Horoskop miesięczny październik 2021

Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny na październik 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym miesiącu! Jak Ci minie miesiąc? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop miesięczny listopad 2021

Horoskop miesięczny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Początkiem miesiąca poczujesz, że twoja witalność znacznie osłabła. Dzięki wpływom Marsa po 14 października powinno zrobić się lepiej. Odzyskasz energię do codziennych ćwiczeń, a także znajdziesz siłę, na sporty ekstremalne. Mars będzie mało korzystnie wpływać na twoją dietę. Kusić będą cię niezdrowe i szybkie przekąski, których lepiej będzie omijać szerokim łukiem. Szczęśliwe dni pojawią się 2, 19 i 24 października, zaś dobrą radą będą służyły ci osoby spod znaku Panny i Raka.

Finanse: Bądź pewny swoich następnych kroków i inwestycji, jeśli w nie zwątpisz faktycznie mogą nie przynieść efektów. Rób to co potrafisz najlepiej, twoja specjalizacja będzie dla ciebie niezwykle korzystna pod względem finansowym.

Miłość: Wenus działa również na Barany w miłości. Sprawi on, że będziecie bardziej cierpliwi i wspierający niż zwykle. Wydobywa z was ciepłe spojrzenie, którym będziecie obdarzać swojego partnera przez większość miesiąca. Uważaj jednak na kłótnie i sprzeczki w tym czasie, wywołają one u ciebie złość i przygnębienie na długie dni. Jeśli już do nich dojdzie, miło będzie wrócić na właściwe tory w starym sprawdzonym stylu.

Praca: Nawet jeśli twoja praca nie jest twoją wymarzoną mów o niej dobrze. Uważaj jednak na pewną kobietę, która ma dużo władzy. Może być zarówno zwykłym współpracownikiem, szefem lub całkowicie spoza twojej firmy. Kim by nie była, lepiej będzie jej nie podpaść.

Horoskop miesięczny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Byk może nie zdawać sobie sprawy jak ważny wpływ na nasze samopoczucie ma otoczenie. Jeśli w twoim domu, ogrodzie lub miejscach, w których często przebywasz znajduje się wiele zbędnych rzeczy, które tylko zagracają pomieszczenie dobrze będzie się tym zająć. Warto będzie się tym zająć i uporządkować co nie co. Dobrym sposobem będzie również konsultacja ze specjalistą od spraw feng shui. Szczęśliwe dni czekają na ciebie 4, 11 i 29 października, zaś sprzymierzeńców znajdziesz wśród Strzelców i Koziorożca.

Finanse: Będziesz mieć nie jedną szanse na dodatkowy zarobek. Strach i uczucie bezradności mogą nie pozwolić ci na w pełni wykorzystanie swoich możliwości. Zacznij od inwestycji w siebie w celu poprawy samopoczucia.

Miłość: Nie zmuszaj się do miłości, ani nie szukaj jej na siłę. Twoje myśli są skupione na znalezieniu drugiej połówki, która dałaby ci wiele szczęścia. Nie zapominaj jednak, że prawdziwa miłość zjawia się wtedy kiedy nikt jej nie szuka. I chociaż wydaje ci się, że teraz nie jesteś w stanie poczuć szczęścia, jest ono bliżej niż myślisz. Zaufaj sercu i intuicji, one cię poprowadzą.

Praca: W pracy nie będzie ciężko. Czekają cię luźniejsze dni i mniej obowiązków. Byki nie unikną również kilku wolnych dni od pracy spowodowanych chorobą lub kwarantanną. Mimo tego uda ci się zapanować nad wszystkim.

Horoskop miesięczny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: To nie będzie łatwy miesiąc dla Bliźniąt, którym marzy się szczuplejsza sylwetka. Wenus kusić was będzie słodkościami i niezdrowymi przekąskami. Jeśli nie chcesz oprzeć się pokusie pomyśl o złapaniu kontaktu z kimś, kto ma podobne postanowienia. W drugiej połowie miesiąca znów poczujesz, że masz nad wszystkim kontrole. Szczęśliwe dni czekają cię 8, 10 i 17 października, natomiast swoich sprzymierzeńców odnajdziesz wśród Skorpiona i Wodnika.

