Sierpień 2022

Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny na sierpień 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym miesiącu! Jak Ci minie miesiąc? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

Horoskop wrzesień 2022 - alehoroskop.pl

Horoskop miesięczny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Ten miesiąc będzie dla każdego Barana dużym wyzwaniem. Okaże się, ze zaniedbał wcześniejsze dolegliwości i teraz organizm mści się za czas, gdy nie zadbał o zdrowie. Koniecznie zadbaj o siebie. Zmień nawyki żywieniowe, zacznij więcej ćwiczyć. Skończ z nocnym trybem życia. Musisz się wysypiać.  Od twojego działania wiele zależy.  Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Byki oraz Skorpiony, natomiast szczęśliwymi dniami – 1, 12 oraz 27 sierpnia.

Finanse: Bardzo dobry miesiąc. Pieniądze będą przepływać w energetycznym strumieniu i zasilając twoje konto. Na szczęście możesz sobie teraz pozwolić na więcej wydatków związanym ze zdrowiem. Zrób to.

Miłość: Barany w stałych związkach zregenerują siły na wspólnym wyjeździe. Będzie to doby czas odpoczynku i poznawania się jeszcze bardziej, tak by móc wiedzieć, co cieszy partnera. Samotne Barany czeka wyjątkowy czas spotkań, ale warto zwrócić uwagę na kogoś, kto od dawna stara się o względu Barana.

Praca: Barany nie będą narzekać na nadmiar obowiązków. To, co starały się poukładać i zorganizować
w pracy, teraz zacznie wreszcie działać tak, jak powinno. Wystarczy by Baran trzymał rękę na pulsie. Uważaj na Wodnika. Może on próbować poprzestawiać Ci szyki.

Horoskop miesięczny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: W tym miesiącu każdy Byk powinien mieć się na baczności. Kilka nieprzemyślanych decyzji może go wybić z rytmu, a grozi to niestety poważnym konsekwencjami. Warto, by Byki zwróciły się o pomoc do członka rodziny.  Zadbaj o zęby i zrób przegląd stomatologiczny. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Raki i Barany, natomiast szczęśliwymi dniami – 9, 16 oraz 21 sierpnia.

Finanse: Nieprzewidziane wydatki w tym miesiącu i żaden Byk się od nich nie uchroni. Będzie to konsekwencją zarówno nieprzemyślanych decyzji, jak i zaniedbania pewnych spraw wcześniej..

Miłość: Dla Byków w stałym związku, będzie to dosyć nerwowy czas. Partner nie będzie w stanie zrozumieć, że niektóre rzeczy Byki lubią robić same i że potrzebują trochę czasu tylko ze sobą. Na tym tle mogą wynikać różne nieporozumienia, gwałtowne wymiany zdań a wreszcie karczemne awantury. Spokojne i logiczne rozmowy mogą trochę pomóc, ale partner oczekuje też ciągłych zapewnień o uczuciu, jakie Byk do niego żywi Samotne Byki będą szczęśliwie zakochane. Sierpień to ich dobry czas.

Praca: Odłóż niektóre sprawy na później. Pośpiech jest złym doradcą, a w przypadku zawodowych kwestii może ci tylko zaszkodzić. Byki jeśli nie muszą, nie powinny też podejmować decyzji o zmianie pracy w tym miesiącu.

Horoskop miesięczny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: W pierwszej połowie miesiąca Bliźnięta mogą być rozchwytywane towarzysko. Ilość spotkań będzie też dla nich wyczerpująca, a to sprawi że nie będzie nawet czasu ani miejsca by naładować akumulatory. Koniecznie Bliźnięta muszą odpocząć i znaleźć czas na pobycie sam na sam ze sobą. Wystarczy, że będzie to dłuższy spacer na łono natury. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Strzelce i Ryby, natomiast szczęśliwymi dniami – 2, 19 oraz 29 sierpnia.

Finanse: Zaufaj swojej intuicji i zainwestuj pieniądze w ciekawy projekt, z którym przyjdzie do Ciebie Wodnik. Cały miesiąc powinno zająć Bliźniętom przyglądanie się liczbom, analizowanie możliwych scenariuszy, porównywanie danych. Pod koniec miesiąca Bliźnięta będą gotowe by zaufać nie tylko swojej intuicji, ale przede wszystkim wyliczeniom.

