Horoskop miesięczny październik 2020

Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny na październik 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym miesiącu! Jak Ci minie miesiąc? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop miesięczny listopad 2020

Horoskop miesięczny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: do Twojego życia może wkraść się w tym miesiącu chaos. Będziesz zabiegany i zestresowany, co po kilku dniach skończy się potwornym zmęczeniem. Pamiętaj by odpuścić gonitwę gdy czujesz, że zaraz całkowicie stracisz siły. Dobre dni w październiku to 18, 22 oraz 31. Twoimi sprzymierzeńcami będą Ryby oraz Byki.

Finanse: początek miesiąca może obfitować w wydatki. Całkiem możliwe, że dostaniesz jakiś wysoki rachunek lub zepsuje się coś, co będzie wymagało kosztownej naprawy.

Miłość: w najbliższych dniach skup się na bliskich, ponieważ to właśnie oni są tym, co najważniejsze w życiu. Mów, że kochasz, dawaj to odczuć, zrób im jakąś niespodziankę, bądź czuły i nie żałuj dla nich czasu. Jeśli to możliwe, to zróbcie sobie jakiś wspólny, jesienny, weekendowy wypad, podczas którego odpoczniecie i pobędziecie trochę razem.

Praca: w tym miesiącu możesz odczuwać nawał obowiązków związanych z kwestiami zawodowymi. Mogą one wiązać się z jakimś kryzysem czy spadkiem wpływów. W każdym razie, będziesz musiał dać z siebie więcej niż dotychczas.

Horoskop miesięczny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: ten miesiąc z jakiegoś powodu będzie nieco spokojniejszy i wolniejszy niż ostatnie. Będziesz mieć więcej czasu dla najbliższych, nauczysz się odpoczywać i znajdziesz balans pomiędzy obowiązkami, a pracą. Dostrzeżesz co tak naprawdę jest najważniejsze i poczujesz się dobrze z samym sobą. Najszczęśliwsze dni to w październiku 2, 11 oraz 25. Twoimi największymi sprzymierzeńcami będą natomiast Wodnik oraz Lew.

Finanse: jakieś nieporozumienia lub złe wybory mogą doprowadzić Cię w tym miesiącu do trudności finansowych. Bądź więc bardziej ostrożny niż na co dzień i postaraj się nie wydawać pieniędzy na rzeczy, które tak naprawdę nie są Ci niezbędne.

Miłość: teraz mocniej niż zazwyczaj poczujesz się kochany i bezpieczny. Wiesz, że masz koło siebie osobę, z którą chcesz przejść przez życie i się zestarzeć. Co do Byków singli, poczują one chęć na romansowanie i zawieranie nowych znajomości. Całkiem możliwe, że gwiazdy pomogą im w najbliższym czasie trafić na kogoś niezwykłego, kto odegra dużą rolę w ich przyszłym życiu.

Praca: wydarzy się coś, co sprawi, że sprawy zawodowe zwolnią i nie będą Cię stresować ani przesadnie męczyć. Wyluzujesz się, co może wpłynąć pozytywnie na Twoją kreatywność!

Horoskop miesięczny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: jeśli coś postanowiłeś, doprowadź to do końca. To nie jest czas na rezygnowanie z planów czy szukanie wymówek. Jeśli będziesz silny i zdecydowany w końcu osiągniesz sukces, a Twoja samoocena poszybuje do góry. Najlepsze dni w październiku to zdecydowanie 3, 23 oraz 31. Twoimi największymi sprzymierzeńcami będą natomiast Skorpiony oraz Byki.

Finanse: Twoja sytuacja finansowa w tym miesiącu zapowiada się naprawdę dobrze! Będziesz miał w tej kwestii jakieś wsparcie, najprawdopodobniej ze strony kogoś bliskiego. Kupisz więc wszystko, co potrzebne, zapłacisz rachunki i jeszcze Ci zostanie!

Miłość: Bliźnięta pamiętajcie o szczerości! Nie ukrywajcie przed partnerami żadnych ważnych spraw, ponieważ może się to obrócić przeciw Wam! Jeśli będziecie prawdomówni i uczciwi, wszystko będzie w porządku, w przeciwnym razie możecie być pewni awantury, a być może nawet rozstania! Bliźnięta single raczej nie powinny liczyć w tym miesiącu na żadne fajerwerki związane z kwestiami miłosnymi.

Praca: w pracy ktoś może porządnie zajść Ci za skórę lub Cię o coś bezpodstawnie oskarżyć. Postaraj się jednak zachować spokój, ponieważ niekontrolowany wybuch, może Ci zaszkodzić. Postaw na logiczne argumenty i nie wdawaj się w słowne przepychanki, a sytuacja szybko się unormuje.

