Horoskop miesięczny wrzesień 2020

Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny na wrzesień 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym miesiącu! Jak Ci minie miesiąc? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop miesięczny październik 2020

Horoskop miesięczny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Barany mogą odczuwać zmęczenie po gorącym lecie, więc urlop, kilkudniowy wyjazd czy jakiś weekendowy wypad za miasto, mogą okazać się czymś zbawiennym. We wrześniu uważajcie na stopy i kostki. Noście wygodne buty i postarajcie się nie kręcić piruetów na śliskich nawierzchniach. Szczęśliwe dni to w tym miesiącu 4, 21 i 26. Waszymi sprzymierzeńcami będą Strzelce i Skorpiony.

Finanse: stracisz mnóstwo pieniędzy na spontaniczne zakupy. Małe przyjemności czasami są potrzebne każdemu, jednak w tym miesiącu z całą pewnością przesadzisz i w pewnym momencie sam to zauważysz.

Miłość: bardzo skupisz się na swojej drugiej połówce. Będziecie więcej rozmawiać, spędzicie razem mnóstwo pięknych chwil i być może podejmiecie jakąś ważną decyzję! Co do Baranów singli, raczej skupią się one teraz na przyjaciołach oraz pracy.

Praca: nie jest to najlepszy czas na główkowanie, burze mózgów czy wymyślanie nowych strategii. Znacznie sprawniej pójdzie Ci praca manualna, a nawet fizyczna. Jeśli to możliwe, zaczerpnij oddechu, zmień otoczenie i odpocznij. Przyda Ci się to, ponieważ niebawem staną przed Tobą niemałe zawodowe wyzwania. Musisz być na nie gotowy!

Horoskop miesięczny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: w tym miesiącu mogą męczyć Cię jakieś drobne przeziębienia. Staraj się więc nie marznąć, nie siedzieć w przeciągach i zawsze mieć przy sobie coś do zarzucenia na siebie. Nie przebywaj także w dużych skupiskach ludzi, ponieważ Twoja odporność będzie nieco osłabiona. Szczęśliwe dni w tym miesiącu to 16, 22 oraz 25. Twoimi sprzymierzeńcami będą Wodniki oraz Wagi.

Finanse: przez wakacje nieco poszalałeś i teraz to mocno odczujesz. Nie będziesz jednak zmuszony sięgać po oszczędności, ponieważ zarobisz na jakimś dodatkowym zajęciu. Możliwe także, że Twoja druga połówka dostanie premię, spadek, prezent pieniężny od bliskich lub coś wygra.

Miłość: to świetny czas na jeszcze lepsze poznawanie się, wyznania czy wspólne planowanie przyszłości. Możecie mieć ochotę na jakieś zmiany, typu remont, przeprowadzka czy… powiększenie waszej rodziny! Co do Byków singli, zapragną one stabilizacji i poważnego związku. Całkiem możliwe, że właśnie we wrześniu rozpocznie się ich życiowe love story!

Praca: w kwestiach zawodowych możesz natknąć się teraz na jakieś problemy. Mogą one mieć związek z brakiem wypłaty na czas, zazdrością ze strony któregoś współpracownika czy kompletnym brakiem motywacji do pracy. W każdym razie, tematy zawodowe nieraz w tym miesiącu mocno podniosą Ci ciśnienie.

Horoskop miesięczny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: jeśli myślałeś o diecie, to jest to najlepszy moment by ją rozpocząć. Pamiętaj jednak, że nie zdziała ona cudów po kilku dniach. Na efekty będziesz musiał trochę poczekać. Twoje szczęśliwe dni we wrześniu to 4, 19 i 24. Twoimi sprzymierzeńcami będą natomiast Wodniki oraz Strzelce.

Finanse: jeśli na zakupach będziesz trzymał się listy i przestaniesz robić duże zapasy, w końcu uda Ci się co nieco odłożyć. Pomyśl, że kupisz dzięki temu, coś co jest dość drogie ale wiesz, że długo Ci posłuży. Dodatkowo samo kupno tej rzeczy przyniesie Ci dużo frajdy!

Miłość: Bliźnięta będące w związkach mogą liczyć w tym miesiącu na prawdziwą sielankę. Z partnerem będziecie porozumiewać się wręcz bez słów, a wszelkie kłótnie czy nieporozumienia odejdą w zapomnienie. Bliźnięta single w końcu dostaną szansę na jakiś poważny i szczęśliwy związek.

