Horoskop grudzień 2022

Horoskop na grudzień 2022

Horoskop miesięczny na grudzień 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym miesiącu! Jak Ci minie miesiąc? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie horoskop na grudzień 2022!

Horoskop styczeń 2023 - horoskop na styczeń 2023 - alehoroskop.pl

Horoskop Baran grudzień 2022

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Grudzień to czas, gdy Baran powinien zacząć robić pewne podsumowania. Upływające szybko dni, będą się mu wydawały szczęśliwe, bowiem to, czego dokonał latem i wczesną wiosną, przynosić będzie teraz owoce. To będzie dobry miesiąc, pełen spokoju, refleksyjnego podejścia do życia i zdrowia. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalny Byk i Waga, natomiast szczęśliwymi dniami – 3, 11 oraz 22 grudzień.

Finanse: W obszarze finansów Barany będą miały małe problemy. Okaże się, że ktoś, o kim już dawno zapomniały, upomni się o należne pieniądze. Ponieważ będzie to niezapowiedziane, sprawi Baranom przykrą niespodziankę. Na szczęście szybko sobie z nią poradzą.

Miłość: Barany są bardzo powściągliwe w okazywaniu uczuć. W grudniu będą zmuszone wyjść ze swojej skorupki, bo na szali zostanie położony ich związek, w którym co by tu nie mówić, Barany czują się bardzo dobrze.  Z kolei Barany, które dopiero szukają swojej drugiej połówki, muszą się otworzyć i być szczerym podczas pierwszej randki. Zaprocentuje to wspaniałą znajomością, a szanse na coś więcej zależą w dużej mierze od tej właśnie szczerości.

Praca: Barany nie będą narzekać na nadmiar obowiązków. Uda im się zakończyć dużo spraw, które miały rozpoczęte, a niektóre nawet będą ogłoszone wszem i wobec sporym sukcesem. Co za tym idzie na Barany spłynie część korzyści, jaka temu towarzyszy.

tarot na dziś

Horoskop Byk grudzień 2022

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Ten miesiąc pozwoli Bykom cieszyć się dobrym zdrowiem. Wiele rzeczy ułoży się po ich myśli, ale powinny jednak trochę zwolnić tempa, a przede wszystkim odstawić używki. To, co istotne, to ciągła nerwowość, jaka się w grudniu  pojawi. Byki będą podirytowane i bardzo podatne na negatywne emocje. Aby to zwalczyć potrzeba więcej czasu poświęcić relaksacji i nabieraniu dystansu do świata.  Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Panny i Koziorożce, natomiast szczęśliwymi dniami – 4, 11 oraz 25 grudzień.

Finanse: Wspaniałych nowin trudno wypatrywać. Byki w grudniu ledwo zwiążą koniec z końcem. Nieprzewidziane wydatki, opóźnienia w przelewach, wszystko to spowoduje konieczność rozejrzenia się za pomocą finansową, chyba, że Byk naprawdę już od początku miesiąca zaciśnie pasa, zacnie kontrolować wydatki i nie będzie sobie pozwalał na kupowanie rzeczy niepotrzebnych.

Miłość: Samotne Byki będą nieco zawiedzione. Okaże się, ze znajomość, w której pokładały nadzieje niestety okaże się nieporozumieniem, a potencjalny partner popełni duży nietakt. Byki w związkach nabawią się sporo nerwowości. Wszystko przez ich wrodzoną podejrzliwość i nieufność. Partner jest wierny, ale przypadek okaże się znamienny w skutkach. Może nawet przez pomyłkę dojść do decyzji
o rozstaniu. Bądź rozważny i działaj wolniej niż zazwyczaj.

Praca: Zawali się jakaś rzecz w pracy i nie będziesz mógł kontynuować podjętych wcześniej działań, według planu. Będzie nerwowo, nieprzyjemnie, a nawet mogą Byki czekać konsekwencje finansowe. Wygląda na to, że nie będzie można zapobiec wielu wydarzeniom. Bądź zatem cierpliwy, działaj metodycznie i rozwiązuj pojawiające się problemy krok po kroku. Wszystko się ułoży.

Horoskop Bliźnięta grudzień 2022

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Nareszcie przyjdzie dla Bliźniąt czas, w którym odpoczną od problemów zdrowotnych. Mniej lub bardziej wszystko się ułoży, a niedomagania, o ile się pojawią, będą niegroźne i nie przeszkodzą Bliźniętom cieszyć się życiem. To będzie miesiąc całkiem energetyczny, pomimo aury, a wiele Bliźniąt znajdzie w sobie siłę do zmian, które zaowocują doskonałymi rezultatami. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Byki i Raki, natomiast szczęśliwymi dniami – 12, 17 oraz 30 grudzień.

