Horoskop luty 2023

Horoskop na luty 2023

Horoskop miesięczny na luty 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym miesiącu! Jak Ci minie miesiąc? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie horoskop na luty 2023!

Horoskop marzec 2023 - horoskop na marzec 2023 - alehoroskop.pl

Horoskop Baran luty 2023

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Bardzo dobre prognozy na ten miesiąc. Baran poczuje moc i siłę. Nic nie będzie mu spędzać snu z powiek. Intuicja wyjątkowo dopisze Baranom w tym miesiącu, dzięki czemu unikną wielu niebezpieczeństw. Odważ się na dosyć ryzykowne przedsięwzięcie, bo ono Ci się opłaci. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Ryby i Byki, natomiast szczęśliwymi dniami – 8, 15 oraz 20 lutego.

Finanse: Baran zyska wiele na kooperacji z Bykiem. Powierz mu swoje pieniądze, ale nie zapomnij się zabezpieczyć. Coś może pójść niezgodnie z planem, ale pod koniec miesiąca większość Baranów będzie zadowolona.

Miłość: Postaraj się dzielić z partnerem swoimi emocjami i przemyśleniami. Buduj codziennie nić porozumienia i szukaj podobieństw między wami. Samotne Barany mogą śmiało czytać w tym miesiącu książkę i to nie jedną. Towarzysko nic się nie zadzieje.

Praca: Twoje pomysły i modyfikacje znacząco mogą poprawić zarówno twoją pracę, jak
i współpracowników. Podziel się nimi z przełożonym, z osobą która ma wpływ na rezultaty twojej pracy. Nie chodzi o wielkie rzeczy, ale właśnie o szczegóły.

tarot na dziś

Horoskop Byk luty 2023

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Nieznacznie słabsze samopoczucie. Daj sobie w tym tygodniu czas na odpoczynek, relaks
i wyciszenie. Pozwoli to zregenerować siły na kolejne zadania. Zwróć koniecznie uwagę na pojawiające się dolegliwości w obrębie układu moczowego. To może być symptom poważniejszej choroby. Daj sobie czas na zdiagnozowanie tego, co się dzieje w Twoim ciele. Nie zapominaj, że ruch fizyczny jest podstawą dobrego zdrowia. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Skorpiony i Koziorożce, natomiast szczęśliwymi dniami – 8, 19 oraz 21 lutego.

Finanse: Luty będzie nieść ze sobą sporo wydatków, z których większość Byk miał zaplanowane, ale jednak jak przychodzi do wydawania pieniędzy, to Byk czuje się z tym niekomfortowo. Pamiętaj, żeby jednak nie przesadzić z wydatkami i zrewidować konieczność niektórych zakupów.

Miłość: W stałych związkach może się wydawać nudno i przewidywalnie. Samotne Byki poczują zew natury i zaczną aktywniej działań na miłosnym polu. Oczekuj sukcesów w tym obszarze. W dłuższym okresie czasu okaże się, że znajomość zawarta w lutym, będzie bardzo wartościowa.

Praca: Intuicja Cię nie zawiedzie. Posłuchaj jej, bo w luty wyraźnie możesz na nią liczyć. Przewidzisz trudne sytuacje, a co ważniejsze, szybko znajdziesz z nich rozwiązanie. Pod koniec miesiąca czeka Cię niespodzianka w pracy, która bardzo Cię ucieszy. Możliwy awans, lub spora premia.

Horoskop Bliźnięta luty 2023

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Bliźnięta odczują wyraźnie lepsze samopoczucie, a czasem nawet stwierdzą że to był palec boży, że w miarę wcześnie zdecydowały się na takie a nie inne działania związane z ochroną zdrowia. Warto je kontynuować, aby doprowadzić do stabilnej sytuacji. Uważaj na Pannę, będzie Ci źle radzić w sprawach zdrowotnych. Poszukaj innych doradców. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Waga i Koziorożec, natomiast szczęśliwymi dniami – 9, 14 oraz 28 lutego.

Finanse: Nie bierz całej winy na siebie, z powodu niepowodzeń finansowych, które spotkają Cię w lutym. Musisz sobie teraz zadać pytanie, jakie kroki są najodpowiedniejsze, by wyjść z pułapki i podążać dobrą drogą. Zacznij od razu, już na początku miesiąca. Wkrótce stwierdzisz, że był to dobry krok i zobaczysz jak dobra była decyzja, jaką podjąłeś. Będziesz z siebie dumny.

