Horoskop listopad 2022

Horoskop na listopad 2022

Horoskop miesięczny na listopad 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym miesiącu! Jak Ci minie miesiąc? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie horoskop na listopad 2022!

Horoskop grudzień 2022 - alehoroskop.pl

Horoskop Baran listopad 2022

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Listopad obfitować będzie w przyjemne, spokojne dni. Niewiele będzie spraw, które będą zaprzątać głowę Barana i burzyć mu spokój. Z pewnością warto by Baran skupił się na swoim zdrowiu
i dbał o siebie tak, jak to robi do tej pory, ale nie będzie niczego, co by go niepokoiło. Oznacza to, że zdrowie będzie Baranom dopisywać, a i nastrój będzie dobry. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Koziorożce oraz Wodniki, natomiast szczęśliwymi dniami – 4, 18 oraz 20 listopad.

Finanse: Nieoczekiwane przychody sprawią, że Baran poczuje przypływ szczęścia. Nie należy jednak tych pieniędzy przepuścić w szybkim tempie. Lepiej poczekać, bo może okazać się ze właśnie pod koniec miesiąca się przydadzą. Ktoś będzie potrzebował szybkiej pożyczki,  okaże się że Baranowi zwyczajnie się opłaci ta pomoc.

Miłość: Wspaniały czas dla Baranów. Miłosne emocje będą ich udziałem wielka szczęśliwość, zadowolenie, czasem nawet euforia. Dotyczy to zarówno samotnych Baranów, jak i tych w stałych związkach. Zwłaszcza dla tych którzy dopiero poszukują swojej drugiej połówki, październik okaże się niezwykle owocny. Baranie, otwórz się na niespodziewane i zaufaj intuicji.

Praca: Na szczęście dla Baranów listopad będzie dla nich spokojnym miesiącem. Po gonitwie ostatnich miesięcy, teraz będzie mogła troszkę spocząć na laurach, nabrać dystansu, przyjrzeć się sprawom zawodowym z uwagą, ale też z odpowiedniej perspektywy. Niektóre Barany stwierdzą, że praca to jednak ich wielka pasja, także odkryją to, co od dawna intuicyjnie czuły.

tarot na dziś

Horoskop Byk listopad 2022

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Listopad przyniesie Bykom rozczarowania. Dotyczyć to będzie także zdrowia, które raz po raz będzie szwankować. Listopad zapoczątkuje słabszy zdrowotnie czas, większość Byków odkryje, że coś im dolega. Niestety, potrzeba będzie wielu konsultacji, aby móc postawić dobrą diagnozę. Byki nie będą miały do tego szczęścia i wiele wizyt ich czeka, zanim zaczną się prawdziwie leczyć. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Barany i Wodniki, natomiast szczęśliwymi dniami – 8, 11 oraz 22 listopada.

Finanse: Finansowo niestety listopada nie można zaliczyć do udanych. Przede wszystkim pojawią się nieoczekiwane wydatki. Byk nie przewidzi żadnego z nich, więc bardzo go zaskoczą. Odezwą się jacyś dłużnicy, o których już Byk dawno zapomniał. To, czy uda się ich udobruchać, bądź spłacić, dużo zależy od tego, czy Rak zdecyduje się pomóc Bykowi. Myśl jednak pozytywnie i staraj się ograniczyć wydatki w ciągu całego miesiąca.

Miłość: Nieco nerwowy miesiąc w sprawach sercowych dla Byków. Partner będzie wyjątkowo zaborczy,
a Byki przecież tego nie lubią. Wszystko zostanie już postawione na ostrzu noża, ale ułoży się tak, jak Byk chce. Samotne Byki będą w mani swoich oczekiwań, nie będą chciały nawet na moment odpuścić i przez to stracą jedną fantastyczną okazję, a z drugiej strony pozują kogoś, kto nie ma szczerych zamiarów. Wszystko układa się nie tak, jak samotny Byk by chciał.

Praca: Zniecierpliwienie będzie ogarniać każdego Byka, bowiem w pracy, czego się nie dotknie będzie się sypać. Pamiętaj Byku, że większość rzeczy się po prostu wydarza, a tylko od nas zależy, jakie mamy podejście do tego. Może to nie koniec świata, to co się dzieje, może po prostu doświadczenie, które kiedyś Ci się przyda. Może i teraz będzie to bolesne, ale nie potrwa to długo.

