Horoskop październik 2022

Horoskop na październik 2022

Horoskop miesięczny na październik 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym miesiącu! Jak Ci minie miesiąc? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie horoskop na październik 2022!

Horoskop listopad 2022 - alehoroskop.pl

Horoskop Baran październik 2022

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Jeśli chodzi o zdrowie psychiczne, gwiazdy będą nad Tobą czuwać i obdarzą Cię dobrym nastrojem. Zakłócić go mogą jedynie dolegliwości związane z infekcją, która może się pojawić w połowie miesiąca. Postaw zatem na profilaktykę oraz sprawdzone domowe sposoby! Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Byki oraz Panny, natomiast szczęśliwymi dniami – 5, 10 oraz 18 października.

Finanse: W tym miesiącu bądź bardzo ostrożny, jeśli ktoś poprosi Cię o pożyczkę. Najlepiej jednak będzie, jeśli całkowicie wstrzymasz się z pożyczaniem pieniędzy do kolejnego miesiąca.

Miłość: W tym czasie możesz przekonać się o tym, iż niektóre z uczuć w rzeczywistości były nieco inne niż te w Twoich wyobrażeniach. Dzięki tej nauce zdołasz nabrać nowej, bardziej dojrzałej perspektywy, która ułatwi Ci wchodzenie w nowe relacje oraz dbanie o te już istniejące.

Praca: Skup się przede wszystkim na najważniejszych aspektach oraz zadaniach Twojej pracy. Odłóż na bok myśli o podwyżce, bądź awansie, ponieważ jeszcze nie pora na takie zmiany.

tarot na dziś

Horoskop Byk październik 2022

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Jeśli trudno Ci będzie poradzić sobie z problemami oraz trudnymi emocjami, postaw na wybraną aktywność fizyczną. Dzięki temu przyczynisz się nie tylko do polepszenia swojego samopoczucia, ale również poprawisz swoją kondycję, co pozytywnie wpłynie na Twój cały organizm! Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Lwy oraz Ryby, natomiast szczęśliwymi dniami – 2, 16 oraz 28 października.

Finanse: Jeśli chcesz dobrze wydać swoje pieniądze, najlepiej pomyśl o jakimś wyjeździe, podczas którego będziesz mógł się wyciszyć, odpocząć oraz oddać swoim ulubionym zajęciom.

Miłość: W tym miesiącu możesz zdać sobie sprawę z tego, że jakaś osoba jest dla Ciebie znacznie ważniejsza, niż do tej pory myślałeś. Nie bój się uczuć i daj się im ponieść! Przecież miłość cechuje między innymi to, że potrafi prawdziwie zaskoczyć!

Praca: W tym czasie lepiej będzie, jeśli ograniczysz działanie „na własną rękę”’ i posłuchasz rad oraz wskazówek od bardziej doświadczonych osób. Najlepiej, jeśli będą to zodiakalne Strzelce.

Horoskop Bliźnięta październik 2022

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: To będzie miesiąc, który przyniesie Ci bardzo różnorodne doświadczenia. Pewne jest jednak to, że powinieneś zwrócić szczególną uwagę na swoją koncentrację, która będzie Ci potrzebna podczas większości czekających na Ciebie wyzwań. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Skorpiony oraz Wodniki, natomiast szczęśliwymi dniami – 12, 20 oraz 30 października.

Finanse: Gwiazdy mówią, że w tym czasie możesz trochę bardziej zaszaleć i oddać się przyjemnościom – nawet tym kosztownym. Zadbaj także o potrzeby swoich bliskich!

Miłość: Jeśli chodzi o miłość, to mogą pojawić się pewne zawirowania. Jednak, nawet jeśli okażą się one bolesne, pamiętaj o tym, że w miłości upadki oraz wzloty są sprawą zupełnie normalną. Najważniejsze to potrafić uporządkować to, co się wydarzyło i czerpać naukę na przyszłość!

