Horoskop miesięczny sierpień 2020

Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny na sierpień 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym miesiącu! Jak Ci minie miesiąc? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop miesięczny wrzesień 2020

Horoskop miesięczny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: ten miesiąc to zdecydowanie Twój czas! Będziesz miał w sobie ogromne pokłady dobrego humoru, kreatywności i energii do działania. Także zapamiętywanie i nauka nowych rzeczy będą przychodzić Ci z większą łatwością niż zazwyczaj. Dobre dni: 6, 15 i 28 sierpnia. Twoim największym wsparciem będzie w tym miesiącu Koziorożec lub Lew.

Finanse: uważaj na swoją kartę bankową, ponieważ możesz przez przypadek ją gdzieś zostawić. Poza tym w kwestii pieniędzy wszystko powinno ułożyć się po Twojej myśli. Może nie pomnożysz pięciokrotnie swojego majątku, ale możesz liczyć na jakąś ekstra kasę.

Miłość: Barany będą miały swój miesiąc chwały, także w kwestiach uczuciowych. Partnerzy wręcz zakochają się w nich na nowo, a ich świetny humor, będzie zachęcał do wspólnego spędzania czasu. Barany mądrze oddzielą czas pracy i czas dla rodziny, czym bardzo zapunktują u bliskich.

Praca: to świetny moment na wszelkie rewolucje, nowe rozwiązania i burze mózgów. Baran, który będzie miał okazję się wykazać, z pewnością to wykorzysta. Barany, które nie mają pracy lub są z niej niezadowolone powinny rozglądać się teraz po ogłoszeniach, a także podpytywać wśród znajomych czy ktoś nie wie przypadkiem o jakimś fajnym, wolnym etacie.

Horoskop miesięczny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: możesz odczuwać spadek formy oraz energii. Upały nie będą Ci sprzyjały, ludzie będą denerwować, a zmęczenie szybko da Ci się we znaki. Jeśli masz ogród lub działkę, zainwestuj w basen i kostkarkę do lodu. W miarę możliwości weź urlop i przeczekaj ten miesiąc, później będzie już tylko lepiej. Dobre dni w sierpniu to 1, 15 i 18. Twoim sprzymierzeńcem będzie Baran i Skorpion.

Finanse: nie będziesz miał specjalnej ochoty na chodzenie po sklepach, jednak tym co może Cię zgubić będą zakupy przez internet. Co jakiś czas sprawdzaj więc stan konta, żebyś się przypadkiem w którymś momencie nie zagalopował.

Miłość: Twoi bliscy szybko zrozumieją, że lepiej Cię nie drażnić i nie zamęczać. Na jakiś czas zostawią Cię więc w spokoju i pozwolą na relaks. W drugiej połowie miesiąca czeka Cię niesamowita impreza, na której po prostu nie może Cię zabraknąć. Początkowo będziesz się nieco zmuszał by na nią pójść, jednak szybko się zorientujesz, że było warto!

Praca: nie wychylaj się specjalnie, ponieważ nie będziesz w najlepszej formie. Rób to, co do Ciebie należy i staraj się trzymać nerwy na wodzy. Współpraca z ludźmi może okazać się trudniejsza niż kiedykolwiek, szczególnie jeśli trafisz na osobę tak samo zmęczoną jak Ty.

Horoskop miesięczny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: sierpień to dla Bliźniąt doskonały czas. Znajdą one bowiem czas zarówno na naukę oraz pracę jak i na spełnianie marzeń, hobby czy wypoczynek. Będą się świetnie czuły zarówno fizycznie jak i psychicznie. Jedynym słabym punktem mogą być nerwy wywołane głupim zachowaniem innych ludzi. Dobre dni w sierpniu to 6, 15 i 26. Twoim sprzymierzeńcem będzie Wodnik oraz Strzelec.

Finanse: mimo tego, że kupisz sobie coś, o czym od dawna myślałeś, będziesz w stanie odłożyć nieco pieniędzy na przyszłość. Wygląda więc na to, że w końcu nauczyłeś się mądrze rozporządzać pieniędzmi i nie wydawać wszystkiego od razu. Tak trzymaj!

Miłość: jeśli przydarzy Ci się kłótnia z kimś bliskim, pamiętaj by nie dolewać oliwy do ognia i nie starać się na siłę o ostatnie słowo. Rozwiąż sprawę najłagodniej jak potrafisz, a wyjdzie Ci to na dobre. Bliźnięta single pod koniec miesiąca mogą liczyć na zawarcie jakiejś ciekawej znajomości, która z czasem może przekształcić się w coś naprawdę gorącego!

Praca: dla Bliźniąt prowadzących własny biznes będzie to bardzo dobry miesiąc. Pieniądze będą się zgadzać, co poprawi humor i uspokoi nieco zszargane ostatnimi wydarzeniami nerwy. Co do Bliźniąt pracujących u kogoś, powinny one pilnować języka i powstrzymać się przed krytyką oraz ironią.