Horoskop miesięczny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: to doskonały czas na rozpoczęcie diety lub treningów. Będziesz miał bowiem w sobie sporo energii oraz wewnętrznej mobilizacji. To także świetny moment na to, by rzucić używki oraz wszelkie niezdrowe czy złe nawyki. W drugiej połowie miesiąca może dopaść Cię jakieś przeziębienie, które powinieneś przesiedzieć w domu i porządnie się przy tym wygrzać. Twoje najlepsze dni w październiku to 3, 9 oraz 17. Twoimi największymi sprzymierzeńcami będą natomiast Wodnik oraz Lew.

Finanse: to dobry czas na większe zakupy, spełnianie marzeń oraz inwestycje. Gwiazdy sprzyjają Twoim finansom i z pewnością nie pozwolą na to, byś popełnił w tej kwestii jakikolwiek błąd. Możesz liczyć także na jakąś premię lub wsparcie ze strony kogoś bliskiego.

Miłość: Raki będące w związkach, odczują spokój oraz stabilizację. Możliwe są też jakieś deklaracje lub wspólne poważne decyzje, które obydwojgu Wam przyniosą sporo szczęścia. Natomiast Raki single powinny w tym miesiącu zachować ostrożność i nie ufać każdej nowo poznanej osobie!

Praca: możliwe, że czeka Cię próba uczciwości. Będziesz miał okazję więcej zyskać, jednak będzie się to wiązało ze szkodą dla firmy. Pewne jest jednak to, że ostatecznie znacznie więcej zyskasz, jeśli oprzesz się pokusie nieuczciwego zarobku!

Horoskop miesięczny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: skup się na swoim stanie zdrowia. Czy coś ostatnio Cię przypadkiem nie zaniepokoiło? Jeśli tak, to nie zwlekaj z badaniami i jak najszybciej umów się do lekarza. Pamiętaj także o odpowiedniej dawce snu oraz zdrowej diecie. Ogranicz nieco węglowodany, a od razu poczujesz się lepiej! Twoje szczęśliwe dni w październiku to 4, 18 oraz 24. Natomiast Twoimi największymi sprzymierzeńcami będą Byki oraz Strzelce.

Finanse: w tej kwestii nie będziesz miał na co narzekać. Pieniądze, będą się Ciebie trzymały, nawet pomimo tego, że wydasz co nieco na swoje własne przyjemności. Jakieś zobowiązanie okaże się mniejsze niż się tego spodziewałeś, możliwe także, że coś wygrasz lub dostaniesz.

Miłość: raczej nie ma co liczyć na wybuchy romantyzmu czy ogniste romanse. Lwy skupią się bowiem teraz głównie na sobie, swoich potrzebach, zdrowiu oraz spełnianiu marzeń.

Praca: nie próbuj udowodnić innym za wszelką cenę, że masz rację. W najbliższym czasie, to skromność oraz szczerość przyniosą Ci bowiem więcej dobrego niż przechwałki czy przedstawianie siebie jako eksperta w każdej dziedzinie.

Horoskop miesięczny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: będziesz pełen energii oraz pozytywnego nastawienia. Nie odkładaj więc planów na później, ponieważ właśnie teraz jest najlepszy czas na ich realizację. Dbaj o uszy oraz oczy, ponieważ te części ciała mogą w tym miesiącu sprawić Ci jakiś problem. Najlepsze dni w październiku to dla Ciebie 8, 21 oraz 31. Twoimi największymi sprzymierzeńcami będą natomiast Wodnik lub Strzelec.

Finanse: kwestia pieniędzy nie będzie Ci w tym miesiącu spędzać snu z powiek. Możesz spodziewać się lepszej wypłaty lub jakichś ekstra zysków z innego źródła. W każdym razie, wyjdziesz na plus i będziesz mógł pozwolić sobie na jakieś większe zakupy!

Miłość: uważaj na to, co i komu mówisz. Dwa słowa za dużo, mogą bowiem wywołać aferę, która mocno Ci zaszkodzi. Dla Panien będących w związkach, będzie to dobry czas na lepsze poznawanie siebie oraz realizację wspólnych planów. Jeśli chodzi natomiast o Panny stanu wolnego, mają one spore szanse na romans, który wkrótce przerodzi się w coś poważniejszego.

