Lipiec 2022

Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny na lipiec 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym miesiącu! Jak Ci minie miesiąc? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

Horoskop sierpień 2022 - alehoroskop.pl

Horoskop miesięczny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: W pierwszych tygodniach miesiąca mogą towarzyszyć Ci niewielkie bóle głowy, zmęczenie oraz senność.
W związku z tym postaraj się dbać o swoje zdrowie jeszcze bardziej, niż zazwyczaj – odżywiaj się zdrowo, dobrze się wysypiaj i pamiętaj o ruchu. Reszta miesiąca zapowiada się świetnie! Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Raki oraz Byki, natomiast szczęśliwymi dniami – 7, 12 raz 22 lipca.

Finanse: Jeśli chodzi o finanse, Twoja sytuacja będzie ulegać poprawie z tygodnia na tydzień. Warto więc już teraz zaplanować, w jaki sposób spożytkujesz te pieniądze.

Miłość: Jeśli dojdzie do kłótni między Tobą, a kimś z Twoich bliskich, pamiętaj o tym, aby nie wyciągać na wierzch żadnych brudów z przeszłości. Bowiem mogą okazać się one szczególnie szkodliwe dla Waszej relacji i niełatwo będzie naprawić te szkody.

Praca: Choć często będziesz chciał dłużej pospać, to postaraj się do minimum ograniczyć spóźnienia. Nie chcesz przecież ponieść nieprzyjemnych konsekwencji?

Horoskop miesięczny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: W tym czasie może towarzyszyć Ci melancholijny nastrój, który nieco spowolni Twoje ruchy i być może z lekka pogorszy Twoje samopoczucie. Warto wówczas oderwać się od tłumów i głośnych miejsc, aby spędzić trochę czasu sam na sam ze sobą oraz swoimi myślami. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Ryby oraz Lwy, natomiast szczęśliwymi dniami – 1, 5 oraz 27 lipca.

Finanse: Ten miesiąc może być nieco trudniejszy i odczujesz to zwłaszcza tuż przed wypłatą. Dlatego też postaraj się nie wydawać pieniędzy na byle co.

Miłość: W tym czasie będziesz trochę bardziej narażony na krytykę ze strony innych osób. Choć może być to nieprzyjemne, postaraj się słuchać tylko tych, którzy wyrażają ją w sposób konstruktywny i mówią to dla Twojego dobra. Resztę puść mimo uszu i nie pozwól im wejść sobie na głowę.

Praca: Praca pochłonie Cię wyjątkowo mocno, co może zadziwić nawet Ciebie samego. Niewykluczone, że Twoje wysiłki zostaną docenione przez odpowiednie osoby.

Horoskop miesięczny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: W tym czasie swoją uwagę powinieneś poświęcić nie tylko kondycji swojego własnego zdrowia, ale także swoich bliskich. Bowiem możliwe, że ktoś nieco zaniechał dbanie o siebie w tej kwestii i potrzebuje kopa, bądź po prostu pomocy i motywacji. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Strzelce oraz Panny, natomiast szczęśliwymi dniami – 10, 16 oraz 30 lipca.

Finanse: W tej kwestii raczej nie masz się o co martwić – mimo, że będziesz wydawać pieniądze, także na swoje zachcianki, nie ubędzie ich aż tyle, żebyś mógł się tym bardzo przejąć.

Miłość: Jeśli jesteś rodzicem, zwróć uwagę na to, że nie tylko dzieci, ale Twój partner także potrzebuje Twojej obecności. Jeśli natomiast nie założyłeś jeszcze rodziny, skup się na osobach, które ostatnio trochę od siebie odsunąłeś. Może warto dać jeszcze szanse tym relacjom?

Praca: W tym miesiącu będziesz miał większą, niż zwykle, zdolność do przekonywania. Jeśli więc chciałeś poprosić o podwyżkę, awans lub jeszcze coś innego, to będzie dobry moment.

Horoskop miesięczny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: W tym czasie szczególnie uważaj na to, aby nie zmarznąć i nie pozwól, aby Cię przewiało. Zwróć uwagę na to, czy Twój układ odpornościowy na pewno jest w dobrej kondycji – możliwe, że brakuje Ci niezbędnych witamin i przez to jesteś bardziej narażony na przeziębienie oraz infekcje. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Wagi oraz Skorpiony, natomiast szczęśliwymi dniami – 8, 17 oraz 24 lipca.

Finanse: W tej kwestii prawdopodobnie szczęście się do Ciebie uśmiechnie i nie będziesz mógł narzekać na braki, bądź niedogodności. W razie potrzeby zwróć się o radę do zodiakalnej Ryby.

Miłość: Jeśli jesteś w związku, to bardzo możliwe, że w tym miesiącu spostrzeżesz, iż Twoja druga połówka jest tą jedyną, odpowiednią osobą do wspólnego życia. Jeżeli natomiast jesteś singlem, to niewykluczone, że spotkasz kogoś, kto stanie się dla Ciebie taką osobą.