Horoskop miesięczny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: żadne choroby ani przeziębienia nie będą Cię w tym miesiącu trapiły. Będziesz czuć się świetnie, a motywacji do działania dodadzą efekty, które już osiągnąłeś. Możliwe także, że ktoś z rodziny lub przyjaciół namówi Cię na jakąś wycieczkę lub wspólne uprawianie sportu. Powinieneś się zgodzić, ponieważ musisz pracować nad formą. Szczęśliwy dzień w sierpniu to 7, 12 oraz 30. Twoim sprzymierzeńcem będzie Waga lub Panna.

Finanse: musisz stworzyć jakiś plan na wydatki, ponieważ mogą one nieco Cię w tym miesiącu przerosnąć. Możliwe, że skończysz pod kreską, jednak nie martw się, ktoś z bliskich pomoże Ci w razie potrzeby.

Miłość: postaw na romantyzm i czułość, a Twoja druga połówka z pewnością to doceni! Jeśli nie dasz się sprowokować, unikniesz karczemnej awantury. Pamiętaj, tylko spokój może Cię uratować! Co do Raków singli, mają one spore szanse na niezapomnianą randkę, którą bardzo szybko będą chciały powtórzyć.

Praca: całkiem możliwe, że trafi Ci się jakaś nowa propozycja pracy od znajomego. Jeśli tak, to musisz wiedzieć, że gwiazdy bardzo sprzyjają temu posunięciu. Przemyśl wszystko na spokojnie, zrób zestawienie zysków oraz strat i podejmij mądrą decyzję.

Horoskop miesięczny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: możliwe, że w połowie miesiąca będziesz musiał nieco zwolnić nasz drogi Lwie. Mimo, że bardzo byś chciał, nie wydłużysz doby i nie zrobisz wszystkiego sam. Ktoś musi Cię odciążyć bo inaczej boleśnie odczujesz przepracowanie i zmęczenie organizmu. Wolisz chwilę odpocząć czy być w końcu zmuszonym do zwolnienia lekarskiego? Wybór należy do Ciebie. Szczęśliwe dni w sierpniu to 2, 14 oraz 28. Twoim sprzymierzeńcem będzie Koziorożec lub Byk.

Finanse: chęć posiadania może stać się bardzo silna, co sprawi, że rzucisz się w wir wyprzedaży, zarówno tych w sklepach stacjonarnych jak i w internecie. Kontroluj więc ile wydajesz, żebyś przypadkiem nagle nie doprowadził do zerowego stanu konta…

Miłość: Twoja druga połówka będzie Cię wspierać i jeśli tylko o to ją poprosisz, wyręczy Cię bez zbędnego gadania. Kiedy lepiej się poczujesz, zrób jej jakąś niespodziankę w postaci romantycznej kolacji czy wieczornego spaceru tylko we dwoje. Lwy single nie będą miały teraz ani czasu ani ochoty na flirty, choć niewykluczone, że wpadną komuś mocno w oko!

Praca: coś lub ktoś mogą wywołać u Ciebie złość, nerwy lub poczucie niesprawiedliwości. Jeśli poczujesz, że jesteś przemęczony i nie dajesz już sobie z tym wszystkim rady, weź wolne. W stanie takiego rozbicia oraz zdenerwowania, możesz bowiem narobić w pracy więcej szkód niż pożytku.

Horoskop miesięczny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Panny w sierpniu będą czuły się wprost wspaniale! Będą wesołe, otwarte na innych, cierpliwe i pewne siebie. Bardzo zyskają dzięki temu w oczach ludzi, którzy na co dzień je otaczają. Jedyne co może im dokuczać, to jakieś drobne przeziębienie lub alergie. Dobre dni w sierpniu to dla Panien 11, 21 i 30. Ich sprzymierzeńcami będą natomiast Barany oraz Bliźnięta.

Finanse: przed Tobą sporo wydatków. Zastanów się czy nie da się ich jakoś podzielić i rozłożyć na kolejne miesiące. Oczywiście bez względu na wszystko, dasz sobie radę, jednak będziesz musiał zrezygnować z jakiejś przyjemności dla siebie.

Miłość: Twoje sarkastyczne poczucie humoru, może urazić kogoś bliskiego. Uważaj więc co i komu mówisz. Generalnie Panny mogą w tym miesiącu odczuwać brak czasu dla ukochanych, jednak wynagrodzą im to już pod koniec miesiąca, gdy zrobi się nieco luźniej w pracy. Możliwe nawet, że uda się gdzieś wspólnie wyjechać, chociażby na kilka dni.

