Horoskop miesięczny sierpień 2021

Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny na sierpień 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym miesiącu! Jak Ci minie miesiąc? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop miesięczny wrzesień 2021

Horoskop miesięczny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Baran przez większą część miesiąca będzie czuć się jak roztrojony ze wszelkich pozytywnych emocji. Podczas dalekich, jak i krótszych tras samochodem, staraj się zwracać uwagę na prędkość pojazdu – nawet jeśli to nie ty będziesz kierowcą. Łatwo o wypadek i nawet jeśli nie przyniesie on negatywnych konsekwencji, lepiej go uniknąć. Szczęśliwym dniem będzie dla was 13, 19 i 22 sierpnia, natomiast swoich sprzymierzeńców znajdziecie w Bykach oraz Rybach.

Finanse: Pieniądze nie będą niczym trudnym do zdobycia dla Baranów. Nawet osoby niepracujące mogą liczyć na pomyślność od losu, choćby w postaci znalezienia gotówki podczas spaceru, a to zaś może być świetną motywacją do ruchu!

Miłość: Miłość bywa trudna i potrafi sprawić wiele przykrość, szczególnie jeśli druga osoba nie odwzajemnia naszych uczuć. Barany jednak będą miały okazje przekonać się, że nic nie dzieje się bez powody, a relacja którą zakończyliście lub zakończycie w najbliższym czasie, okaże się jedynie początkiem czegoś nowego. Radzimy jednak uważać na osoby, które w jakimś stopniu były kiedyś w naszym życiu. Umawianie się na randki z przyjacielem, bądź przyjaciółką naszych ex, nie będzie dobrym rozwiązaniem.

Praca: Praca będzie dawać się we znaki. Pogoda za oknem będzie większym demotywatorem niż odwrotnie, co sprawi że większość z was nie da z siebie tyle ile powinno. Wyznaczaj cele i nie daj ponieść się niechcianym emocją.

Horoskop miesięczny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Uważaj na zdradliwą pogodę, szczególnie podczas częstych wyjść wieczorami. Niewłaściwy ubiór spowodować może, że konsekwencję będą bardziej poważne niż nam się wydaje. Jako osoby otwarte, sporo czasu wolnego będzie spędzać w towarzystwie bliskich i znajomych, co znacznie poprawi wasze samopoczucie. Dobre dni zagoszczą u was 8, 14 i 16 sierpnia, zaś sprzymierzeńców znajdziecie w Pannach i Koziorożcach.

Finanse: W tym miesiącu będziesz pozwalać sobie na wiele. Pyszne jedzenie, czy wyjście ze znajomymi może okazać się zgubne, a stan naszego konta pod koniec miesiąca, nie przyniesie ci satysfakcji, której byś oczekiwał.

Miłość: Od dłuższego czasu w twoim życiu gości stały partner. Mimo wielkiej miłości jaką darzysz tą osobę, nie bądź zbyt ufny. W drugiej części miesiąca może okazać się, że ma ona wiele na sumieniu, a w pewnych kwestiach nawet kłamać prosto w oczy. Nie daj się zwieść, bądź czujny i konsekwentny w swoich myślach i czynach.

Praca: Prace dorywcze i sezonowe są dobrym rozwiązaniem, jednak tylko czasowym. Będzie to czas, w którym powinieneś zacząć myśleć bardziej przyszłościowo i skupić się na poszukiwaniach stałej pracy. Dobrym doradcą może okazać się Skorpion.

Horoskop miesięczny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Wiele pomoże ci odstawienie lub nawet ograniczenie pewnych substancji, które głownie są odpowiedzialne za twój stan zdrowia zarówno psychiczny jak i fizyczny. Szukanie motywacji do zmiany okaże się całkiem przyjemne i proste, jeśli będziesz mieć przy sobie bliską osobę. Szczęśliwe dni zagoszczą do siebie 10, 22 i 27 sierpnia, zaś twoimi sprzymierzeńcami będą Lew i Baran.

Finanse: Przedłużenie umowy i awans w pracy zapewni ci więcej korzyści niż możesz się spodziewać. Sierpień będzie miesiącem korzyści i wielu wydatków, które nie pociągną cię w dół.

Miłość: Sierpień będzie miesiącem, w którym Bliźnięta będą uczuć się lepszego okazywania uczuć. Możesz dostrzec, że partner nie czuje się pewnie w waszej relacji, mimo długiego stażu. Nie musisz od razu porywać się za pisanie listów i piosenek miłosnych. Czasami zwykłe wyznawanie uczuć, ale w mniejszym odstępie czasowym może już wiele zmienić!

