Horoskop styczeń 2023

Horoskop na styczeń 2023

Horoskop miesięczny na styczeń 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym miesiącu! Jak Ci minie miesiąc? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie horoskop na styczeń 2023!

Horoskop luty 2023 - horoskop na luty 2023 - alehoroskop.pl

Horoskop Baran styczeń 2023

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Wspaniały początek roku. Barany czeka spokojny czas, obsesja na punkcie realizacji celów nieznacznie odpuści w tym miesiącu. Wydaje się że trudny okres masz już za sobą. Nie zapominaj jednak o dbanie o zdrowie. Dobra dieta, relaks i wypoczynek pozwolą Ci utrzymać właściwą formę. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Wagi i Koziorożce, natomiast szczęśliwymi dniami – 19, 28 oraz 30 stycznia.

Finanse: Baran działa szybko i jest pewny swoich decyzji, co nie zawsze sprawdza się w finansach. Dywersyfikacja inwestycji i podpieranie się opinią innych powinny rozważyć Barany w nadchodzącym okresie. Wydaje się jednak że w styczeń będzie stabilny finansowo.

Miłość: Barany w relacji zdobędą się na szczerość, ale spowodują tym samym zranienie bliskiej osoby Wysokie libido Barana będzie w tym miesiącu wyjątkową przeszkodą w relacjach, bo okaże się że bardzo trudno będzie powstrzymać żądze na wodzy, zwłaszcza wtedy, gdy okoliczności sprzyjają emocjom.

Praca: W styczniu Baran będzie miał dużo energii. Pojawia się nowe pomysły, co umożliwi mu łatwiejsze wspinanie się po szczeblach kariery zawodowej Uważaj jednak na Byka, bo on ma podobne plany i może Ci zepsuć opinię w miejscu pracy.

tarot na dziś

Horoskop Byk styczeń 2023

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Bykom początek roku nie sprzyja zdrowotnie. Pojawią się choroby, na początku nieznaczne dolegliwości, ale jeśli Byk nie będzie umiał sobie z nimi poradzić, konieczne będą konsultacje lekarskie. Postaraj się zapamiętać słowa przyjaciela, które usłyszałeś ostatnio, a zobaczysz, że znacząco podniesie Cię to na duchu. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Panny i Bliźnięta, natomiast szczęśliwymi dniami – 4, 12 oraz 31 stycznia.

Finanse: Nadchodzący miesiąc przyniesie wiele zmian w sferze finansów. Byki powinny skorzystać
z podpowiedzi członków rodziny i zainwestować we wspólną sprawę. Pomimo drobnych perturbacji na pewno się to opłaci w dłuższej perspektywie.

Miłość: Weź sprawy w swoje ręce i porozmawiaj szczerze z partnerem o waszych relacjach. Pozwoli to uzdrowić atmosferę. Byki które poszukują drugiej połówki nie będą mogły liczyć na nagły zwrot akcji. Wygląda na to, że styczeń upłynie im spokojnie, w gronie najbliższych przyjaciół.

Praca: Determinacja Byka sprawi, że jego plany zawodowe będą się realizować w szybkim tempie. Umiejętność rozwiązywania problemów w pragmatyczny sposób umożliwi Bykowi pokazać to, co umie
i do czego jest zdolny. Gwiazdy wróżą duże kroki do przodu w tym miesiącu.

Horoskop Bliźnięta styczeń 2023

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Niepokój jest twoim największym wrogiem w tym miesiącu. Rób wszystko co możliwe, aby go unikaj Medytuj, oddychaj, ćwicz. Poprawi to wydatnie twoje samopoczucie i w dłuższej perspektywie korzystnie wpłynie na zdrowie. Styczniowe śniegi i deszcze mogą powodować chwilowe osłabienie kondycji. Ale to minie. Przeczekaj to spokojnie, jednocześnie niczego nie oczekuj. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Skorpiony i Barany, natomiast szczęśliwymi dniami – 7, 11 oraz 21 stycznia.

Finanse: Nie pomoże Ci codzienne zamartwianie się o pieniądze. Zastanów się dokładnie skąd wziął się ten kryzys i jak z niego wyjść. Znajdź odpowiednią ścieżkę i konsekwentnie nią podążaj. Poprawi to zasobność twojego portfela. Nie narzekaj, tylko działaj.

