Horoskop miesięczny styczeń 2022

Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny na styczeń 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym miesiącu! Jak Ci minie miesiąc? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop miesięczny luty 2022

Horoskop miesięczny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Miesiąc ten mimo zimowej atmosfery da Ci wiele energii do działania. Korzystaj z tej energii i nie bój się podejmować nowych decyzji. Zdrowie Ci dopisze, jednak warto uważać na okresy osłabienia, a te mogą pojawić się 11, 15 i 26 stycznia. Ratunek w niespokojnych dniach odnajdziesz w Raku oraz Lwie.

Finanse: Jeśli masz problemy finansowe, w tym miesiącu znajdzie się dla nich rozwiązanie. Nie ustępuj w działaniach, a przy odrobinie kreatywności i zaparciu zyskasz nie tylko pieniądze. Uważaj na niespodziewane drobne wydatki, bo to w nich tkwi klucz do dobrej sytuacji finansowej.

Miłość: Pomyśl wreszcie o sobie, a nie tylko o innych. Saturn stworzy Ci do tego możliwość. Pamiętaj, że bezpieczeństwo, czułość i miłość przyjdą w odpowiednim czasie. Skup się na pozytywach tego gdzie jesteś, a pomoże Ci to spełnić głęboko skryte pragnienia.

Praca: Nie bój się ryzykować, ale pamiętaj o odpoczynku, żeby nabrać sił na nowe wyzwania. To co od Ciebie nie zależy nie powinno Cię przejmować, również w pracy. Jeśli trafi się ktoś z lepszymi pomysłami, nie przejmuj się, bo może to wpłynąć na Twoje samopoczucie.

Horoskop miesięczny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Pamiętaj o odpoczynku i nie bierz na siebie zbyt wiele. Od nadmiaru obowiązków może pojawić się ból głowy. W tym miesiącu nabierz siły na nowe zadania. Saturn będzie dla Ciebie ciekawym drogowskazem. Warto poświęcić kilka wieczorów na przypilnowanie diety. Szczęśliwe dla Ciebie dni to 10, 13 i 19 stycznia. Sprzymierzeńców poszukuj przede wszystkim w innych Bykach.

Finanse: Będziesz musiał nieco zacisnąć domowy budżet. Sprawy związane z kasą skończą się dla Ciebie dobrze jeśli nie będziesz szalał podczas zakupów. Bądź ostrożny wśród znajomych, bo Waga może wpłynąć na Twój biznes.

Miłość: W tym miesiącu pojawi się miłosna melancholia, jednak spróbuj nad tym zapanować. Jeśli jesteś singlem pojawi się na Twojej drodze namiętna relacja z Baranem, a jeśli jesteś w związku to nie ryzykuj. Poszanuj i zadbaj o to co masz, a nie zmieniaj nic na siłę.

Praca: W wolnych chwilach poświęć czas na pracę, bo w tym miesiącu przezwyciężysz wszystkich zawodowych przeciwników. Korzystaj ze swojej wyobraźni, planuj i twórz nowe intrygi, a osiągniesz cele związane z podwyżką czy awansem. Przypilnuj swojego interesu, a przede wszystkim nie zwierzaj się ze swoich zawodowych sekretów.

Horoskop miesięczny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Zimowy klimat niedobrze wpłynie na Twoje samopoczucie. Uważaj na zimne wiatry podczas spacerów, bo dopadnie Cię nieprzyjemny ból kręgosłupa. Poza tym zacznij uprawiać aktywność fizyczną, nowa przygoda poprawi Twój humor. Najszczęśliwszymi dla Ciebie dniami będą 10, 15 i 28 stycznia, a przyjaciół znajdziesz w Bykach i Strzelcach 🙂

Finanse: Postaw w tym miesiącu przede wszystkim na upiększenie domu czy jego okolicy. Ważne żeby zmienić coś wokół siebie. Pieniędzy na to wystarczy, jednak to nie oznacza, że pod koniec miesiąca Twoje konto się nie uszczupli. Wprowadzone zmiany wpłyną jednak dobrze na Twoje samopoczucie.

Miłość: Twoją uwagę zwróci ktoś młodszy od Ciebie, jego żywiołowość i pewność siebie będzie dla Ciebie bardzo atrakcyjna. Jeśli włożysz w tę relację coś od siebie to stworzycie razem ciekawą kompozycję. Na pewno styczeń będzie w kwestiach uczuciowych intensywny.

