Horoskop miesięczny listopad 2020

Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny na listopad 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym miesiącu! Jak Ci minie miesiąc? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop miesięczny grudzień 2020

Horoskop miesięczny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: ten miesiąc w większości będzie dla Ciebie spokojny i harmonijny. Zajmiesz się sprawami duchowymi, pogłębianiem relacji z najbliższymi i przybliżaniem się do swoich marzeń. Wszystko będzie działo się wolniej, spokojniej i bez zbędnego stresu. Rada dla Ciebie – unikaj tłocznych miejsc, ponieważ Twoja odporność będzie obniżona i możesz przypadkiem złapać jakieś przeziębienie. Najlepszymi dniami w listopadzie będą dla Ciebie 3, 18 i 22. Twoimi sprzymierzeńcami będą natomiast Lwy oraz Strzelce.

Finanse: nie będziesz skupiał się zbyt mocno na pieniądzach, ponieważ Twoje myśli będą krążyć wokół czegoś zupełnie innego. Postaraj się jednak pamiętać o zobowiązaniach finansowych i urzędowych. Najlepiej zapisz sobie ich daty na kalendarzu lub ustaw sobie przypomnienie w telefonie.

Miłość: Barany single mają szansę poznać kogoś wyjątkowego. Najpewniej stanie się to w kawiarni, pubie lub klubie. Nie powinny więc zamykać się w domach. Natomiast Barany będące już w stałych związkach, mogą odczuć potrzebę większej bliskości fizycznej. Będą więc chciały się przytulać, całować, pieścić i po prostu czuć ciepło drugiej połówki.

Praca: to nie jest najlepszy miesiąc na podbijanie serca szefa. Zrobisz to, co do Ciebie należy, jednak nie będziesz jakoś specjalnie kreatywny czy chętny do pozostawania w pracy po godzinach.

Horoskop miesięczny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Byku jeśli czujesz się źle, nie odkładaj w nieskończoność wizyty u lekarza. W razie potrzeby skorzystaj także z usług profesjonalnego masażysty lub wybierz się na basen i saunę. Potrzebujesz bowiem nieco się rozluźnić i odciążyć pewne mięśnie. Dobra rada na ten miesiąc – nic co robisz na siłę, nie rozkwitnie. Najlepszymi dniami w tym miesiącu będą dla Ciebie 13, 16 oraz 29 listopada. Twoimi sprzymierzeńcami okażą się natomiast Wagi oraz Skorpiony.

Finanse: uda Ci się kupić lub sprzedać coś z zyskiem. Całkiem możliwe także, że dostaniesz jakieś ekstra pieniądze, których nie uwzględniałeś w miesięcznym budżecie. W każdym razie na nic Ci nie zabraknie i będziesz mógł pozwolić sobie na jakieś zakupy, które nie są konieczne, lecz sprawią Ci sporą przyjemność.

Miłość: jesienna aura nie wpłynie na Byki zbyt dobrze. Możliwe, że pozbawi je energii, dobrego humoru i chęci do działania. Większość z nich będzie więc bardziej drażliwa, mniej wyrozumiała i niechętna do spotkań towarzyskich. Byki będą także łatwo wpadać w złość, co może prowadzić do niepotrzebnych kłótni.

Praca: całkiem możliwe, że ktoś niebawem zaproponuje Ci jakąś z pozoru szaloną zmianę związaną z Twoją ścieżką zawodową. Nie odrzucaj jej od razu. Przemyśl to, ponieważ najprawdopodobniej nie jest to wcale taki zły pomysł!

Horoskop miesięczny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: drogie Bliźnięta, ten miesiąc będzie dla Was bardzo udany. Mimo jesiennej aury, poczujecie przypływ energii, będziecie chętniej podchodzić do wszelkich wyzwań, a i kontakty z bliskimi będą częstsze i przyjemniejsze. Uważajcie jednak na zatoki i nie lekceważcie kataru czy delikatnej gorączki. Zdecydowanie zostańcie wtedy w domu i porządnie się wygrzejcie. Rada dla Ciebie – nie bój się nowości ani egzotyki. Najlepszymi dniami w tym miesiącu będą 6, 14 oraz 28. Waszymi sprzymierzeńcami okażą się natomiast Wodniki oraz Lwy.