Praca: Czy myślałeś o dodatkowym źródle dochodu? Być może robienie czegoś, w czym jesteś dobry, może przynieść Ci dodatkowe pieniądze, dając Ci przy tym dobrą zabawę? Połącz przyjemne z pożytecznym!

Horoskop Rak październik 2022

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Jeżeli chodzi o kwestie związane ze zdrowiem, to przez większość tego miesiąca nie będziesz miał na co narzekać. Jednak zwróć uwagę na swój kręgosłup, ponieważ może on delikatnie dawać o sobie znać w formie niewielkich dolegliwości bólowych. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Wagi oraz Bliźnięta, natomiast szczęśliwymi dniami – 18, 24 oraz 31 października.

Finanse: To dobry czas na to, aby pomyśleć nad zainwestowaniem w swoje umiejętności oraz rozwój. Jeżeli będziesz potrzebował pożyczki, lepiej nie bierz jej od zodiakalnych Skorpionów!

Miłość: Nie możesz zapominać o potrzebach swojego partnera! Ten miesiąc będzie sprzyjał pracy nad związkiem w kwestii Waszych wzajemnych potrzeb. Umiejętność słuchania będzie tutaj kluczowa – dotyczy to również singli, którzy chcą zbudować trwałą, szczerą relację na długi czas.

Praca: Jeśli szukasz pracy i znajdziesz coś oddalonego od Twojego miejsca zamieszkania, lecz z dobrym wynagrodzeniem i możliwością rozwoju, zaryzykuj. Takie szanse nie trafiają się często!

Horoskop Lew październik 2022

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: W tym miesiącu łatwo będzie Ci złapać inspirację oraz brać przykład z kogoś w Twoim otoczeniu. Jednak uważaj, ponieważ nie wszystkie nawyki, które będziesz skłonny nabyć, będą dla Ciebie korzystne. Zastanów się więc zanim coś stanie się elementem Twojej codzienności! Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Barany oraz Ryby, natomiast szczęśliwymi dniami – 7, 11 oraz 27 października.

Finanse: Powinieneś mieć jak największą kontrolę nad wszystkimi swoimi wydatkami, a zwłaszcza na początku tego miesiąca. Bowiem łatwo będzie stracić zbyt dużą ilość pieniędzy.

Miłość: W tym miesiącu powinieneś wyjątkowo uważać na to, kogo darzysz, bądź zaczniesz darzyć uczuciem. Zwróć uwagę także na to, czy obiekt Twoich westchnień nie jest w związku – jeśli tak będzie, możesz znaleźć się w trudnej, pełnej zgrzytów oraz nieprzyjemnych emocji sytuacji. 

Praca: Nikt nie zmobilizuje Cię do działania tak bardzo, jak możesz zrobić to Ty sam. Nie szukaj więc motywacji w czyichś słowach, lecz poszukaj jej w sobie samym i tym, co może przynieść Ci skrupulatna praca.

Horoskop Panna październik 2022

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: W tym miesiącu możesz spodziewać się u siebie sporej witalności, a nawet tego, że będziesz wręcz promieniała! Będzie to miało miejsce dzięki korzystnemu układowi planetarnemu oraz sporej ilości Twojej pracy nad własnym zdrowiem! Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Skorpiony oraz Barany, natomiast szczęśliwymi dniami – 12, 27 oraz 31 października.

Finanse: Nie masz czego się obawiać, jeżeli chodzi o kwestie finansowe. Jednak postaraj się unikać większych wydatków w parzyste dni tego miesiąca.

Miłość: To będzie miesiąc, w którym wskazane są odważne, sprzyjające rozwojowi relacji kroki. Możliwe, że jeden z takich kroków wykonasz Ty, bądź też osoba znajdująca się po drugiej stronie relacji. W każdym razie będzie to z pewnością dobra decyzja!