Horoskop Bliźnięta listopad 2022

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Ten miesiąc zacznie się od niedomagań. Bliźnięta będą odczuwać ból, w pełni fizyczny, który nie pozwoli im sprawnie funkcjonować. Odezwą się dawno zapomniane problemy zdrowotne, a niektóre Bliźnięta same sobie wezmą na głowę, bo podejmą decyzje o poprawianiu swojej natury. Pod koniec miesiąca dolegliwości miną, a Bliźnięta powoli zaczną wracać do normy. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Wagi i Barany, natomiast szczęśliwymi dniami – 2, 18 oraz 23 listopada.

Finanse: Niewiele wydatków, które zaskoczą Bliźnięta będzie w listopadzie. Dopływ pieniędzy, który Bliźnięta zaplanowały jest stały i ciągły. Nie będzie powodu do niepokoju w tym miesiącu. Pomyśl
ubezpieczeniu mieszkania czy życia. Gwiazdy wskazują, że dobrze byłoby się zabezpieczyć. Pozwoli to też psychicznie trochę nabrać dystansu do rzeczywistości.

Miłość: Bliźnięta powinny być w związkach bardziej egocentryczne. Zacznij myśleć o sobie, pokaż partnerowi jak o siebie zadbać, powiedz mu po prostu czego oczekujesz. Dla wielu Bliźniąt może to być trudne, zwłaszcza, że szczere rozmowy zweryfikują wiele związków. Okaże się, że partner jest z Tobą nie dlatego, że Cię kocha, ale zupełnie inne motywy nim kierują. To, czy Bliźnięta chcą by tak było, okaże się już pod koniec miesiąca. Samotne Bliźnięta będą miały prawdziwy dylemat, kogo wybrać. Nie działaj jednak na dwa fronty. Lepsza jest zła decyzja, niż żadna decyzja.

Praca: Warto, by w listopadzie Bliźnięta więcej czasu poświęciły pracy. Większość projektów, które mają do realizacji wymaga po prostu ich uwagi, nie tyle energii, co dopilnowania szczegółów. Bliźnięta są uważne i na pewno zauważą, gdy coś idzie nie tak. Dzięki temu unikną katastrofy, która co tu dużo mówić, po prostu wisi w powietrzu.

Horoskop Rak listopad 2022

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Nie może być tak, że będziesz Raku niezniszczalny. Zadbaj o siebie, bo pewnych rzeczy nigdy nie można cofnąć. Musisz się zacząć trochę o siebie martwić, bo powinieneś wykonać przynajmniej diagnostykę, gdy coś ci dokucza. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Wagi oraz Byki, natomiast szczęśliwymi dniami – 10, 13 oraz 15 listopada.

Finanse: Zaczyna się wspaniały czas dla Raka. Bądź mądry, nie wydawaj na fanaberie, ale inwestuj mądrze. Jeśli uda Ci się porozmawiać z Baranem, projekt który zamierzasz realizować, to najlepszy pomysł od lat, jaki przyszedł Ci do głowy.

Miłość: Serce będzie drżeć przez cały listopad. Samotne Raki zakochają się szaleńczo. To będzie bardzo intensywny czas, który pozwoli optymistycznie patrzeć w przyszłość. Raki w stałych związkach czeka nie lada wyzwanie. Będą musiały się zmierzyć z konkurencją do serca swego partnera, ale na szczęście wszystko potoczy się tak, jak Rak sobie wymarzy, ale nie będzie łatwo i wiele starań będzie potrzebnych, aby osiągnąć zamierzony cel.

Praca: Duże wyzwania, wspaniałe możliwości, które uruchomią nowe pokłady intensywnych wysiłków. Wszystko się jednak da, jak stwierdzi Rak już pod koniec listopada. Każdy kolejny krok będzie wymagał jednak podejmowania trudnych decyzji, które to oczywiście Rak może zrobić, ale czasem lepiej, by poradził się dobrych przyjaciół ,najlepiej gdy będzie to osoba spod znaku Wagi.

Horoskop Lew listopad 2022

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Zadbaj o serce. Ostatnie wydarzenie nie były dla niego korzystne. Dużo stresu, dużo nerwów, dodatkowo sam Lew pesymistycznymi myślami przyciąga niefortunne zbiegi okoliczności. Zacznij myśleć pozytywnie, a zobaczysz, że dobrze to zrobi całemu twojemu organizmowi. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalna Waga i Wodnik, natomiast szczęśliwymi dniami – 9, 15 oraz 30 listopad.