Praca: Ten miesiąc może przynieść Ci wiele zmian, być może nawet takich, których zupełnie się nie spodziewasz. Działaj odważnie, a szybko zauważysz zadowalające efekty!

Horoskop miesięczny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: W tym miesiącu, a zwłaszcza w dni parzyste, możesz być bardziej, niż zwykle podenerwowany. W związku z tym stres, ani szybkie tempo życia zdecydowanie nie będą Ci sprzyjały. Warto więc postawić przede wszystkim na czynności, które Cię uspokajają. Twoimi sprzymierzeńcami będą inne zodiakalne Lwy oraz Barany, natomiast szczęśliwymi dniami – 9, 18 oraz 27 lipca.

Finanse: Jeśli zamierzasz zaoszczędzić, to w tym czasie powinno Ci się to udać bez większych problemów. Uważaj na pozornie dobre rady od zodiakalnych Wodników!

Miłość: W tym miesiącu wyjątkowo łatwo będzie o nieporozumienia oraz kłótnie. Jeśli jesteś na etapie wchodzenia w relację romantyczną, uważaj, aby negatywne emocje jej nie zniszczyły.

Praca: Jeśli możesz, powstrzymaj się od podejmowania ważnych decyzji dotyczących pracy. Poczekaj, aż gwiazdy będą bardziej Ci sprzyjały, zaś Ty będziesz miał w sobie więcej opanowania.

Horoskop miesięczny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: W tym miesiącu będzie sprzyjać Ci wszystko, co związane z duchowością, metafizyką oraz Twoim wnętrzem. Dzięki temu możesz odkryć w sobie coś, o czym dotychczas nie miałaś pojęcia – umiejętność , talent, bądź głęboko skrywane pragnienia. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Skorpiony oraz Bliźnięta, natomiast szczęśliwymi dniami – 8, 18 oraz 28 lipca.

Finanse: W tym czasie nie będziesz wydawać zbyt dużej ilości pieniędzy, ponieważ najzwyczajniej w świecie nie będziesz miała takiej potrzeby.

Miłość: To będzie bardzo dobry czas dla relacji – nie tylko przyjacielskich i rodzinnych, ale również miłosnych. Będzie sprzyjała Wam otwartość, szczerość, a także wzajemny szacunek, dzięki którym możesz wejść na kolejny poziom niektórych relacji.

Praca: Będziesz miała w sobie odpowiednią i wystarczającą ilość motywacji do działania, jednak raczej nie odczujesz potrzeby robienia niczego ponad to, co musisz.

horoskop tygodniowy

Horoskop miesięczny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: W tym czasie warto zachować szczególną ostrożność podczas wykonywania czynności, w których nie czujesz się do końca pewnie. Bowiem Twoja koncentracja oraz refleks mogą być nieco obniżone. Dodatkowo zwróć uwagę na kondycję swojego serca. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Ryby oraz Koziorożce, natomiast szczęśliwymi dniami – 2, 26 oraz 31 lipca.

Finanse: Postaraj się nie brać żadnych kredytów oraz pożyczek – ten miesiąc nie będzie sprzyjał takim działaniom. Jeśli natomiast ktoś będzie chciał pożyczyć coś od Ciebie, możesz mu zaufać.

Miłość: W tym czasie postaraj się jeszcze bardziej zaangażować w swój związek. Dzięki temu nauczysz się wiele o sobie oraz swoim partnerze. Niewykluczone także, że dojdziesz do wniosku, iż ta relacja nie przynosi Ci szczęścia i nie warto tkwić w niej dłużej.

Praca: Czeka Cię spora ilość lenistwa oraz niechęci, jeśli chodzi o pracę. Jednak pod koniec miesiąca sytuacja ulegnie zmianie i nabierzesz dużo więcej motywacji do działania.

Horoskop miesięczny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Będziesz w doskonałej formie! Zwłaszcza, jeśli chodzi o zdrowie psychiczne oraz możliwości intelektualne. Dlatego też wszelkie zajęcia oraz aktywności wymagające dobrej kondycji w tym aspekcie będą przynosić Ci wyjątkowo zadowalające efekty. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Wodniki oraz Strzelce, natomiast szczęśliwymi dniami – 11, 21 oraz 31 lipca.

Finanse: Warto zainwestować, a zwłaszcza w siebie samego. Jeśli masz jakieś potrzeby lub pragnienia, pozwól sobie na zaspokojenie ich, uszczęśliwiając się w ten sposób.

Miłość: Nie czekaj dłużej! Ten miesiąc będzie sprzyjał Twojemu wewnętrznemu uwodzicielowi, dzięki któremu będziesz w stanie zdobyć wiele serc. Być może rozwinie się z tego jakiś prawdziwy romans? Zwróć uwagę szczególnie na osoby spod znaku Barana.

Praca: Możliwe, że będziesz miał pewne trudności w sumiennym wypełnianiu swoich obowiązków. Nic na to nie poradzisz – uważaj tylko na to, by Cię nie przyłapali!

