej relacji. Gwiazdy mówią, że będzie ona tego warta.

Praca: Podczas zajęć związanych z pracą wyjątkowo będzie Ci potrzebna cisza oraz brak rozpraszaczy wokół. W przeciwnym razie możesz mieć spore kłopoty ze skupieniem.

Horoskop miesięczny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Ten miesiąc będzie naprawdę udany, jeśli chodzi o Twoje kwestie zdrowotne. Nie dosięgną Cię żadne silniejsze dolegliwości bólowe, ani infekcje, a do tego przez większość czasu będzie Ci dopisywało także dobre samopoczucie. To dobry czas, aby być aktywnym! Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Wagi oraz Skorpiony, zaś szczęśliwymi dniami – 1, 18 oraz 27 lutego.

Finanse: Nie zwlekaj dłużej z tym, co chodzi Ci po głowie od dłuższego czasu. To będzie dobra pora na wprowadzenie w życie nowych decyzji oraz ryzykownych przedsięwzięć.

Miłość: Istnieje osoba, która intensywnie o Tobie myśli i ma nadzieję na stworzenie z Tobą trwałej relacji. W tym miesiącu prawdopodobnie dowiesz się, kto to jest, a przynajmniej zaczniesz się tego domyślać. Na tą chwilę trudno jednak stwierdzić, czy Ty również darzysz uczuciem tą osobę.

Praca: Czeka Cię spory wysiłek, zwłaszcza w drugiej połowie miesiąca. Jednak zdecydowanie będzie on opłacalny, więc warto dołożyć wszelkich starań do tego, co będziesz robić.

Horoskop miesięczny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Możliwe, że przez kilka dni pod rząd będziesz odczuwała znużenie oraz brak motywacji do działania. Jednak nie popadaj z tego powodu w panikę, ponieważ najprawdopodobniej będzie to spowodowane pogodą oraz układem gwiazd. Zatem po prostu odpocznij. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Wodniki oraz Barany, zaś szczęśliwymi dniami – 6, 17 oraz 28 lutego.

Finanse: Ten czas nie będzie raczej sprzyjał Twojemu oszczędzaniu, ani odkładaniu inwestycji na później. Mimo to jednak warto będzie przynajmniej odrobinę poskromić swoje chęci.

Miłość: Możesz odczuwać nieodparte pragnienie obnażenia swoich uczuć oraz marzeń przed jakąś osobą i będziesz bić się z myślami, czy tego nie zrobić. Odpowiedź jednak nie jest jednoznaczna – to zależy od tego, czy jesteś przygotowana na każdą wersję wydarzeń po takim wyznaniu.

Praca: Może dojść do mniejszej lub większej sprzeczki pomiędzy Tobą, a którymś z Twoich kolegów z pracy i prawdopodobnie to Ty będziesz osobą, która jako pierwsza wyciągnie rękę na zgodę.

horoskop tygodniowy

Horoskop miesięczny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Dobre wieści! Jeżeli ostatnimi czasy zmagałaś się z jakimiś dolegliwościami, to w tym miesiącu możesz spodziewać się delikatnej, a niewykluczone, że może nawet większej, poprawy. Wszystko dzięki sprzyjającemu układowi gwiazd! Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Skorpiony oraz Barany, natomiast szczęśliwymi dniami – 6, 18 oraz 22 lutego.

Finanse: Nie obiecuj nikomu za dużo, jeśli chodzi o kwestie finansowe, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, iż nie zdołasz dotrzymać danego słowa.

Miłość: Nikt nie będzie w stanie uszczęśliwić Cię tak bardzo, jak będziesz mogła zrobić to sama. Bowiem w tym miesiącu sprzyjać Ci będzie miłość, a także szacunek do samej siebie, a co za tym idzie, wgląd we własne potrzeby oraz pragnienia i spełnianie ich.

Praca: Możliwe, że ktoś usilnie będzie próbował dać Ci cenne wskazówki dotyczące Twojej pracy. Jednak zanim je przyjmiesz, lepiej dobrze zastanów się nad ich wartością.

Horoskop miesięczny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: W tym czasie w kwestiach zdrowia lepiej nie podejmuj żadnego większego ryzyka, ponieważ prawdopodobnie nie wyjdzie Ci to na dobre. Zamiast tego trzymaj się sprawdzonych sposobów działania oraz schematów, które do tej pory Cię nie zawiodły. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Lwy oraz Bliźnięta, zaś szczęśliwymi dniami – 2, 18 oraz 24 lutego.

Finanse: Nie słuchaj rad, ani wskazówek, jakie będą dawać Ci zodiakalne Koziorożce, ponieważ najprawdopodobniej nie wyjdą Ci one na dobre, a nawet wręcz przeciwnie.

Miłość: Możliwe, że w najmniej oczekiwanym momencie spotkasz osobę, która będzie miała znaczący wpływ na niektóre aspekty Twojego życia. Czy będzie to relacja romantyczna, czy też bardziej przyjacielska – póki co trudno stwierdzić. W każdym razie warto w nią wkroczyć!