Finanse: uważaj na portfel, kartę do bankomatu, telefon komórkowy oraz wszelkie wartościowe rzeczy. Możesz bowiem z roztargnienia gdzieś coś zostawić lub zgubić.

Miłość: Bliźnięta single będą teraz dużo łatwiej nawiązywać znajomości, z czego zdecydowanie powinny skorzystać! Warto gdzieś wyjść, spróbować umówić się na randkę, czy w końcu zagadać do osoby, która już dawno wpadła w oko. Co do Bliźniąt będących w stałych związkach, nie zaszkodzi wyjść z inicjatywą i zaprosić drugą połówkę do jakiejś niecodziennej aktywności. Element zaskoczenia wprowadzi do randki jeszcze więcej ekscytacji i pozwoli Wam oderwać się na chwilę od szarej codzienności.

Praca: w kwestiach zawodowych wszystko ułoży się doskonale. Możliwa podwyżka (jeśli nie teraz to w najbliższych tygodniach). Dodatkowo Twoja kreatywność i towarzyskość, pozytywnie wpłynie na relacje z innymi – zarówno współpracownikami jak i klientami. Szef także popatrzy na Ciebie łaskawszym wzrokiem.

Horoskop miesięczny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: w tym miesiącu pośpiech nie jest Ci zalecany. Działaj ostrożnie, unikaj ryzyka i nie szarżuj za kierownicą. Zwróć także uwagę na swój stan zdrowia. Czy wszystko jest w porządku? Czy czegoś przypadkiem nie zaniedbałeś? Pamiętaj, że lepiej zapobiegać niż leczyć, więc nie zapominaj o badaniach kontrolnych i dbaniu o ogólną kondycję. Rada dla Ciebie – nie szukaj szczęścia daleko, masz je na wyciągnięcie ręki. Najszczęśliwsze dni w tym miesiącu to dla Ciebie 14, 18 i 19. Twoimi największymi sprzymierzeńcami będą natomiast Strzelce oraz Skorpiony.

Finanse: wygląda na to, że czeka Cię jakiś solidny przypływ gotówki. Uda Ci się sprzedać coś z zyskiem lub zdecydujesz się na jakąś dodatkową pracę. W każdym razie, będziesz mógł dzięki temu pozwolić sobie na więcej niż zazwyczaj!

Miłość: Los szykuje dla Ciebie ogromną niespodziankę, która wydarzy się najpewniej w drugiej połowie miesiąca. Bądź więc cierpliwy i nie narzekaj na brak wrażeń. Niebawem Ci ich bowiem nie zabraknie!

Praca: jeśli czujesz, że stać Cię na więcej, to jest to najlepszy moment na to, by zacząć działać. Jeszcze możesz przecież uzupełnić wykształcenie czy pójść na jakiś kurs. Musisz tylko chcieć i przekuć słowa w czyny. Powodzenia drogi Raku!

Horoskop miesięczny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: drogi Lwie, całkiem możliwe, że niebawem uderzy Cię pęd czasu. Dostrzeżesz jego upływ na swojej twarzy i zastanowisz się ile marzeń jeszcze nie spełniłeś, w ilu miejscach nie byłeś i czego jeszcze nie doświadczyłeś. Zmusi Cię to do inwestycji w siebie i zrobienia wszystkiego by resztę życia przeżyć na własnych warunkach. Dobra rada dla Ciebie – najtrudniej jest zrobić pierwszy krok, potem samo już idzie! Najlepszymi dniami będą w listopadzie z pewnością 13, 21 oraz 27. Twoimi największymi sprzymierzeńcami okażą się natomiast inne Lwy oraz Koziorożce.