Finanse: Nie będzie to najlepszy miesiąc, choć wcale nie przez wasz budżet, a ciągle rosnące zachcianki zakupowe. Warto będzie trochę przystopować i pomyśleć o oszczędnościach, a nie inwestycjach. Szczególnie jeśli nie są one przyszłościowe.

Miłość: Uważaj na obietnice i słowa, które kierujesz w stronę swojego partnera. Choć początkowe dni upewnią cię w przekonaniu, że coś może się wydarzyć lub nie, w połowie miesiąca szybko zejdziesz na ziemie, a przy okazji wystawisz partnera na rozczarowanie. Szczególnie uważaj jeśli twoim partnerem jest Rak, Waga lub Skorpion. W tym wypadku zwykłe „przepraszam” nie załatwi sprawy. Wszystkie swoje działania skupisz na walce o związek i uczucie.

Praca: Ciche dni zapanują w twojej firmie po kolejnej nieudanej transakcji. Jeśli chcesz temu zapobiec, zamiast wychodzić z założenia, że znów się nie uda zacznij działać i planować już na samym początku. W tym miesiącu masz niezwykły potencjał aby wykazać się i dokonać niejednego cudu!

Horoskop miesięczny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Merkury zadba o czas na regeneracje i odpoczynek dla Raków, którym nie udało się tego dokonać w okresie wakacyjnym. Korzystając z dobrej pogody i ciepłych promieni słońca pozwolisz sobie na regenerację organizmu podczas późnego urlopu. Kiedy już naładujesz baterię powrót do codzienności, również sprawi ci przyjemność. Dobre dni czekają cię 5, 12 i 25 października, zaś twoim sprzymierzeńcem będzie wierny Lew i Waga.

Finanse: Zaoszczędzone pieniądze ze spokojem wydasz na przyjemności. Nie będziesz martwić się o bieżące sprawy, ponieważ Mars pomoże ci mieć wszystko pod kontrolą. Większe wydatki zaś czekają Raków, którzy planują przeprowadzkę – choć i w tym przypadku nie będzie to dla was, aż tak kosztownym obciążeniem.

Miłość: Dłuższa rozłąka z partnerem uświadomi ci, jak ważną osoba jest on lub ona w twoim życiu. Jeśli do tej pory nie czułeś potrzeby nadrabiania zaległości w wspólnym spędzaniu czasu październikowe dni wiele zmienią. Single nie będą w nastroju do romansowania i flirtów. Zamiast tego skupicie się na swoim hobby, co swoją drogą może wcale, aż tak bardzo nie odciągać was nowych znajomości jakbyście chcieli.

Praca: Raki wreszcie zdobędą upragniony awans. Świętowanie nie będzie miało końca – a powinno. Lepiej więc nie osiadaj na laurach i nie ciesz się nowym miejscem za długo. Skup się na nowych obowiązkach i pokaż, że zasługujesz na wyczekiwane stanowisko.

Horoskop miesięczny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Jowisz odsłania przed wami waszą rutynę i nawyki. Być może będzie to czas, aby przeanalizować pewne aspekty swojego życia i zastanowić się, jaki mają one wpływ na nasze życie. Jeśli brak ci motywacji lub każde podejście do ćwiczeń kończy się na marnej próbie pomyśl o zachęceniu przyjaciela do wspólnych ćwiczeń lub trenerze personalnym. A im szybciej się za to zabierzesz, tym większe prawdopodobieństwo, że już pod koniec miesiąca zauważysz poprawę. Dobre dni spotkają cię 6, 9 i 24 października, zaś dobrą radą służyć ci będą Baran i Rak.

Finanse: Niezwykle umiejętnie i sprawnie będzie operować tym, co już posiadacie. Na dobre wyjdą wam wspólne interesy z członkami rodziny. Warto będzie rozmówić się również ze starym znajomym, jeszcze ze szkolnych lat.

Miłość: Każdy ma potrzebę bycia niezależnym i samowystarczalnym. W związku jednak te granice powinny być bardziej luźne, o czym często zapominamy. Pozwól się rozpieszczać i dbać o siebie niezależnie od płci. W końcu zarówno kobiety jak i mężczyźni mają swoje potrzeby, aby się wykazać. Będzie to dla was czas na budowę kolejnego etapu w waszym związku, dla niektórych może być to niezwykle przełomowy czas.