Praca: przed Tobą wyzwanie, którego możesz początkowo się bać. Szybko okaże się jednak, że jesteś w tym świetny i mimo, że dopiero zaczynasz, momentalnie wyprzedzisz ludzi, którzy mają z tym do czynienia od dłuższego czasu. Słuchaj intuicji i nie bój się ryzyka!

horoskop tygodniowy

Horoskop miesięczny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: uważaj na drodze! Nie szarżuj podczas prowadzenia samochodu i rozglądaj się na przejściach dla pieszych. Może wrócić do Ciebie coś z przeszłości, o czym chciałeś już zapomnieć. W razie potrzeby pomogą Ci bliscy, więc nie wstydź się prosić ich o wsparcie. Najszczęśliwsze dni w październiku to dla Ciebie 18, 28 oraz 31. Twoimi sprzymierzeńcami będą natomiast Wodniki oraz Lwy.

Finanse: w kwestii pieniędzy nie będzie ani lepiej ani gorzej niż ostatnio. Wydasz trochę więcej na własne przyjemności, jednak nie zaważy to jakoś specjalnie na Twoim budżecie. Pod koniec miesiąca możesz spodziewać się jakichś ekstra wpływów.

Miłość: to doskonały czas na pomoc innym i wsparcie tych, którzy tego potrzebują. Pamiętaj także o swoich najbliższych, szczególnie tych, których ostatnio zaniedbałeś. Wagi single powinny wyjść gdzieś ze znajomymi, ponieważ właśnie na tego typu wypadzie mają szansę poznać kogoś wyjątkowego!

Praca: przed Tobą nowe możliwości! Początkowo mogą Ci się one wydawać ryzykowne, jednak gwiazdy w pełni Ci sprzyjają i wpłyną na pozytywny obrót spraw.

Horoskop miesięczny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: rozejrzyj się wokół siebie i spróbuj skupić się na szczegółach. Ostatnio bowiem patrzysz ale nie widzisz! Jeśli chodzi o Twoje samopoczucie w październiku, to będzie ono zdecydowanie lepsze niż we wrześniu. Poczujesz, że możesz przenosić góry i spełniać marzenia, które wydawały się niemożliwe do realizacji. Najszczęśliwsze dni w tym miesiącu to dla Skorpionów 3, 16 oraz 21. Największymi sprzymierzeńcami okażą się natomiast być Strzelce oraz Koziorożce.

Finanse: ten miesiąc będzie lepszy od poprzedniego pod każdym względem – także finansowym! W końcu będziesz mógł sobie pozwolić na jakieś zakupy, o których już dawno myślałeś!

Miłość: Skorpiony single mogą w tym miesiącu liczyć na ognisty romans, który z czasem przerodzi się w coś poważniejszego! By do tego doszło, muszą jednak dać losowi szansę i ruszyć się z domu. Co do Skorpionów w związkach, poczują one przypływ romantyzmu i ochoty do pieszczot, czułych słówek i wieczorów tylko we dwoje.

Praca: także w kwestiach zawodowych nie pozostaniesz w tyle! Jeśli wykażesz się kreatywnością i innowacyjnym myśleniem, masz szansę dużo na tym zyskać. Pamiętaj jednak by przemyśleć swój plan, a nie wyskakiwać z byle czym jak Filip z konopi.

Horoskop miesięczny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Twoje marzenia mają teraz ogromną szansę na to, by się ziścić. Musisz tylko nieco pomóc losowi, działać odważniej i nie bać się tego, co nieznane. Najszczęśliwszymi dniami w tym miesiącu będą dla Ciebie 12, 17 oraz 23. Co do Twoich sprzymierzeńców, będą nimi inne Strzelce oraz Wodniki.

Finanse: jakieś niespodziewane okoliczności sprawią, że wydasz w tym miesiącu więcej niż planowałeś. Odłóż więc na potem zakupy związane z hobby czy przyjemnościami. Musisz mieć coś w zanadrzu!

Miłość: jeśli będziesz szczery i uczciwy, unikniesz karczemnej awantury ze swoją drugą połówką. Postaraj się jej wynagrodzić ostatnie zaniedbania oraz brak czasu. Spędźcie weekend tylko we dwoje, wyjdźcie razem na spacer i zrelaksujcie się – wpłynie to doskonale na Wasze relacje. Co do Strzelców singli, mają oni spore szanse na zawarcie jakiejś nowej, fascynującej znajomości. Raczej będzie to przyjaźń, choć kto wie… Los bywa w końcu przewrotny!

Praca: w drugiej połowie miesiąca możesz spodziewać się sporych zmian na lepsze. Zostaniesz dostrzeżony, a Twoje odważne działanie przyniesie Ci sporo zysków. Nawet z pozoru szalony pomysł, może okazać się strzałem w dziesiątkę!