Praca: jeśli to możliwe, zacznij wstawać godzinę wcześniej i wykorzystaj ten czas na coś pożytecznego. Poćwicz, zjedz pełnowartościowe śniadanie, ucz się języka, poczytaj coś lub oddaj się swojemu hobby. Dzień rozpoczęty bez pośpiechu i stresu, od razu wyda Ci się przyjemniejszy. Dzięki temu także w pracy będziesz bardziej efektywny!

Horoskop miesięczny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: sporo Raków we wrześniu będzie maksymalnie naładowana emocjami. Co prawda, na zewnątrz nie będzie to jakoś specjalnie widoczne, jednak w środku będzie toczyła się prawdziwa walka. Warto więc znaleźć jakieś ujście, szczególnie dla tych złych uczuć. Może pomoże Ci rozmowa z przyjacielem, kilka porządnych treningów, wyjazd na kilka dni czy spotkanie z psychologiem? Szczęśliwe dni we wrześniu to dla Ciebie 3, 18 oraz 21. Twoimi sprzymierzeńcami będą Koziorożce oraz Panny.

Finanse: nie będzie to łatwy okres pod względem finansowym. Jeśli nie uda Ci się znaleźć jakiego dodatkowego źródła dochodu, będziesz musiał z czegoś zrezygnować by starczyło Ci od wypłaty do wypłaty.

Miłość: Raki w związkach muszą odnaleźć balans pomiędzy „Ja”, a „My”. Czasem bowiem mogą odczuwać, że granice są płynne, a one same nie mają własnej, prywatnej przestrzeni. Raki single skupią się bardziej na realizacji marzeń niż na szukaniu miłości.

Praca: nawet jeśli w tym miesiącu natrafisz na jakieś trudne zadanie, nie martw się na zaś, ponieważ świetnie sobie z nim poradzisz. Raki prowadzące własne firmy odnajdą świetny sposób na zwiększenie przychodów, natomiast Raki bezrobotne, bez wątpienia w końcu natrafią na jakąś bardzo interesującą ofertę.

Horoskop miesięczny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: drogie Lwy, wrzesień to dla Was świetny moment na zawieranie nowych znajomości. Będziecie bowiem w szczycie swoich możliwości intelektualnych, a doskonały humor nie będzie Was opuszczał. Zainwestujcie w siebie, nauczcie się czegoś nowego, zacznijcie ćwiczyć, chodźcie na imprezy i spotykajcie się z ludźmi. Może wyniknąć z tego bowiem coś bardzo dla Was dobrego. Szczęśliwe dni we wrześniu to 5, 20 i 30. Waszymi sprzymierzeńcami będą Koziorożce oraz Wodniki.

Finanse: mimo tego, że ciągle będziecie coś kupować, Wasze konto spokojnie to wytrzyma. Nie żałujcie sobie inwestycji w siebie – wizyta u fryzjera, kosmetyczki, jakiś fajny, nowy gadżet, zegarek czy perfumy z pewnością dodadzą Wam jeszcze więcej pewności siebie.

Miłość: Lwy single mają teraz świetny moment na to, by zawrócić w głowie dokładnie każdej osobie, która w jakiś sposób się im spodoba. Na ich urok nie będzie mocnych! Co do Lwów będących już w związkach, wpadną one na pewien szalony plan, który wprowadzi do relacji nieco pikanterii i wrażeń. W tym miesiącu nie ma miejsca na nudę ani na leżenie na kanapie przed telewizorem!

Praca: to, co wydawało Ci się być problemem, szybko przekujesz w sukces. Podniesiesz zyski, zrobisz wrażenie na szefie lub współpracownikach, a Twoje działania będą stawiane jako wzór dla innych. Co do Lwów prowadzących własne firmy, będą one bardzo zadowolone z ostatecznego, miesięcznego podsumowania!

Horoskop miesięczny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: bądź wyjątkowo ostrożny, szczególnie podczas prowadzenie samochodu czy jazdy na rowerze. Twoje rozkojarzenie może bowiem doprowadzić do jakiejś tragedii. Szczęśliwe dni to we wrześniu 8, 11 oraz 16. Twoimi największymi sprzymierzeńcami będą natomiast Byki oraz inne Panny.

Finanse: pilnuj portfela oraz swojej kardy do bankomatu. Postaraj się także nie zaciągać przez ten okres żadnych pożyczek. Mogą z tego bowiem wyniknąć jakieś kłopoty, które dosłownie będą spędzały Ci sen z powiek.