Praca: Praca, która jest też twoim hobby pozwala ci spinać się w górę i osiągać wymarzone cele, a przy okazji przekłada się na świetne korzyści finansowe. Staraj się szukać pozytywów i motywacji, a więcej efektów możesz zobaczyć już w okolicach 13 sierpnia.

Horoskop miesięczny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Powrót lub rozpoczęcie zdrowego odżywania się i regularnych ćwiczeń sprawi, że nie tylko poczujesz się lepiej. Nabierzesz większej pewności siebie, a także poczujesz się bardziej atrakcyjny, co zachęci cię do częstszego spotykania się ze znajomymi, czy partnerem. Dobre dni pojawią się 7, 10 i 17 sierpnia, zaś twoimi sprzymierzeńcami będą Lew i Panna.

Finanse: Zaoszczędzone pieniądze pomogą ci spędzić ten miesiąc znacznie lepiej niż poprzednie. Możesz również liczyć na dodatkowy przypływ gotówki w postaci wygranej w grach losowych. Dobre dni na puszczenie losów będą między 10 a 15 dniem miesiąca.

Miłość: Rak zrozumie jak dużą część jego życia zajmują znajomi, czy też czas spędzony na własnych przyjemnościach. Będzie to dobry miesiąc, pełen okazji do poprawienia twoich relacji z drugą połówką, która może czuć się pomijana i niedoceniana. Wykorzystaj wolny czas do wspólnego wyjazdu, a także postaw na większą spontaniczność w spotkaniach, wpłynie to pozytywnie na waszą relacje, a także uczucia, którymi dążysz się z partnerem.

Praca: Dzięki pewnym znajomością Raki będą miały okazję podjęcia się stałej pracy, której od dawana brakowało wam w waszym życiu. Sierpień będzie również dobrym miesiącem dla zapracowanych Raków, które będą mogły wykorzystać swój urlop w przyjemny sposób.

Horoskop miesięczny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Poznasz siebie od strony, która do tej pory była dla ciebie obca – co więcej może ci się ona bardzo spodobać. Będziesz zaskakiwać bliskich nową postawą i sposobem myślenia, ale przede wszystkim siebie. Poczujesz się zmotywowany do działania i chętnie będziesz spędzać czas w aktywny sposób. Szczęśliwymi dniami będą dla ciebie 7, 11 i 18 sierpnia, zaś swoich sprzymierzeńców znajdziesz w Raku i Strzelcu.

Finanse: W sierpniu nie zabraknie okazji do wydawania pieniędzy, co niekoniecznie może wam się spodobać. Jednak cele na jakie będą one przeznaczane pozytywnie będą wpływać na wasze samopoczucie.

Miłość: Single zaczną rozumieć, że przez swoje toksyczne zachowanie straciły być może nawet miłość swojego życia. Będzie to świetna lekcja na przyszłość, aby częściej brać pod uwagę potrzeby swojego partnera i na stawiać siebie na pierwszym miejscu. Związkowcom zaś sierpień minie w radosny sposób, spędzicie go na zabawie i spędzeniu wolnych chwil wraz z drugą połówką.

Praca: Dzięki formie pracy, jaką wykonujesz będziesz mieć wiele czasu na spędzanie czasu z rodziną, przyjaciółmi, czy też partnerem. Sprawi to, że bardziej docenisz swój zawód i zaczniesz myśleć o możliwości rozwoju, czy awansu.

Horoskop miesięczny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Przez różne sytuacje, które będą miały miejsce w waszym życiu Panny poczują się samotne. Będzie to moment, w którym w waszej głowie pojawią się myśli o starych przyjaźniach, a niektóre z nich zapragniecie odnowić i dowiedzieć się co słychać u starych znajomych. Szczęśliwe dni zagoszczą do was w drugiej połowie – 19, 23 oraz 30 sierpnia. Sprzymierzeńców zaś znajdziecie wśród Bliźniąt i Wodnika.

Finanse: Mimo braku pracy, Panny będą mogły cieszyć się swobodnym wydawaniem pieniędzy. Wszystko za sprawą rodziny i bliskich, którzy będą starali się pomóc ci w każdym momencie.

Miłość: Miłość na odległość może być ciężkim kawałkiem chleba, o czym przekonać się mogą Panny, szczególnie z sierpnia. Mimo że dzieli was wiele kilometrów, świetne zagospodarowanie wolnego czasu, a także uczucia jakimi dążysz się z partnerem, pozwolą wam na regularne spotkania w tym miesiącu.

