Horoskop miesięczny wrzesień 2021

Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny na wrzesień 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym miesiącu! Jak Ci minie miesiąc? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop miesięczny październik 2021

Horoskop miesięczny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Korzystną porą dnia dla Baranów będą wrześniowe zachody słońca. To właśnie w czasie ich trwania poczujecie w sobie największą siłę i chęci do życia i dalszego działania. Wasz stan zdrowia będzie dobry, miejcie jednak na uwadze przemęczenie organizmu, do którego łatwo będziecie mogli doprowadzić poprzez złą organizacje czasu. Rozważcie prowadzenie kalendarza lub planera, tak aby w łatwy sposób mieć cały miesiąc pod kontrolą. Dobre dni spotkają was 13, 19 i 26 września, sprzymierzeńców natomiast dostrzeżecie wśród innych Baranów, a także Lwa i Koziorożca.

Finanse: Starajcie się nie spieszyć podczas podejmowania decyzji lub planowania inwestycji na ten miesiąc. Róbcie to z głową, warto będzie poznać opinie osób bardziej doświadczonych. Uczcie się na cudzych błędach, dzięki temu nie popełnicie tak wiele własnych.

Miłość: Rozczarowanie spotkać może Barany, kiedy wakacyjna miłość zakończy się wraz z końcem lata. Nie będzie to jednak długi powód do smutku i rozpaczy. Merkury działa mocno na Barany i kierować będzie was w stronę znacznie spokojniejszych osób, które pragną od związku stabilności i bezpieczeństwa. Wiele będzie się działo szczególnie w drugiej połowie miesiąca, gdzie do akcji wkroczy jakże zmysłowa Panna.

Praca: Czeka was wiele miłych niespodzianek. Pojawi się szansa do awansu lub dobra premia, jednak wymagać to będzie od was sporo zaangażowania, a nawet poświęcenia wolnego czasu prywatnego. Dla osób poszukujących pracy radzimy rozesłać CV jeszcze w pierwszej połowie miesiąca.

Horoskop miesięczny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Gwiazdy zapewnią Byka sporo energii, jednak duża jej część będzie przez was przeznacza na pracę. W dużym natłoku spraw zawodowych i prywatnych mogą zacząć puszczać wam nerwy. Dobrze będzie zadbać o czas tylko dla siebie, który pozwoli wam złapać równowagę i chwilę wytchnienia. Unikaj częstego picia kawy i tłustych potraw, które również będą miały negatywny wpływ na twoje samopoczucie. Szczęśliwe dni pojawią się 6, 17 i 23 dnia miesiąca, zaś swoich sprzymierzeńców odnajdziecie w Pannach i Strzelcach.

Finanse:  Ogólnie miesiąc zapowiada się dobrze w kwestii finansowej. Uważajcie jednak na fałszywość ze strony ludzi, którzy podawać się będą za sprawiedliwych doradców. Okaże się, że jedyne korzyści jakie z tego wydają będą skierowane do ich osoby.

Miłość: Zapowiada się duża poprawa w relacjach damsko-męskich. Byki nabiorą większej pewności siebie, która ułatwi wam zawieranie nowych znajomości. Merkury będzie czuwał nad wami i zadba o dobre poprowadzenie trwających relacji. W drugiej połowie miesiąca wśród osób w związku pojawią się miłe niespodzianki ze strony waszej drugiej połówki. Warto będzie w miły sposób im to wynagrodzić!

Praca: Staraj się unikać plotek i nie wchodzić w żadne intrygi z innymi pracownikami. Szybko wyjdzie na jaw, kto tak naprawdę ma rację i ciężko będzie ci ponownie wybronić swoją osobą. Trzymaj się swoich przekonań i nie zapominaj o tym, że jesteś w pracy.

Horoskop miesięczny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Bliźnięta będą niezwykle podatne na grypę, która panuje w sezonie letnio-jesiennym. Dobrze będzie więc mieć przy sobie leki przeciwbólowe i te które sprawdzają się przy zwalczaniu grypy. Zwracajcie uwagę na prognozę pogody dzień wcześniej, aby odpowiednio dopasować strój. Pijcie dużo wody, dobrze zrobi wam wprowadzenie do diety czosnku, miodu, czy też żurawiny, która ma dobry wpływ na sprawność naszego organizmu. Szczęśliwe dni spotkają was 10, 12 i 29 września. Swoich sprzymierzeńców zaś znajdziecie wśród Barana, Skorpiona i Wodnika.

