Horoskop miesięczny grudzień 2020

Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny na grudzień 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym miesiącu! Jak Ci minie miesiąc? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop miesięczny styczeń 2021

Horoskop miesięczny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: drogi Baranie, grudzień będzie dla Ciebie bardzo dobrym miesiącem! Poza tym, że będziesz świetnie się czuł, to dodatkowo coś zmieni się na plus w Twoim wyglądzie. Czyżby wpłynęła na to dieta i ćwiczenia? A może odpowiada za to świetny stan Twojej skóry i włosów? W każdym razie niejedna osoba z Twojego otoczenia zwróci na to uwagę! Dobra rada dla Ciebie: otwórz się na życie ponieważ chce Ci ono dać coś bardzo cennego. Najlepszymi dniami w tym miesiącu będą dla Ciebie 8, 22 oraz 31, a Twoimi sprzymierzeńcami okażą się być Panny oraz Koziorożce.

Finanse: postaraj się od nikogo finansowo nie uzależniać. Unikaj pożyczek i jeśli z jakiegoś powodu nie masz swoich dochodów, postaraj się ze wszystkich sił je zdobyć, ponieważ właśnie teraz masz największe szanse na dobre pomysły i trafne wybory. Po połowie miesiąca nie szalej z wydatkami ponieważ możesz wydać znacznie więcej niż zakładałeś.

Miłość: Barany będące w związkach nie do końca szczęśliwych mają teraz świetny czas by odciąć się od toksycznych ludzi i zacząć wszystko od nowa. Śmiałe kroki zdecydowanie wyjdą im na zdrowie i pozwolą zaczerpnąć świeżego powietrza. Barany w szczęśliwych związkach, będą natomiast bardziej potulne niż zazwyczaj, odłożą wszelkie spory na bok i skupią się na czułości, romantyzmie oraz byciu wsparciem dla swojej drugiej połówki.

Praca: w tym miesiącu możesz być spokojny o wszelkie kwestie zawodowe. Jesteś na dobrej drodze do sukcesu i najprawdopodobniej już niedługo go osiągniesz. Pamiętaj tylko by w ferworze pracy nie zamykać się na innych i nie udawać kogoś wszechwiedzącego.

Horoskop miesięczny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: będziesz mieś w sobie mnóstwo energii oraz pozytywnego nastawienia. Czeka Cię dzięki temu kilka fajnych projektów, w które się zaangażujesz. Możliwe, że wspólnie z przyjaciółmi zorganizujecie jakąś pomoc dla kogoś potrzebującego. Możliwe także, że w końcu będziesz mieć okazję by wyżyć się artystycznie. Rada dla Ciebie: nie planuj, zamiast tego daj porwać się losowi i przyjmuj to, co Ci daje. Najlepszymi dniami w tym miesiącu będą dla Ciebie 13, 18 i 25, a sprzymierzeńcami okażą się Wodniki oraz Bliźnięta.

Finanse: będziesz miał więcej pieniędzy, jednak więcej też wydasz, co sprawi, że wyjdziesz na zero. Nie będziesz się tym jednak zupełnie przejmować, ponieważ ktoś uświadomi Ci, że tak naprawdę masz w swoim życiu dokładnie tyle ile potrzebujesz do szczęścia. Inni nie mają aż tak dobrze…

Miłość: w tym miesiącu możesz mieć pewne problemy w związku, które rozpocznie jakaś kobieta. Może to być zazdrosna koleżanka, teściowa, plotkująca sąsiadka czy dziewczyna podkochująca się w Twojej drugiej połówce. W każdym razie ktoś będzie chciał między Was wejść, na co zdecydowanie nie możecie pozwolić.

Praca: poczujesz się zmęczony i zniechęcony. Możesz mieć także wrażenie, że więcej dajesz od siebie niż otrzymujesz w zamian. Dodatkowo czeka Cię jakaś ważna decyzja, której podjęcie będzie kosztowało Cię sporo nerwów, jednak jeśli posłuchasz doświadczenia i swojego rozumu wybierzesz dobrze.

