Wrzesień 2022

Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny na wrzesień 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym miesiącu! Jak Ci minie miesiąc? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

Horoskop październik 2022 - alehoroskop.pl

Horoskop miesięczny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Początek września będzie sprzyjał podjęciu działań, które pozwolą Baranowi cieszyć się zdrowiem. Na szczęście będą dookoła niego osoby, które go wesprą w tych działaniach, pozwalając Mu skupić się na zdrowiu, odciążą go bowiem od innych obowiązków.  Barany zaczną we wrześniu wracać baczną uwagę, co jedzą i na szczęście zaczną więcej się ruszać. To bardzo dobrze, bo aktywność Baranom jest bardzo potrzebna. Pomimo, że nie będzie im nic dolegać, to jednak zrozumieją, że muszą się ruszać.  Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Lwy oraz Byki, natomiast szczęśliwymi dniami – 2, 14 oraz 17 września.

Finanse: Wszystko ułoży się po myśli Barana.  Dopływ pieniędzy, który zaplanował, będzie dokładnie
w tym czasie, kiedy będzie potrzebny. Nie będzie żadnych większych wydatków, a wszystko co będzie Baranowi potrzebne do szczęścia w kwestii finansów, to dobry pomysł na zainwestowanie pieniędzy.

Miłość: Gwiazdy wskazują, że Barany czeka w miłości wielkie poruszenie. Dotyczy to zarówno stałych związków, jak i samotnych Baranów.  Będą to jakieś niespodziewane, szokujące wiadomości i Baran sam nie będzie wiedział, jak zareagować . Wszystko zależy od tego, czego oczekuje, bowiem nie będzie to zła wiadomość, jeśli tylko Baran będzie umiał odwrócić ją na swoją korzyść. W każdym razie bardzo intensywny czas, obfity w myślenie o związku. Oczywiście będzie też potrzeba działań. Dobrze się zastanów, czego chcesz.

Praca: Dużo spraw się zagmatwa, terminy się posypią, nie da się niczego zorganizować tak, żeby Baran był zadowolony. Na szczęście współpracownicy wykażą się dużą czułością i ważne projekty nie zostaną pogrzebane. Koniecznie doceń Raka, to dzięki niemu unikniesz dużej wpadki w tym miesiącu.

tarot na dziś

Horoskop miesięczny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Byki poczują się zrelaksowane, pełne wigoru i energii i ten stan, z małymi przerwami, utrzyma się cały miesiąc. Moc, jaką dostanie od gwiazd Byk we wrześniu, pozwoli mu góry przenosić, podejmować ambitne plany, realizować trudne działania. Wydaje się, że wszystko mu się uda. Nie mniej jednak warto by Byk przemyślał co chce osiągnąć, a nie działał pochopnie. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Wagi i Koziorożce, natomiast szczęśliwymi dniami – 4, 18 oraz 20 września.

Finanse: Z racji tego, że będziesz miał dużo energii, żadne nawet większe niepowodzenia finansowe nie będą w stanie zakłócić przepływu mocy. Byki stracą trochę pieniędzy we wrześniu, ale już pod koniec wszystko się zwróci i to z nawiązką. Miesiąc będzie zakończony pozytywnym bilansem.

Miłość: Niestety Byki będą miały trudny wrzesień w swoich relacjach. Jeśli nie poprawią swojego podejścia, to partner będzie coraz bardziej zniecierpliwiony i zaczniecie się od siebie oddalać. Samotne Byki wyraźne będą mogły poczuć się duszą towarzystwa. Wrzesień obfitować będzie w wiele spotkań towarzyskich, gdzie Byki szukające swojej drugiej połówki odnajdą swoje przeznaczenie Wystarczy tylko trochę się odważyć, podejść i złożyć propozycję. Tylko tyle i aż tyle.

Praca: Sporo będzie się działo we wrześniu. Duże zmiany na horyzoncie, ale i wielkie szanse. Jeśli Byk będzie rozważny, to wszystko ułoży się po jego myśli. Los Ci sprzyja.