Finanse: Nie musisz się w listopadzie martwić o pieniądze. Jeśli nawet wydasz trochę za dużo, to kolejny zastrzyk energii, przyjdzie szybciej, niż myślisz. W wielkim kołowrocie finansowym będziesz pod koniec miesiąca. To co przyjdzie, zaraz będziesz musiał wydać i tak prawie bez końca.

Miłość: Samotne Lwy mają szansę na poznanie uroczej osoby, która zawróci im w głowie. To będzie intrygujący czas, bo Lew stwierdzi, że jednak jest ktoś, dla którego mógłby porzucić życie singla. Lwy
w związkach czeka renesans uczuciowy. Partner będzie bardziej czuły i bardziej uważny niż zazwyczaj. Lew będzie się czuł kochany i będzie chciał to odwzajemnić.

 Praca: W pracy bardzo intensywny czas. Wszystko będzie postawione na głowie. Nie będzie planów,
a jeśli już powstaną, to i tak trzeba będzie je zmieniać i modyfikować. Każda nawet mała rzecz, będzie urastać do wysokiej rangi, ale Lew poradzi sobie ze wszystkim.

Horoskop Panna listopad 2022

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Pannę czekają trudne momenty. Będzie bliska ciężkiej choroby, na szczęście zmiana lekarz pomoże odkryć prawdziwe przyczyny choroby i umożliwi wdrożenie właściwego leczenia. Warto, by Panna posłuchała przyjaciół, bowiem mają one doświadczenia w kontaktach ze specjalistami. Krótkie ale intensywne konsultacje pomogą Pannie zadbać o siebie. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Byki
i Koziorożce, natomiast szczęśliwymi dniami – 8, 15 oraz 29 listopada.

Finanse: Nareszcie solidny przypływ pieniędzy umożliwi Pannom realizację marzeń. To czego od dawna się Panny spodziewały, nareszcie nastąpi i pozwoli zdjąć z ramion spory ciężar. Panny mają też możliwość w tym miesiącu aby pomnożyć swoje oszczędności. Poradź się Wodnika, który będzie mógł dobrze doradzić.

Miłość: Kiedy księżyc wejdzie w nów, Panny znowu sprawią, że czyjeś serce mocniej zabije. Niestety, będzie to tylko z jednej strony, bowiem Panny nic nie poczują, ba nawet będą się odganiać od łaknących ich towarzystwa. To jest raczej miesiąc kiedy każda Panna będzie chciała pobyć trochę sama ze sobą, przemyśleć parę spraw, zastanowić się nad przyszłością. W stałych związkach bowiem nie wszystko idzie po myśli Panny, a ich druga połówka szuka czegoś poza związkiem. Pod koniec miesiąca Panna będzie wiedzieć co zrobić, także ten czas spędzony sam na sam ze sobą nie będzie stracony.

Praca: Odezwie się kto, kto miał dzwonić z propozycją dawno temu, ale dopiero teraz wszystko się tak poukładało, że może dać znać, że potrzebuje partnera do realizacji ciekawego projektu. Panna zatem zostanie zaproszona do ciekawego zadania i będzie to mieć duże znaczenie dla późniejszych poczynań Panny.

horoskop tygodniowy

Horoskop Waga listopad 2022

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Wszystko w tym miesiącu będzie się układać po myśli Wagi. To co sobie zaplanuje, wykona w najdrobniejszych szczegółach. Zdrowie będzie wyjątkowe i wspaniałe jest to, że Waga odnajduje się w codziennych aktywnościach fizycznych, zdrowym jedzeniu i wykluczeniu używek ze swojego życia. Pozwala to Wagom czuć się dobrze i szczęśliwie w tym miesiącu. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Barany i Wodniki, natomiast szczęśliwymi dniami – 6, 9 oraz 18 listopada.

Finanse: Przypływ pieniędzy zostanie przez pierwszą połowę miesiąca przystopowany, ale już w drugiej połowie Wagi odczują obfitość, jaką przyniosą im kolejne zastrzyki finansowe. To, nad czym Wagi pracowały intensywnie, przyniesie dobre owoce. Wagi kolejny raz przekonają się, że mądre działania mają przełożenie na bezpieczeństwo finansowe.

Miłość: Wagi zauroczą wiele osób w tym miesiącu. Wiele może się wydarzyć, ale gwiazdy zalecają ostrożność i zapobiegawczo radzą by być bardziej zrównoważonym i rozsądnym. Nie wszystko złoto co się świeci, jak mówi stare przysłowie. Tak też jest w przypadku osób, które wydają się sympatyczne na pierwszy rzut oka, ale później okazuje się, że złe intencje nimi kierują.