Praca: To dobry czas na podjęcie szeroko pojętej współpracy. Nie zamykaj się na żadne możliwości, ani osoby, ponieważ sukces może czekać w miejscu, którego nigdy byś o to nie podejrzewała!

horoskop tygodniowy

Horoskop Waga październik 2022

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: W tym miesiącu niektóre cele, które sobie obrałaś, mogą odejść w zapomnienie. Jednak nie na zawsze! Będzie to tymczasowe i konieczne, abyś mogła się skupić na innych, bardziej istotnych obecnie aspektach Twojego życia, zwłaszcza tych dotyczących zdrowia. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Strzelce oraz Lwy, natomiast szczęśliwymi dniami – 1, 10 oraz 22 października.

Finanse: Możesz mieć spore skłonności do tego, aby wkładać nos do czyjegoś portfela. Uważaj na to i nie zapędź się za bardzo, ponieważ łatwo będzie zaszkodzić sobie w ten sposób!

Miłość: W tym miesiącu wyjątkowo łatwo będzie Ci się zauroczyć. Niezależnie od tego, czy jesteś singlem, czy też jesteś w stałym związku – strzała kupidyna może dopaść Cię niespodziewanie w każdym momencie i w każdym miejscu!

Praca: Możliwe, że pojawi się przed Tobą nowa, atrakcyjna oferta pracy. Nawet, jeśli nie zamierzałaś zmieniać swojego miejsca zatrudnienia, warto wziąć pod uwagę nową możliwość!

Horoskop Skorpion październik 2022

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: W tym miesiącu wyjątkowo łatwo będzie Ci się zniechęcić do działania. Jednak nie poddawaj się zbyt szybko i nie rezygnuj ze stawiania sobie wysoko poprzeczki, ponieważ jeśli uda Ci się przezwyciężyć negatywne wpływy, osiągniesz więcej, niż się spodziewasz! Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Raki oraz Wodniki, natomiast szczęśliwymi dniami – 14, 21 oraz 29 października.

Finanse: Lepiej będzie, jeśli w tym czasie nie będziesz pozwalał sobie na beztroskie, spontaniczne wydawanie pieniędzy kiedy tylko najdzie Cię na to ochota. Popracuj nad samokontrolą!

Miłość: Przed Tobą pojawi się spora ilość szans na to, aby poznać interesujące i wartościowe osoby,
z którymi wiele może Cię łączyć. Jeżeli zechcesz stworzyć relację chociaż z jedną z nich, postaw przede wszystkim na bycie sobą oraz szczerość od samego początku!

Praca: Koniecznie pamiętaj o jednej bardzo ważnej zasadzie: często lepiej jest zrobić mniej, lecz dokładniej. Kieruj się nią w pracy – zwłaszcza w pierwszej połowie tego miesiąca.

Horoskop Strzelec październik 2022

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: W tym miesiącu zapragniesz znacznie częściej, niż zwykle, wychodzić z domu w celu napawania się urokami przyrody oraz promieniami słońca – pamiętaj o tym, że kąpiele słoneczne w okresie jesiennym są bardzo ważne dla zdrowia, a najbardziej skuteczne są o porannych porach! Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Raki oraz Lwy, natomiast szczęśliwymi dniami – 6, 18 oraz 24 października.

Finanse: Jeśli spotkałeś się z jakąś finansową stratą, nie martw się! Bowiem ten miesiąc będzie sprzyjał odrobieniu tego, co straciłeś i łatwo będzie Ci przejść nad tym do porządku dziennego.

Miłość: Czy jesteś w stałym związku, czy też w początkującej relacji romantycznej – pozytywne emocje oraz przyjemne doznania będą Wam towarzyszyć przez większość tego czasu! Nawet, jeśli dojdzie do sprzeczek, to będą one drobne i szybko zdołacie się dogadać.