Praca: Odnajdziesz w sobie nowe talenty, które pozwolą ci poczuć większą pewność podczas wykonywania swoich obowiązków, a także podejmowania odpowiednich decyzji. Panny szukające pracy powinny zaś przejrzeć oferty, które pojawią się miedzy 19 a 23 sierpnia.

horoskop tygodniowy

Horoskop miesięczny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Mimo postanowień, które wyznaczycie sobie na ten miesiąc ciężko będzie wam utrzymać się w ich przestrzeganiu. Wiele pokus będzie czyhać na was na każdym roku, a wasze skłonności do podejmowania spontanicznych decyzji wezmą nad wami górę. Sprawi to jednak, że miesiąc będzie pełen ciekawych wydarzeń. Dobre dni spotkają was 3, 15 i 31 sierpnia. Sprzymierzeńców odnajdziecie w Baranach i Wodnikach.

Finanse: Wasze zamiłowanie do zakupów, okaże się zgubne. Choć promocje brzmią kusząco, często sprawiają, że kupujemy masę niepotrzebnych przedmiotów. Unikaj zbędnych wydatków, a przed wyjściem na zakupy staraj się sporządzać listy.

Miłość: W waszym życiu jest pewna osoba, która do tej pory nie była dla was, a raczej według was materiałem na partnera. Wszystko jednak może zmienić się podczas pewnych sierpniowych wydarzeń, które spowodują, że wasze postrzeganie zmieni się o 180 stopni, zaś druga osoba być może sama wyjdzie z inicjatywą zrobienia pewnych kroków w przód. Na niekorzyść działać jednak będzie opinia osób trzecich, jednak szybko zdasz sobie sprawę, czyje zdanie jest dla ciebie najważniejsze.

Praca: W pracy uda ci się nawiązać nowe znajomości, które sprawią że zaczniesz chętniej do niej uczęszczać. A nowe przyjaźnie zapragniesz przenieść również poza miejsce pracy.

Horoskop miesięczny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Skorpiony przekonają się jak miło można spędzić czas w kuchni, a obiad wcale nie kończy się na schabowych z ziemniakami! Sporą część czasu przeznaczycie na nową pasję, a wasze dania przypadną do gustu nie jednej osobie. Kto wie, może zaimponują nawet komuś wyjątkowemu? Szczęśliwe dni spotkają was 2, 12 i 22 sierpnia, zaś dobrą radą posłużą wam Bliźnięta i Raki.

Finanse: Zmiany klimatu sprawią, że wasza cera będzie potrzebować odświeżenia, a nawet kuracji. Będzie to moment na inwestycję w swoje potrzeby i przyjemności, który wyjdzie dla was korzystnie.

Miłość: Na wasze postrzeganie miłości, duży wpływ mogą mieć wyidealizowane produkcje, które sprawiać będą, że znalezienie partnera czy też zaangażowanie w relacje spadnie na dosyć niski poziom. Dobrym rozwiązaniem będzie bardziej realistyczne podejście do pewnych spraw, które zapewnić ci mogą częstsze spotkania w gronie przyjaciół.

Praca: W pracy poczujesz, że wymagania które są ci stawiane zaczynają powoli cię przerastać. Większość spraw będzie wymykać ci się spod kontroli, nie bój się prosić o wolne, jeśli czujesz, że przerwa będzie dobrym rozwiązaniem.

Horoskop miesięczny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Twoja niechęć do lekarza okazać się może zgubna. Domowe sposoby i leczenie ziołami nie jest zawsze wystarczające. Warto postawić na konsultacje z lekarzem, szczególnie kiedy poczujesz nasilające się objawy. Pozytywny obrót pewnych sytuacji zapewni wam dodatkową motywację do działania. Dobre dni pojawią się 4, 20 i 28 sierpnia, zaś dobrą radą służyć wam będą Wagi i Strzelce.

Finanse: Jeśli martwisz się, że wakacyjny urlop pochłonie więcej niż planujesz postaw na proste rozwiązania w starym stylu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby bawić się w pełni niskim kosztem, wystarczy tylko chwilę pomyśleć zanim zaczniesz działać.

Miłość: Strzelec nie będzie zainteresowany stałymi relacjami. Mimo poważnego wieku, przelotne znajomości i niezobowiązujące flirty będą bardziej spełniać twoje oczekiwania niż stały związek. Ten zaś sprawiać będzie, że poczujesz się jak uwięzione zwierzę w klatce.

Praca: Sierpień będzie produktywnym miesiącem, szczególnie dla właścicieli wielkich firm znanym w całym kraju. Sprzedaż znacznie wzrośnie, co pozwoli wam wejście w nowy sezon w pełni sił i z zdwojoną motywacją.

