Horoskop miesięczny maj 2021

Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny na maj 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym miesiącu! Jak Ci minie miesiąc? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Maj wydaje się być bardzo pracowitym miesiącem, dla Baranów. Dosłownie możesz nie wiedzieć, w co ręce włożyć. Nie ma się co jednak przejmować na zapas, gdyż wygląda na to, że będą to same przyjemne chwilę. W drugiej połowie miesiąca może brakować ci trochę czasu na przyjemności i odpoczynek. Pamiętaj, że warto poświęcić trochę czasu dla najbliższych – myśl o nich szczególnie w tych ostatnich dniach. Szczęśliwe dni w Maju dla Barana to 4, 13, 21 – sprzymierzeńcami w tym miesiącu okażą się Strzelec i Waga.

Finanse: Czai się na ciebie, nie mały interes. Zwróć jednak uwagę na stawiane ci warunki, bowiem nie wszystkie korzystnie wpłyną na twoje relacje z bliskimi.

Miłość: Staraj się unikać kłótni z bliską ci osobą – nawet drobne sprzeczki mogą wiele zmienić w waszej relacji. Warto pomyśleć o przyszłości z tą sobą. Jeśli jest ona dla ciebie ważna pomyśl, jak możesz pokazać jej to poprzez czyny i słowa. Single mają szanse na wejście w udany i poważny związek, który nie skończy się tak szybko jak pozostałe.

Praca: To co dzieje się w twojej pracy nie jest tylko twoją zasługą. Warto mieć na uwadze, że firmę tworzy kilka osób a nie jedna. Dbaj więc o dobre relacje z pracownikami i unikaj zbędnych konwiktów.

Horoskop miesięczny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Będziesz zdecydowanie lepiej się czuł niż w poprzednich miesiącach. Nie zwalania cię to jednak z dbania o zdrowie. Unikaj ciężkich posiłków wieczorami, nie zalewaj się dużymi ilościami kawy z rana, a w drodze do sklepu postaw na spacer – nie samochód. Warto również pamiętać o badaniach kontrolnych i nie odkładać wizyt u lekarzy dopiero jak się pogorszy. Atmosfera w twoim domu, również znacznie się poprawi. Staraj się tym razem nie zaniedbywać relacji z rodziną, dużo rozmawiajcie i spędzajcie wspólnie czas. Szczęśliwymi dniami w Maju będą 7, 10, 24, natomiast sprzymierzeńców szukaj w Pannach i Wodnikach.

Finanse: W twoim portfelu zagoszczą dodatkowe pieniądze, które pozwolą ci przeżyć ten miesiąc bez zmartwień i niepotrzebnego zaciskania pasa. Traktuj to jednak bardziej jako zabezpieczenie i nie trać wszystkiego, kiedy tylko nadarzy się ku temu okazja.

Miłość: Wenus będzie trzymał twoją stronę, a to oznacza zgodne współdziałanie w partnerstwie. Samotne osoby mają szanse na poznanie kogoś ciekawego, ale tylko w pierwszej połowie miesiąca. Szykują się zauroczenia, a niektórych może nawet trafić strzała amora. Druga połowa nie będzie dobrym czasem na myślenie o takich sprawach – więc randki pora odłożyć na bok i skupić się na sprawach rodzinnych.

Praca: Jeśli czujesz się na siłach, do podejmowania samodzielnych decyzji, nie czekaj na poparcie ze strony szefa! Możesz go zaskoczyć i sprawić, że pomyśli o tobie w bardziej poważny sposób. Jest szansa, że nawet przygotuje dla ciebie nowe bardziej odpowiedzialne stanowisko.

Horoskop miesięczny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Jeśli chcesz, żeby szczęście nie opuszczało cię przez cały miesiąc, nie zakładaj nigdy tej samej bluzki lub spodni, dwa dni z rzędu! Nie odmawiaj sobie przyjemności, jeśli poczujesz, że twój humor znacznie się pogorszył. Fajnie czasem zjeść kawałek ulubionej czekolady lub napić się piwa 😉 W drugiej połowie Maja zaufaj swojej intuicji. Jeśli czujesz, że to co robisz nie sprawia ci przyjemności, lub nie służy twojemu otoczeniu przestań to robić. Szczęśliwe dni zagoszczą u ciebie 15, 19, 28, natomiast twoimi sprzymierzeńcami będą Barany i Ryby.

Finanse: Nadszedł dobry moment na inwestycje. To co do tej pory odkładałeś na potem ma szanse wejść w życie. Nie bój się podejmować decyzji i zrób wreszcie to co planowałeś od dłuższego czasu.