Miłość: druga połowa września to doskonały czas na większe zaangażowanie się w związek. Postaraj się o romantyczny nastrój, zrób swojej drugie połówce jakąś niespodziankę lub wyjedźcie gdzieś razem. Dobrze Wam to zrobi. Panny single w okolicach 16-19 września mają szansę poznać kogoś, kto całkowicie zawładnie ich sercem.

Praca: w pierwszej połowie miesiąca będziesz bardziej zaangażowany w pracę, w drugiej natomiast w relacje towarzyskie oraz miłosne. Początkowa gonitwa i wyjątkowo zajmująca sytuacja zawodowa, może Cię w końcu zmęczyć, przez co będziesz potrzebować odpoczynku. Jeśli czujesz, że to odpowiedni czas na urlop, bierz go bez wahania. Odpoczynek bardzo Ci się przyda!

horoskop tygodniowy

Horoskop miesięczny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: w tym miesiącu odkryjesz w sobie jakiś talent lub umiejętność, o której wcześniej nie miałeś pojęcia. Będzie to niejako skutek uboczny zagłębienia się w siebie i skupienia na wnętrzu, duchowości, własnych pragnieniach i planach. Szczęśliwe dni we wrześniu to dla Wag 13, 22 oraz 29. Waszymi sprzymierzeńcami będą natomiast Barany oraz Byki.

Finanse: to co materialne, nie będzie Cię w tym momencie jakoś specjalnie zajmować. Co prawda będziesz wydawał pieniądze, jednak nie tak dużo jak dotychczas. Dzięki temu odłożysz co nieco lub pozbędziesz się jakichś zobowiązań finansowych, które Cię męczyły.

Miłość: wrzesień to dla Wag miesiąc wyznań, szczerości, godzenia się w wrogami oraz postanowień o byciu lepszym niż dotychczas. Bardzo zyskają na tym relacje miłosne a także te przyjacielskie.

Praca: zrobisz to, co do Ciebie należy jednak nie będziesz miał czasu ani chęci na dodatkowe zajęcia czy tak zwaną pracę dla chętnych. Całkiem możliwe, że przejdzie Ci także przez myśl by rozejrzeć się za inną pracą, taką która da Ci większą satysfakcję oraz możliwość rozwoju.

Horoskop miesięczny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: w tym miesiącu możesz być poddenerwowany, a stres oraz szybkie tempo życia zdecydowane nie będą Ci sprzyjały. Postaraj się więc wyciszyć, postaw na spotkanie z przyjacielem, jakąś ciekawą książkę, weekendowy wypad za miasto czy cokolwiek innego, co Cię uspokaja. Szczęśliwymi dniami we wrześniu będą dla Ciebie 2, 12 oraz 20. Twoimi sprzymierzeńcami będą Byki oraz Strzelce.

Finanse: nie uda Ci się zbyt dużo oszczędzić, ponieważ czeka Cię sporo wydatków. Będziesz miał wrażenie, że w domu wszystko kończy się na raz, a rachunki stają się z miesiąca na miesiąc coraz wyższe.

Miłość: Skorpiony będące w związkach muszą trzymać nerwy na wodzy, ponieważ ogólne rozbicie i poddenerwowanie mogą wywołać niepotrzebne spięcia czy kłótnie. Co do Skorpionów singli, będą one miały bardzo dużo okazji do zawierania nowych znajomości.

Praca: uważaj na to, co podpisujesz. Trzymaj się także z dala od wszelkich inwestycji oraz ważnych decyzji. Nie będziesz miał bowiem nosa do interesów, a w sprawach zawodowych gwiazdy Ci w tym momencie niewiele pomogą.

Horoskop miesięczny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: będziesz mieć problemy z odpornością, przez co może złapać Cię jakiś wirus lub przeziębienie. Trzymaj się z dala od zatłoczonych miejsc, a także nie narażaj się na zmarznięcie czy przewianie. Szczęśliwe dni to dla Ciebie we wrześniu 5, 19 oraz 22. Twoimi największymi sprzymierzeńcami okażą się natomiast Panny oraz Koziorożce.

Finanse: szczęście w końcu się do Ciebie uśmiechnie. Możesz liczyć na jakieś ekstra pieniądze, które uratują Twój wrześniowy budżet. Ostatecznie wyjdziesz na plus, co będzie miłą odmianą od ostatnich debetów.

Miłość: Twoja druga połówka wykaże się zrozumieniem oraz chęcią pomocy. Będziesz jej za to bardzo wdzięczny. Jeśli natomiast jesteś singlem, wiele wskazuje na to, że niebawem w całkowicie przypadkowy sposób poznasz kogoś, kto ma ogromną szansę zostać miłością Twojego życia.