Finanse: Wasze finanse będą stabilne, nie możecie jednak liczyć na zbyt duże zyski w tym miejscu. Spora część pieniędzy, którą uda wam się odłożyć, szybko zostanie przez was wydana. Gwiazdy również, nie będą sprzyjać negocjacjom.

Miłość: Bliźnięta w związku mogą być nieco rozczarowane postawą swojego partnera w pierwszej części miesiąca. Wasza relacja nieco się ochłodzi, a przyczyną tego będzie stres, który weźmie górę nad waszą druga połówką. Będzie to dobry test, który da wam sporo do myślenia. Zdasz sobie sprawę jak wiele jesteś w stanie poświęcić, aby pomóc drugiej osobie. W drugiej połowie sytuacja zapowiada się znacznie lepiej. Dobrze będzie wygospodarować nieco więcej wolnego czasu, a także pomyśleć o zaległym urlopie.

Praca: Twoje stosunki ze współpracownikami będą miały się całkiem dobrze. Warto będzie dbać o te relacje, praca w gronie zaprzyjaźnionych osób jest znacznie satysfakcjonująca. Znajdźcie czas, aby zadbać o znajomości również po godzinach waszej pracy.

Horoskop miesięczny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: W tym miesiącu Wenus pomoże Rakom przede wszystkim w dbaniu o własną wygodę i dobre samopoczucie. Kierować was będzie przede wszystkim w odpowiedni wystrój miejsc w waszym domu. Zapoznajcie się dobrze z zasadami feng shui, które mówią choćby o tym, że w sypialni powinien gości porządek, a łóżko nie powinno być skierowane tyłem do drzwi. Dobre dni w tym miesiącu zapowiadają się na 4, 12 i 24 września, zaś swoich sprzymierzeńców znajdziecie wśród Lwa, Skorpiona i Ryby.

Finanse: Początkiem miesiąca Rak zrobi sobie wolne od finansowych obowiązków. Dobrze jednak będzie zabrać się do pracy już w połowie września – czeka was bowiem dobra okazja do zarobku.

Miłość: To jeden z lepszych miesięcy w życiu Raka jeśli chodzi o sprawy miłosne. Single nie będą narzekać na brak zabawy i spotkań z przyjaciółmi. Szczególnie dobrym okresem na poznanie kogoś wyjątkowego będą dni między 16 a 20 września. Osoby w związkach zaś z pomocą planety miłości odkryją w sobie prawdziwą namiętność, która na stałe zagości w waszych związkach. Odnajdziecie w sobie uczucia, którymi zapragniecie obdarzyć waszego partnera, a on przyjmie je z otwartymi rękoma.

Praca: Intuicja będzie dobrze prowadziła was w stronę korzystnych umów. Warto będzie podpisać jedną pod koniec miesiąca. Dzięki niej zapewnicie sobie spokojną wizję przyszłości.

Horoskop miesięczny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Lwy muszą uważać na wrześniową dietę. Jeśli jesteście fanami dodatków w postaci majonezu lub sernika na deser, wasz żołądek i wątroba szczególnie będą się buntować. Starajcie się omijać fast-foodów podczas wypadów na miasto. Dobrze zrobią wam lekko strawne posiłki, dzięki temu pod koniec miesiąca zauważycie znaczną poprawę! Dobre dni zapowiadają się na 10, 26 oraz 30 września, zaś swoich sprzymierzeńców znajdziecie wśród Barana, Raka i Wagi.

Finanse: Twoja sytuacja finansowa znacznie się poprawi. Dobry wpływ będzie miał na was Jowisz, który pokieruje was na odpowiednie tory. Unikaj jednak niepotrzebnych wypadów do urzędu i dokładnie przeglądaj pisma, które otrzymujesz.

Miłość: Dużo radości pojawi się w związkach, zarówno tych z długoletnim stażem, jak i tych niedawno rozpoczętych. Wasz partner zmieni swoje podejście, czym zapulsuje sobie u was już na starcie miesiąca. Otrzymacie od niego upragnioną bliskość, a także poczucie bezpieczeństwa, którego mogła brakować wam w ostatnim czasie. Single zaś znajdą więcej czasu na randki, które chodziły spory kawał czasu. Osoba spod znaku Strzelca, będzie chciała namieszać wam w głowie i odsunąć od pewnej osoby, nie dajcie się zwieść manipulacją i pozornej dobroci, a wyjdzie wam to na dobre.