Miłość: Osoba, która jest przy Tobie stara się stawiać pewne warunki. Waha się, czy jesteś odpowiednim partnerem. Oceń dobrze sytuację i zastanów się dwa razy, zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzje. Czasami szczera rozmowa i otworzenie nowej karty zdziałają cuda. Samotne Bliźnięta czeka ciekawe spotkanie, które otworzy im oczy na wiele spraw.

Praca: Pamiętaj, że bez planu daleko nie zajedziesz. Improwizacje są dobre, ale tylko wtedy gdy coś się drastycznie wali. Jeśli twoje przedsięwzięcie ma iść do przodu, musisz konstruktywne planować i później realizować codziennie swój plan, co do joty.

Horoskop Rak luty 2023

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Dopadną Cię lekkie infekcje, które jednak w tym tygodniu nie pozwolą Ci jasno patrzeć na świat. Wiele spraw wydawać się będzie beznadziejnych i Raki pomyślą, że to będzie tak już zawsze. Na szczęście wkrótce zaświeci słońce. Poczujesz wtedy życiową energię i znowu sprawy będą szły swoim właściwym torem. Nie daj się złym nastrojom. Dużo spaceruj i przebywaj na świeżym powietrzu. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Koziorożce i Wodniki, natomiast szczęśliwymi dniami – 1, 3 oraz 27 lutego.

Finanse: Nie zostawiaj nic przypadkowi. Możesz trochę improwizować, ale nie zdawaj się na ślepy los
w kwestii pieniędzy. Przeanalizuj swoje finanse i określ kroki, które musisz podjąć. Stawiając wszystko na jedną kartę ponosisz duże ryzyko. Uważaj. To się może źle skończyć.

Miłość: Samotne Raki mogą oczekiwać ciekawych znajomości. Ktoś bardzo zabiega o twoje względy.
Z rozwagą jednak oceniaj sytuację i nie daj się ponieść żądzą, bo niestety to może się źle skończyć. Raki
w związkach z uwagą słuchajcie partnera, wyprzedzając jego oczekiwania. W lutym partner potrzebuje więcej zainteresowania niż zwykle. Zrób wiele, aby mógł być zadowolony. Pozwoli to bardzo scalić Wasz związek.

Praca: Bądź rozważny. Nie pozwalaj sobie na zbyt wiele spontaniczności. Zarówno w roli szefa jak
i podwładnego trzymaj się konwenansów, zasad i reguł. Ktoś tylko czyha na Twój błąd i może się to bardzo źle skończyć. Zwróć uwagę na to, jak wykonujesz swoje obowiązki. Pracuj tak, aby nikt nie mógł Ci niczego zarzucić.

Horoskop Lew luty 2023

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Zasadniczo omijać będą Cię kłopoty i perturbacje zdrowotne. Przedwiośnie może jednak sprzyjać infekcjom. Wyprzedź atak wirusów odpowiednią dietą. Nie szarżuj też jeśli chodzi o hartowanie się. Trzeba to robić stopniowo, a nie na hura. Najważniejsze, że ogólnie będziesz czuć się dobrze i całkiem optymistycznie zaczniesz patrzeć w przyszłość. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Wagi i Wodniki, natomiast szczęśliwymi dniami – 8, 12 oraz 20 lutego.

Finanse: Uważaj, ktoś będzie chciał pożyczyć od ciebie większą kwotę pieniędzy. Będziesz tego żałował. Możesz pomóc w inny sposób, nie tylko rozdając pieniądze. Spróbuj dać wędkę, nie rybę. Umocni to relacje między Wami, a Tobie pozwoli zachować twarz i portfel w nienaruszonym stanie.

Miłość: Partner, o którym myślałeś, że Cię będzie wspierał, wydaje się być coraz bardziej wymagający,
a jednocześnie jego wpływ na Ciebie jest coraz większy. Spróbuj znaleźć siłę w sobie i nie pozwól by partner obniżał Twoją samoocenę. Samotne Lwy spotkają osoby, które je mocno sprowadzą do parteru. To nie będzie materiał na osobę do tworzenia związku, ale paradoksalnie uda Ci się spojrzeć na siebie
w z innej perspektywy.