Praca: Pojawi się nie jedno nowe stanowisko pracy, które kusić będzie wielu. Jednak to właśnie Lwy będą mieć największą szanse, aby je zdobyć. Skupcie się na ofercie, która pozwoli pracować wam z domu, będzie to dla was najlepszym rozwiązaniem.

Horoskop miesięczny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Nie oczekuj od siebie zbyt wiele. Naucz się kochać siebie i akceptować takiego jakim jesteś. Nie musisz wyglądać jak model z okładki, aby przyciągać do siebie wzrok innych kobiet. Jasne warto dbać o siebie, jeść zdrowo i zapewniać sobie odpowiednią dawkę aktywności fizycznej każdego dnia, jednak dbaj przy tym o komfort psychiczny i nie popadaj ze skrajności w skrajność. Dobre dni spotkają was w drugiej połowie 19, 21 i 28 października, natomiast swoich sprzymierzeńców będziecie mieć w Raku i Strzelcu.

Finanse: Finansowo nie będziecie narzekać. Odkryjesz w sobie umiejętności dobrej organizacji i zarządzania pieniędzmi, które pozwolą ci oszczędzać podczas codziennych sytuacji. Unikaj jednak banków i ofert, które będą ci proponowane.

Miłość: Jeśli masz przeczucie, że partner ukrywa przed tobą coś wielkiego nie ignoruj go, ale nie daj też ponieść się emocją. Szczególnie Panie spod znaku Panny powinny uważać podczas grzebania w prywatnych rzeczach partnera. W prawdzie nie będzie dobrze, jeśli okaże się, że ma on jakiś kłopot, który razem udałoby wam się szybko rozwiązać. A z drugiej strony jest spora szansa, że odkryjesz złoty pierścionek zaręczynowy, o którym miałaś dowiedzieć się w inny sposób. Porozmawiaj szczerze z drugą połówką, jeśli nie jest dobrze na pewno się przed tobą otworzy.

Praca: Przed Tobą trudny miesiąc. Powinieneś znaleźć nowych przyjaciół w pracy, być może dzięki nim w końcu poczujesz się lepiej w firmie. Jeśli nie uda ci się nic wskórać w tym kierunku, pomyśl o poszukiwaniu nowej pracy. Będzie to również dobra okazja, aby najbliższej przyszłości pojawiło się więcej pieniędzy.

horoskop tygodniowy

Horoskop miesięczny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Pozycje planetarne są niezwykle korzystne dla Wagi w październiku. Dlatego też żadne poważniejsze choroby nie będą wam doskwierać. Jeśli pojawią się przeziębienia lub grypy uda wam się wyleczyć je naturalnymi środkami. Dzięki temu wasza postawa będzie dobra przez cały miesiąc, a w walce ze stresem pomoże wam odrobina sportu lub popularne techniki medytacyjne. Szczęśliwe dni czekają na was 13, 14 i 23 października, zaś dobrą radą służyć wam będą Wodniki i Koziorożce.

Finanse: Mniej korzystnie układ planet wpłynie na wasz plan biznesowy. Lepiej unikać nowych projektów i niepewnych inwestycji. Staraj się nie unikać również agencji finansowych, pożyczek i kredytów, nie pomogą one ci w wyjściu z trudnej sytuacji. Lepiej będzie przeczekać ten czas.

Miłość: Waga lubi dominować, co niestety przyniesie jej liczne problemy w związku. Ciężko będzie wam dogadać się z partnerem zwłaszcza w drugiej połowie października. Ważna będzie odpowiednia komunikacja i częste rozmowy, pozwolą wam one zachować harmonię i uniknąć nieprzyjemnych sytuacji. Single zaś będą mieć wiele chęci i okazji do zawarcia nowych znajomości lub budowy aktualnych. Jednak mocne wpływy Marsa sprawią, że i one zapragną dominować, co źle wpłynie na rozwój sytuacji. Po 20 października sytuacja zacznie wyglądać znacznie lepiej, pojawi się nowa okazja do miłości.

Praca: Jeśli uda wam się znaleźć czas lub dorwać okazję do dodatkowych szkoleń koniecznie z nich skorzystajcie. Nabranie dodatkowych umiejętności pomoże wam zdobyć stabilniejszą pozycję na rynku pracy. Nie licz na wsparcie ze strony szefostwa lub kolegów w pracy, musisz działać sam i samodzielnie zapracować na sukces.