Praca: Staraj się omijać szefa w pracy. Będzie miał dla Ciebie sporo obowiązków, które będą Cię kosztować naprawdę sporo wysiłku. Ktoś inny znajdzie się do wykonania obowiązków, a Ty wykorzystaj styczniowe wieczory na odpoczynek i spędzenie czasu z rodziną.

Horoskop miesięczny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Zimowy czas będzie sprzyjał Twoim podróżom i planom turystycznym. Chwytaj okazję, bo właśnie taka się przytrafi. Doza szaleństwa może jednak przysporzyć nieco problemów zdrowotnych. Przeziębienie może nie ustępować w tym czasie. Najszczęśliwszymi dniami dla Ciebie będą 7, 10 i 22 stycznia. Sprzymierzeńców odnajdziesz głównie w Bliźniętach i Baranach.

Finanse: Bądź wymagający w kwestiach finansowych i stawiaj na swoim. Planowane większe zakupy udadzą się, a w kwestiach inwestycyjnych bądź pewny siebie. Pewien ktoś, który krzyżował Twoje dotychczasowe plany finansowe w tym miesiącu odpuści. Nie trać jednak czujności i stanowczo reaguj.

Miłość: Powodzenie nie będzie Cię opuszczać. Sprawy najbliższych Ci osób będą dla Ciebie istotne i z chęcią w nich pomożesz. Od 15 stycznia Saturn będzie Cię wspierał w podejmowaniu miłosnych decyzji.

Praca: Nie będziesz miał trudności z koncentracją nad ważnymi sprawami w pracy. W realizacji nowych projektów pomoże Ci Panna. Dostaniesz wiele pozytywnych wiadomości oraz obietnic, od których mogą zależeć najbliższe miesiące.

Horoskop miesięczny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Zimno i chłodne wieczory źle wpłyną na Twój układ krwionośny. W tym miesiącu pojawi się wizyta u lekarza. Zastanów się kiedy ostatni raz robiłeś pod tym kątem badania. Samopoczucie jednak powinno dopisać, bo sprawy domowe zaczną się układać. Sprzymierzeńców poszukuj w Pannie i innych Lwach, a szczęśliwymi dla Ciebie dniami będą 1, 2 i 10 stycznia.

Finanse: Warto będzie zająć się sprawami finansowymi, Saturn zdecydowanie sprzyja gromadzeniu pieniędzy. Właśnie w styczniu Twoje plany okażą się ciekawe i przedsiębiorcze. Pojawią się niespodziewane na pierwszy rzut oka zyski. Zwróć uwagę na co wydajesz, bo w tym miesiącu będziesz częściej rozrzutny niż dotychczas.

Miłość: Nie zwracaj uwagę na to co powtarzają inni, a przede wszystkim uważaj na pojawiające się na Twój temat plotki. Ogranicz niepotrzebne zwierzanie się przyjaciołom, którzy mogą być o Twoje sukcesy zazdrośni. W ten sposób nikt nie zagrozi Twojemu nastrojowi.

Praca: Pamiętaj w pracy o tym co obiecałeś innym. Dobrze wpłynie to na Twoje relacje ze współpracownikami, a co za tym idzie awans będzie coraz bardziej realny. Wsparcie znajdziesz w starszych od siebie kolegach z pracy.

Horoskop miesięczny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Praca i życie towarzyskie mogą źle wpłynąć na Twoje samopoczucie. W raj na ziemi zmienią Twoje życie dobry serial, komfortowa kanapa oraz domowe jedzenie. Skup się na sobie i bądź pewny pojawienia się nowych zmian. Poszukuj sprzymierzeńców w Wodnikach i Rybach. Twoje szczęśliwe dni to 4, 6 i 12 stycznia.

Finanse: Płynność finansowa w tym miesiącu będzie nieco naruszona. Zgromadzone przez Ciebie oszczędności mogą się przydać, a jeśli nie posiadasz swoich oszczędności to zwróć uwagę na ograniczenie niepotrzebnych wydatków. W razie czego znajomi i rodzina będą dla Ciebie wsparciem w czarnej godzinie.

Miłość: Mimo pojawiających się sprzeczek w relacji z Twoim partnerem, ten miesiąc przyniesie pewne zmiany. Wspólne chwile spędzone w styczniowe wieczory zaowocują zaognieniem relacji i jej ożywieniem. Nie oglądaj się za innymi, doceń tego, którego masz przy sobie.