Horoskop miesięczny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Jeśli chodzi o zdrowie fizyczne oraz to, co widać na pierwszy rzut oka, wszystko będzie w porządku. Jednak
w środku możesz zmagać się z nieprzyjemnymi emocjami, które wpłyną na Twoje funkcjonowanie. Pamiętaj wówczas, że bardzo pomocna będzie rozmowa z odpowiednią osobą. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Raki oraz Wagi, natomiast szczęśliwymi dniami – 3, 18 oraz 20 lipca.

Finanse: Nie będzie to najłatwiejszy okres, jeśli chodzi o finanse, jednak uda Ci się dostrzec coś, co bardzo pomoże Ci
w przyszłości.

Miłość: Jeśli jesteś w związku, dobrze będzie skupić się na tym, czy Ty oraz Twój partner macie w nim wystarczającą ilość przestrzeni dla siebie samych, czy jednak wszystko robicie razem. Pamiętaj, że indywidualność jest bardzo ważna w każdym momencie oraz aspekcie życia.

Praca: Mimo, że ten miesiąc może postawić przed Tobą trochę trudności oraz wyzwań, to doskonale poradzisz sobie przynajmniej z większością z nich.

Horoskop miesięczny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: To doskonały czas na podjęcie trudnych oraz wymagających wysiłku kroków. Jeśli więc myślałeś o wprowadzeniu do swojego życia diety, bądź rozpoczęciu uprawiania jakiegoś sportu, zrób to koniecznie, a rezultaty na pewno będą satysfakcjonujące! Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Raki oraz Barany, natomiast szczęśliwymi dniami – 4, 10 oraz 21 lipca.

Finanse: Jeśli rozważasz jakieś większe inwestycje, wykonaj je najlepiej w drugiej połowie miesiąca. Dodatkowo uważaj na zodiakalne Lwy – nie będą zbyt dobrymi wspólnikami.

Miłość: W tym czasie warto zastanowić się nad tym, czy osoba, o której względy tak usilnie walczysz, na pewno jest tego warta. Być może Twoje wysiłki, uczucia oraz energia mogłyby być przeznaczone na kogoś innego, kogoś, kto bardziej je doceni i przyniesie Ci więcej szczęścia?

Praca: W tym okresie przyda Ci się wcześniejsze wstawanie. Bowiem możesz mieć pewien problem z organizacją oraz wyrobieniem się na czas ze wszystkimi zajęciami przed wyjściem do pracy.

Horoskop miesięczny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: W tym miesiącu warto zwrócić uwagę przede wszystkim na wszelkie dolegliwości bólowe – nawet te najmniejsze. Bowiem ból, nawet ten niewielki, może być oznaką czegoś poważniejszego. Wsłuchaj się więc w swoje ciało! Twoimi sprzymierzeńcami będą inne zodiakalne Wodniki oraz Skorpiony, natomiast szczęśliwymi dniami – 11, 20 oraz 26 lipca.

Finanse: Istnieje duże prawdopodobieństwo, że uda Ci się zdobyć trochę dodatkowej gotówki. Przypłynie ona z dodatkowego zajęcia, prezentu, bądź jeszcze skądinąd.

Miłość: Jeśli jesteś w związku, wiedz, że będzie to dobry czas na to, aby lepiej się poznać, planować wspólną przyszłość, podjąć wspólne kroki… Jeśli natomiast jesteś singlem, przygotuj się na to, że możesz odkryć uczucie tam, gdzie zupełnie byś się tego nie spodziewał.

Praca: Możliwe, że napotkasz na jakieś problemy lub trudności. Ich powody nie są jeszcze do końca znane, lecz najprawdopodobniej będą związane z atmosferą w miejscu pracy.

Horoskop miesięczny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: W tym miesiącu zwróć szczególną uwagę na swoje kości oraz stawy. Będą one bardziej podatne na złamania, dlatego uważaj na to, aby nie wykonywać zbyt gwałtownych i nieprzemyślanych ruchów. Być może warto zacząć zażywać kolagen oraz wapń? Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Raki oraz Bliźnięta, natomiast szczęśliwymi dniami – 8, 18 oraz 28 lipca.

Finanse: Uważaj, na to, aby nie przesadzić z pozornie „małymi” wydatkami. Bowiem może uzbierać się z nich całkiem duża suma, której wydania będziesz później żałować.

Miłość: Ten czas będzie sprzyjał skupieniu się na najbliższych Ci osobach. Rodzina, przyjaciele, partner – poczujesz z nimi silniejszą, niż do tej pory więź i zechcesz spędzać z nimi znacznie więcej czasu, niż do tej pory. To piękny czas, który przyniesie wiele pięknych emocji oraz uczuć!

Praca: To nie będzie dobry czas na główkowanie i wymyślanie nowych strategii. Dodatkowo, jeśli będziesz miała wybór, lepiej wybierz pracę umysłową, zamiast fizycznej.

Horoskop sierpień 2022 - alehoroskop.pl

  • ADD YOUR COMMENT