Finanse: w tym miesiącu będziesz zdania, że pieniądze są po to by je wydawać, a nie kolekcjonować. Wydasz więc znacznie więcej niż przewidywał budżet, jednak ostatecznie będziesz z tego powodu bardzo zadowolony.

Miłość: Lwy w tym miesiącu wiele dostrzegą. Szybko i trafnie ocenią, które relacje są warte podtrzymywania i dbania o nie, a które opierają się jedynie na nieszczerych poklepywaniach po plecach.

Praca: zamiast stricte na pracy, Lew skupi się w tym miesiącu na pogłębianiu swojej wiedzy lub umiejętności. Zainwestuje w siebie i swój rozwój, co niebawem z pewnością zaowocuje sukcesem w życiu zawodowym!

Horoskop miesięczny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: smakuj życia, rozkoszuj się nim, próbuj, baw się i podejmuj wyzwania. Jeśli pójdziesz na całość, uda Ci się spełnić marzenia i poczuć, że naprawdę żyjesz. Postaraj się także nie pytać innych o zdanie, ponieważ to właśnie Twoje, własne decyzje okażą się tymi najbardziej trafnymi. Dobra rada – bądź ostrożniejszy pod koniec miesiąca. Wtedy bowiem coś może pójść niekoniecznie po Twojej myśli. Najlepszymi dniami będą dla Ciebie w tym miesiącu 5, 7 oraz 11. Największymi sprzymierzeńcami okażą się natomiast Barany oraz Koziorożce.

Finanse: jeśli myślałeś o jakimś poważniejszym zakupie, to właśnie teraz jest na to najlepszy czas. Możesz spokojnie sięgnąć po oszczędności lub wziąć jakąś małą pożyczkę. W kwestiach finansowych, los Ci bowiem bardzo sprzyja!

Miłość: wszystkie Panny powinny w tym miesiącu bardzo pilnować tego, by być szczerymi i uczciwymi. Kłamstwo lub jakieś przekręty mogą bowiem wyjść na jaw i narobić masy problemów! Jeśli będą się trzymać tej zasady, nic ani nikt nie zburzy ich miłosnej sielanki.

Praca: w życiu zawodowym Panien, możliwe są teraz jakieś dylematy i poważne decyzje. Należy podczas nich kierować się swoimi własnymi przekonaniami oraz intuicją.

horoskop tygodniowy

Horoskop miesięczny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Wagi będą teraz w siódmym niebie. Wbrew jesiennej aurze, będą miały masę energii i głowy pełne pomysłów na siebie i swoje dalsze życie. Możliwe więc są zmiany i to dość poważne! Warto jednak nie przeszarżować, szczególnie jeśli przyplącze się do Was jakieś przeziębienie. Dajcie sobie wtedy kilka dni wolnego, wygrzejcie się i nadróbcie książkowe, serialowe czy też filmowe zaległości. Dobra rada – ludzie są różni i nie każdego bawi to samo. Najlepsze dni w tym miesiącu to dla Ciebie 11, 18 oraz 22. Co do sprzymierzeńców, okażą się nimi Wodniki oraz Byki.

Finanse: nawet jakieś drobne problemy finansowe nie będą w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. Szybko bowiem znajdziesz sposób na to jak załatać dziurę budżetową. Tak trzymaj!

Miłość: Wagi, które nie czują się do końca dobrze w swoich związkach, właśnie teraz mogą zdecydować się na zakończenie toksycznych relacji. Co do tych, które są szczęśliwie zakochane, znajdą one sposób na to by podkręcić jeszcze bardziej temperaturę związku i zaskoczyć partnera. Wagi single natomiast będą flirtować na całego!

Praca: uważaj na współpracowników, ponieważ któryś z nich może chcieć Ci w jakiś sposób zaszkodzić. Jeśli prowadzisz własny interes, wpadniesz niebawem na pomysł, który coś zrewolucjonizuje i znacznie poprawi wizerunek firmy.