Horoskop miesięczny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: pod koniec miesiąca możesz poczuć zmęczenie i rozdrażnienie wynikające z nadmiaru obowiązków. Poza pracą, spadnie na Ciebie bowiem sporo kwestii związanych z domem, zakupami czy opieką nad kimś bliskim. Rada dla Ciebie: patrzysz lecz nie widzisz. Los podaje Ci coś niesamowitego niemal jak na tacy. Czy w końcu to dojrzysz i wykorzystasz? Najlepszymi dniami w tym miesiącu będą dla Ciebie 12, 20 i 28, a Twoimi sprzymierzeńcami okażą się Strzelce oraz Byki.

Finanse: może Ci się wydawać, że stale masz za mało pieniędzy czy innych dóbr materialnych. Popatrz jednak na około siebie. Ilu jest ludzi, którzy nie mają nic i daliby się pokroić za taką sytuację jaką masz Ty?

Miłość: uważaj na kobietę ze swojego dość bliskiego otoczenia. Może to być ktoś z pracy, żona, teściowa, sąsiadka czy zazdrosna dziewczyna chcąca rozwalić Twój związek. W każdym razie grozi Ci z jej strony coś złego i coś co na kilka dobrych dni popsuje Ci humor.

Praca: doceniaj to, co masz ponieważ masz bardzo dużo! Nie kombinuj póki co z pracą, trzymaj się tego co masz i nie podejmuj żadnych decyzji na szybko czy pod wpływem emocji.

Horoskop miesięczny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: całkiem możliwe, że znajdziesz w sobie nowy talent czy też pasję, która bez reszty Cię pochłonie. Może mieć to pośredni lub bezpośredni związek z Twoją pracą lub wykształceniem. Jeśli chodzi o zdrowie, będzie ono Ci dopisywać i nie widać tu żadnych większych problemów. Dobra rada dla Ciebie: uważaj na kobietę, która może Ci źle życzyć. Nie słuchaj jej rad ani nie zwracaj uwagi na to, co mówi o Twoich wyborach. Najlepsze dni w tym miesiącu to dla Ciebie 10, 13 oraz 26. Co do sprzymierzeńców, to okażą się nimi być Wodniki oraz Lwy.

Finanse: przynajmniej do połowy grudnia postaraj się nie robić zakupów pod wpływem chwilowego impulsu. Uważaj też na wszelkiego rodzaju „promocje” i „okazje”, mogą one bowiem okazać się zwykłym oszustwem

Miłość: Raki, które są na etapie flirtu z kimś, powinny mocno uważać na tą relację. Najprawdopodobniej przyniesie ona bowiem więcej goryczy niż szczęścia. Co do Raków będących w stałych związkach, ważne by były one szczere ze swoimi drugimi połówkami. W przeciwnym razie, rozpęta się burza, którą bardzo ciężko będzie uspokoić.

Praca: dzięki odkryciu w sobie nowej umiejętności czy pasji możesz wiele zyskać na polu zawodowym. Najprawdopodobniej zostaniesz doceniony, co będzie wiązało się również z bardzo motywującą gratyfikacją finansową.

Horoskop miesięczny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: przed Tobą świetny czas na to, by usunąć ze swojego życia wszelkie złe przyzwyczajenia czy używki. Będziesz mieć teraz bowiem mnóstwo wewnętrznej siły i uporu. Jeśli postawisz sobie jakiś cel, z całą pewnością uda Ci się go zrealizować. Dobra rada dla Ciebie: odpuść kiedy widzisz, że ktoś odrzuca Twoje rady czy pomoc. Na siłę nie da się nikogo uszczęśliwić. Najszczęśliwsze dni w grudniu to dla Ciebie 6, 13 oraz 24. Co do największych sprzymierzeńców, to będą nimi Byki oraz Bliźnięta.

Finanse: pewna mądra inwestycja przyniesie Ci wiele dobrego. Początkowo możesz nie być co do niej całkowicie przekonany, lecz ktoś zaufany i doświadczony utwierdzi Cię na szczęście w tym, że to świetny pomysł. I faktycznie tak będzie!

Miłość: Lwy będące w związkach mogą poczuć się nieco stłamszone. Powinny więc wypisać się na kilka dni z domowych obowiązków i sprawić sobie nieco przyjemności. Wypad na miasto ze znajomymi lub zaszycie się na kanapie z dobrą książką czy serialem dobrze Wam zrobi! Co do Lwów singli, mogą one dać wkręcić się w jakąś nie do końca zdrową relację, która wywoła lawinę problemów i nieporozumień. Uważajcie więc na siebie!