Praca: Jeśli ostatnie poszukiwania pracy nie przyniosły oczekiwanych efektów, teraz jest czas, w którym wszystko może się zmienić. Odwiedź strony internetowe, które pomogą ci w napisaniu dobrego CV i działaj! Praca dla ciebie jest tuż za rogiem.

Horoskop miesięczny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Panny powinny w tym miesiącu zadbać o swój kręgosłup. Pomyśl o wymianie materacu, na bardziej odpowiedni. A także upewnij się, że fotel w którym spędzasz wiele godzin jest do tego odpowiednio przystosowany. Twoi bliscy będą prosili cię o pomoc. Nie odmawiaj więc, nigdy nie wiadomo kiedy sam będziesz jej potrzebował. Zwróć jednak uwagę na wielkość kłopotów, o których jest mowa – a jeśli poczujesz, że ktoś chcę cię wykorzystać nie bój się odmówić. Dobre dni pojawią się 3, 14 i 17 września, zaś dobrą radą służyć wam będą Bliźnięta i Koziorożce.

Finanse: Wrzesień będzie dla Panny miesiącem współprac. Osoby, z którymi do tej pory nie zgadzałeś się w kwestiach biznesowych okażą się świetnymi towarzyszami. Razem będziecie mieć spore szansę na zdobycie dodatkowych pieniędzy. Nie musisz jednak bać się działania w pojedynkę – na pewno ci nie zaszkodzi.

Miłość: Ważną role w twoich relacjach z bliskimi będzie odgrywał czas. Spotkasz się z różnymi nastrojami u twojej bliskiej osoby. Jednego dnia wydawać się będzie ona idealna, drugiego zaś oschła. Wszystkie zagadki i niepewności rozwiążą się jednak same. Starajcie się nie myśleć w negatywny sposób, być może partner boryka się z problemem, który najpierw wolałby rozwiązać sam. W dni, w które poczujecie się samotni skorzystajcie z możliwości wyjścia z przyjaciółmi bądź rodziną. Warto również będzie oddać się własnym przyjemnością.

Praca: Panny, które w ostatnim czasie otworzyły własną działalność muszą pamiętać, że w zespole ważna jest współpraca. Nie staraj się jednak wykonywać większości obowiązków sam. Twoi pracownicy muszą uczyć się samodzielności. Szef nie ma być wrogiem, ale nie musisz być przyjacielem, to w końcu szef!

horoskop tygodniowy

Horoskop miesięczny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Dbajcie o swoje potrzeby. Wrześniowa pogoda będzie sprawiała, że Wagi będą spięte i niechętne do kontaktów z innymi. Staraj się nie uczestniczyć w rozmowach, które wiesz, że mogą doprowadzić cię do złości. A jeśli ktoś zacznie wyprowadzać cię z równowagi, po prostu odpuść. Dbajcie o odpowiednią ilość snu, kiedy człowiek jest wypoczęty znacznie łatwiej znosi otoczenie. Dobre dni czekają was 9, 11, 21 września. Swoich sprzymierzeńców zaś znajdziecie w Lwie, Skorpionie i Bliźniętach.

Finanse: Dla Wagi szykuje się sporo problemów finansowych. Okaże się, że dobrze zapowiadające się umowy i plany finansowe, przyniosą wam jedynie zmartwienia i kłopoty. Pojawi się szansa na ponowne powstanie na nogi, jednak nie będzie ona zbyt łatwa do wypatrzenia – przyda się wam pomoc pewnego Byka.

Miłość: Zamiast skrycie wzdychać do pewnej osoby, która i tak nie zauważa waszych względów postawcie na poznanie kogoś zupełnie nowego. Znajomość z Bykiem dobrze wam zrobi, wprowadzi on dużo świeżości i pomoże wam otworzyć się na możliwości jakie stawia przed wami świat. W związkach Wag z II dekady pojawi się rutyna, która sprawi, że nie będziecie chcieli spędzać ze sobą tyle czasu, co dotychczas. Zamiast na siłę szukać nowych rozwiązań dajcie sobie czas, wszystko wróci do normy w odpowiednim momencie.

Praca: Konkurencyjna firma pojawi się na rynku, co spowoduje spory chaos w waszym miejscu pracy. Dobrze będzie uspokoić nerwy i podejść do niechcianej sytuacji na trzeźwo. Wykorzystajcie ten fakt, jako dodatkową motywację do pracy i zaskoczcie wszystkich wokół nowym innowacyjnym pomysłem na poszerzenie zasięgów firmy.