Horoskop miesięczny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Dla Koziorożców duże znaczenie będzie mieć pogoda. Wraz z zmianą pogody zmieniać będzie się wasz humor i podejście do życia, co może odbić się na waszych relacjach z bliskimi. W pełni sił będziecie w pierwszej połowie miesiąca, druga zaś nieco osłabnie. Szczęśliwe dni czekać was będą 9, 11 i 27 sierpnia, natomiast dobrą radą posłużą wam Byki i Skorpiony.

Finanse: Jeśli koszt twoich zakupów wynosi 200 zł, a mimo to szkoda wam wydać dodatkowe 20 na przesyłkę, może to świadczyć nie o waszej oszczędności, a sknerstwie. W tym miesiącu nauczysz się rozróżniać te dwie kwestie, co polepszy twoje podejście do pewnych spraw.

Miłość: Uważaj na słowa kierowane do partnera, nawet jeśli niosą dobre intencje, nie oznaczać to będzie, że nie mogą być dla niego dotkliwe. Single poczują dużą ulgę, w szczególności jeśli w ostatnim czasie wyszły z toksycznych relacji. Najlepszym lekarstwem na tego typu rany jest czas i choć może wydawać się to banalną odpowiedzią, już pod koniec miesiąca staniesz na nogi!

Praca: Dobrym zawodem dla Koziorożca okaże się praca jako dostawca, czy też kierowca, którą zaproponuje wam pewna osoba. Jeśli świetnie czujesz się za kółkiem, nie wahaj się łączyć przyjemnego z pożytecznym.

Horoskop miesięczny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Wodniki powinny bardziej starać się podczas dbania o higienę. Regularne mycie zębów, czy rąk pozwala nam na zachowanie wszelkich zasad ostrożności, a także pozwala uniknąć niechcianych chorób. Nie wato pomijać więc tych czynności, które powinny być dla nas rutynowe. Szczęśliwe dni będą pojawiać się 17, 26, 30 sierpnia, natomiast sprzymierzeńców znajdziecie w Koziorożcu i Baranie.

Finanse: Sierpień będzie czasem bez zarzutów w tej kwestii, jednak w tym miesiącu dobrym rozwiązaniem dla Wodnika będzie płatność kartą. W twoim portfelu mogą pojawić się fałszywe pieniądze, które przysporzą ci sporo problemów.

Miłość: Częste spacery i spotkania w nietypowych miejscach przyniosą Wodnikom miłość jak z bajki. Wymiana spojrzeń w parku, czy przypadkowe rozlanie wody w restauracji może być początkiem relacji, która zmieni wasze życie. Wenus sprzyjać będzie wam przez cały miesiąc, jedynie od was zależeć będzie dobre nastawienie i zaangażowanie.

Praca: Praca przez Internet będzie dobrym rozwiązaniem na ten miesiąc, szczególnie dla Wodników, które w ostatnim czasie mocno zaniedbały relacje z pewnymi osobami. To również dobry sposób na znalezienie większej ilością czasu na potrzebny nam odpoczynek i regenerację.

Horoskop miesięczny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Letnie porządki będą zaprzątać myśli Ryby, ta jednak może nie być w pełni sił przez chorobę, którą przechodziła w ostatnim czasie. Zamiast brać się do pracy, postaraj się wykonywać obowiązki które nie będą zbytnio przemęczały twojego organizmu i pozwolą ci na całkowity powrót do zdrowia. Szczęśliwe dni spotkają cię 8, 16 i 24 sierpnia, natomiast swoich sprzymierzeńców znajdziesz w Wadze i Strzelcu.

Finanse: Szczęście przychodzi w najmniej spodziewanych momentach, niepozorne konkursy, na które możemy trafić w gazecie, czy na różnych portalach społecznościowych okażą bardziej łatwe do wygrania niż możesz pomyśleć.

Miłość: Niektóre internetowe znajomości będą miały okazje przenieść się do realnego życia. Możliwości jakie zapewni wam letnia pogodna i wolne dni w tym samym czasie, sprawią że wasza relacja zacznie rozkwitać i dostarczać wam nowych wrażeń. Niektórych z nich brakowało wam w ostatnim czasie, a nagły przypływ postawi was w dobrej sytuacji i atmosferze.

Praca: Ktoś zacznie mieszać wam w głowie. Uważajcie na relacje szczególnie z przeciwną płci – romans na stanowisku pracy będzie niezwykle zgubnym posunięciem.

horoskop miesięczny wrzesień 2021

  • ADD YOUR COMMENT