Miłość: Wzajemne zrozumienie nie jest proste. Partner zaskoczy cię jeszcze nie raz. Nie jest to jednak powód, by się złościć czy dąsać. Na pewno warto ufać, rozmawiać i odnosić się do siebie z szacunkiem tylko, lub aż tyle. Samotne Bliźnięta czeka duże rozczarowanie. Znajomość po której sobie wiele obiecywały, nie będzie miała szczęśliwego końca. Nie planuj tyle, daj się czasem ponieść losowi.

Praca: Bardzo dobre wieści. Projekt i zadania których Bliźnięta się podjęły, zacznie wreszcie nabierać kształtów, a tym samym dużo wskazuje na to, że wszystko zostanie zrealizowane tak, jak Bliźnięta liczyły. Pozwoli to otrzymać nie tylko pochwały czy gratulacje, ale też realne profity i duże szanse na duży krok na góry, na drabinie awansu.

Horoskop Rak styczeń 2023

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Większość problemów, którymi tak się martwi Rak, minął wraz z początkiem roku. Raki uświadomią sobie, że wyolbrzymiły swoje obawy, że pozytywne myślenie przynosi rezultaty a dbanie
o siebie to nie tylko zdrowe żywienie i ruch. Warto też pracować z emocjami. Każdy Rak potrafi sobie radzić ze słabszym nastrojem, ale te gorsze chwile aby się nie powtarzały, trzeba umieć odpędzać natrętne myśli. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Lwy oraz Panny, natomiast szczęśliwymi dniami – 7, 17 oraz 27 stycznia.

Finanse: Wiadomości które do ciebie dotrą, zburzą twój finansowy spokój. Twoje finanse będą topnieć
w szybkim tempie i niestety nic nie będziesz mógł na to poradzić. Cierpliwe czekanie na to, co przyniesie czas, jest w tej chwili najlepszym rozwiązaniem. Nie panikuj, obserwuj, analizuj, ale nie podejmuj żadnych pochopnych ruchów. Masz czas.

Miłość: Samotne Raki czekają romantyczne wieczory, wykraczające poza zwykłe ramy. Nowa znajomość przyniesie wiele uniesień, zwłaszcza cielesnych. Pamiętaj jednak, że najważniejsze jest znaleźć porozumienie dusz. Nieciekawie w stałych związkach. Na horyzoncie pojawia się zdrada. Można jej uniknąć, ale koniecznie trzeba rozmawiać z partnerem o potrzebach. Zarówno swoich jak i jego.

Praca: Wspaniały czas w pracy. Zdasz sobie sprawę że po prostu możesz się realizować w swoim miejscu pracy, ze lubisz to co robisz, że wszystko przychodzi ci z łatwością, a jeszcze cię za to chwalą i dostajesz dowody prawdziwego uznania i docenienia. Nie zmieniaj nic, daj się ponieść rzece czasu. Ciesz się tym, co robisz i co osiągasz każdego dnia.

Horoskop Lew styczeń 2023

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Styczeń będzie mocno rozczarowujący. Sprawi to, że Lew będzie w swoistej depresji, nie będzie mógł sobie znaleźć miejsca. Znajdzie to odzwierciedlenie w problemach zdrowotnych. Lew musi się wziąć w garść, uwierzyć w siebie i posłuchać przyjaciół, którzy całym sercem kibicują jego działaniom. Najważniejsze to nie poddawać się i każdego dnia ruszać do realizacji zadań. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Ryby i Koziorożce, natomiast szczęśliwymi dniami – 11, 21 oraz 31 stycznia.

Finanse: Nie ufaj podszeptom fałszywych doradcom. Jeśli chodzi o pieniądze możesz polegać tylko na sobie. Wszystkie odpowiedzi są w tobie. Przemyśl co możesz zrobić by zwiększyć dochody. Okaże się, że to nie jest takie trudne, jak się wydawało jeszcze w ubiegłym roku. Działaj.

Miłość: W pierwszym miesiącu nowego roku będzie się wydawać Lwom, że już nikogo w życiu nie spotkają, kto byłby w stanie dzielić ich pasje. Ale w połowie miesiąca może wydarzyć się coś zupełnie nieoczekiwanego, co sprawi że Lew nie będzie chciał się rozczarować kolejny raz i po prostu otworzy się
i zaufa. W stałych związkach nie dokonuj pochopnych osądów, bez znajomości wersji partnera. Nie ufaj plotkom, rozmawiaj i rozwiązuj problemy, które przecież i Ciebie także dotyczą.

Praca: Dobre wiatry powolutku zaczynaj wiać. Uda się wiele z zaplanowanych działań doprowadzić do końca i Lew będzie bardziej niż zadowolony. Dostanie też nagrody za swoją ciężką pracę, także dostanie podwójnej motywacji do podjęcia dalszych działań. Pod koniec miesiąca wszystko ułoży się znakomicie.