Horoskop miesięczny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Odpoczynek i relaks. Wszystko to czeka we wrześniu Bliźnięta. Będzie to sprzyjać temu, by odetchnąć pełną piersią, spacery, sporty, aktywność, wszystko to sprawi, że Bliźnięta poczują się naprawdę dobrze, a ich zdrowie będzie w najlepszym porządku. Warto jednak z niewielkimi dolegliwościami, które pokażą się pod koniec miesiąca, udać się do lekarza. To drobna sprawa, ale nie ma potrzeby zostawiania jej na później.  Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Wodniki i Skorpiony, natomiast szczęśliwymi dniami – 8, 11 oraz 30 września.

Finanse: Absolutne nie będzie powodów do zmartwień. Dobre przepływy finansowe będą radować Bliźnięta we wrześniu. Wszystko tak, jak ma być. Myśl pozytywnie, nie zamartwiaj się, bowiem jeśli się pojawi na horyzoncie niespodziewany problem finansowy, już po paru dniach będzie rozwiązany.
W kwestiach ewentualnych inwestycji wstrzymaj się z gwałtownymi ruchami. Może być tak, że nie jest to dobry miesiąc do podejmowania dynamicznych decyzji. Lepiej odłożyć to na kolejny miesiąc.

Miłość: Bliźnięta w związkach muszą pomyśleć i o sobie i o partnerze. Ciągle coś zgrzyta w waszej relacji,
a przecież jesteście ze sobą po to, by się wspierać, a nie tylko konsumować owoce miłości. Bądź pewny, że możesz ufać partnerowi, ale daj mu też odrobinę swobody i sam z niej korzystaj. Samotne Bliźnięta mogą cieszyć się powodzeniem, ale muszą uważać, bo wokoło nich mnóstwo fałszywych przyjaciół, którzy chcą wykorzystać sytuację, ale niekoniecznie chcą lokować uczucia na dłużej, czy podejmować jakieś zobowiązania.

Praca: Wrzesień okaże się łaskawy dla Bliźniąt, bo chociaż będzie sporo obowiązków, to jednak da się odpocząć, wziąć wolne, czy po prostu wykorzystać trochę czasu na inne sprawy, niż tylko te zawodowe. Nie zmienia to faktu, że jest to cisza przed burzą, już ostatnie dni miesiąca będą dla Bliźniąt wręcz wyczerpujące. Niestety nie można tego zaplanować wcześniej, także raczej skorzystaj z pięknego początku miesiąca, by cieszyć się lekkim bezruchem zawodowym.

Horoskop miesięczny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Nie odkładaj pewnych spraw na później. Zdrowie jest najważniejsze, a to co się ostatnio dzieje, nie rokuje najlepiej. We wrześniu wszystko wskazuje na to, że Rak będzie się musiał zmierzyć z wyjątkowo uciążliwą dolegliwością. Im szybciej pójdzie do lekarza, tym lepiej, bowiem podjęcie zawczasu leczenia, pozwoli uniknąć wyjątkowo przykrych konsekwencji. Dbaj o siebie i nie dopuść do zaognienia sytuacji. Nie szczędź też pieniędzy na dodatkowe badania, bowiem może się okazać, że będą niezbędne. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Lwy oraz Strzelce, natomiast szczęśliwymi dniami – 11, 12 oraz 25 września.

Finanse: Niewiele dobrego w tej kwestii wydarzy się we wrześniu dla Raka. Pieniądze, na które czekałeś, nie dotrą do Ciebie. Czekają Cię też spore wydatki. Nie wydawaj pieniędzy nierozważnie, na niepotrzebne rzeczy.

Miłość: Przebaczenie czasem jest możliwe. To, że partner pochopnie zadziałał, może było niefortunne, ale czasem można zrozumieć swój błąd i spróbować przeprosić i zadośćuczynić. To wszystko nie jest łatwe, ale jeśli tylko obie strony tego chcą, jest to możliwe. Rak musi przemyśleć, czy jest w stanie wybaczyć, ale gwiazdy wskazują wyraźnie, że powinien spróbować, bo wyjedzie mu to tylko na dobre. Wibracje ostrego smutku we wrześniu, ale finalnie wszystko będzie zmierzać w dobrym kierunku.

Praca: Niewielkie zawirowania, ale nic nie przesłoni dużego nakładu pracy, jaki Rak musi włożyć, by utrzymać swoją pozycję zawodową. Ciągle zamęt, który Raki trochę nawet lubią, ale niestety nawet i je przerośnie sytuacja. Koniecznie spróbuj otoczyć się ludźmi, którzy mają więcej umiejętności od ciebie, ale też chętnie się podzielą.