Finanse: Bliźniętom niewiele będzie potrzeba do szczęścia w kwestii finansów w grudniu. Plucha i mżawka będą panować, ale Bliźnięta odczuwać to będą, jako spadające na nich pieniądze, bowiem żadne zmartwienie nie będzie z powodu pieniędzy im dokuczać. Trochę szkoda czasu namawiać Bliźnięta na ubezpieczenie siebie bądź rzeczy, które mają, bo i tak tego nie zrobią. A szkoda, bo wkrótce może się okazać, że było to bardzo konieczne.

Miłość: Bliźnięta w związkach czeka kolejne wyzwanie. Jeśli myślały one, że wszystko już przeszły i partner niczym je nie zaskoczy, to wielce się myliły. Bliźnięta odczują jak nigdy dotąd, że partner jest bardzo skoncentrowany na sobie i z większością spraw muszą radzić sobie same. Nie wiadomo, czy namawiać Bliźnięta na zmianę, bowiem czerpią one z tego związku inne profity. Na podsumowania przyjdzie jeszcze czas, bowiem grudzień nie jest ku temu dobrym miesiącem. Samotne Bliźnięta będą zaskoczone także i to także dość nieprzyjemnie. Bliźnięta muszą być rozważne i nieco bardziej uważać na to, co mówią.

Praca: Gonią terminy, a Bliźnięta najbardziej irytować będzie niefrasobliwość i zbyt lekkie podchodzenie do obowiązków współpracowników i partnerów biznesowych. Bliźnięta, z natury zdyscyplinowane, znowu poczują zniechęcenie do miejsca pracy, w którym się realizują, a raczej na ten moment odczują, że nie realizują swoich zawodowych ambicji. Znowu powód, by pomyśleć o zmianie. Zatem dużo wskazuje na to, że grudzień to miesiąc rozmyślań dla Bliźniąt o tym, co warto zmienić, w wielu sferach życia.

Horoskop Rak grudzień 2022

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Problemy ze zdrowiem, które pojawią się spędzą Rakowi sen z powiek. Nie działaj pochopnie. Skonsultuj diagnozę z innym lekarzem. Na pewno można zadziałać na wiele sposobów, ale nie odkładaj tego na później, działaj odpowiedzialnie, zadbaj o bliskich. Z drugiej strony pamiętaj, że nie będziesz
w chorobie sam. Być może okaże się, że to tylko fałszywy alarm. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Koziorożce oraz Skorpiony, natomiast szczęśliwymi dniami – 6, 15 oraz 19 grudzień.

Finanse: Raki nie byłyby sobą, gdyby trochę nie ponarzekały. W grudniu mogą sobie poużywać, bo
i powodów będzie bez liku. Pieniądze nie będą się Raka trzymać w grudniu. Nie widać na horyzoncie przychodów, z których Rak byłby zadowolony.

Miłość: Grudzień nie jest dobrym miesiącem dla Raków na miłosne manewry. W stałych związkach stagnacja, niektóre Raki przestaną zauważać partnera, co może się wkrótce zemścić. Raki szukające swojej drugiej połówki wcale nie będą skore do flirtowania, a co za tym idzie nie będą w stanie nikogo do siebie przyciągnąć.

Praca: Na Raka spadną dodatkowe obowiązki, a wcale nie będzie to szło w parze z większą ilością pieniędzy. Raki powinny się w grudniu wykazać dużą asertywnością w sferze zawodowej. Co prawda nie uda im się wiele wywalczyć, ale jest to bardzo dobre ćwiczenia, które przyda się już w niedalekiej przyszłości.

Horoskop Lew grudzień 2022

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: W krótkim czasie Lew zacznie wracać do zdrowia. Może przestanie po prostu myśleć
o wszystkich dolegliwościach, które mu dokuczają, a może naprawdę jego stan zdrowia ulegnie poprawie. Tego nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że grudzień przyniesie Lwom dodatkowe możliwości na osiągniecie zadowolenia i poczucia spełnienia. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalna Byk i Skorpion, natomiast szczęśliwymi dniami – 19, 25 oraz 30 grudzień.

Finanse: W krótkim czasie uda się Lwu wyjść na prostą. Na początku miesiąca spore wydatki podetną mu trochę skrzydła, ale już na koniec miesiąca, każdy Lew stwierdzi, że finansowo grudzień był naprawdę udanym miesiącem.