Praca: Na podwyżkę jeszcze nie jest czas, musisz więcej nad tym popracować, jednak szansa na sukces w pracy będzie większa niż u innych. W pracy pojawi się Waga, która może nieco wpłynąć na Twoje obowiązki.

horoskop tygodniowy

Horoskop miesięczny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Zwróć uwagę na swoje posiłki. Mogą pojawić się problemy żołądkowe, dlatego postaraj się skupić się na tym czy Twoje posiłki są pełne w witaminy i minerały. Najlepsze dla Ciebie dni w tym miesiącu to 10, 15 i 18 stycznia. Sprzymierzeńców poszukuj w Skorpionie i Strzelcu.

Finanse: Unikaj w tym miesiącu pożyczania pieniędzy. Mimo rozrzutności skup się na własnych oszczędnościach. Rady finansowe od Koziorożca mogą źle wpłynąć na Twój budżet. Pamiętaj o tym, że w razie kłopotów Gwiazdy będą Ci sprzyjać i podpowiedzą jakie decyzje podejmować.

Miłość: Życie w toksycznym związku skończy się dla Ciebie w tym miesiącu, nie warto ciągnąć tego na co tracisz mnóstwo energii. Uszczęśliwianie drugiej osoby na siłę nie jest dla Ciebie, a za niedługo może pojawić się ktoś kto Cię naprawdę uszczęśliwi. Jeśli jesteś Wagą singlem pamiętaj o tym, żeby dwa razy do tej samej rzeki nie wchodzić.

Praca: Bądź bardziej skrupulatny w swojej firmie. Styczeń to dobry czas na to żeby uporządkować wszystkie papiery i dokumenty. W ważnych biznesowych decyzjach zastanów się dwa razy, nie działaj pochopnie. Na horyzoncie może pojawić się ciekawa oferta zarobienia pieniędzy, które będą niezłym zastrzykiem dla Twojego domowego budżetu.

Horoskop miesięczny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Ten miesiąc przyniesie spadek energii i pozytywnego nastawienia. Może to być związane z problemami rodzinnymi i długo trwającymi konfliktami. Warto je zażegnać. Pogodzenie się z najbliższymi przyniesie spokój sumienia, a dzięki temu energia do Ciebie wróci. Szczęśliwe dni dla Ciebie w tym miesiącu to 3, 12 i 27 stycznia. Sprzymierzeńców poszukuj w Koziorożcach i Pannach.

Finanse: Pojawi się kilka naprawdę ekstrawaganckich wydatków. Nie przejmuj się jednak natłokiem pojawiających się rachunków i zobowiązań. W szczególności zadbaj o swój wygląd, wizyta u fryzjera czy kosmetyczki poprawi Ci nastrój 🙂

Miłość: Twoje samotne dni ustaną w tym miesiącu. Pojawi się na horyzoncie pewna druga połówka. Uważnie słuchaj tego co stara się Ci przekazać. Może to być dla Ciebie szansa na to, aby styczniowe wieczory przerodziły się w „gorące dni”.

Praca: Twój przełożony będzie pozytywnie nastawiony do Twoich pomysłów. Zachowaj jednak umiar w okazywaniu entuzjazmu, bo mogą odezwać się zazdrośni współpracownicy. Lepiej nie narobić sobie w tym czasie wrogów.

Horoskop miesięczny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Unikaj w tym miesiącu używek, a przede wszystkim pij więcej wody. W tym miesiącu będziesz wulkanem pozytywnej energii i nie straszne Ci będą dni pełne szarych chmur. Miesiąc ten będzie dla Ciebie czasem podejmowania ważnych decyzji i spełniania głęboko skrytych marzeń. Najszczęśliwsze dla Ciebie dni to 2, 8 i 22 stycznia. Sprzymierzeńców znajdziesz natomiast w Koziorożcach i Lwach.

Finanse: Miesiąc ten przyniesie Ci niespodziewany zastrzyk gotówki. Inwestycje z poprzednich miesięcy zaowocują i przyniosą wzbogacenie, przede wszystkim w drugiej połowie miesiąca. Nie unikaj rozmów o pieniądzach z członkami rodziny, finanse nie powinny być tematem tabu.

Miłość: Ten miesiąc będzie miesiącem huśtawek uczuciowych. W wielu decyzjach miłosnych będziesz odczuwał zawahanie, ale obserwuj Gwiazdy, mogą być dla Ciebie drogowskazem. Pamiętaj, że to co dasz drugiemu człowiekowi odbije się w Twoją stronę tym samym.