Horoskop miesięczny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: przed Tobą kolejny dobry miesiąc. Zdobędziesz przeświadczenie o tym, że tylko chęci i trochę wysiłku dzielą Cię od realizacji celów i spełniania marzeń. To świetnie drogi Skorpionie! Obyś był na tej fali jak najdłużej! Dobra rada dla Ciebie – czasem to właśnie te najbardziej szalone pomysły okazują się być podstawą do największych, życiowych dokonań! Najlepsze dni w listopadzie to zdecydowanie 5, 17 oraz 29. Największymi sprzymierzeńcami będą natomiast Ryby i Strzelce!

Finanse: wystrzegaj się kredytów oraz pożyczek. Jeśli pogłówkujesz, znajdziesz sposób na to, by zdobyć więcej gotówki w bezpieczniejszy sposób.

Miłość: nie słuchaj rad innych ludzi. Kieruj się własnym przekonaniem, sumieniem oraz doświadczeniem. Nawet Ci najbardziej zaufani, mogą się bowiem bardzo mylić. Skorpiony single powinny zwrócić uwagę na samotne Wagi oraz Koziorożce. Co do Skorpionów będących już w stałych związkach, muszą one wykazać się większą wyrozumiałością i dać nieco swobody swojej drugiej połówce.

Praca: zapisuj wszelkie ważne terminy i sprawy do załatwienia. Będziesz miał bowiem tyle na głowie, że coś ważnego może Ci umknąć. Poza tym nie bój się przedstawiać swoich pomysłów. Któryś z nich może okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę!

Horoskop miesięczny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: w końcu uda Ci się znaleźć balans pomiędzy pracą i obowiązkami, a rozrywką i czasem dla siebie. Zrozumiesz, że nie samym zarabianiem pieniędzy człowiek żyje i że ta nieustanna gonitwa nie jest dla Ciebie. Znajdziesz odpowiednie tempo i jeśli będziesz się go trzymać, szybko poczujesz, że właśnie w taki sposób chcesz żyć! Rada dla Ciebie – traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany. Najlepsze dni w listopadzie to dla Ciebie 11, 14 i 27. Twoimi sprzymierzeńcami będą natomiast teraz Byki oraz Lwy.

Finanse: nawet jeśli wydasz teraz nieco więcej, nie odbije się to negatywnie na Twoim miesięcznym budżecie. Możesz liczyć bowiem na jakieś ekstra pieniądze, które załatają dziury po jakichś nieprzemyślanych, spontanicznych zakupach.

Miłość: Strzelce będące w związkach powinny bardziej skupić się na partnerze. Możliwe bowiem, że potrzebuje on jakiegoś wsparcia, o które z pewnych powodów nie poprosi wprost. Strzelce single raczej nie będą na fali flirtów. Skupią się bowiem bardziej na sobie i swoich marzeniach lub hobby.

Praca: nawet jeśli ostatnio zdarzało Ci się narzekać na swoją pracę, niebawem wydarzy się coś, co zupełnie zmieni Twoje zdanie w tej kwestii. Docenisz to, co masz i dostrzeżesz perspektywy rozwoju. Możliwe także, że dzięki pracy poznasz kogoś, kto szybko stanie się Twoim najlepszym przyjacielem.

Horoskop miesięczny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: w tym miesiącu poczujesz, że ktoś bardzo Cię wspiera, wierzy w Ciebie i razie potrzeby, rzuci wszystko by Ci pomóc. To doda Ci wiary w samego siebie i sprawi, że z większą śmiałością podejdziesz do najbliższych celów. Rada dla Ciebie – spokojnie możesz zaryzykować ponieważ los Ci sprzyja i nie pozwoli Ci popełnić żadnego poważnego błędu. Najlepszymi dniami w listopadzie okażą się dla Ciebie 1, 10 oraz 11. Największym sprzymierzeńcem będzie natomiast inny Koziorożec oraz Rak.