Horoskop miesięczny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Twoja artystyczny pierwiastek niebawem przejmie stery. Będziesz miał potrzebę tworzenia, ulepszania i upiększania. Bez wyrzutów sumienia oddaj się temu, a od razu poczujesz się spełniony i zadowolony. Najszczęśliwszymi dniami w październiku będą dla Ciebie 12, 20 oraz 21. Twoimi największymi sprzymierzeńcami okażą się natomiast Wodniki oraz Strzelce.

Finanse: całkiem możliwe, że ktoś z Twoich bliskich odciąży Cię nieco finansowo. Zaoszczędzisz dzięki temu co nieco na własne hobby lub przyjemności. Możliwe także, że dostrzeżesz sposób na dodatkowy zarobek, który będzie wiązał się z Twoim talentem.

Miłość: nie ograniczaj swojej drugiej połówki, nie okazuj zazdrości i bądź bardziej wyrozumiały, a unikniesz niepotrzebnej awantury. Jeśli jesteś Koziorożcem singlem, rozejrzyj się wokół. Ktoś się w Tobie podkochuje i ma Ci sporo do zaoferowania.

Praca: w tym miesiącu kwestie zawodowe nie będą Cię jakoś szczególnie zajmować. Zrobisz, co masz do zrobienia, jednak nie zostaniesz pracownikiem miesiąca. I dobrze, nie zawsze musisz działać na pełnych obrotach. Daj się wykazać innym.

Horoskop miesięczny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: będziesz bardzo towarzyski, rozmowny i pełen energii. Twoje pomysły mogą innym wydawać się szalone, jednak szybko udowodnisz niedowiarkom, że jeśli tylko chcesz – możesz wszystko! Uważaj jednak na kręgosłup oraz mięśnie. Gimnastykuj się, nie narażaj niepotrzebnie na kontuzje, a jeśli to możliwe – idź na masaż lub basen. Od razu poczujesz się lepiej! Szczęśliwe dni w październiku to dla Ciebie 15, 18 oraz 31. Twoimi największymi sprzymierzeńcami będą natomiast Byki oraz Lwy.

Finanse: w tym miesiącu będziesz mógł pozwolić sobie na znacznie więcej niż zazwyczaj. Poszalejesz dzięki temu w sklepach i kupisz coś, o czym od dawna marzyłeś. Zapragniesz także zrobić niespodziankę komuś bliskiemu lub zaangażować się w jakąś akcję charytatywną.

Miłość: względem swoich drugich połówek Wodniki będą w tym miesiącu potulne jak baranki. Dzięki temu, że wszystko będzie układało się po ich myśli, zrezygnują z zaczepek i narzekania. Dzięki temu miłość rozkwitnie na nowo, co może zaowocować nowymi, wspólnymi planami na niedaleką przyszłość. Wodniki single także będą w świetnej formie, co pozwoli im poderwać niejednego przystojniaka lub ślicznotkę!

Praca: postaw na spontaniczną twórczość i kreatywność. Z taką energią, jaką teraz masz, z pewnością uda Ci się wprowadzić w życie ulepszenia do swojej firmy. Wyjdź przed szereg i nie bój się działać. To Twój miesiąc!

Horoskop miesięczny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: nie zmuszaj się do niczego, czego nie czujesz i co nie współgra z Twoimi przekonaniami. Zadbaj o swoje zdrowie oraz samopoczucie. Jeśli czujesz, że coś jest nie tak, nie zwlekaj z wizytą u lekarza. Uważaj na ciśnienie krwi. Najszczęśliwszymi dniami w październiku będą dla Ciebie 3, 18 oraz 19. Twoimi sprzymierzeńcami będą natomiast Skorpiony i Wodniki.

Finanse: pieniądze będą się Ciebie w tym miesiącu trzymały. Zapłacisz wszystkie rachunki, zrobisz domowe zakupy i jeszcze sporo Ci zostanie. Zainwestuj w siebie lub swoich najbliższych, a zdecydowanie poprawi Ci to nastrój!

Miłość: to będzie naprawdę sielankowy miesiąc. Zarówno Ty jak i Twój partner będziecie w dobrych nastrojach, co wpłynie pozytywnie na Wasze relacje. Całkiem możliwe też, że w końcu przejdziecie od słów do czynów w kwestii pewnego dawno już ustalonego planu. Ryby single także nie będą mogły narzekać w kwestii miłości. Oj będzie się działo!

Praca: ktoś w końcu dostrzeże Twoje zaangażowanie. Doda Ci to skrzydeł i zachęci do dalszego, kreatywnego działania. Pokaż im na co Cię stać i nie bój się wychodzić przed szereg!

horoskop miesięczny listopad 2020

  • ADD YOUR COMMENT