Praca: Musisz odrzucić sentymenty. W pracy nie ma na nie miejsca, jeśli chcesz osiągnąć swój cel. Wszystko bardzo przyśpieszy i będziesz musiał uważać, by nie zrobiły się zaległości. Weź się do pracy
z podwójną energią. Wykorzystaj efekty wcześniejszych działań. Na bazie tego zbuduj nowy plan.

Horoskop Panna luty 2023

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Staraj się zachować formę, nie przesadzaj jednak, ani przesadna aktywność, ani lenistwo nie utrzymają twojego ciała w dobrej kondycji. Zbilansowany wysiłek pozwoli być w stanie równowagi. Zadbaj o oczy, których kondycja ostatnio szwankuje. Bądź pewny, że lekarz, którego ktoś Ci polecił, jest warty zachodu. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Byki i Skorpiony, natomiast szczęśliwymi dniami – 13, 24 oraz 29 lutego.

Finanse: Wspaniały miesiąc. Po ostatnim dołku finansowym spodziewaj się niewielkiego, choć dla Twojego budżetu znaczącego zastrzyku gotówki. Możesz pomyśleć o sprawieniu sobie drobnej przyjemności za wcześniejszy okres.

Miłość: Z natury kochliwa Panna da się ponieść się w lutym emocjom. Aby nie narażać się na stres, dobrze przeanalizuj nową znajomość. Z drugiej strony danie kredytu zaufania może przynieść korzystną relację. Kieruj się intuicją, ale i rzeczową analizą, choć to takie trudne w uczuciach. Panny w związkach znowu staną przed obliczem zazdrości i niestety będą ku temu powody.

Praca: Skoncentruj się w lutym na pracy, bo będzie to intensywny, gorący okres, który jednakże pozwoli zamknąć pewien etap. Aby nic się nie posypało wycisz swoje emocje i skup się na powierzonych Ci zadaniach. Nie martw się, bo wszystko pójdzie dobrze, jeśli tylko zwrócisz uwagę na działania, które masz wykonać.

horoskop tygodniowy

Horoskop Waga luty 2023

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Luty pozwoli przyśpieszyć ze wszystkim w życiu Wagi. To czas gdzie będzie czuć ona skrzydła
u ramion, które pozwolą z łatwością przechodzić przez ten czas i wszystko co się z nim wiąże. Zdrowie
w dobrej kondycji, drobne dolegliwości szybko się rozpierzchną. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Lwy i Ryby, natomiast szczęśliwymi dniami – 10, 15 oraz 22 lutego.

Finanse: Miesiąc zacznie się dobrze, a zakończy jeszcze lepiej. Waga będzie mogła z optymizmem patrzeć w przyszłość, uda jej się zgromadzić pewną sumę pieniędzy, którą sobie założyła wcześniej. Na pewno pomoże jej w tym Lew, a także wrodzona skłonność do konsekwentnego dążenia do celu.

Miłość: Waga będzie w lutym zaskoczona. Okaże się że jej serce potrafi łopotać a motyle w brzuchu są ciągle możliwe. Znajomość, która zacznie się na początku miesiąca, niespodziewanie dla Wagi rozwinie się w satysfakcjonujący romans, który może mieć swój finał nie tak prędko.

Praca: Dużo zajęć, dużo obowiązków, sporo wyzwań. Waga spokojnie sobie z wszystkim da radę, bo
z natury jest wielozadaniowa, także będzie to dla niej nawet interesujący zawodowo czas. Okaże się, że ktoś doceni jej talenty i zaproponuje udział w bardzo ciekawym projekcie. Nie odmawiaj.

Horoskop Skorpion luty 2023

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: W lutym Skorpiony przechodzić będą kryzys. Nie jest zależny od niego, wobec tego nie ma się co za dużo martwić, tylko przeczekać ten czas. Skorpion nie będzie miał za dużo siły, będzie markotny
i odczuwać będzie marazm. Spróbuj zminimalizować wydatkowaną energię i przeczekać niejako
w hibernacji ten okres. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Barany i Bliźnięta, natomiast szczęśliwymi dniami – 7, 19 oraz 21 lutego.

Finanse: Kłopoty finansowe pogłębiają się. Jeśli możesz, spróbuj dwóch kroków, po pierwsze zminimalizuj wydatki tak bardzo, jak się da. Po drugie znajdź dodatkowe źródło dochodu. Może dodatkowa praca pozwoli Ci na chwilę finansowego oddechu. Nie zapożyczaj się u przyjaciół, bo nie będziesz w stanie oddać. Na razie bądź dobrej myśli, bo wszystko się w końcu ułoży.