Miłość: Samotne Lwy będą wniebowzięte. Będą błyszczeć na wszystkich towarzyskich imprezach rozmówcy będą zachwyceni ich elokwencją i błyskotliwością. Bardzo dobry czas by poznać kogoś, z kim można się związać na dłużej.  Stałych związkach Lwy poczują swoją siłę i moc. Partner będzie w niego wpatrzony, jak w obrazek. O to właśnie w tym czasie Lwom chodzi. Pełen podziw i akceptacja.

 Praca: W pracy chwila oddechu, ale grudzień będzie okresem budowania wielu zawodowych planów na bliższą i dalszą przyszłość… Czekają Lwa spore zmiany, dlatego on sam wie, że musi się do tego bardzo dobrze przygotować.

Horoskop Panna grudzień 2022

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Problemy ze zdrowiem nawiedzą w grudniu prawie każdą Pannę. System odpornościowy będzie szwankować, dopadać będą Pannę przeziębienia, grypy, wszelakie choroby wirusowe. Niewiele można na to poradzić, ale gwiazdy radzą Pannom nie przemęczać się, jeśli to tylko możliwe odpoczywać, nie forsować się, nie stawiać sobie zbyt dużych wymagań. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Wagi
i Raki, natomiast szczęśliwymi dniami – 2, 18 oraz 21 grudzień.

Finanse: Prawdziwy boom finansowy. Panna dostanie duży zastrzyk finansowy, który pozwoli jej odetchnąć. W grudniu wiele Panien będzie mogło pozwolić sobie na więcej. Gwiazdy jednak zalecają wstrzemięźliwość w wydawaniu pieniędzy. Teraz jest dobry czas, by odłożyć trochę na najbliższą przyszłość.

Miłość: Panny zaangażują się w nową relację. Będzie ona dosyć intrygująca, ale też spowoduje, że emocje, jakie temu będą towarzyszyć, sprawią Pannie dużo satysfakcji. Niestety okaże się, że to relacja, w której Panna jest na dużej huśtawce emocjonalnej i już pod koniec miesiąca, większość Panien będzie wychodzić z tej relacji.

Praca: Przed Panną pojawią się nowe zawodowe perspektywy. Od Lwa wyjdzie ciekawa propozycja,
a Baran pokaże Pannie, że należy się bardziej cenić. Rzadkie umiejętności Panny zostaną docenione i wielu będzie się biło, o jej czas pracy. Grudzień to także okres, gdzie Panna zdobędzie kolejny poziom wtajemniczenia w swoim fachu. Będzie to procentowało w przyszłości.

horoskop tygodniowy

Horoskop Waga grudzień 2022

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Niektóre Wagi będą zdziwione, ale w grudniu wszystkie problemy zdrowotne rozwiążą się same. Jesienna aura sprzyjać będzie spacerom, wiele Wag będzie miało czas przemyśleć wiele spraw, okaże się, że niepotrzebnie się zamartwiały. Grudzień przyniesie Wagom swoiste ukojenie myśli, dzięki czemu wszystko będzie się układać pomyślnie. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Skorpiony i Ryby, natomiast szczęśliwymi dniami – 8, 11 oraz 28 grudzień.

Finanse: Grudzień będzie prawdziwym eldorado dla każdej Wagi. Duże przychody, nadspodziewane wręcz, umożliwią Wadze realizację pragnień szybciej niż sobie zaplanowała. Z drugiej strony ambitne
i pracowite Wagi utrzymywać będą swój pracowity rytm dnia, dzięki czemu jeszcze bardziej odczuje ona pełną obfitość. Trochę też będzie tak, że pod koniec miesiąca Waga wreszcie pomyśli, że wszystko jest tak, jak ma być.

Miłość: Wagi będą w swoim żywiole. Jednocześnie będą miały czas na przebywanie tylko ze sobą, co będzie ich wielce radować. A z drugiej strony będą uczestniczyć w wielu towarzyskich spotkaniach, które dadzą im wiele radości i ekscytacji. Ciekawe osoby, jakie spotkają Wagi w tym miesiącu pozwolą im pławić się w poczuciu samozadowolenia, akceptacji a nawet podziwu. Wszystko to spowoduje, że każda Waga
w grudniu będzie szczęśliwa i zadowolona. Partner będzie cichym przybocznym, który umożliwi Wadze błyszczenie pełnym blaskiem.

Praca: Pełen sukces. Waga zostanie doceniona i pochwalona. Będą za tym szły gratyfikacje finansowe, ale też poczucie spełnienia i pełnej satysfakcji. Ktoś przedstawi Wadze ciekawą propozycję, ale Waga będzie bardzo się wahać, czy ją przyjąć. Warto przedyskutować to z Lwem, bowiem on będzie miał wiele do powiedzenia w tym aspekcie.