Miłość: Bliźnięta w związkach powinny skupić się w sierpniu na partnerze. Przeżywa on trudne chwile, a przecież bycie w związku polega na tym, że można na siebie nawzajem liczyć. Daj partnerowi wsparcie, bo on teraz bardzo tego potrzebuje. Samotne Bliźnięta będą błyszczeć w towarzystwie i będą się musiały opędzać od adoratorów. Na razie jednak nic nie wskazuje na znalezienie swojej drugiej połówki.

Praca: Nawał obowiązków nie grozi Bliźniętom w tym miesiącu. Wręcz przeciwnie, to będzie spokojny czas, podczas którego Bliźnięta częściowo będą mogły zająć się sprawami kompletnie niezwiązanymi z pracą. W dłuższej perspektywie okaże się, że jest to tylko z korzyścią dla nich.

Horoskop miesięczny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Sierpień nie będzie sprzyjał koncentracji na badaniach, ale Raki koniecznie muszą przeprowadzić diagnostykę w różnych dziedzinach swojego zdrowia, szczególnie sprawy układu pokarmowego. Warto chociaż podjąć niezbędne krok, które pozwolą wykluczyć pewne schorzenia. Bądź dla siebie dobry, zadbaj o właściwy styl odżywiania, koniecznie odstaw alkohol. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Bliźnięta oraz Wagi, natomiast szczęśliwymi dniami – 19, 21 oraz 31 sierpnia.

Finanse: Jeśli do tej pory nie dostałeś zwrotu długu, to najprawdopodobniej nie dostaniesz go w ogóle. Na przyszłość uważaj, komu pożyczasz pieniądze i naucz się asertywnie odmawiać.

Miłość: Powroty są czasem pozytywne. Może partner przejrzał na oczy i zobaczył, że tylko z Tobą może sobie ułożyć życie? Gwiazdy przestrzegają Raki, że ten powrót nie jest najlepszym rozwiązaniem. Przemyśl to dobrze.  Pamiętaj, że Raki są wspaniałomyślne, ale czasem i im się przelewa, reagują wtedy bardzo nerwowo i złośliwie.

Praca: Dostaniesz propozycję awansu. Zastanów się dobrze, bo ktoś chce Cię wsadzić na minę, będzie to taka propozycja, którą trudno będzie odmówić, bowiem bardzo ładnie połechce ego Raków.   Z drugiej strony zakres obowiązków i atmosfera dookoła nie jest warta tej zazdrości ludzi dookoła. Wstrzymaj się  decyzjami i obserwuj sytuację.

Horoskop miesięczny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Tak naprawdę sierpień będzie tak intensywny, że nawet nie będziesz miał możliwości pomyślenia o tym, czy coś Cię boli, czy nie. Na szczęście nic poważnego nie będzie Ci dokuczać, ale zwróć uwagę, by jeść regularnie posiłki, bowiem Twój układ pokarmowy może się co jakiś czas buntować. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Byki oraz Wodniki, natomiast szczęśliwymi dniami – 9, 13 oraz 28 sierpnia.

Finanse: Nie będziesz miał głowy do tego, aby liczyć pieniądze, a wpadać one będą tak szybko do Twojej skarbonki, że ani się obejrzysz. Wygląda na to, że cały sierpień będziesz miał więcej pieniędzy, niż czasu, by je spożytkować.

Miłość: Pamiętaj, że nawet w ferworze zadań życia codziennego musisz dostrzegać partnera. Przytul, pochwal, doceń. Samotne Lwy będą pożądane, ale trochę będzie tak, że nawet nie zwrócą na to uwagi

Praca: Super intensywnie, nawał obowiązków, nie będzie czasu na nic. Ale czasem jest tak, że Lew to bardzo lubi, a z drugiej strony ten wyjątkowy czas, spiętrzenia pracy, minie pod koniec miesiąca. Może czas by pomyśleć o jakiejś zmianie? Ale to najwcześniej w ostatnich dniach sierpnia. Wcześniej się nie uda.

Horoskop miesięczny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Panny powinny zwrócić uwagę na woje zdrowie. Koniecznie trzeba zrobić badania kontrolne, stosownie do swojego wieku. Nie zaniedbuj swojego stanu, bo nawet niewielkie dolegliwości potrafią się zemścić w dłuższej perspektywie, jeśli nie podejmie się stosownych kroków. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Strzelce oraz Skorpiony, natomiast szczęśliwymi dniami – 1, 11 oraz 21 sierpnia.

Finanse: Sierpień układa się pozytywnie pod względem finansowym dla Panny. Widać wyraźnie duże przepływy finansowe, które powinny ucieszyć Pannę. Nie wydawaj jednak na zachcianki, bo większe pieniądze mogą się wkrótce przydać na poważne wydatki.