Horoskop Panna styczeń 2023

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Nie zaniedbuj swojego zdrowia. Już na początku roku Panny odczują dolegliwości, których nie warto lekceważyć. Należy skoncentrować się na sposobach polepszenia swego zdrowia i zwrócenia uwagi na to, jak się dba o swoje ciało. Koniecznie trzeba być bardziej egocentrycznym i zająć się sobą. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Raki i Barany, natomiast szczęśliwymi dniami – 3, 14 oraz 21 stycznia.

Finanse: Nie będzie źle, ale też do pełnej stabilizacji daleko. Niby wszystko układa się tak, jak Panna sobie wymyśli, ale z drugiej strony mogą pojawić się pewne deficyty, głównie dlatego, że Panna w styczniu zacznie szastać pieniędzmi. Zwróć uwagę na rzeczy które kupujesz, bo na pewno znaczna część z nich jest niepotrzebna.

Miłość: W miłości całkiem dobry okres Panny w stałych związkach będą mieć poczucie stabilności
i spełnienia. Warto rozmawiać z partnerem o swoim obawach, a zobaczysz, że większość z nich jest wydumanych i nieuzasadnionych. Samotne Panny spotkają się ze sporym zainteresowaniem osoby, na której szczególnie im zależy. Wykorzystaj ten moment i pokaż się z jak najlepszej strony. Pamiętaj, żeby nie opowiadać dużo o sobie, raczej słuchać i wykazać się sporą empatią.

Praca: Niestety nie wyjdzie to, co Panny zaplanowały zawodowo na styczeń. Posypią się terminy, pojawią się problemy i niedogodności. Ktoś zrobi błąd, którego nie da się już odkręcić. Na szczęście Panny poradzą sobie i finalnie wyjdą z opresji obronną ręką. Niestety, będzie je to sporo nerwów kosztowało.

horoskop tygodniowy

Horoskop Waga styczeń 2023

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Styczeń to czas odnowy dla każdej Wagi. Zarówno cielesnej jak i duchowej. Wszystko przyśpieszy i nabierze rozpędu. Wagi poczują, że mają dużo energii i mogą wiele zdziałać. Będą odbierać świat ze spokojem i dużą ufnością do tego, co szykuje im los. To będzie dobry miesiąc pod każdym względem. Warto pochylić się nad sprawą, którą Wagi odkładały. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Wodniki a także inne Wagi, natomiast szczęśliwymi dniami – 9, 11 oraz 21 stycznia.

Finanse: Nareszcie to, na co Wagi czekały i czego sobie życzyły. Duży element niepewności zostanie wykluczony i spełni się finansowo plan na styczeń. Łagodnie i niedostrzeżenie Waga poczuje, że może nie Myślec o pieniądzach, że wszystko jest tak, jak ma być. Wystarczy przestać się zamartwiać, bo los szykuje same dobre niespodzianki, zwłaszcza w kwestiach finansowych.

Miłość: Czeka Cię Wago nie lada wyzwanie. Ktoś bardzo dawno niewidziany, przy kim biło Ci mocniej serce nie raz i nie dwa, odezwie się i będzie liczył na to, że się spotkacie. Nie rób tego. Może Ci to poważnie skomplikować życie. Podobnie samotne Wagi powinny uważać w styczniu, z kim wchodzą
w relacje. Zaufaj swojej intuicji, ona Cię nie zawiedzie. Nie rób niczego, do czego masz wątpliwości.

Praca: Będzie spokojnie i rytmicznie, zwłaszcza dla Wag które wykonują wolny zawód. Niektóre Wagi poczują niedosyt zajęć i będą szukać nowych zawodowych aktywności. Jest to też dobry czas na poszukiwanie nowej pracy, jeśli z taką decyzją już się Wago nosiłaś wcześniej.

Horoskop Skorpion styczeń 2023

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Poważnie trzeba zacząć myśleć o zdrowiu. Skorpiony czeka w styczniu choroba, niedomaganie, wypadek. Uważaj na siebie, bądź czujny, przewiduj do przodu, zwracaj uwagę na szczegóły. Stosuj się do zaleceń lekarskich. Nie należy lekceważyć tego, co się pojawi. Ogranicz spotkania towarzyskie, bo ostatnio nie służą twojemu zdrowiu. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Lwy i Byki, natomiast szczęśliwymi dniami – 5, 15 oraz 19 stycznia.