Praca: nie zmarnuj okazji na rozwój, która niebawem przed Tobą stanie. Nie bój się tego, co nowe i nie przejmuj się, że z czymś sobie nie poradzisz. Dasz radę i to bez najmniejszego problemu! Musisz tylko nabrać trochę odwagi i zacząć działać. W sprawach zawodowych wystrzegaj się Koziorożców!

Horoskop miesięczny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: dobrze by było gdybyś w tym miesiącu się nie rozleniwiał. Będziesz miał bowiem ochotę odpuścić wiele spraw, jednak nie powinieneś tego robić. Działaj, jeśli poczujesz że sam nie dasz rady, poproś o pomoc, ale nie stawaj w miejscu ponieważ jeśli to zrobisz, pozostaniesz w nim na dłuższy czas. Rada dla Ciebie: nigdy nie jest za późno na naukę! Najlepsze dni w grudniu to dla Ciebie 2, 21 oraz 26. Twoimi największymi sprzymierzeńcami okażą się natomiast Wodniki oraz Barany.

Finanse: Gwiazdy pokazują, że nie będziesz miał w tym miesiącu najmniejszych problemów z pieniędzmi. Będzie ich dokładnie tyle ile potrzeba, a być może nawet uda Ci się coś odłożyć lub wybrać się za to na sylwestra marzeń!

Miłość: kochaj, bądź pomocny, utrzymuj kontakt z bliskimi i skup się na budowaniu relacji. Jeśli masz dzieci, to poświęć im teraz więcej uwagi. Jeśli zaniedbałeś partnera, urządź jakąś randkę niespodziankę. Czasem do szczęścia naprawdę niewiele trzeba!

Praca: w najbliższym czasie możesz poczuć jakieś niezadowolenie ze swojej pracy lub pozycji na której się w niej znajdujesz. Zapragniesz zmian jednak pamiętaj by nie robić nic zbyt gwałtownie. Daj sobie czas, może jednak w końcu wszystko się poukłada? Twoim sprzymierzeńcem w kwestiach zawodowych będzie Lew.

horoskop tygodniowy

Horoskop miesięczny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Gwiazdy pokazują jakąś złą diagnozę. Jeśli więc Ty albo ktoś z Twoich najbliższych jest chory to najprawdopodobniej nie zostało wdrożone poprawne leczenie. Warto więc skonsultować się z jakimś innym lekarzem. Rada dla Ciebie: skup się na relacjach z ludźmi, na których Ci zależy. Jest to bowiem dobry czas na wszelkie szczere rozmowy, wspieranie się oraz zwyczajne bycie blisko siebie. Najlepszymi dniami w tym miesiącu będą dla Ciebie 14, 19 oraz 27. Co do sprzymierzeńców to okażą się nimi być Skorpiony oraz Strzelce.

Finanse: możliwe, że będziesz musiał zacząć oszczędzać i gromadzić pieniądze na coś konkretnego. W Twoim horoskopie widać bowiem potrzebę kupienia czegoś, co jest Ci niezbędne do codziennego życia. Być może popsuje się coś typu samochód, telefon, telewizor czy lodówka i będziesz zmuszony kupić nowy sprzęt.

Miłość: Wagi single mogą w najbliższych dniach poznać kogoś przez Internet. Osoba ta jednak okaże się mocno niezdecydowana i zbyt długo będzie chciała bawić się w wirtualny flirt. Co do Wag będących w stałych związkach muszą one wykazać się większym zrozumieniem dla partnera. Pozwoli to uniknąć wzajemnych żali i pretensji.

Praca: coś w kwestiach zawodowych ułoży się nie do końca po Twojej myśli. Mogą pogorszyć się relacje między Tobą, a współpracownikami, jakimś ważnym klientem czy szefem. Możliwe także, że poczujesz się zmęczony czy też znudzony tym, co robisz. Będziesz wyglądał wolnych dni by tylko opuścić miejsce pracy i chwilę od niego odpocząć.