Miłość: W stałych związkach Panny będą czuć zawód. Partner albo je oszukuje, albo nie mówi całej prawdy, co na jedno wychodzi. Panna będzie chciała dążyć do konfrontacji, zrobi to dobrze. Postaw sprawę jasno i nie pozwól się oszukiwać. Brak szczerości to gwóźdź do trumny dla związku.  Samotne Panny poznają miłego człowieka, który umili im czas swoim towarzystwem.

Praca: Sporo zawirowań na gruncie zawodowym. Dużo zmian i przetasowań. Okaże się, ż sierpień może być dynamiczny pod tym względem. Na szczęście dla Panny, wszystko ułoży się dobrze.

horoskop tygodniowy

Horoskop miesięczny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Nie musisz się martwić, bo Twoje zdrowie ma się dobrze i w sierpniu powinnaś droga Wago tylko cieszyć się słońcem i wiatrem. Dużo spaceruj, korzystaj z kąpieli słonecznych, zasil ciało witaminą D3.  Będziesz zadowolona i szczęśliwa. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Lwy oraz Wodniki, natomiast szczęśliwymi dniami – 12, 19 oraz 29 sierpnia.

Finanse: W finansach cudowne poruszenie. Poczujesz obfitość finansową, a twoje konto będzie aż krzyczeć z radości. Pamiętaj, aby wspomagać osoby biedniejsze od Ciebie, może to być nawet niewielki datek, jakiś drobny prezent. Przemyśl to i dziel się z hojnością.

Miłość: Partner spojrzy na ciebie jak na obiekt pożądania. Bądź gotowa droga Wago, bo dużo może się wydarzyć w sierpniu, zwłaszcza w drugiej połowie. Samotne Wagi będą szczęśliwe w domowych pieleszach, a także poza nimi. Wygląda na to, że pod koniec sierpnia zacznie się prawdziwy, dziki romans.

Praca: Na nudę Waga na pewno nie będzie narzekać. Duży rwetes, harmider i ciągły brak ciszy. Sierpień będzie dla Wag bardzo intensywny. Na szczęście będą też powody do zadowolenia i satysfakcji.

Horoskop miesięczny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Niestety dużo spraw nie ułoży się po myśli Skorpiona w sierpniu. Zdrowie zacznie poważnie szwankować, żaden Skorpion nie powinien lekceważyć z początku drobnych sygnałów, które da mu organizm. Koniecznie trzeba sprawdzić układ moczowy, zbadać nerki. To podstawa. Nie odkładaj tego na później. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Lwy oraz Barany, natomiast szczęśliwymi dniami – 2, 22 oraz 29 sierpnia.

Finanse: W sierpniu Skorpiony odetchną z ulgą. Przejściowe problemy finansowe na początku miesiąca, po 15 sierpnia miną jak ręką odjął. Skorpion zachwyci się też tym, że razem z bliską osobą osiągną znakomitą kooperację w zarabianiu pieniędzy.

Miłość: Relacja, w której Skorpiony tkwią od lat nie ubogaca ich, nie wzmacnia. Skorpion nie może czuć się bezpiecznie, partner nie zapewnia mu niczego, a pomimo to Skorpion tłumaczy sobie, że tak ma być. Pora może przemyśleć, co z tym faktem Skorpion może zrobić. Jest parę rozwiązań, ale ostateczny wybór
i tak należy do Ciebie. Samotne Skorpiony znowu trafią na kogoś, kto będzie chciał wykorzystać ich relację. Nie wchodź w ten związek.

Praca: Kuj żelazo póki gorące. Propozycja Raka będzie bardzo dobra, poprawi warunki Tojej pracy i da Ci dużo udogodnień. Nie zastanawiaj się za długo, tylko się zgódź.

Horoskop miesięczny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Za każdym razem, kiedy Cię coś boli, bagatelizujesz to. Tak też będzie w tym miesiącu, kiedy to zaczniesz uważać, że jesteś już stary, że jak coś nie boli, to znaczy że już nie żyjesz. Gwiazdy szykują Ci nie lada niespodziankę, będziesz przyjemnie zaskoczony. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Raki oraz Ryby, natomiast szczęśliwymi dniami – 8, 18 oraz 21 sierpnia.

Finanse: Pieniądze rozejdą się w sierpniu szybciej niż przypuszczałeś. Trzeba będzie pożyczać już
w pierwszej połowie miesiąca. Zwróć się o pożyczkę do Lwa. Nie odmówi Ci.