Finanse: Skorpion straci fortunę w styczniu. A przynajmniej tak mu się będzie wydawało. Będą to jednak wydatki, które w dłuższej perspektywie czasu okażą się przydatne i rozsądne. Styczeń jednak będzie trudny finansowo i jeśli będzie taka potrzeba, nie zawahaj się zwrócić do Byka o pomoc i pożyczkę.

Miłość: Samotne Skorpiony będą niepocieszone, bo okazja by stworzyć z kimś związek, nie zostanie wykorzystana. Niestety wiązałoby to się z tym, że Skorpion musiałby zmienić miejsce zamieszkania. A tego żaden Skorpion nie chce. Przynajmniej nie w najbliższym czasie. Skorpiony w związkach są w lekkim marazmie. Nie chcą działać, nie chcą się bardziej angażować Nie czują, że to jest związek, który spełnia ich oczekiwania. Trochę w takiej matni. Nie wiadomo co robić. Daj sobie czas. Rozwiązanie wkrótce samo się pojawi.

Praca: Zaczyna się robić ciekawie. Duża szansa na awans, na rozwój i okres prosperity. Skorpion powinien się wykazać cała swoją pomysłowością i kreatywnością, by przekonać ludzi w swoich kręgu zawodowym, że umie, potrafi i da radę. Motywacją niech będą pieniądze, ale nie tylko. Skorpion powinien postawić na użyteczność dla innych w swoich działaniach. Wtedy wszystko się uda.

Horoskop Strzelec styczeń 2023

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Po burzliwym grudniu w styczniu Strzelce pozwolą sobie na trochę odpoczynku. Powrócą
w nagrodę do formy, zarówno fizycznej jak i psychicznej. W styczniu Strzelec potrzebuje spokoju
i wyciszenia i naprawdę mu to dobrze zrobi. Jeśli pozwoli sobie na niepokoje i rozterki, to odbije się to poważnie na jego zdrowiu. Lepiej dać sobie czas na relaks i spokojne trwanie każdego dnia. Taki czas jest Strzelcowi bardzo potrzebny. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Lwy i Barany, natomiast szczęśliwymi dniami – 2, 15 oraz 29 stycznia.

Finanse: Przed Strzelcem poważne decyzje. Potrzebuje większą kwotę pieniędzy, a trudno będzie ją zdobyć w krótkim czasie. Do kogo zwrócić się o pomoc finansową? Gwiazdy mówią, ze mimo wszystko lepiej spróbować pożyczyć większą kwotę od jednej osoby, niż kilka mniejszych od wielu ludzi.

Miłość: Nie będzie różowo. Niby Strzelec kocha i jest kochany, ale styczeń będzie okresem gdy zwiększy się jego drażliwość. Partner będzie męczył, irytował i denerwował Strzelec musi przeczekać, bo tak naprawdę problem tkwi w nich samych. To czas niespokojności który minie i nie ma co obarczać nim partnera. Spędzaj więcej czasu w samotności, bo ona w styczniu będzie ci służyć. Ogranicz spotkania towarzyskie do minimum.

Praca: Duży potencjał, jaki drzemie w Strzelcach, nie obudzi się w styczniu. Spróbuj przetrwać w pracy ten czas. Nie wymyślisz prochu, zbieraj siły i energie na kolejne miesiące. W styczniu jednak przyczaj się gdzieś cichutko, rób swoje i nie przemęczaj się.

Horoskop Koziorożec styczeń 2023

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Koziorożce czeka dobry miesiąc, który pozwoli im cieszyć się życiem. Wiele spraw poukłada się sama, bez większych ingerencji z jego strony. Koziorożec odkryje, że nie jest niezastąpiony, zarówno
w pracy jak i w miłości. To może być ciekawe zaskoczenie, ale drugiej strony w styczniu potrzebny jest spokój. Koziorożec przyglądnie się samemu sobie i otoczeniu. Pozwoli to wyciszyć lęki i kłopoty ze zdrowiem. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Wagi oraz Ryby, natomiast szczęśliwymi dniami – 2, 19 oraz 21 stycznia.

Finanse: Nie będzie więcej pieniędzy, ani mniej. Koziorożec odkryje, ze można funkcjonować bardzo dobrze, jeśli się przestanie martwić o przychody. Musi po prostu robić swoje, a nie zamartwiać się. Uważaj jednak na Barana, jest on zazdrosny o sukcesy które miałeś i będzie chciał Ci zaszkodzić finansowo.