Miłość: Samotne Skorpiony czeka duża zmiana. Zarzekały się, że nigdy niczego nie zrobią dla miłości, ale luty stworzy im bardzo dobrą okazję, na zweryfikowanie tego, o czym zawsze mówiły. Miłość wymaga odrobiny poświęceń, ale też spojrzenia na potrzeby drugiej osoby. W stałych związkach Skorpiony również będą musiały dokonywać pewnych wyborów i poświęcić coś dla związku. W dłuższej perspektywie okaże się, że było warto.

Praca: W pracy jest wszystko poukładane. Nie musisz się martwić, bo większość będzie się działa niejako poza tobą. Okaże się, że to co zaplanowałeś i wdrożyłeś, po prostu działa, bez twojej pomocy czy ingerencji. Musisz tylko skoncentrować się na ostatecznych efektach, bo okaże się, że koszty tego są zdecydowanie za duże, a to poważnie zaburzy cały plan.

Horoskop Strzelec luty 2023

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Powracające informacje zwrotne od lekarza, nie pozwolą Ci optymistycznie patrzeć w przyszłość. Musi się zapalić u Ciebie czerwona lampka ostrzegawcza. Nie zaniedbuj zaleceń lekarza, będziesz miał możliwość reakcji na ewentualne przypadłości. Musisz w lutym bardziej o siebie zadbać, bo zaniedbania, które pojawią się teraz, mogą skutkować długotrwałym problemem ze zdrowiem. Nie lekceważ tego. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Koziorożce i Bliźnięta, natomiast szczęśliwymi dniami – 4, 11 oraz 19 lutego.

Finanse: Strzelec nie musi się niczym martwić. Luty jest czasem, gdzie wszystkiego, co Strzelec dotknie, będzie owocować przychodami finansowymi. Niezależnie od tego, gdzie skupi swoje działania, lub w co zainwestuje. To bardzo dobry czas dla inwestycji. Warto posłuchać, co mówi w tej sprawie Baran, bo on dobrze Strzelcowi życzy.

Miłość: Strzelec zupełnie niespodziewanie dla niego wejdzie w miłosną relację z kimś, kto od dawna był
w jego bliskości. TO będzie niespodziewane, bo okaże się, że krótki romans wyjdzie Strzelcowi na dobre. Zacznie się szerzej uśmiechać, będzie bardziej pewny siebie, a nawet dumny z tego co się stało. Niestety relacja ta szybko się skończy może to i dobrze, bo gwiazdy wyraźnie wskazują, że nic dobrego by z tego nie wynikło.

Praca: W każdej chwili Strzelec będzie gotowy zakończyć pracę. Nie będzie to jednak takie proste, bo jest uwikłany w pomoc i kooperacje z różnym ludźmi. Jego rezygnacja z pracy, jej zmiana czy zaniechanie na jakiś czas, będzie ze szkodą dla wielu osób. Strzelec powinien to wszystko tak poukładać, by za bardzo nie zaszkodzić komuś, kto bardzo na niego liczy.

Horoskop Koziorożec luty 2023

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Koziorożce muszą w tym miesiącu przezwyciężyć ten pesymizm, który je ogarnia i sprawia, że widzą wszystko w czarnych barwach. Jeśli czujesz, że zboczyłeś z kursu i nie dzieje się tak, jak sobie założyłeś, wystarczy, że wrócisz na drogę, którą zacząłeś dawno temu. Nie szukaj skrótów, tylko podążaj utartą ścieżką. Pozwoli to także cieszyć się zdrowiem, bo spokój i harmonia jest teraz dla Ciebie najbardziej korzystny. Umożliwi to bycie w kontakcie z Twoim ciałem i duchem. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Raki oraz Skorpiony, natomiast szczęśliwymi dniami – 8, 18 oraz 23 lutego.

Finanse: Luty nie przyniesie oczekiwanych zmian, ale odrobina optymizmu pozwoli uzyskać profity. Inwestycje które poczyniłeś ostatnio, umożliwią dobry start finansowy w miesiącu, a kolejne kroki przybliżą Cię do ekonomicznej stabilizacji. Do końca lutego będziesz cieszyć się tym co masz, bo jak sam stwierdzisz, więcej Ci nie potrzeba.