Miłość: Niestety nie wyjdzie Ci na dobre ten krótki, wakacyjny flirt. Okaże się, ze zaangażowałeś się emocjonalnie bardzo, będziesz więc cierpieć podwójnie. Nie dość że doświadczysz odrzucenia, to jeszcze poważnie ucierpi twoje ego.

Praca: Praca nie będzie Ci w głowie w sierpniu, a szkoda, bo rysują się poważne możliwości awansu. Niestety raczej nie uda Ci się ich wykorzystać, chyba że zdobędziesz się na gest przyjaźni wobec Barana na początku miesiąca, on może ci pomóc.

Horoskop miesięczny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Sierpień nie będzie sprzyjał realizacji twoich planów. Organizm będzie rozregulowany, nic Ci się nie będzie chciało, nie będziesz mógł wykrzesać energii do działania. Na szczęście to tylko w pierwszej połowie miesiąca, bo w drugiej wręcz odwrotnie, będziesz wulkanem energii. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Panny oraz Raki, natomiast szczęśliwymi dniami –1 5, 18 oraz 24 sierpnia.

Finanse: Masz dokładnie tyle, ile Ci potrzeba i nie daj sobie wmówić, że jest inaczej. Patrz optymistycznie w przyszłość i spróbuj odnaleźć w sobie spokój finansowy. Na koncie masz wystarczająco. Uwierz w to.

Miłość: Nie będzie to optymistyczne, ale Twój związek chyli się ku upadkowi. Najprawdopodobniej nie da się już nic z tym zrobić, chyba że podejmiesz gigantyczny wysiłek i zaczniesz rozmawiać szczerze
z partnerem. Samotne Koziorożce w drugiej połowie miesiąca poczują zew natury i złapią w swoje sidła wyjątkowo chętną na przygodę osobę.

Praca: Skoncentruj się na rozpoczętych projektach i w żadnym wypadku nie bierz na siebie żadnych dodatkowych obowiązków. Zrób jedno a dobrze.

Horoskop miesięczny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: W sierpniu poczujesz marazm i ogólną słabość. Jedz więcej warzyw i owoców, więcej się ruszaj. Taka ogólna niemoc minie. Spróbuj też myśleć pozytywnie, to Cię wzmocni. Najlepiej pomoże Ci zaopiekowanie się kimś słabszym, wsparcie dla drugiej osoby. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Byki oraz Koziorożce, natomiast szczęśliwymi dniami – 13, 19 oraz 21 sierpnia.

Finanse: Krok za krokiem dojdziesz do celu. Konsekwencja w działaniu jest jedynym sposobem na zabezpieczenie swoich finansów. Poczujesz się wreszcie zadowolony. Rozważ opcje inwestycji, ale nie działaj pochopnie.

Miłość: Na amory zawsze jest czas, nie należy odkładać tego na później. Kiedy wydaje się, że wszystko wali Ci się na głowę, to może być jedyny azyl. Daj szansę Rakowi.

Praca: Stare przysłowie, że bez pracy nie ma kołaczy, to podstawa do osiągnięcia sukcesu. Działaj zatem metodycznie pamiętając, że cel jest w zasięgu wzroku

Horoskop miesięczny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: W tym miesiącu zwróć uwagę na swoją strefę psychiczną.  Postaraj się skorzystać ze wschodnich sztuk relaksacyjnych, pozwolą one osiągnąć równowagę psychiczną, co poprawi Twój stan zdrowia. Zaplanowane wcześniej wizyty lekarskie realizuj bez zwłoki. Mimo napięcia w przyszłym miesiącu będzie dużo lepiej.  Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Barany oraz Skorpiony, natomiast szczęśliwymi dniami – 11, 25 oraz 28 sierpnia.

Finanse: Ostatnie zawirowania nie powinny uszczuplić Twoich finansów. Pamiętaj jednak, by nie podejmować szybkich decyzji. Inwestycje powinny być przemyślane. Najlepiej skonsultować je z kimś kompetentnym.

Miłość: W tym miesiącu otwórz się na nowe możliwości, nie zaniedbuj dotychczasowych relacji, ale bądź w zgodzie z sobą. Jeśli coś Ci nie pasuje, to mów o tym otwarcie. Tylko szczerość może zbudować dobry
i trwały związek.

Praca: Możesz odpocząć w sierpniu. Dużo spraw będzie się toczyć niejako poza Tobą. Obowiązki, które masz do wykonania, będą rutynowe i nic nie zakłóci ich wykonywania.

Horoskop wrzesień 2022 - alehoroskop.pl

  • ADD YOUR COMMENT