Horoskop Skorpion grudzień 2022

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Pogłębią się kłopoty ze zdrowiem. Skorpiony mają przed sobą długą drogę diagnozowania, a to związane jest ze znalezieniem odpowiedniego diagnosty. Przy dolegliwościach Skorpiona jest to zdecydowanie trudne, by dokonać właściwej diagnozy, ale jest to możliwe. Skorpiony muszą się uzbroić
w cierpliwość i przeprowadzać kolejne badania. Jeśli to zaniedbają, będą mieć jeszcze większe problemy.
Z drugiej strony Skorpion powinien o siebie bardziej zadbać, szczególnie uporządkować sprawy emocjonalne, które tkwią korzeniami głęboko w rodzinnych sprawach. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Wagi i Wodniki, natomiast szczęśliwymi dniami – 3, 11 oraz 22 grudzień.

Finanse: Przypływ gotówki ucieszy Skorpiona w grudniu, bowiem na samym początku miesiąca okaże się, ze będzie sporo wydatków. Plany, jakie ma Skorpion wymagają sporo pieniędzy, wobec tego, jeśli pieniądze, które niespodziewanie przyjdą w grudniu uda się Skorpionowi zainwestować, już wkrótce będzie mógł się cieszyć z realizacji zamierzeń.

Miłość: Samotne Skorpiony spotkają kogoś, kto będzie poświęcał im czas i uwagę. Warto by Skorpion okazał trochę cierpliwości, bowiem relacja może rozwijać się długo i nieco mozolnie. W stałych związkach sporo zazdrości i niedomówień. Pamiętaj, że nie jesteś z partnerem po to, by mu robić na złość. Związek polega na tym, by się wspierać, a nie dokuczać.

Praca: Pracowitość i konsekwencja nie jest mocną stroną Skorpiona, a grudzień właśnie takich cech będzie wymagał od niego. Czy uda się zdławić lenistwo i doprowadzić zadanie do końca, będzie to wiedział Lew, który zostanie przez Skorpiona poproszony o pomoc. Jeśli Lew nie pomoże, to Skorpion będzie w patowej sytuacji. Zatem koniecznie należy zastanowić się, czym przekonać Lwa do pomocy. Może po prostu wystarczy zakasać rękawy i pokazać mu, że jest się gotowym do działania, a nawet to bardzo wyczerpujących działań.

Horoskop Strzelec grudzień 2022

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Dla większości Strzelców grudzień będzie bezproblemowym zdrowotnie miesiącem. Wiele spraw się poukłada, będą szły swoim torem. Dolegliwości w wielu przypadkach ustąpią, a ból, który Strzelec odczuwał ostatnio, minie prawie zupełnie. Psychicznie dopadnie Strzelca niewielka jesienna depresja, ale większość Strzelców znakomicie sobie z nią poradzi, rzucając się w wir spotkań towarzyskich, bądź przeciwnie – kontemplacji w domowych pieleszach. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Wagi
i Bliźnięta, natomiast szczęśliwymi dniami – 5, 19 oraz 21 grudzień.

Finanse: Spokojne, stabilne przychody. Niewiele się zmieni, niewiele poprawi. Strzelec chcąc zrealizować swoje plany, potrzebuje trochę pieniędzy, musi wiec systematycznie odkładać zarobione złotówki. Koniec grudnia przyniesie nieoczekiwane wydatki, na szczęście Strzelec przy wsparciu Raka poradzi sobie z tym wyzwaniem.

 Miłość: Większość Strzelców czeka niemałe zawirowanie. Krótki romans, jaki wydarzy się w grudniu przyniesie sporo problemów i wkrótce Strzelec będzie żałował, że się w niego wplątał. Należy się wykazać mądrością i czym prędzej zakończyć relacje. Jeśli Strzelec tego nie zrobi, to w krótkim czasie będzie się czuł jak w matni, z której z coraz większym trudem będzie mu przychodzić wybrniecie. Warto, by Strzelec posłuchał gwiazd, które przestrzegają go przed niebezpieczeństwem.

Praca: W pracy nuda. Mało działań, mało zadań, mało klientów. Większość spraw, które będą wymagały udziału Strzelca będzie nudnych, powtarzalnych, rutynowych. Niewiele wyzwań, a te, które się pojawią będą dla Strzelca super łatwe.