Horoskop miesięczny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Skorpiony, które zmagają się z przewlekłymi chorobami w październiku nieco odetchną i nabiorą większej stabilności. Pozostałym zły stan zdrowia również nie zagraża, a jeśli pojawią się drobne kłopoty wizyta u lekarza pomoże wam w rozwiązaniu problemu. Pilnujcie zdrowych nawyków żywieniowych i unikajcie niepotrzebnych dodatków do posiłków. Dobre dni czekają na was 7, 16 i 25 października, natomiast waszymi sprzymierzeńcami będą osoby spod znaku Byka i Waga.

Finanse: To dobry miesiąc szczególnie dla przedsiębiorców, czy handlowców. Uda wam się czerpać same korzyści z waszej działalności, które zapewnią wam stabilizacje finansową. Dobre zyski dla Skorpionów uda się również uzyskać poprzez przemyślane inwestycje.

Miłość: Będzie to niezwykle namiętny miesiąc, pełen miłości i dobrych stosunków z partnerem. To dobry czas, aby zacząć myśleć i działać w kierunku powiększenia rodziny. Singlom zaś radzimy szukać nowych znajomości i zawierać związki przez pierwsze dwa tygodnie października. Później mocno wpływać na wasze działanie będzie Merkury, który sprawi, że nie wszystko będziecie widzieć takim, jakie jest.

Praca: Plany o awansie lepiej przełożyć na kolejne miesiące. Jowisz sprawia, że twoje środowisko w pracy jest mało przyjazne i stabilne. Pod koniec miesiąca możesz nawet dojść do wniosku, że to nie jest miejsce dla ciebie. Pracuj i działaj swoim tempem, gwiazdy mogą sprawić, że ciężka praca pójdzie na marne.

Horoskop miesięczny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: W tym miesiącu stan twojego zdrowia będzie mocno zależny od twojego otoczenia i bliskich. Dlatego ważne będzie unikanie osób, a także miejsc, które będą oddziaływać złą energią. Jeśli uda ci się to osiągnąć, będzie to naprawdę pomyśli okres dla twojego zdrowia. Szczęśliwe dni czekają na ciebie kolejno 7, 8 i 30 października. Swoich sprzymierzeńców natomiast znajdziesz w towarzystwie Ryby i Barana.

Finanse: Październik będzie sprzyjał zarabianiu i rozmnażaniu pieniędzy, szczególnie jego pierwsza połowa. Uważaj między 17, a 24 dniem miesiąca, ktoś będzie tylko czekać na twoje potknięcie.

Miłość: Na Strzelców w tym miesiącu czekać będzie wiele wzlotów i niestety upadków. Strzelce single postawią na poprawę swojego wyglądu, aby zwiększyć swoje szanse u płci przeciwnej – co okaże się dobrym rozwiązaniem. Niebawem spotkasz kogoś na swojej drodze, kto co prawda może nie zostanie z tobą już do końca życia, ale z pewnością umili ci czas nawet do końca roku.

Praca: Praca przysporzy ci wiele stresu i nerwów. Z pewnością już po pierwszych tygodniach odpuścisz sobie dodatkowe zajęcia po godzinach. Nie ma sensu się przemęczać kosztem swojego zdrowia. Jeśli dobrze wykonasz podstawowe obowiązki nie będziesz musiał martwić się o całą resztę.

Horoskop miesięczny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Niestety drogi Koziorożcu, ale czekają na ciebie w tym miesiącu problemy ze zdrowiem. Głównie będą one związane z drobnymi kontuzjami. Dotyczy się to wszystkich Koziorożców, choć w szczególności uwagę zachować powinny te aktywne fizycznie. Uważaj podczas treningów, ale także bądź ostrożny podczas wspinaczki po meblach w celu sięgnięcia słoika z ulubionymi przetworami. Dobre dni czekają na was 1, 17 i 27 października, zaś dobrą radą posłużą wam Panna i Waga.

Finanse: Jeśli masz w planie większe zakupy, lepiej będzie zrobić je na początku miesiąca. Prawdopodobnie pod koniec będziesz potrzebował nieco dodatkowej gotówki, więc lepiej będzie nie tracić wszystkiego w jednym czasie.