Horoskop miesięczny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Skorpiony mogą mieć do czynienia z czymś co początkowo nie będzie dawać o sobie zbyt wielkich znaków. Bezobjawowe infekcje zaatakować mogą was w połowie miesiąca. Lepiej będzie od razu skonsultować się z lekarzem i nie leczyć tego domowymi metodami, nawet jeśli są one z polecenia dobrej przyjaciółki lub babci. W drugiej połowie miesiąca ryzyko znacznie się zmniejszy, nie warto jednak bagatelizować jego możliwości. Szczęśliwe dni pojawią się 1, 10 i 30 września, zaś dobrą radą posłużą wam Wodnik, Panna oraz Byk.

Finanse: Brak stabilnych fundamentów na start spowoduje, że koniec miesiąca nie będzie należał do najprzyjemniejszych. Unikaj więc już na początku zbędnych wydatków. Lepiej będzie zrezygnować z większych wyjść towarzyskich i odłożyć nieco więcej na słynną czarną godzinę.

Miłość: Skorpiony nie będą w nastroju do randkowania. Wszystko zmieni się jednak, kiedy wyjdziecie na kilkukrotnie przedkładane spotkanie z przyjaciółmi. Osoba, którą będziecie mieli okazję tam poznać szybko zmieni wasze podejście. Warto będzie również mieć na uwadze, że flirty z osobą, która jest już kimś zainteresowana mogą nie przynosić efektów, zamiast tego zwróć uwagę na kogoś, kto od jakiegoś czasu próbuje umówić się na randkę z tobą!

Praca: Dzięki Jowiszowi staniesz się bardziej odporny na krytykę ze strony innych. Złośliwości i docinki kolegów z pracy nie będą już dla ciebie tak obciążające. Pomyśl również o zmianie podejścia do zadań, które wykonujesz, są znacznie lepsze metody, które ułatwią ci pracę.

Horoskop miesięczny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Strzelce nie będą narzekać na kłopoty ze zdrowiem, ale dobrze będzie zwrócić uwagę na serce i ciśnienie. Wrzesień będzie dobrym czasem, aby wziąć się za siebie, dla tych, którzy marzą  aby zrzucić parę kilo! Merkury ma was w swojej opiece, dzięki temu nie zabraknie wam siły i determinacji do działania. Kto wie, może po tym miesiącu sport zostanie z wami na dłużej? Dobre dni czekają na was 5, 22 i 26 września, zaś swoich sprzymierzeńców będziecie mieć w Wodniku i Baranie.

Finanse: Z korzyścią dla Strzelca będzie okazja do spróbowania swoich sił w nowej dziedzinie. Może okazać się dobrą formą do kolejnego zarobku. Miesiąc nie będzie dla was obciążający, więc pozwolicie sobie na większe wydatki, a także na sporą dawkę przyjemności w postaci wyjazdów.

Miłość: Strzelce będą niezwykle niecierpliwe i nerwowe. Staraj się jednak nie obwiniać swojego partnera o zły nastrój. Nie jest on niczemu winien. Nie tylko popsujesz humor sobie, ale również jemu a atmosfera między wami będzie chłodna i nieprzyjemna. Zamiast tego wyjdź z propozycją wspólnego odpoczynku i ulubionej formy relaksu. Wenus radzi nie wyolbrzymiać drobnych kłopotów, a rozwiązywanie ich zamienić w formę sposobu na spędzenie wolnego czasu.

Praca: Pozbędziecie się kłopotów, które do tej pory utrudniały wam sprawne wykonywanie pracy. Znacznie lepiej będą również wyglądały wasze stosunki z szefem, który doceni wkład jaki włożyliście w rozwój firmy. Jest szansa, że skończycie ten miesiąc z premią.

Horoskop miesięczny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Koziorożce muszą uważać na swoje zdrowie już na początku miesiąca. Zbyt wielka aktywność fizyczna oraz natłok obowiązków wywołają zmęczenie o obciążenie, które zaś spowodować może pogorszenie waszego stanu zdrowia. Postarajcie się również w miarę możliwości unikać stresu i nie mieszać w kłopoty innych. Druga połowa miesiąca będzie zaś znacznie przyjemniejsza. Dobre dni pojawią się u was 24, 27 i 28 września, natomiast sprzymierzeńców znajdziecie w Lwie, Wadze i Skorpionie.

Finanse: Zachowaj spokój podczas podejmowania ważnych decyzji finansowych. Przemyśl dokładnie każdą inwestycje i rozważ wszelkie możliwości. Ktoś depcze ci po piętach i sprytnie może cię przegonić. Pamiętaj również, że niektóre sprawy warto konsultować ze swoją księgową.