Praca: Warto zwrócić uwagę na niszowe obszary zawodowe. Tam Waga znajdzie wiele zadowolenia, bowiem nawet nie przypuszczała, że coś tak niepozornego, może przynieść nieoczekiwane efekty. W krótkim czasie Waga osiągnie to, na co inni wcześniej pracowali wiele miesięcy.

Horoskop Skorpion listopad 2022

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Niestety Skorpiony wyraźnie podupadną na zdrowiu. Wiele przyczyn tego zjawiska nasili się
w listopadzie i Skorpion będzie musiał skierować swoje kroki do specjalistów. Pomimo tego każdy przedstawiciel tego znaku odczuje znaczne ożywienie w swoim organizmie, co będzie zasługą nowo poznanych znajomych. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Raki i Bliźnięta, natomiast szczęśliwymi dniami – 10, 19 oraz 29 listopada.

Finanse: Duże wydatki czekają Skorpiony w tym miesiącu. Niestety każdy z nich będzie wydawał się być ostatnim, ale w praktyce Skorpion wyda więcej pieniędzy, niż przypuszczał. Zmusi go to do podjęcia poważnych działań mających na celu zwiększenie przychodów. Może się to nie udać.

Miłość: Samotne Skorpiony będą prze szczęśliwe. Będzie im się wydawać, że odnalazły swoją drugą połówkę, ale niestety będzie to tylko mrzonka. Okaże się, że była to bardzo interesowna przyjaźń, bowiem druga osoba liczyła tylko na profity, związane ze znajomością ze Skorpionem. W stałych związkach duże zawirowania. Nie będzie wiadomo do końca miesiąca, czy przypadkiem partner nie stwierdzi, że szuka czegoś innego.

Praca: Ten miesiąc będzie dla Skorpiona bardzo intensywny. Nie wszystko się uda, ale większość założeń zostanie osiągnięte. Na pewno będzie to kosztować sporo wysiłku, a niejednokrotnie Skorpion będzie musiał poprosić o pomoc inne osoby. Nie wahaj się jednak, bo to pomoże Ci dotrzymać terminów.

Horoskop Strzelec listopad 2022

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Strzelec poczuje przypływ energii, która pozwoli mu przeżyć ekscytująco listopad. Moc, która będzie Strzelcom towarzyszyć cały miesiąc, pozwoli uporać się z niewielkimi problemami zdrowotnymi. Pod koniec miesiąca możliwe będzie niewielkie zatrucie organizmu. Zaleca się pić dużo wody, by wypłukać toksyny. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Koziorożce i Skorpiony, natomiast szczęśliwymi dniami – 15, 29 oraz 30 listopada.

Finanse: to będzie dobry miesiąc dla Strzelców. Uda im się odłożyć trochę więcej pieniędzy, tak by zrealizować wielkie marzenia, które będą się niedługo spełniać. Wszystko idzie swoim torem, bez większego problemu.

 Miłość: To będzie emocjonujący miesiąc, ale huśtawki uczuciowe dadzą się Strzelcom we znaki. Partner będzie cały czas mocno irytujący, ma ciągłe zmiany nastrojów, trudno będzie za tym nadążyć. Ciężkie momenty dla Strzelca, ale spróbuj empatycznie podejść do tego i wyjaśnić powody takiego zachowania partnera. Samotne Strzelce będą przechodzić przez wiele chwil, gdzie nie będą wiedziały co zrobić, bo osoba którą poznają nie będzie całkiem szczera.

Praca: Strzelce zobaczą, że na jednej firmie świat się nie kończy. Dostaną ciekawą propozycję zawodową, która pozwoli im się zastanowić nad dalszą karierą. Niewątpliwie każdy wybór niesie ze sobą wady i zalety, ale nie należy się bać. Okaże się, że Strzelec wybierze bardzo dobrze.

Horoskop Koziorożec listopad 2022

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Niewielkie dolegliwości odczuje Koziorożec na początku miesiąca, ale będzie to na szczęście niewielka niedogodność. Przez resztę miesiąca Koziorożec będzie czuł się wspaniale i niezwykle lekko. Dotyczy to przede wszystkim ducha, bowiem ostatnio wiele problemów się nawarstwiło, ale teraz wszystko zaczyna się układać. Wiele spraw się rozwiąże, a kłopoty znajdą swoje rozwiązanie. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Lwy oraz Strzelce, natomiast szczęśliwymi dniami – 1, 11 oraz 27 listopada.