Praca: wrzesień może przynieść Ci wiele zmian zawodowych. Całkiem możliwe, że postawisz na własną firmę, co okaże się strzałem w dziesiątkę. Działaj odważnie, a szybko zbierzesz tego pierwsze owoce.

Horoskop miesięczny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: całkiem możliwe, że w tym miesiącu będziesz musiał zająć się kimś ze swojej rodziny. Wybije Cię to nieco z rytmu, ale ostatecznie poczujesz, że zrobiłeś to, co należało. Szczęśliwe dni we wrześniu to dla Ciebie 4, 10 oraz 12. Co do największych sprzymierzeńców, będą nimi Lwy oraz Barany.

Finanse: jesteś fenomenem. Wydajesz mnóstwo pieniędzy, a w dalszym ciągu na wszystko Ci wystarcza. Może powinieneś napisać jakiś poradnik o tym jak tego dokonać?

Miłość: jeśli masz dzieci, nie pozwól by odsunęły Cię one od współmałżonka. Postaraj się dać swojej drugiej połówki tyle ciepła i miłości ile jesteś w stanie. Jeśli natomiast jesteś Koziorożcem singlem, skup się na swoich marzeniach, rodzinie i przyjaciołach, ponieważ w najbliższym czasie raczej nie uda Ci się poznać nikogo wartego większej uwagi.

Praca: Koziorożce dostaną w tym miesiącu dokładnie to, czego chcą. Będą potrafiły przekonać innych absolutnie do wszystkiego, a ich urok osobisty przekroczy wszelkie progi alarmowe. Jeśli chcesz zmienić pracę lub poprosić o podwyżkę – wrzesień jest na to idealnym momentem!

Horoskop miesięczny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: we wrześniu Wodniki czeka nieco melancholii oraz gorszego humoru. Nie będą już tryskać energią i odczują, że muszą na jakiś czas oderwać się od ludzi, pracy oraz szarej rzeczywistości. Całkiem możliwe, że kilka dni sam na sam z własnymi myślami, szybko postawi je na nogi. Szczęśliwe dni w tym miesiącu to dla Wodników 4, 13 oraz 19. Co do głównych sprzymierzeńców będą nimi Raki oraz Bliźnięta.

Finanse: Twoja sytuacja finansowa z miesiąca na miesiąc będzie się poprawiać. Od razu wpłynie to na Twoje lepsze samopoczucie, ponieważ wszyscy wiemy, że uwielbiasz zakupy, szczególnie w firmowych sklepach!

Miłość: Wodniku nie krytykuj innych ludzi, szczególnie jeśli sam popełniasz dokładnie takie same błędy jak oni. Postawa żyj i daj żyć innym, sprawdzi się teraz najlepiej i pozwoli uniknąć kłótni.

Praca: mimo, że nie będziesz w najlepszym humorze, bardzo pochłonie Cię praca. Skupisz się na niej maksymalnie, co z pewnością doceni Twój szef. Uważaj tylko by nie zepsuł tego Twój sarkazm oraz chwilowa niechęć do wszystkich ludzi na około!

Horoskop miesięczny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: w pierwszej połowie września możesz odczuwać zmęczenie, bóle głowy oraz senność. Postaraj się wyspać, jedz zdrowo i nie narażaj się na niepotrzebny stres, a po kilu dniach poczujesz się zdecydowanie lepiej. Szczęśliwe dni to dla Ciebie w tym miesiącu 18, 23 oraz 30. Twoimi największymi sprzymierzeńcami będą natomiast Panny oraz Byki.

Finanse: to może być nieco cięższy miesiąc, co odczujesz najboleśniej na około tydzień przed wypłatą. Jeśli chcesz tego uniknąć, nie szastaj pieniędzmi na prawo i lewo i nie udzielaj pożyczek ludziom, o których wiesz, że nie oddadzą Ci z tego ani grosza.

Miłość: postaraj się nie wywlekać spraw z przeszłości, szczególnie podczas kłótni. To co było, odetnij grubą kreską i skup się na tym, co masz w tym momencie. W końcu chyba masz sporo powodów do szczęścia, prawda?

Praca: postaraj się nie spóźniać i nie odkładaj na ostatnią chwilę tego, co masz zrobić. Może Ci się to bowiem odbić czkawką. Jeśli to możliwe, pomóż w pracy komuś, kto będzie tego potrzebował, a szybko dostrzeżesz, że karma wraca!

horoskop miesięczny październik 2020

  • ADD YOUR COMMENT