Praca: chęć do działania oraz głowa pełna pomysłów, będą Twoimi sprzymierzeńcami. Jeśli naprawdę się postarasz, szybko dostrzeżesz owoce swojej pracy. Pamiętaj o szczerości, ponieważ nawet niewinne, drobne kłamstwo może zburzyć to, na co tak ciężko ostatnio pracowałeś.

horoskop tygodniowy

Horoskop miesięczny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: w pierwszej połowie miesiąca możesz być narażony na stres związany z jakąś konfrontacją. Będziesz musiał postawić sprawy jasno i przestać bawić się w sprzymierzeńca całej ludzkości. Skup się na sobie i własnych potrzebach i nie bierz na swoje barki zbyt wiele. Szczęśliwe dni to dla Wagi 7, 22 oraz 29 sierpnia. Twoimi sprzymierzeńcami będą natomiast Koziorożce oraz Ryby.

Finanse: jeśli planujesz jakąś naprawę czy remont postaw na sprawdzone firmy. Czasem lepiej więcej zapłacić niż oddać swoje dobra w ręce partaczy. Co do stanu finansowego, z pewnością czeka Cię przypływ gotówki, a także jakaś ekstra premia.

Miłość: Wagi będące w związkach będą musiały wykazać się wyrozumiałością. Partner może bowiem mieć kilka gorszych dni i nie najlepszy humor. Co do Wag singli, odkryją one, że osoba którą znają już od dłuższego czasu jest im bardziej bliska niż dotychczas sądziły. Może warto byłoby przekuć przyjaźń w miłość?

Praca: wykażesz się refleksem oraz zdolnością mądrego działania w nagłych, niespodziewanych sytuacjach. Z pewnością zostanie to docenione. Nie bierz jednak na siebie więcej niż musisz, ponieważ może się to wiązać z jakąś wpadką.

Horoskop miesięczny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Skorpionie, w sierpniu powinieneś bardzo uważać na drodze – zarówno jeśli jesteś kierowcą, rowerzystą jak i pieszym. W odniesieniu do ogólnego stanu zdrowia, nie będzie w tej kwestii żadnych problemów. Przeziębienia oraz infekcje ominą Cię szerokim łukiem. Szczęśliwe dni to dla Ciebie 5, 21 oraz 31 sierpnia. Twoimi sprzymierzeńcami w tym miesiącu będą Wodniki oraz Ryby.

Finanse: jeśli będziesz miał zbyt dużo na głowie, możesz się w końcu pogubić. Pilnuj więc rachunków, spłat kredytów i innych finansowych zobowiązań. W drugiej połowie miesiąca ktoś może się do Ciebie zwrócić o pożyczkę.

Miłość: jeśli jesteś w związku, odczujesz jak wielkie masz szczęście. Twoja druga połówka postara się o wiele spraw, odciążają Cię i zapewniając Wam czas na przyjemne chwile we dwoje. Jeśli natomiast jesteś singlem, poznasz kogoś, kto całkowicie zawróci Ci w głowie. Czy będzie to znajomość, która przerodzi się w coś głębszego? Czas pokaże!

Praca: całkiem możliwe, że weźmiesz na siebie więcej niż będziesz w stanie udźwignąć. Nie martw się jednak, ponieważ przy pomocy kogoś zaufanego, szybko uporasz się z zaległościami. Pamiętaj by pilnować kwestii finansowych w pracy, ponieważ może się w nie wkraść jakiś przypadkowy błąd.

Horoskop miesięczny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: uważaj na używki, a w zasadzie na ich nadmiar. Mogą Ci one bowiem w końcu porządnie zaszkodzić. Postaw na zdrowsze jedzenie i ruch. Odkurz rower, rolki czy buty do biegania i zrób sobie porządny trening. Endorfiny od razu podziałają na Ciebie niesamowicie mocno! Szczęśliwe dni w sierpniu to dla Ciebie 6, 21 oraz 29. Twoimi sprzymierzeńcami będą Bliźnięta oraz Wodniki.

Finanse: możliwe, że rachunki w tym miesiącu po prostu zwalą Cię z nóg. Przez to będziesz musiał odłożyć na później jakieś zaplanowane na teraz wydatki. Przyjemności niestety będą musiały chwilę poczekać, jednak nie martw się, taki stan nie potrwa długo!

Miłość: Strzelce single będą bawić się na całego, a ich życie towarzyskie stanie się niezwykle intensywne. Wśród nowo poznanych osób może być także ta jedna jedyna. Warto więc mieć oczy otwarte! Co do Strzelców w związkach, będą one przez większość czasu bardziej skupione na pracy niż na swojej drugiej połówce. Odmieni to jednak pewien ciepły, letni wieczór, który spędzą tylko we dwoje i podczas którego padną jakieś ważne deklaracje.