Horoskop miesięczny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: w grudniu będziesz w pełni sił. Uda się dzięki temu doprowadzić do końca wiele spraw czy projektów. Bardzo Cię to zadowoli, ponieważ pozwoli Ci to na wejście w nowy rok z czystą kartą. Rada dla Ciebie: dobro wraca i to nierzadko ze zdwojoną siłą! Najszczęśliwsze dni w grudniu to dla Ciebie 18, 25 oraz 31. Co do Twoich sprzymierzeńców, to okażą się nimi być Byki oraz Wodniki.

Finanse: wpadniesz na pomysł, który pozwoli Ci zwiększyć zyski. Co prawda, będzie to wymagało od Ciebie nieco więcej czasu i pracy jednak zdecydowanie się opłaci!

Miłość: doceniaj ludzi, których masz na około siebie. Nie zamykaj się na przyjaciół, pamiętaj o rodzinie i pomagaj innym wtedy kiedy tylko masz ku temu możliwość. Skorpiony single mogą niebawem spotkać kogoś, kto początkowo może wydać im się atrakcyjny jednak ze względu na nieujawnione początkowo cechy charakteru tej osoby trudno tu będzie zbudować coś trwałego.

Praca: ten ostatni miesiąc roku może okazać się dla Ciebie przełomowy. W końcu spełnią się Twoje plany, a przełożeni dojrzą w Tobie diament, który warto szlifować i w który warto zainwestować. Jeśli prowadzisz własny biznes, będzie się on miał lepiej niż kiedykolwiek, a dodatkowo zostaną przed Tobą otworzone jakieś nowe drzwi. Koniecznie z tego skorzystaj!

Horoskop miesięczny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: końcówka roku minie Ci raczej spokojnie. Powinieneś teraz skupić się na sobie oraz najbliższych. Odłóż na później wszelkie rewolucje i nie rozpoczynaj niczego nowego. Warto zaczekać z tym bowiem do przyszłego roku. Rada dla Ciebie: odnów kontakt z jakimś zaniedbanym ostatnio przyjacielem. Szybko bowiem dostrzeżecie, że nadal wiele Was łączy. Najszczęśliwsze dni w grudniu to dla Ciebie 14, 21 oraz 29. Co do sprzymierzeńców, to okażą się być nimi inne Strzelce oraz Bliźnięta.

Finanse: nie pakuj się w żadne inwestycje i nie obracaj przez jakiś czas dużymi pieniędzmi. Gwiazdy pokazują bowiem, że może przynieść to spore straty i zdecydowanie lepiej przełożyć to na początek przyszłego roku.

Miłość: jeśli w Twoim związku nastąpiło rozstanie, a Twoja druga połówka wraca teraz by Cię przeprosić i rozpocząć wszystko na nowo to uważaj ponieważ gdzieś czai się ogromne kłamstwo, które prędzej czy później na dobre zniszczy to, co Was łączyło.

Praca: należy bardzo uważać na decyzje związane z życiem zawodowym. To, co chodzi Ci po głowie może nie być tak naprawdę dobrym rozwiązaniem. Poczekaj więc, skup się póki co na tym co masz i zobacz co przyniesie najbliższy czas. Może bowiem się okazać, że los szykuje dla Ciebie zupełnie coś innego!

Horoskop miesięczny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: całkiem możliwe, że ktoś wyciągnie do Ciebie rękę na zgodę. Jeśli tak się stanie, nie odrzucaj tego. Może bowiem wyniknąć z tego jeszcze coś dobrego. Co do zdrowia, to najprawdopodobniej będziesz nieco przytłoczony obowiązkami i nieco zmęczony ale szczęśliwy. Rada dla Ciebie: nie oceniaj innych zbyt szybko ani zbyt pochopnie. Możesz się bowiem bardzo przejechać na swojej intuicji! Najlepszymi dniami w tym miesiącu będą dla Ciebie 11, 18 oraz 24. Co do sprzymierzeńców, to okażą się nimi być Lwy oraz Wodniki.

Finanse: nie szalej zbytnio podczas świątecznych zakupów. Najważniejsza jest bowiem atmosfera, a nie świąteczne dekoracje czy wypasione prezenty. Pilnuj także portfela oraz karty do bankomatu. W pośpiechu możesz bowiem je zgubić lub gdzieś zostawić.