Horoskop miesięczny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Wrzesień to czas na zwolnienie tempa, przyglądnięcie się swemu życiu, swojemu ciału i swojemu duchowi. Przyjedzie czas nostalgiczny, lekko depresyjny, co niecodzienne u Lwa. Warto przemyśleć parę spraw, bo tak naprawdę, to Lew musi podjąć teraz ważne decyzje. Stąd też te problemy żołądkowe,
z dużego stresu, przed koniecznością podjęcia się nowych zadań. Lew musi szukać w sobie odwagi, ale na szczęście ma jej wiele, musi ją tylko wydobyć na światło dzienne. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Ryby i Strzelce, natomiast szczęśliwymi dniami – 10, 22 oraz 29 września.

Finanse: Kolejne dobre wieści, Twoich pieniędzy będzie przybywać, interesy będą się kręcić, każdy niewielki element będzie świetnie działał w Twojej maszynce do robienia pieniędzy. Nie ma wielkich wydatków na horyzoncie, które byłyby niespodziewane i mogły uszczuplić pulę, którą lew zbiera, na spełnianie marzeń.

Miłość: Lew, by utrzymać dobre relacje ze swoim partnerem, musi zrozumieć, że potrzebuje on czegoś innego, aby żyć. Inaczej sczeźnie w tym związku, będzie smutny, przygaszony. Każdy Lew musi porozmawiać ze swoją drugą połówką i poznać jej oczekiwania. Wrzesień to okres, gdy partner będzie miał więcej czasu do przemyśleń, w związku z tym będzie też wiedział, czego chce. Tak naprawdę czego chce…

 Praca: Czas w pracy jakby zwolni. Wrzesień będzie spokojny, rutynowy, rytmiczny. Lew będzie miał wszystko poukładane, wszystko będzie się toczyć swoim, powolnym rytmem. Niczego nie trzeba przyśpieszać.

Horoskop miesięczny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Dla każdej Panny wspaniały czas to wrzesień. Jeśli jakieś dolegliwości spędzały Ci sen z powiek, w tym miesiącu odżyjesz i poczujesz, że wiele jeszcze przed Tobą. Daj sobie czas na wszystko. Działaj powoli, ale konsekwentnie do przodu. To, co sobie zaplanujesz, na pewno zrealizujesz, czując przy tym dużą satysfakcję. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Barany oraz Wodniki, natomiast szczęśliwymi dniami – 3, 12 oraz 24 września.

Finanse: W sprawach finansowych nie będzie rewelacji, ale na szczęście nie będzie też powodów do zmartwień. Powoli, swoim rytmem, pieniądze będą napływały, a żadne nieprzewidziane wydatki nie będą czekać na Pannę. Dostaniesz ważną wiadomość w kwestii twoich pieniędzy i będzie Cię to trochę niepokoić. Niepotrzebnie.

Miłość: Samotne Panny odkryją, że niekoniecznie coś się musi wydarzyć, by być szczęśliwym. Może dobrze jest jak jest, przynajmniej na ten moment. Panny odnajdą po prostu spokój w relacji same ze sobą, i to wyjedzie im tylko na dobre. Pokochaj siebie przede wszystkim i bądź dla siebie dobra. Drobne przyjemności sprawią Ci radość, a energia będzie Cię wypełniać.

Praca: Wrzesień może się okazać problematyczny w pracy. Na horyzoncie dużo zmian, dużo ciągłych męczących wydarzeń. Wydaje się to nie mieć końca, ale niech się Panny nie obawiają, nic nie grozi im, bo są cenionymi fachowcami.

horoskop tygodniowy

Horoskop miesięczny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Wagi czeka trochę zmagań ze zdrowiem, ale ich wytrwałość, konsekwencja i determinacja pozwoli zwalczyć dolegliwości. Nie ustawaj w wysiłkach, by zapewnić sobie dobry styl życia. Jedz dobrze
i pamiętaj, że post czasem też jest dobry. Szczęśliwość będzie Cię ogarniać przez większość dni
w miesiącu. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Ryby oraz inne Wagi, które zawsze Ci sprzyjają, natomiast szczęśliwymi dniami – 1, 15 oraz 28 września.