Finanse: W niewielkim stopniu uda się Koziorożcowi poukładać sprawy finansowe. Wiele kwestii pozostanie jednak w sferze niedomówień i do końca nie będzie wiadomo, czy uda się zakończyć miesiąc
z jakimiś oszczędnościami, czy jednak trzeba będzie pod koniec miesiąca pożyczyć jakieś pieniądze.

Miłość: W stałych związkach niewielkie ożywienie. Uda się dojść do porozumienia, ale jednak nie będzie to taka sytuacja, o jakiej Koziorożec marzył, raczej próba zażegnania poważnego kryzysu. Krótki czas jaki został narzucony na rozwiązanie problemów nie jest korzystny. Samotne Koziorożce znajdą fantastyczną osobę i wiele wskazuje, że będzie to dłuższa relacja.

Praca: Z natury spokojne Koziorożce będą musiały zmierzyć się z dużą niesubordynacją współpracowników bądź podwładnych. Ludzie z którymi Koziorożec współpracuje teraz, wykażą się daleko idącą nieodpowiedzialnością. Niestety Koziorożec nic nie będzie mógł na to poradzić, a w wielu wypadkach będzie musiał też zmierzyć się z krytyką swojego zarządzania.

Horoskop Wodnik listopad 2022

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Wodniki mają teraz dobry czas. Będą im sprzyjać gwiazdy, czego się nie podejmą, uda się im zrealizować, ale też sprzyjać im będą inni ludzie, bo Wodniki w listopadzie roztoczą wokół siebie korzystne wibracje, które przyciągną dobre osoby. Siła, którą Wodniki będą czuć, sprawi, że nie będą się obawiać niczego, a nawet będą mogły swoją energią zarażać bliskich. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Wagi i Ryby, natomiast szczęśliwymi dniami – 20, 21 oraz 29 listopada.

Finanse: Każdy Wodnik będzie obdarzony hojnie przez gwiazdy i poczuje się szczęśliwy w obszarze finansowym. Dużo wydatków, które przyjdą niespodziewane zostanie wyrównane dodatkowymi przychodami. To będzie bardzo korzystny finansowo miesiąc.

Miłość: We wszystkim potrzebny jest umiar. Choć czasem hormony szaleją, pamiętaj, żeby dać sobie czas na przemyślenia, bowiem większość emocji, które niesie ze sobą wchodzenie w nowy związek, może dać dużego kopa. Nie tylko emocjonalnego. Ale temu co przyniosą gwiazdy w listopadzie nie musisz się bać. Miłość Cię uskrzydli i doda energii. Zakwitniesz.

Praca: Bajeczne rezultaty da wysiłek włożony przez Wodniki w poprzednim miesiącu w sprawy zawodowe. W połowie miesiąca pojawią się nowe wyzwania i znowu Wodniki będą się czuły w swoim żywiole,
w ferworze walki i organizowania kolejnych działań.

Horoskop Ryby listopad 2022

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Okaże się, że gwiazdy szykują dla Ciebie wyjątkowe doznania w listopadzie. Nawet się nie spodziewasz, ale intelektualnie rozkwitniesz, a nowe eksperymenty dodadzą Ci wiary w swoje możliwości. Zdrowie będzie dopisywać i uda Ci się podnieść poziom swojej odporności, dzięki umiarowi w jedzeniu
i dużej aktywności fizycznej. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Lwy i Wodniki, natomiast szczęśliwymi dniami – 9, 16 oraz 20 listopada.

Finanse: Nie ma powodów do niepokoju. Wszystko idzie tak, jak Ryby sobie zaplanowały. Nie ma większych problemów, ale warto czasem zastanowić się nad dywersyfikacją inwestycji.

Miłość: Miłość zagości w sercach każdej Ryby. W stałych związkach radośnie i bardzo ekscytująco. Samotne Ryby będą mogły poczuć się kochane, a i same odczują intensywne zauroczenie.

Praca: Listopad obfituje w ciekawe projekty, w których Ryby będą mogły się wykazać swoim doświadczeniem i wiedzą. Będzie to powód do radości, ale też do rozważenia nowych propozycji zawodowych.

Horoskop grudzień 2022 - alehoroskop.pl

  • ADD YOUR COMMENT