Miłość: W tym miesiącu do Bliźniąt w związkach może zawitać nie mały kryzys. Jeśli poczujesz, że się dusisz w obecnej relacji nie musisz jej od razu spisywać na straty. Warto będzie postawić na szczerą rozmowę z partnerem, wygląda na to że, może przynieść ona sporo pozytywnych zmian. Zadbajcie o chwile tylko we dwoje, które pozwolą wam przypomnieć sobie dobre chwilę i nakierują waszą relację w dobrą stronę.

Praca: Jeśli w ostatnim czasie zmienialiście pracę, nie będzie to dobry miesiąc na wychylanie się poza burtę okrętu. Nie musisz od razu zasypywać szefa innowacyjnymi pomysłami na rozwój firmy. Daj sobie czas na wdrążenie się i poznanie tego jak działa.

Horoskop miesięczny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: W ciepłe Majowe dni możesz poczuć chęć do wyjścia z domu! Będzie to dobra okazja aby zaplanować majówkę w gronie znajomych i drugiej połówki. W Maju możesz odkryć chęci do zmiany, może pora odświeżyć garderobę lub zaszaleć z nowymi włosami na fotelu u fryzjera. Zadbaj również o kondycje fizyczną – nie szukaj żadnych wymówek! 😉 Lato zbliża się wielkimi krokami, nie warto chować zbędnych kilogramów pod za dużą koszulką. Szczęśliwe dni przyjdą do ciebie 8, 22 i 30, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Lwach i Skorpionach.

Finanse: Jeśli szukasz dodatkowych pieniędzy, mogą one spaść jak grom z jasnego nieba w drugiej połowie Maja. Szybko więc pozbierasz się po początkowych stratach. Pamiętaj jednak o oszczędności, warto poznać jej techniki i korzyści 😉

Miłość: W stałych związkach – pozytywna energia i masa dobrych emocji będzie gościć przez cały miesiąc. Możliwe drobne sprzeczki, które szybko załagodzi wspólny wypad na ulubione jedzenie 🙂  Single muszą wykorzystać fakt, że uda im się zrobić na kimś dobre wrażenie! To co was połączy może okazać się dobrym fundamentem, pod zbudowanie trwałego i pełnego uczuć związku.

Praca: Raki, które szukają pracy powinny zacząć przeglądać oferty pracy pod innym kontem. Spróbujcie swoich sił w nowych dla was dziedzinach, mogą okazać się strzałem w dziesiątkę!

Horoskop miesięczny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Drogi Lwie nie zapominaj o regularnych ćwiczeniach. Nie zniechęcaj się poprzez stawianie sobie wysokiej poprzeczki, zacznij od niezbyt długich i ciężkich ćwiczeń a z czasem sam poczujesz ochotę na więcej! Postaraj się również znaleźć umiar we wszystkim co robisz i znajdź czas na chwilę tylko dla siebie. Praca i obowiązki są tak samo ważne jak odpoczynek i przyjemności. Nie zapominaj o spotkaniach z przyjaciółmi i nie zaniedbuj relacji z nimi. Szczęśliwe dni w Maju zagoszczą u ciebie szczególnie w weekendy 8, 15 i 22 🙂 Sprzymierzeńcami w tym miesiącu zostaną Byki i Bliźnięta.

Finanse: Nie pozwalaj sobie na beztroskie wydawanie pieniędzy, kiedy tylko poczujesz taką ochotę. Unikaj tego szczególnie w połowie miesiąca. Pamiętaj o regularnym sprawdzaniu stanu konta, a uda ci się skończyć ten miesiąc na plusie.

Miłość: Single dostaną wiele szans w tym miesiącu na poznanie naprawdę wielu wartościowych osób. Aby zatrzymać chociaż jedną z nich przy sobie, warto będzie postawić na bycie sobą! Często chcesz pokazać się od jak najlepszej strony, nie zapominaj jednak przy tym o naturalnym zachowaniu. Oczaruj ją swoim poczuciem humoru, ciekawą rozmową i szalonymi pomysłami, których na pewno ci nie zabraknie podczas spotkania 🙂

Praca: Pamiętaj, że w pracy czasem lepiej robić mniej – a dokładniej. Możesz chcieć pokazać się z dobrej strony i przebić osiągnięcia współpracowników, lecz do osiągnięcia sukcesu nie tędy wiedzie droga.

Horoskop miesięczny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Cele, które sobie obrałeś na ten miesiąc, mogą szybko zmienić się w zapomnienie. Nie rozpraszaj się problemami innych osób, które nie dotyczą cię. W drugiej połowie możesz opaść nieco z sił, warto będzie zadbać o zdrowie – szczególnie jeśli masz tendencje do szybkiego łapania przeziębienia lub grypy. Szczęśliwe dni w tym miesiącu to 3, 19 i 31 maja. Sprzymierzeńców natomiast szukaj w Lwach i Wagach.