Miłość: Koziorożce będące w związkach mogą poczuć się pozostawione w pewnych sprawach same sobie. Odczują brak wsparcia oraz to, że do relacji wdarła się jakaś rutyna. Może warto więc popracować nad miłością i dać jej szansę na nowo się rozpalić? To jest możliwe, wystarczy tylko wykazać nieco inicjatywy! Koziorożce single mogą natrafić natomiast na jakiegoś lekkoducha, który nie będzie pragnął żadnego poważnego związku, tylko chwilowej zabawy. Czy pójdziecie na taki układ, to zależy już tylko od Was.

Praca: grudzień będzie miesiącem przełomowym dla życia zawodowego. Jeśli miałeś z kimś z pracy złe relacje, to właśnie teraz ulegną one poprawie. Jeśli czułeś się niedoceniany, to teraz wpadnie Ci na konto jakiś fajny bonus. W każdym razie wszystko super się ułoży!

Horoskop miesięczny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: drogi Wodniku nie przejadaj się w najbliższym czasie ponieważ może to doprowadzić do bolesnych skutków ubocznych. Uważaj także na wszelkie używki, które mogą zaburzyć równowagę w organizmie. Dbaj o siebie, wybierz się na zimowy spacer, wyskocz na basen by odciążyć mięśnie lub skorzystaj z sauny. Bardzo dobrze Ci to zrobi! Rada dla Ciebie: nie podejmuj decyzji będąc w stresie. Zatrzymaj się na chwilę i pomyśl logicznie, a wpadniesz na lepsze rozwiązanie. Najlepsze dni to dla Ciebie 1, 26 oraz 31 grudnia. Co do sprzymierzeńców, to będą nimi Lwy oraz Byki.

Finanse: pomimo dużej ilości wydatków, rozplanujesz wszystko tak, że bez problemu wystarczy na święta, sylwestra, a być może uda Ci się także zrobić prezent samemu sobie i kupić coś, co już dawno temu wpadło Ci w oko.

Miłość: Wodniki pozostające w stałych związkach będą bardzo szczęśliwe i będą miały poczucie bezpieczeństwa oraz bycia kochanymi. Nic nie zakłóci tej sielanki. Co do Wodników singli to czeka je jakaś ważna decyzja, która zaważy na życiu uczuciowym na kolejne kilka miesięcy. Warto więc podjąć ją z głową i w razie wątpliwości zapytać o radę kogoś, komu ufacie.

Praca: jeśli szykowałeś się na jakieś zmiany czy awans, to niestety póki co one nie nadejdą. Utrudnią to jakieś kwestie niezależne od Ciebie. Nie martw się jednak, ponieważ wygląda na to, że będą one nieco odsunięte w czasie, jednak ostatecznie dojdzie do nich.

Horoskop miesięczny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: to dobry moment na to, by pozbyć się złych nawyków. Postanowienia noworoczne, mogą zostać zatem wprowadzone nieco szybciej niż zazwyczaj. Będziesz mieć w sobie sporo samozaparcia, więc wszystko co ustalisz uda Ci się bez najmniejszego problemu! Rada dla Ciebie: czasem powolne lecz sumienne dążenie do celu jest lepsze niż bieg na oślep. Najlepszymi dniami w grudniu będą dla Ciebie 18, 28 oraz 31. Co do sprzymierzeńców, to okażą się być nimi Barany oraz Wagi.

Finanse: będziesz mieć więcej pieniędzy niż zazwyczaj, co w grudniowym czasie może skłonić Cię do pomocy komuś potrzebującemu. Bardzo poprawi Ci to samopoczucie, a przy okazji uszczęśliwisz drugiego człowieka.

Miłość: Ryby będące w związkach czeka bardzo rodzinny, pełen czułości i bliskości czas. Docenicie to, co macie i będziecie starali się by było jeszcze lepiej niż dotychczas. Dodatkowo, Ryby mogą odczuć potrzebę pojednania się z kimś, przyznania się do błędu i wyciągnięcia ręki na zgodę. Czy zostanie to przyjęte? Tego Gwiazdy nie zdradzają…

Praca: uważaj na kobietę, o której wiesz, że nie jest do Ciebie zbyt dobrze nastawiona. Może Ci ona bowiem narobić sporo problemów. Może być to zarówno klientka jak i pracownica, współpracownica czy szefowa.

horoskop miesięczny styczeń 2021

  • ADD YOUR COMMENT