Miłość: Szczęście będzie wam dopisywać, nie ważne czy jesteś singlem, czy żyjesz w długim i szczęśliwym związku październik zapowiada się dla was wspaniale. Single czeka nie jedna okazja, aby wejść w dobrze prosperujący związek, nie bójcie się więc swoich uczuć. Osoby w związkach zaś mogą spodziewać się kolejnego etapu, który wzmocni wasze więzi. Może to być wszystko zależnie od tego na jakim etapie życia jesteście. Począwszy od wspólnego zamieszkania razem, zaręczyn, przeprowadzki, a nawet doczekanie się wnucząt! Cokolwiek się nie zdarzy sprawi, że oboje poczujecie szczęście i miłość.

Praca: Duża część twoich obowiązków będzie wymagać pracy zespołowej. Postaw więc na poprawę relacji z koleżankami i kolegami z pracy. Sporo bowiem będzie zależeć od tego, czy uda wam się złapać dobry kontakt, czy nie.

Horoskop miesięczny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Wodnik powinien postawić zdrowie psychiczne na pierwszym miejscu w tym miesiącu. Spotka cię wiele stresujących i nerwowych sytuacji, jeśli więc nie poświęcisz wystarczająco odpowiedniej ilości czasu na odpoczynek i regenerację możesz popaść w depresję. Jeśli chcesz temu zapobiec postaraj się szczerze dzielić swoimi obawami z bliskimi i prosić o pomoc, dobrze będzie również rozważyć kilka dni wolnych od pracy. Szczęśliwe dni zagoszczą u ciebie 4, 9 i 12 października, zaś dobrą radą służyć ci będą Bliźnięta i Skorpion.

Finanse: To nie jest dobry moment na inwestycje, zarówno te większe jak i mniejsze. Merkury w opozycji nie jest najlepszym partnerem biznesowym dla Wodnika, co spowoduje, że więcej możecie stracić niż zyskać.

Miłość: Przygotuj się na to drogi Wodniku, że większość relacji, które uda ci się zawrzeć w tym miesiącu nie będą niczym zobowiązującym. Większość z nich to przelotne romanse lub czysto przyjacielskie wypady. Dla Wodników w związku miesiąc będzie spokojny, co może wydać się wam nudne. Nic bardziej mylnego, czeka was wiele nieplanowanych atrakcji, które nadarzą się niezwykle spontanicznie. Będzie to jednak czas, w którym odpoczniecie od kłótni i niepotrzebnych uniesień.

Praca: Jeśli jesteś bezrobotny to będzie dobry czas na poszukiwanie pracy. Jeśli jednak twoja obecna praca cię nie zadowala i chciałbyś ją zmienić lepiej nie rób tego w tym miesiącu. Skup się na poprawie relacji z szefem i współpracownikami, a zobaczysz, że może być lepiej.

Horoskop miesięczny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Staraj się unikać tłustych potraw, szczególnie jeśli jesteś starszy i miewasz problemy z cholesterolem. Oprócz dbania o odpowiednią dietę, miej na uwadze również odpowiednią ilość snu, a także staraj się dbać o codzienną dawkę ruchu. Szczęśliwe dni zapowiadają się na 19, 26 i 31 października. Natomiast dobrą radą służyć ci będą niezawodne Barany i Wagi.

Finanse: To miesiąc, w którym sporą część swojego budżetu przeznaczysz na prezenty dla bliskich. Nie unikniesz świętowania ważnych dat i okazji, ale zawsze możesz wyłapać fajne okazje cenowe w gazetach i na stronach internetowych.

Miłość: Dla Ryb z III dekady najlepszym wyjściem będzie szukanie partnerów wśród osób, które już znają. Merkury sprzyja miłosnym połączeniom, a odpowiednim dla was będzie związek z przyjacielem, który jak nikt spełnia wszystkie wasze oczekiwania. Natomiast Ryby w związkach powinny w tym miesiącu postawić na poprawę komunikacji z partnerem.

Praca: Zabierzesz się za zadania, które początkowo wydać się mogą kłopotliwe, ostatecznie pomogą ci poprawić relacje z kierownikiem. Jeśli uda ci się je podtrzymać przez dłuższy czas, zdecydowanie lepiej będzie ci się spędzać czas w pracy.

horoskop miesięczny listopad 2021

  • ADD YOUR COMMENT