Praca: Możliwe, że trudno Ci będzie znaleźć pomoc potrzebną do wykonania zadań, które będziesz miał na swej głowie. W związku z tym najlepiej kieruj się po prostu tym, co uważasz za słuszne.

Horoskop miesięczny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Dla dobra swojego zdrowia postaraj się zajrzeć w głąb siebie i wsłuchać uważnie w to, co będzie miał Ci do powiedzenia Twój organizm. Przydatną praktyką, która ułatwi Ci to zadanie jest na przykład medytacja. Nie poddawaj się, jeśli pierwszy raz nie przyniesie oczekiwanych rezultatów! Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Byki oraz Wagi, zaś szczęśliwymi dniami – 2, 17 oraz 20 lutego.

Finanse: Jeżeli wahasz się pomiędzy jakimiś dwiema możliwościami, wybierz tą, którą brałeś pod uwagę jako pierwszą w kolejności.

Miłość: Możesz przejawiać skłonności do starania się o względy oraz uznanie osoby, która nie będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Bowiem jej podejście do życia, a także stosunek do Ciebie będą dosyć wątpliwe. Uważaj przede wszystkim na zodiakalne Barany.

Praca: Może zdarzyć Ci się zaniedbanie własnych obowiązków, przez co będziesz blisko tarapatów. Jednak najprawdopodobniej wszystko rozejdzie się po kościach.

Horoskop miesięczny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Nie musisz szukać daleko tego, co przyniesie Ci szczęście, a co za tym idzie, także dobry stan zdrowia. Bowiem gwiazdy mówią, że znajdujesz się bardzo blisko źródła spokoju oraz dobroczynnej energii. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Lwy oraz Panny, zaś szczęśliwymi dniami – 6, 11 oraz 25 lutego.

Finanse: Warto zastanowić się nad inwestycjami, które przyniosą Ci długotrwałe korzyści i nie zakończą się na jednym działaniu.

Miłość: Jeżeli jesteś w związku, to będzie dobry czas dla Ciebie, Twojego partnera oraz, ogólnie mówiąc, Waszej relacji. Bowiem zgłębicie wiedzę o sobie nawzajem, a także zrozumiecie i zaakceptujecie niektóre kwestie, które do tej pory często były powodem sporów.

Praca: Jeśli jesteś w trakcie pracy nad jakimś projektem, warto pomyśleć nieco inaczej, niż zwykle. Pójście nową drogą przyniesie Ci bowiem spore korzyści!

Horoskop miesięczny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Możliwe, że będziesz zmuszony do wysiłku większego, niż zazwyczaj. Ważne, abyś miał wówczas na uwadze kondycję swojego kręgosłupa, ponieważ może potrzebować on większej ilości troski, aby móc sprawnie funkcjonować. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Raki oraz Bliźnięta, natomiast szczęśliwymi dniami – 12, 19 oraz 26 lutego.

Finanse: Jeżeli od pewnego czasu chodzi Ci po głowie jakaś większa zmiana, to będzie bardzo dobry czas na wprowadzenie jej do swojego życia.

Miłość: Nie powinieneś ufać temu, co na temat spraw sercowych będą mówić zodiakalne Koziorożce. Bowiem ich wiedza oraz intuicja w tych kwestiach nie sprawdzi się w odniesieniu do Twojej sytuacji. Uważaj przede wszystkim na osoby płci męskiej spod tego znaku!

Praca: Nie zaniedbuj relacji ze współpracownikami! Bowiem możliwe, że niebawem będziesz potrzebować pomocy któregoś z nich i dobre kontakty okażą się wówczas niezwykle przydatne.

Horoskop miesięczny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Możliwe, że zauważysz w funkcjonowaniu swojego organizmu coś, co przyciągnie Twoją uwagę. Jednak na ten moment trudno powiedzieć, czy Cię to zmartwi, czy też ucieszy. Mimo wszystko pamiętaj o tym, aby dać sobie jak najwięcej troski! Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Byki oraz Wagi, natomiast szczęśliwymi dniami – 15, 21 oraz 27 lutego.

Finanse: Niewykluczone, że spotkasz się z jakąś miłą niespodzianką, dzięki której będziesz mogła pozwolić sobie na trochę więcej, niż zazwyczaj.

Miłość: To będzie czas pełen wątpliwości, rozterek oraz dylematów. Jednak w pozytywnym tego słowa znaczeniu, ponieważ po tym wszystkim, najprawdopodobniej pod koniec miesiąca, nadejdzie upragnione spełnienie. Warto więc cierpliwie poczekać!

Praca: Nie szukaj sobie dodatkowych zadań i obowiązków na siłę. Bardzo ważna jest umiejętność odpoczywania po zakończonej pracy.

horoskop miesięczny marzec 2022

  • ADD YOUR COMMENT