Finanse: Staraj się w tym miesiącu nie wtykać nosa co cudzego portfela. Może to sprowadzić na ciebie problemy finansowe, z których ciężko będzie ci się pozbierać.

Miłość: Pojawi się szansa na nową miłość, lecz nie tylko u singli. Poznanie kogoś nowego, kto nas zauroczy wchodzi również w grę u osób w związkach. Warto będzie nieco zwolnić tempo i zastanowić się nad tym czego naprawdę szukasz w życiu i oczekujesz od partnera. Nie graj jednak na dwa fronty i postaw sprawę jasno przed bliską ci osobą.

Praca: Bądźcie czujni ponieważ ktoś może złożyć wam świetną ofertę pracy. Warto będzie z niej skorzystać nawet, jeśli nie szukaliście nowej posady.

horoskop tygodniowy

Horoskop miesięczny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: To będzie spokojny miesiąc dla Wagi. Jest w nim dużo energii i dobrego samopoczucia. Zdrowie również zapowiada się w jak najlepszym porządku – a witalność możesz zawdzięczać Słońcu, które sprawi, że pominą cię wszelkie choroby. Jeśli pojawią się u ciebie negatywne myśli, spróbuj je odpędzić poprzez rozmowę z samym sobą przed lustrem. Czasem warto posłuchać kogoś, kto zna nas najlepiej – czyli samego siebie 🙂 Szczęśliwe dni zagoszczą u ciebie 1, 10 i 27 maja, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Rakach i Bykach.

Finanse: Gwiazdy sprzyjają inwestycją. Na horyzoncie również brak, niespodziewanych wydatków, aby utrzymać ten widok staraj się unikać dużych wydatków w okolicy 15 marca 😉

Miłość: Wygląda na to, że Maj będzie należał do jednego z najlepszych miesięcy w tym roku, szczególnie dla Pań spod znaku Wagi. Jest spora szansa, że ukochany zrobi kolejny krok w waszej relacji! Samotne Wagi natomiast, powinny bardziej skupić się na teraźniejszości i przestać rozpamiętywać stare dzieje. Przez to możecie nie zauważyć kogoś wartościowego, kto mógłby zmienić wiele w waszym życiu.

Praca: Gwizdy sprzyjają współpracą, wychodzi na to, że ktoś kogo do tej pory traktowałeś jak wroga pomoże ci zdobyć kolejny szczebel w karierze.

Horoskop miesięczny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: W tym miesiącu poznasz nowych ludzi, którzy zainspirują cię do działania. Ktoś z nich zauważy twoje atuty i przedstawi ci fajną propozycje to działania, z której grzechem będzie nie skorzystać. Pilnuj zdrowia, zabezpieczaj je poprzez jedzenie odpowiednich witamin rano i picia dużej szklanki wody. W twoim domu mogą pojawić się jakieś zgrzyty, musisz stanąć na czele i opanować sytuację. Szczęśliwe dni zagoszczą u ciebie 13, 21 i 29 maja! Swoich sprzymierzeńców znajdziesz wśród Lwa, Barana, Raka i Wodnika!

Finanse: Trzymaj wszystkie wydatki na wodzy – szczególnie początkiem miesiąca, gdzie sytuacja może być trudna. Pod koniec jest szansa na poprawę, warto będzie trochę zainwestować w naprawę kilku rzeczy w domu.

Miłość: Samotne Skropiony muszą uważać kogo obdarzą nowym uczuciem. Gwiazdy bowiem zapowiadają, że zakochasz się w zajętej osobie, a to może przynieść ci kolejny ból i złamane serce. W związkach będzie to czas wielkiej radości i dobrej zabawy. Spędzicie miło każdy weekend w tym miesiącu 🙂

Praca: Nie szukaj chęci do pracy w słowach innych osób. Jeśli sam się nie zmobilizujesz do działania, nie osiągniesz wymarzonego celu. To będzie intensywny miesiąc, postaraj się wykorzystać każdy dzień jako kolejny stopień w drodze na szczyt.

Horoskop miesięczny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Wychodzi na to, że Maj będzie miesiącem wolnym od zdrowotnych problemów. Mogą one jednak zagościć w twojej rodzinie. Ktoś z twoich bliskich, będzie przechodził ciężką grypę i może potrzebować twojego wsparcia. W tym miesiącu świetnie wykorzystasz swoje dobre cechy charakteru, takie jak pracowitość i cierpliwość, które dobrze będą wpływały na towarzyszące ci okoliczności. Szczęśliwe dni na ten miesiąc szykują się 7, 22 i 34 🙂 Sprzymierzeńcami na ten miesiąc okażą się dla ciebie Bliźnięta i Panna!

Finanse: Czeka cię spory przypływ pieniędzy. Koniecznie postaw, na naukę nowych rzeczy – bo właśnie one sprawią, że stan twojego konta znacznie się powiększy.