Miłość: Nie będzie takiej możliwości, by Koziorożce nie poznały kogoś sympatycznego. Gwiazdy mówią, że luty to doskonała okazja na zwieranie znajomości, odkrywanie drugiej osoby, pokazywanie swoich dobrych stron. Wszystko to potencjalnie zmierza do długiego i udanego związku, pod warunkiem, że Koziorożec odrzuci precz konwenanse i zacznie robić coś inaczej. Może nie chodzi tu o to, by być szalonym, albo robić coś wbrew sobie, ale bardziej o to, że zrobić coś w taki sposób, w jaki się nigdy wcześniej nie robiło. Warto to zrobić, bo przyniesie to fantastyczne rezultaty.

Praca: W lutym nie będzie powodów do zadowolenia. Większość projektów zawodowych zostanie postawionych na głowie. Niedociągnięcia, błędy, porażki, wszystko to mocno wpłynie na Twoją motywację i trudno będzie się zabrać do pracy. Spróbuj poszukać pomocy u Panny, ona wie najlepiej, jak Ci pomóc. Jeśli będziesz uparty i konsekwentny, uda Ci się wiele naprawić.

Horoskop Wodnik luty 2023

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Luty to czas przyjazny dla Wodników. Kłopoty ze zdrowiem miną, nadzieja, że zacznie się dobrze dziać, przyświecać będzie wszystkim krokom, jakie Wodnik przedsięweźmie. Pamiętaj, żeby dbać
o kondycje. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Wagi i Lwy, natomiast szczęśliwymi dniami – 3, 5
i 19 lutego.

Finanse: Ekonomiczne zawirowania ostatnich tygodni nie powinny Cię dosięgnąć Radzisz sobie
z finansami bardzo dobrze. Pamiętaj jednak, by nie przesadzić z wydatkami. Musisz się niestety trochę ograniczać.

Miłość: Tendencje do zakochiwania się, może przysporzyć Ci dużo emocji. Pamiętaj aby rozważnie oceniać sytuacje i nie dać się wpuścić w maliny. Ktoś może chcieć grać na Twoich uczuciach i nie brać Ciebie poważnie. Wyraźnie zainteresowany będzie Byk, ale on ma nieczyste intencje.

Praca: Konflikty w pierwszych dniach szybko rozwiążesz. Skup się w tym miesiącu na podtrzymaniu dobrych relacji szczególnie z przełożonymi. Współpracownicy wydają się czasem trudni, ale sobie z tym poradzisz. Nie zapomnij, że szacunek do drugiej osoby zawsze procentuje i przynosi efekty.

Horoskop Ryby luty 2023

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Będzie to trudny czas. Ból i niedogodności zdrowotne dopadną Cię w lutym i długo nie będą chciały odpuścić. Większość z tych problemów zdrowotnych będzie miała swoje podłoże w stresie
i przepracowaniu. Zwolnij trochę i daj sobie więcej czasu na odzyskanie sił. Nie zaniedbuj gimnastyki
i ogranicz używki. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Barany i Byki, natomiast szczęśliwymi dniami – 10, 19 oraz 22 lutego.

Finanse: Luty to czas wielkich wydatków. Aby zapewnić bilans dla swojego budżetu powinieneś pomyśleć o dodatkowej pracy, bądź dodatkowych przychodach. Pozwoli Ci to zrealizować własne plany. Lepsze to, niż zaciąganie kolejnych kredytów.

Miłość: W stałych związkach drobne nieporozumienia. Pamiętaj, że czasem niewielka złośliwość, jaką wypowiesz w kierunku do partnera, może urosnąć do wielkiej rangi. Lepiej powstrzymać język na wodzy. Podobnie samotne Ryby powinny pamiętać, że przy nowych znajomościach nie warto być uszczypliwym. Życzliwość o wiele lepiej pozwoli przełamać pierwsze lody i stworzyć podwaliny pod dobry związek.

Praca: W pracy poszczęści się Rybom w tym miesiącu. Wpadną na coś bardzo odkrywczego, co pozwoli im popchnąć wiele spraw do przodu, zrealizować plany a nawet je przekroczyć. Wiele zależy od tego, ile pracy włożą w wykonanie zadań, bowiem w tym wypadku nie ma szansy, żeby ktoś za nich coś zrobił. Wszystko muszą dopilnować same. 

Horoskop marzec 2023 - horoskop na marzec 2023 - alehoroskop.pl
  • ADD YOUR COMMENT