Praca: W pracy czas będzie Ci mijał naprawdę szybko. Związane to będzie z natłokiem obowiązków i wymagań zwierzchników. W firmie pojawi się nowy pracownik, który wzbudzi Twoje zainteresowanie.

Horoskop miesięczny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Forma w styczniu Ci dopisze. Ewidentnie wpłynie na to chłodna i zimowa atmosfera, która paradoksalnie doda Ci energii. Pojawią się nowe wyzwania. Twoja pewność siebie w tym miesiącu może się nie sprawdzić i przynieść niebezpieczeństwo. W tym miesiącu szczęśliwymi dla Ciebie dniami będą 3, 8 i 28 stycznia. Poszukuj sprzymierzeńców w szczególności w Strzelcu i Bliźniętach.

Finanse: Nie bój się większych wydatków, ale pamiętaj, że mogą wpłynąć negatywnie na ostateczny bilans finansowy. Ważne jest jednak Twoje samopoczucie. W drugiej połowie miesiąca może pojawić się pewna wygrana na loterii lub premia w pracy.

Miłość: Do tej pory pewne sprawy i ludzie były dla Ciebie tajemnicą, jednak w tym miesiącu Twoje oczy się otworzą, a wiele rzeczy się wyjaśni. Single spod znaku koziorożca – będzie to miesiąc podrywów, waszych jak i innych.

Praca: Będzie to miesiąc innowacji w pracy. Pojawią się nowe technologie, które mogą sprawić Ci trudność, ale nie przejmuj się, w zrozumieniu nowej sytuacji pomoże Ci Skorpion, który może Ci też wpaść w oko.

Horoskop miesięczny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Rada dla Ciebie – nie przejmuj się błahostkami. Kosztują Cię wiele energii co w styczniu wpłynie źle na Twoje zdrowie, mogą pojawić się od czasu do czasu migreny. Zwróć uwagę na jadłospis, dużo wody może pomóc i ograniczyć niedogodności. Mimo to szczęśliwe dni spotkają Cię przede wszystkim 10, 13 i 21 stycznia. Sprzymierzeńców szukaj w Rybach i innych Wodnikach.

Finanse: Jeśli dostrzeżesz u swoich bliskich kłopoty finansowe, wyciągnij pomocną dłoń. Twoje doświadczenie może poprawić ich sytuację i wyprowadzić na prostą. Sam pamiętaj o kontrolowaniu wydatków, nie daj się wpędzić w zobowiązania.

Miłość: Pamiętaj, że Twój partner nie zawsze będzie Ci czytał w myślach, niech to nie będzie powodem Twojego zdenerwowania. Jeśli jesteś Wodnikiem singlem otwórz się na nowe okazje, wyjść z domu i spotkaj się ze znajomymi, a na pewno otworzy się dla Ciebie miłosna furtka.

Praca: Gwiazdy wskazują, że będzie to spokojny czas w pracy. Szef nie będzie od Ciebie wymagał zbyt wiele, ale to nie znaczy, że nie możesz dać czegoś od siebie. Pokaż na co Cię stać, a spotka się to z aprobatą.

Horoskop miesięczny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Dla Ryb będzie to pracowity miesiąc, przez co może pojawić się zmęczenie. Pamiętaj jednak, żeby ograniczać nadmierny stres, pojawi się dodatkowa energia i chęć do działania. Z kwestii stricte zdrowotnych uważaj na uraz nogi, na chodnikach może być ślisko. Szczęśliwe dla Ciebie dni to 7, 12 i 18 stycznia. Sprzymierzeńców poszukuj w Lwie i Byku.

Finanse: Na horyzoncie pojawia się dość ciekawa propozycja. Pamiętaj jednak, aby na trzeźwo i ze spokojem przeanalizować wszystkie warunki. Nie bój się jednak podjąć ryzyka, zdecydowanie może się to opłacić.

Miłość: W Twoim związku może pojawić się lekki kryzys i ciemne chmury. To, że możesz odczuwać dyskomfort w relacji nie musi jej od razu przekreślać. W szczególności otwórzcie się z partnerem na szczerą rozmowę, dzięki temu ten kryzys może być budujący, a nie niszczący.

Praca: Jeśli zmieniłeś ostatnio pracę, nie próbuj od razu wychylać się z nowymi pomysłami, może to być źle odebrane. Skup się na poznaniu struktury firmy i nowego jej funkcjonowania. Możesz znaleźć pomoc w Skorpionie.
horoskop miesięczny luty 2022

  • ADD YOUR COMMENT