Finanse: niestety będziesz zmuszony powstrzymać się przed wszelkimi, niepotrzebnymi wydatkami, ponieważ Twoja sytuacja finansowa może być raz lepsza, raz gorsza. Dobrze mieć wobec tego jakieś oszczędności na te słabsze okresy.

Miłość: Koziorożce będące w stałych związkach czeka prawdziwa sielanka. Wszelkie kłótnie odejdą w zapomnienie, a temperatura uczucia, które Was łączy, znowu wzrośnie! Koziorożce single mają natomiast ogromną szansę na niezapomniany romans, który początkiem przyszłego roku może przerodzić się w coś poważniejszego!

Praca: Kombinatorstwo i podążanie po najmniejszej linii oporu mogą sprowadzić na Ciebie lawinę problemów. Działaj więc uczciwie, sumiennie i nie odkładaj ważnych zadań na później!

Horoskop miesięczny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: w tym miesiącu powiodą Ci się wszelkie kwestie wymagające opanowania oraz racjonalnego podejścia. Będziesz wyciszony, pewny siebie i nic nie będzie w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. W razie trudności postaw na intuicję – ona bardzo dobrze Ci podpowie! Rada dla Ciebie – nie dyskutuj z ludźmi, którzy są ograniczeni. Oni i tak nie pojmą pewnych spraw. Najlepsze dni w tym miesiącu to dla Ciebie 10, 11 oraz 17. Co do Twoich sprzymierzeńców, to zdecydowanie będą nimi Strzelce i Bliźnięta.

Finanse: jeśli pogłówkujesz, uda Ci się naleźć sposób na zdobycie dodatkowych pieniędzy. Może ujmie Ci to nieco wolnego czasu jednak zyskasz dzięki temu stabilność finansową i możliwość comiesięcznego odłożenia sporej sumy.

Miłość: ważną kwestią dla wszystkich Wodników będzie w tym miesiącu swoboda i poczucie, że mogą spokojnie zająć się swoimi sprawami. Nie należy im przeszkadzać, ponieważ próby odsunięcia ich od działania, mogą zakończyć się niepotrzebnymi awanturami i wzajemnymi pretensjami.

Praca: nie odkładaj na później żadnych ważnych spraw. Wykonuj obowiązki na bieżąco, a o niczym nie zapomnisz. Jeśli ktoś poprosi Cię o pomoc, nie wahaj się jej udzielić – to mocno zaowocuje!

Horoskop miesięczny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: drogie Ryby, będziecie się w tym miesiącu czuć wprost wyśmienicie i nic nie będzie w stanie Was zatrzymać. Jeśli dobrze się zorganizujecie, szybko zrealizujecie plany, o których marzyłyście! Swoją energię możecie także spożytkować na basenie czy siłowni – trochę ruchu dobrze Wam zrobi! Rada na listopad – możesz zdjąć ze swoich barków nieco obowiązków i przekazać je innemu domownikowi. Świat się nie zawali, a Ty zyskasz trochę czasu dla siebie. Najlepszymi dniami będą dla Ciebie zdecydowanie 4, 8 i 12. Co do Twoich sprzymierzeńców, okażą się nimi Barany oraz Byki.

Finanse: ktoś z bliskich znacznie odciąży Cię w tym miesiącu. Być może zapłaci za Ciebie jakiś rachunek, kupi Ci coś do domu czy po prostu przekaże Ci w prezencie pieniądze.

Miłość: nie wyszukuj powodów do kłótni, nawet jeśli będziesz w wyjątkowo złym humorze. Taka sprzeczka o nic, może bowiem wymknąć się spod kontroli i urosnąć do olbrzymich rozmiarów. Ryby single raczej skupią się w tym miesiącu na sobie i nie będą miały ochotę na randki ani flirty.

Praca: nowe wyzwanie, które umożliwi Ci pokazanie umiejętności i talentów leży na wyciągnięcie ręki. Nie bój się więc po nie sięgnąć. Bardzo Ci się to bowiem opłaci!

horoskop miesięczny grudzień 2020

  • ADD YOUR COMMENT