Finanse: Dużo zmian, które obfitować będą w duże pieniądze, które będą płynąć obficie do Wagi. Przygotuj się droga Wago, bo to będzie bardzo dobry miesiąc. Inwestycje przyniosą oczekiwane zyski,
a projekty będą się realizować z finansowymi profitami.

Miłość: Zapowiada się ciekawy miesiąc. Ktoś, dawno niewidziany odezwie się do Wagi i trochę namąci
w jej życiu. To będzie bodziec, którego Waga od dawna oczekiwała, tchnie to w nią pozytywną, miłosną energię, a kto wie, w jakim to pójdzie kierunku… Na razie gwiazdy są mocno niezdecydowane, ale już widać, że namiętności będą targać Wagą we wrześniu.

Praca: To, co Waga planowała, wreszcie dojdzie do skutku. Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. Praktycznie w pracy zmieni się wszystko, ale też będzie to po myśli Wagi, która teraz będzie pracować ze zdwojoną energią, bowiem będzie w swoim żywiole i będzie robić coś, co lubi.

Horoskop miesięczny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Zdrowie u Skorpionów wyraźnie się poprawi. Może to zasługa zmiany nawyków, może większej aktywności fizycznej, może więcej letniego słońca. Nie jest to istotne. Ważne, że Skorpiony będą się cieszyć radością życia przez cały wrzesień. Powróci energia, dobry nastrój a nawet poczucie humoru. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Byki oraz Koziorożce, natomiast szczęśliwymi dniami – 3, 15 oraz 22 września.

Finanse: Dobry czas dla Skorpionów. Mogą poszaleć, bo ktoś niespodziewanie uwzględni ich przy podziale dużych pieniędzy. Skorpiony będą szczerze zdziwione, bo nie spodziewały się tego. Warto te pieniądze czym prędzej zainwestować i pozwolić im pracować, tak by za jakiś czas mogły przynieść ładne profity.

Miłość: Skorpiony uwikłane są w wiele trudnych relacji. Miłosna nie jest zatem jedyną, która burzy im spokój dnia. We wrześniu wszystko może się wyjaśnić, bowiem partner zamierza postawić sprawę na ostrzu noża. Będzie się dużo dziać, ale będzie to z korzyścią dla Skorpiona, bo oczyści atmosferę i będzie można z czystym sumieniem zacząć wszystko od nowa.

Praca: Działaj Skorpionie. Odwagi. Należy Ci się, zasłużyłeś. Idź po swoje. Niestety nie każdy Skorpion skorzysta na zmianach zawodowych, bo nie każdy będzie miał dosyć odwagi, by sobie wywalczyć to, na co zasłużył.

Horoskop miesięczny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Będziesz Strzelcu miał niezbyt dobry miesiąc. To, co Cię niepokoiło ostatnio, teraz nasili się
i zaczniesz odczuwać nieprzyjemne dolegliwości. Na szczęście uda się to szybko zdiagnozować i raz dwa sobie z tym poradzisz. Gdybyś chciał naładować akumulatory, skorzystaj z podpowiedzi Byka. Twoimi sprzymierzeńcami oprócz zodiakalnych Byków będą Raki, natomiast szczęśliwymi dniami – 10, 19 oraz 23 września.

Finanse: Nie najlepiej z finansami. Uważaj na co wydajesz, nie przejadaj oszczędności, zaciśnij pasa. Jeśli tego nie zrobisz, już niedługo będziesz gorzko tego żałował.

 Miłość: W stałych związkach bez zmian, ale temperatura uczuć trochę spadnie. Staż robi swoje i nie można już oczekiwać żaru, który był na początku, w fazie budowania relacji. Samotne Strzelce czeka dobry miesiąc, jest szansa na dłuższy związek, ale musisz się otworzyć i być bardziej szczerym.

Praca: Pozycja zawodowa, z takim mozołem budowana będzie się Strzelcowi rujnować. Jedyne co może zrobić, to zacisnąć zęby i robić dobrą minę do złej gry. Niestety dużo spraw się wali, Strzelec zaniedbał wiele i teraz są tego efekty.

Horoskop miesięczny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Nareszcie wszystko ruszy z kopyta, Koziorożec nie będzie wiedział kiedy, ale samo zacznie się układać. To nie tylko rezultat szczęścia, ale wielu działań, które Koziorożec podjął wcześniej. Zdrowie będzie dopisywać, żadnych dolegliwości, wszystko będzie szło swoim rytmem. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Lwy oraz Strzelce, natomiast szczęśliwymi dniami – 8, 19 oraz 29 września.