Praca: Jeśli chcesz znaleźć pracę, postaraj się nieco zmienić swój dotychczasowy sposób jej poszukiwań. Możliwe bowiem, że działania, które podjąłeś do tej pory nie są najbardziej skuteczne…

Horoskop Koziorożec październik 2022

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: W tym miesiącu Twój nastrój może płatać Ci figle – niespodziewanie będzie zmieniał się on o sto osiemdziesiąt stopni, wprawiając Cię w lekką dezorientację. Powodem takiego stanu rzeczy będzie układ gwiazd, więc musisz po prostu to przeczekać. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Bliźnięta oraz Skorpiony, natomiast szczęśliwymi dniami – 5, 10 oraz 20 października.

Finanse: To nie będzie dobry czas na podejmowanie ważnych finansowych decyzji. Jeżeli więc myślałeś o inwestycjach, bądź kredytach, lepiej odłóż je na następny miesiąc.

Miłość: Ten miesiąc będzie sprzyjał rozwojowi relacji, a zwłaszcza tych romantycznych. Zatem nieważne, czy dopiero jesteś w trakcie budowania czegoś ważnego, czy też masz już to, czego szukałeś – to będzie dobry czas! Jeśli jesteś w trakcie poszukiwań, bardzo prawdopodobne jest powodzenie!

Praca: Jeśli ostatnimi czasy zmieniałeś pracę, to w tym miesiącu lepiej nie wychylaj się za bardzo. Daj sobie trochę więcej czasu na to, aby wdrożyć się w otoczenie i zapoznać z panującymi tam zasadami.

Horoskop Wodnik październik 2022

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Ten miesiąc przyniesie Ci zdecydowanie więcej dobrego samopoczucia oraz ogólnej witalności, niż jego poprzednicy. Jednak pamiętaj, że nie jest to powód ku temu, aby zaprzestać dbania o swoje zdrowie! Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Koziorożce oraz Bliźnięta, natomiast szczęśliwymi dniami – 17, 22 oraz 29 października.

Finanse: Będziesz w stanie przeżyć ten czas bez zbędnego zamartwiania się oraz większych ograniczeń. Co powiesz na sprawienie prezentu – niespodzianki niektórym swoim bliskim?

Miłość: Jeśli jesteś w związku, to ten miesiąc przyniesie Wam współpracę w relacji, która będzie opierała się na szacunku oraz wzajemnym zrozumieniu. Jeżeli natomiast jesteś singlem, warto rozejrzeć się za zodiakalnymi Rakami – zwłaszcza w drugiej połowie miesiąca.

Praca: Jeśli będziesz czuł się na siłach do tego, aby samodzielnie podjąć niektóre decyzje, zrób to. Nie musisz czekać na poparcie przełożonego, bądź szefa w każdej, nawet najmniejszej sprawie.

Horoskop Ryby październik 2022

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: To będzie pracowity miesiąc. W związku z tym niejednokrotnie możesz odczuwać dolegliwości bólowe w okolicy kręgosłupa oraz głowy, a do tego także nie ominie Cię zmęczenie. Bardzo ważne więc będzie, abyś znalazła czas na odpoczynek! Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Barany oraz Panny, natomiast szczęśliwymi dniami – 2, 18 oraz 23 października.

Finanse: Tuż za rogiem czai się jakiś interes. Jeśli uda Ci się podejść do niego w odpowiedni sposób, wyjdziesz na tym bardzo korzystnie! Warto poprosić o radę zodiakalne Skorpiony!

Miłość: W tym miesiącu postaraj się szczególnie unikać wszelkiego rodzaju kłótni z bliskimi Ci osobami. Bowiem bardzo łatwo będzie sprawić, że z pozoru drobne sprzeczki wpłyną negatywnie na całą Waszą relację! Przemyśl więc dwa razy sprawę, zanim rozpoczniesz spór!

Praca: W tym czasie warto uświadomić sobie, że sukces płynie z pracy wielu pracujących na niego osób. Współpraca będzie więc bardzo istotna dla skutecznego działania!

Horoskop listopad 2022 - alehoroskop.pl

  • ADD YOUR COMMENT