Miłość: Uważajcie na swoich bliskich przyjaciół i krewnych, którzy pod pretekstem potrzeby pomocy, będą chcieli odciągnąć was od drugiej połówki. Pomoc jest ważna, jednak nie kosztem dobrego samopoczucia waszego partnera. Nie zaniedbujcie go, to szczególny okres w jego życiu, w którym potrzebuje on waszego wsparcia i dużej dawki czułości i uczuć. Pomyślcie jak możecie mu pomóc i zaskoczyć w pozytywny sposób. Z pewnością jest to osoba, która jak nikt doceni wasze starania.

Praca: W pracy Koziorożec musi skupić się na sprawach, które wymagają dyscypliny. Odegracie ważną rolę w tym miesiącu. To co uda wam się zrobić, a co nie będzie miało znaczący wpływ na waszą przyszłość w firmę.

Horoskop miesięczny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Dla Wodnika miesiąc zapowiada się spokojnie i korzystnie. Sporą część czasu poświęcicie na samorealizacji oraz spełnianiu swoich pragnień. Nie przeszkodzą wam nawet drobne infekcje w postaci kaszlu lub kataru. Dobrze będzie mieć pod ręką chusteczki lub spray do nosa, choć zwykła woda morska zdecydowanie wystarczy! Szczęśliwymi dniami w tym miesiącu będą 7, 19 i 23 września, zaś dobrą radą posłużą wam osoby spod znaku Byka, Raka oraz Strzelca.

Finanse: W tym miesiącu lepiej unikać ryzykowanych inwestycji lub liczyć na zarobek w grach losowych. Merkury w trygonie radzi również unikać sklepowych okazji finansowych. Okazje typu 2 w cenie 1 nie sprawią, że kupisz taniej, tylko więcej!

Miłość: Samotne Wodniki będą skupione na pracy i samorozwoju. Wrzesień nie będzie dla was czasem na miłość i romansowanie. Nie oznacza to jednak, całkowitego braku filtrów w tym czasie. Jeśli nie będziecie unikać spotkań towarzyskich, możecie wpaść na osobę, która zawróci wam w głowie – choć będzie to jedynie dla was przelotna znajomość. Rozważ szansę, którą możesz dać tej relacji, ma naprawdę dobre podstawy, aby zbudować z niej trwały związek.

Praca: Wodniki, które prowadzą własny biznes, powinny zająć się przede wszystkim reklamą. Dobrze będzie zadbać o nowy wygląd wizytówek, a także odświeżyć reklamę. Śmiało możesz poprosić również znajomych o plecenie i szepnięcie kilku słówek tu i ówdzie – kto wie, może pod koniec miesiąca pojawią się nowi klienci.

Horoskop miesięczny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Brak poważniejszych chorób na horyzoncie, które mógłby spotkać Ryby w najbliższym czasie. Waszym problemem może okazać się jednak brak wolnego czasu. Natłok obowiązków w pracy, powrót dzieci do szkoły i studenci szykujący się na początek roku akademickiego, sporo jak na jeden miesiąc. Starajcie się dobrze planować dni, tak aby nie zabrakło w nich miejsca na chwilę spędzone na regeneracji i odpoczynku. Dobre dni zapowiadają się na 5, 17 oraz 23 września, natomiast sprzymierzeńców znajdziecie w Baranach, Bliźniętach oraz Wodniku.

Finanse: Choć z tyłu głowy Ryby będą miały myśli o możliwych problemach finansowych, w rzeczywistości nie będzie na co narzekać. Twoja sytuacja finansowa jest na tyle stabilna, że śmiało możesz pozwolić sobie na zakupy i nieco więcej wydatków, na przyjemności.

Miłość: Ryby zaczną poważniej myśleć o przyszłości swojego związku. W grę wejdą plany wspólnego mieszkania lub nawet ślubu. W związkach z dłuższym stażem miłe zaskoczenie w połowie miesiąca. Wasz partner pokaże, że naprawdę zwraca uwagę na małe gesty z waszej strony. Singlom zaś dobrze zrobi Jowisz, który poprowadzi was w kierunku ciekawej osoby spod znaku Koziorożca lub Byka.

Praca: Gwiazdy będą zapewniały wam dobre pomysły i chęci do pracy. Utrudniać to jednak może złośliwość ze strony waszego pracodawcy, który w przeciwieństwie do wszystkich wokół będzie działać na was demotywująco.

horoskop miesięczny październik 2021

  • ADD YOUR COMMENT