Finanse: Finanse nie będą zaprzątać głowy Koziorożca we wrześniu. Będzie tyle zajęć, że wydawać się będzie, ze wszystko w porządku. Nie będzie to do końca prawdą, także każdy Koziorożec musi sobie dokładnie przemyśleć swoje wydatki na ten miesiąc. Przychodów nie przybędzie.

Miłość: Partner będzie Cię prosił o jeszcze jedna szansę. Musisz sam zadecydować co robić. Gwiazdy podpowiadają, że wymaga to zmiany Was obojga, ale czy to się uda, to dopiero czas pokaże. Samotne Koziorożce będą mogły spotkać naprawdę wartościową osobę i spróbować stworzyć z nią stabilny związek. Niestety Koziorożec sam nie będzie pewien czy to właściwa osoba.

Praca: Weź się do pracy. Wrzesień musi rozpocząć się intensywnie, byś pod koniec mógł z czystym sumieniem stwierdzić, że było warto. Jeśli nie skoncentrujesz się na obowiązkach, już wkrótce zawali Ci się wiele terminów, a cele nie ostaną osiągnięte. Spoczniesz na laurach, co odbije się też na finansach.

Horoskop miesięczny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Wrzesień Ci sprzyja. Jeśli będziesz się ruszać i aktywnie spędzać czas, nie grozi Ci żadna choroba.  Spróbuj ograniczyć cukier, bo ewidentnie Ci nie służy. Jeśli musisz, spróbuj zjeść owoc lub orzechy. Zbadaj też oczy, bo tu jest Twój największy problem zdrowotny Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Bliźnięta oraz Barany, natomiast szczęśliwymi dniami – 3, 15 oraz 28 września.

Finanse: Z pustego i Salomon nie naleje. Jeśli Wodnik nic sobie nie zostawił na gorsze czasy, teraz po prostu nie będzie miał. A niestety u wielu Wodników taki scenariusz się właśnie sprawdzi. Uratować może Wodnika łut szczęścia, na który może liczyć w połowie miesiąca.

Miłość: Nie wszystkiego trzeba spróbować w życiu. Niektóre wybory niosą za sobą poważne rozczarowania. Niektórych rzeczy nie da się cofnąć. Czasem nie można po prostu powiedzieć „przepraszam”. Zastanów się, zanim podejmiesz niewłaściwą decyzję.

Praca: Krótki czas na odpoczynek już był. Teraz czeka na Wodnika fura obowiązków i trochę będzie tak we wrześniu, że Wodnik nie będzie wiedział w co ręce włożyć. Nie bierz za dużo na siebie. Zachowaj balans między pracą a życiem prywatnym.

Horoskop miesięczny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Los Ci sprzyja. Zdrowie będzie dopisywać. Energia skumulowana latem, będzie Ci teraz potrzebna, bo wrzesień przyniesie dużo ciekawych wyzwań, którym uda ci się sprostać. Postaraj się trochę czasu poświęcić na ćwiczenia, zwłaszcza rozciąganie mięśni. Pomoże Ci to zniwelować pojawiające się napięcia.  Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Wagi oraz Koziorożce, natomiast szczęśliwymi dniami – 10, 15 oraz 21 września.

Finanse: Będzie duża szansa na pomnożenie swojego majątku. Zaufaj intuicji, bowiem musisz podjąć ważne i trudne decyzje, które przyniosą Ci niespodziewane zyski. Rozważ wszystkie za i przeciw.

Miłość: Bardzo romantyczny wrzesień szykuje się dla Ryb. Zwłaszcza tych, które są w związkach. Partner będzie się bardzo starał, by Ryby były zadowolone. Doceń to i odwzajemnij się tym samym. Samotne Ryby poczują się zakochane, to dobrze wróży na nowy, dobry i trwały związek.

Praca: Wrzesień będzie pracowity. Zwróć uwagę na szczegóły, bo jeśli czegoś nie dopilnujesz, wiele możesz stracić. Przed połową miesiąca będzie powód do radości.

Horoskop październik 2022 - alehoroskop.pl

  • ADD YOUR COMMENT