Praca: nie daj się odciągnąć od ważnych spraw, ponieważ jest to doskonały czas na budowanie swojej pozycji zawodowej. Nawet jeśli do tej pory byłeś osobą poszukującą pracy, właśnie teraz masz ogromną szansę znaleźć coś, co raz, że sprawi Ci przyjemność, a dwa – przyniesie porządne zarobki. Może nie od razu, ale z czasem zobaczysz, że warto było zaryzykować!

Horoskop miesięczny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: w sierpniu uważaj na mięśnie i kości. Nie ryzykuj nadmiernie i przystopuj trochę z ćwiczeniami, bieganiem czy innymi aktywnościami. Skup się na sprawach duchowych i relacjach z innymi ludźmi. Szczęśliwymi dniami w sierpniu będą dla Ciebie 2, 10 oraz 11. Twoimi sprzymierzeńcami będą w tym miesiącu Lwy oraz Ryby.

Finanse: nie martw się pieniędzmi, ponieważ one bez względu na wszystko będą się Ciebie trzymały. Na wszystko Ci wystarczy, a całkiem możliwe, że uda Ci się nawet coś odłożyć.

Miłość: nawet jeśli będziesz mieć słabszy dzień, nie prowokuj kłótni. Postaraj się być wyrozumiały i traktuj bliskich tak, jak sam chciałbyś być traktowany. Zazdrość lub nadopiekuńczość leżą w Twojej naturze, jednak postaraj się je maksymalnie wyciszyć. Koziorożce single mają szansę poznać kogoś wyjątkowego i to już w pierwszej połowie miesiąca!

Praca: przed Tobą niepowtarzalna szansa na sukces zawodowy. Musisz tylko zrobić nieco więcej niż się od Ciebie wymaga. Poświęć godzinkę na pracę w domu, naucz się czegoś nowego, pogłówkuj co zrobić by zyskać w oczach szefa, a zobaczysz, że Twoja praca nie pójdzie na marne!

Horoskop miesięczny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Wodniki w sierpniu będzie rozpierała energia oraz chęć do działania. Podejmą się nowego sportu, odświeżą swoje stare hobby lub zdecydują się na jakąś szaloną eskapadę w gronie ludzi, z którymi lubią przebywać. Najszczęśliwszymi dniami będą dla nich w tym miesiącu 1, 17 oraz 22. Sprzymierzeńcami okażą się natomiast Byki oraz Bliźnięta.

Finanse: Wodniku przestań wydawać pieniądze na rzeczy, które nie są Ci niezbędne. Comiesięczne nagradzanie się przeszło już bowiem do rutyny, co powoduje, że nie jesteś w stanie odłożyć tyle ile byś chciał.

Miłość: Wodniki single poznają w tym miesiącu wiele ludzi. Wśród nich może być jakaś niezwykle fascynująca osoba, która początkowo jednak nie przykuje ich większej uwagi. Znajomość będzie rozwijać się powoli, jednak jeszcze w tym roku nabierze rumieńców. Wodniki będące w związkach muszą się bardziej postarać, ponieważ partner może czuć się nieco zaniedbany.

Praca: masz ogromną szansę na to, by zabłysnąć. Twoja szybka i mądra reakcja na jakiś problem, okaże się strzałem w dziesiątkę. Nie osiadaj jednak potem na laurach. Szef bowiem szybko dostrzeże, że zamiast pracować, tylko udajesz, że to robisz.

Horoskop miesięczny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: w sierpniu Ryby poczują się jakby przeżywały drugą młodość. Będą miały ochotę na zabawy, wygłupy i spontaniczne wyjazdy. Ciężko będzie im skupić się na sprawach ważnych, jednak wiadomo, że każdemu czasem należy się chwila wytchnienia. Urlop będzie bardzo dobrym rozwiązaniem! Szczęśliwe dni dla Ryb w sierpniu to 16, 18 oraz 22. Ich sprzymierzeńcami będą natomiast Koziorożce oraz Strzelce.

Finanse: w tym miesiącu wydasz więcej niż planowałeś. Wpłyną na to wakacje, kuszące przeceny oraz jakiś nieprzewidziany wydatek związany z awarią lub zniszczeniem czegoś.

Miłość: Ryby w związkach zostaną zaskoczone przez swoich partnerów. Wymyślą oni bowiem coś niezwykle przyjemnego, co na długo pozostanie w pamięci Rybek. Co do Ryb singli, będą one flirtować, bawić się i poznawać nowych ludzi. Zyskają przyjaciela, jednak co do poważnego związku, szanse są raczej marne.

Praca: nie zamykaj się w domu, ponieważ podczas jakiejś imprezy czy spotkania towarzyskiego możesz poznać wpływową osobę, która w przyszłości bardzo Ci pomoże, a być może nawet załatwi pracę marzeń!

horoskop miesięczny wrzesień 2020

  • ADD YOUR COMMENT