Miłość: Koziorożce które są w świeżych relacjach, będą ciągle pod dużym urokiem partnera, a odkrywanie tej drugiej osoby, sprawi im wiele radości i satysfakcji. Samotne Koziorożce mogą poczuć się bezradne, bo dookoła będą widzieć same szczęśliwe pary, ale same nie będą w stanie nawiązać relacji. Ten okres minie
i pod koniec miesiąca przyjdzie czas na towarzyskie eldorado. W stałych związkach sielanka.

Praca: Rób swoje. Nie czekaj, nie odkładaj, bądź konsekwentny i wytrwały. Działaj według planu, bo jest on dobry i w pełni do zrealizowania. Nie poddawaj się. Działaj. Tylko tak możesz odnieść sukces, który wyraźnie jest Ci pisany w gwiazdach. W pracy też uważaj na Barana, bo chce on Ci dopiec i popsuć szyki. Nie daj się i odważnie powiedz mu, co o tym myślisz.

Horoskop Wodnik styczeń 2023

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Czas na zmiany, czas na radość i odrzucenie lęków. Wodniki odważą się na naprawdę duży krok, co spowoduje, że życie będzie im wydawać się lekkie, niczym piórko. Nic nie będzie ich niepokoić, co oczywiście wpłynie pozytywnie na ich samopoczucie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Wagi i Lwy, natomiast szczęśliwymi dniami – 1, 4 i 15 stycznia.

Finanse: W perspektywie są jakieś zwroty, jakieś dodatkowe przychody. Ktoś odda ci pieniądze, o których już zapomniałeś. Wodnik może ze spokojem patrzeć w swoją finansową przyszłość, bowiem w styczniu nie wydarzy się nic, co mogłoby go w jakikolwiek sposób zmartwić. Ciesz się życiem.

Miłość: Układa się i w długoletnich związkach i w krótkich relacjach. Miłość, przyjaźń, szacunek, wzajemne zrozumienie. Tak trzymać. Uważaj tylko Wodniku, by swojej zazdrości nie okazywać partnerowi, bo to powoduje, że traci on cierpliwość, bowiem podważasz jego miłość i uczciwość w związku. Samotne Wodniki będą się cieszyć zainteresowaniem, warto trochę poudzielać się towarzysko, bo w styczniu są wielkie szanse na nawiązanie ciekawych relacji, które mogą owocować długim romansem.

Praca: Czy zrobisz dużo czy mało, nie przywiązuj się do efektów swojej pracy. One szybko pierzchną, także nie przemęczaj się, bo większość efektów twojej pracy obróci się w niwecz. Daj sobie czas i spróbuj zrobić najpierw dobry plan, wraz z analizą ryzyka, jakie mogą przynieść działania, które przedsięweźmiesz.

Horoskop Ryby styczeń 2023

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Styczeń będzie należał do miesięcy spokojnych zdrowotnie. Ryby odczuwać będą spore podenerwowanie, jednak nie wpłynie to szczególnie na zdrowie fizyczne. Pamiętaj jednak by dbać o to, by przynajmniej próbować spać na dobę taką ilość godzin, jaką potrzebujesz. Nie siedź długo w nocy, bo potrzebujesz też snu, nie tylko rozrywki. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Bliźnięta i Panny, natomiast szczęśliwymi dniami – 6, 15 oraz 31 stycznia.

Finanse: Inwestuj póki czas. Nie odkładaj pieniędzy, bo inflacja szaleje i będzie coraz gorzej. Spróbuj zainwestować w coś, co nie uszczupli twojej puli pieniędzy, a z drugiej strony powinno to też trochę przynieść zysku. Twój plan jest dobry, gwiazdy wskazują, ze podążasz dobrą drogą. Nie zrażaj się drobnymi niepowodzeniami. W dłuższej perspektywie twoje działania się opłacą.

Miłość: Samotne Ryby czeka burzliwy miesiąc, będzie sporo zawirowań, duża konkurencja i ciekawy rozwój wypadków, którego się kompletnie nie można spodziewać. W stałych związkach dużo ciepła
i miłości, partner sprawi, że będziesz z radością patrzał w przyszłość. Wszystko się układa bardzo dobrze.

Praca: Styczeń dołoży wiele zadań, którym trudno będzie sprostać. Ktoś będzie próbował cię wykorzystać, ale bądź asertywny i odmów. Nie dasz rady pracować za dwóch. Prędzej czy później odbije się to na twoim zdrowiu. Czasami po prostu nie warto.

Horoskop luty 2023 - horoskop na luty 2023 - alehoroskop.pl
  • ADD YOUR COMMENT