Horoskop Koziorożec grudzień 2022

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Grudzień będzie dla Koziorożca miesiącem odkryć. Również, jeśli chodzi o zdrowie. Okaże się, że większość dolegliwości można zniwelować unikając konkretnych potraw, przypraw a nawet zmiana wody spowoduje znaczne polepszenie w obszarze zdrowia. Koziorożec musi zacząć unikać toksycznych ludzi, bo ostatnio namnożyło się w jego otoczeniu tak zwanych wampirów energetycznych, które powodują, że Koziorożec nie ma energii i nie czuje swojej mocy sprawczej. Na szczęście uda się zdiagnozować
i zweryfikować owe osoby, także Koziorożec odkryje, że życie może być piękne. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Bliźnięta oraz Wodniki, natomiast szczęśliwymi dniami – 9, 19 oraz 21 grudzień.

Finanse: Koziorożce odkryją narzędzia finansowe, dzięki którym ich życie stanie się prostsze, a zarządzanie finansami łatwiejsze. Nie przysporzy to niestety większej gotówki do wydania, ale na pewno umożliwi Koziorożcom zaplanowanie kolejnych wydatków.

Miłość: Odkrywcza stanie się kolejna znajomość. Koziorożec uzmysłowi sobie, że do tej pory coś było nie tak w jego postrzeganiu świata, a nowy partner da mu przedsmak wielu ciekawych doznań. Czekają Koziorożca nowe doświadczenia i nowe doznania. Koziorożce będące w relacji będą żądne zmian. To może być dobry moment na to.

Praca: Koziorożce z racji potrzeby, odkryją w sobie ogromne pokłady kreatywności. Nowe zadania, jakie staną przed nimi uruchomią morze możliwości. To będzie dla Koziorożca zmierzenie się z żywiołem
i dzięki temu nabiorą wiatru w żagle i uwierzą w swoje talenty.

Horoskop Wodnik grudzień 2022

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Mogłoby być lepiej. Wodniki odczują sporo dolegliwości, które spędzą im sen z powiek, bowiem będą się martwiły, że to, co ich boli, może być czymś poważnym. Na szczęście tak nie będzie i już
w połowie miesiąca Wodniki odkryją, że nie mają się, o co martwić. Druga połowa miesiąca będzie zdecydowanie lepsza dla Wodników, przyniesie im, bowiem spokój i pozytywne wibracje. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Koziorożce i Bliźnięta, natomiast szczęśliwymi dniami – 5, 12 oraz 21 grudzień.

Finanse: Wodnik odczuje duże wydatki. Niewiele będzie mógł zrobić, jedynie pożyczyć od rodziny. Wszystko się ułoży, bowiem pod koniec miesiąca Wodnik może się spodziewać znacznego zastrzyku gotówki. Inwestycje, które poczynił dawno temu, niespodziewanie przyniosą duże korzyści.

Miłość: Wodnik zachłyśnie się uczuciem w grudniu. Dni są krótkie, noce długie, ten fakt pozwoli Wodnikom czuć się władcą ciemności i jakieś takie skrywane fantazje wyjdą na światło dzienne. Będzie dużo uniesień, zarówno w stałych związkach jak i w takich zupełnie świeżych.

Praca: Niczego nie oczekuj, bo oczekuje Cię zawodowa stagnacja, powolny ruch, który zmierza do wyciszenia. Żadnych wyzwań, jedynie pełna stabilizacja.

Horoskop Ryby grudzień 2022

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Ryby osiągną pełnie szczęścia. Grudzień nieoczekiwanie okaże się dla nich bardzo pomyślny. Spełni się jedno z ich wielkich marzeń, i Ryby dostrzegą magię jesiennej aury. Nie powinny jednak zarzucać aktywności fizycznej, bo kondycja u nich ciągle nie najlepsza. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Wagi i Bliźnięta, natomiast szczęśliwymi dniami – 28, 29 oraz 30 grudzień.

Finanse: Duże energie płynące z przepływów finansowych. Ryby będą sobie mogły na wiele pozwolić, ważne jednak by nie ulegały podszeptom Koziorożca. On im dobrze nie życzy.

Miłość: Potęga miłości dopadnie Ryby i każdy ich krok nacechowany będzie czułością skierowaną
w stronę partnera. Same też będą odczuwać miłość w każdym geście. Samotne Ryby poczują przypływ sił witalnych, dzięki temu uda im się zakochać zupełnie nieoczekiwanie w kimś, kogo od dawna znały.

Praca: W grudniu będzie sporo zajęć, jednak okaże się, że z większością ryby poradzą sobie bardzo dobrze. Będzie też parę wzlotów, które pozwolą Rybie osiągnąć zawodowy sukces, a ponadto zostaną uznane i znakomicie ocenione wśród znawców z branży, w której działają.

Horoskop styczeń 2023 - horoskop na styczeń 2023 - alehoroskop.pl

  • ADD YOUR COMMENT