Miłość: Nie zapominaj o potrzebach swojego partnera. Pamiętaj jak ważna w związku, jest dobra komunikacja i szczera rozmowa. Postaw też na jakieś niespodzianki, na pewno miłym zaskoczeniem będzie zrobienie czegoś, co twój partner uwielbia, a ty może nie koniecznie 😉 Wolne Strzelce mogą śmiało oddać się w pogoń za flirtem i przelotnymi romansami!

Praca: Przyjdzie szansa na zmianę pracy, niestety nowa firma będzie oddalona o kilkaset kilometrów od twojego miejsca zamieszkania. Będzie się więc ona wiązała z przeprowadzką. Nie podejmuj tej decyzji zbyt pochopnie, porozmawiaj z bliskimi i poproś o radę.

Horoskop miesięczny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Maj przyniesie ze sobą sporo wyzwań, dla Koziorożców z grudnia. Warto będzie popracować nad koncentracją i skupić, się na ważnych sprawach w domu. Postaraj się zrozumieć to co cię otacza, skorzystaj z wiedzy książkowej i zainwestuj w te, które niosą treści dotyczące pracy nad sobą i poprawą jakości życia. Szczęśliwe dni w tym miesiącu będą chodzić parami: 17,18 i 27,28 przyniosą ci chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków. Twoimi sprzymierzeńcami będą Skorpiony i Ryby.

Finanse: Możesz poszaleć i wybrać się do kina, ulubionej restauracji albo zainwestować w przyjemności w postaci wyjścia na masaż lub wyjazdu do kurortów wypoczynkowych.

Miłość: W miłości mogą pojawić się zawirowania. Nie przejmuj się, każdego czasami dopadają wzloty i upadki – to normalne i nie ma w tym nic złego. Jeśli jesteś świeżo po rozstaniu, uporządkuj swoje sprawy, a na twojej drodze szybko pojawi się ktoś nowy, kto pozwoli ci na odbudowę szczęścia w miłości.

Praca: Pomyśl o dodatkowej pracy. Wolne wieczory możesz spędzić poprzez pracę zdalną. Nie będzie ona wymagała od ciebie dodatkowego wysiłku, a dodatkowe pieniądze, będziesz mógł zaoszczędzić na zakup nowego samochodu, bądź zmianę wystroju w domu.

Horoskop miesięczny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Wiele zasobów energii może odbierać ci stres. Będzie to nierozłączny element w wielu sytuacjach w tym miesiącu. Aby nieco rozładować emocje, skorzystaj z pomocy przyjaciół. Dobrym pomysłem, będzie zamienić złe emocje w dobre, poprzez aktywność fizyczną. Spróbuj pobiegać, wyjść na siłownie, lub zachęcić kumpli do wyjścia na boisko. Nieco więcej luzu a poprawa nastroju przyjdzie do ciebie z łatwością. Szczęśliwe dni w tym miesiącu zagoszczą do ciebie 2, 7 i 14 maja. Sprzymierzeńców odnajdziesz wśród Strzelców, Raków i Baranów.

Finanse: Najlepszą inwestycją dla zapracowanych i przemęczonych Wodników będzie wyjazd. Pomyśl nad kilkoma dniami urlopu i wykup pobyt w przyjemnym hotelu.

Miłość: Być może zrozumiesz, że ktoś znaczy dla ciebie więcej niż myślałeś. Nie ma co się bać uczucia i pozwolić sobie ponieść się emocją. W związkach małżeńskich mogą pojawić się konflikty dotyczące pieniądza. Nie pozwólcie, aby stanęły one na drodze waszego szczęścia. Warto będzie pójść na kilka kompromisów i pokazać drugiej stronie, że jej zdanie znaczy dla nas naprawdę wiele 🙂

Praca: Nie działaj na własną rękę, korzystaj z pomocy doświadczonych osób i słuchaj ich rad. Warto będzie podjąć współpracę z kimś spod znaku Lwa – bowiem oni znają się najlepiej na robieniu korzystnych interesów.

Horoskop miesięczny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Mogą wystąpić przejściowe problemy ze zdrowiem, szczególnie u Ryb z marca. Na przeziębienie najlepsze będą domowe sposoby. Poczytajcie w internecie o tym jak przygotować domowe lekarstwa lub skorzystajcie z wiedzy mamy, bądź babci. Gwiazdy dadzą ci wiele siły i wiary, która sprawi, że przeszyjesz ten miesiąc bez stresu i zamartwiania się o następne dni. Szczęśliwe dni w tym miesiącu przyjdą do ciebie 5, 20 i 25 maja. Sprzymierzeńców natomiast szukaj wśród Wagi i Barana.

Finanse: Nie pożyczaj nikomu pieniędzy, jest spore prawdopodobieństwo, że ktoś chce wykorzystać twoją dobroć i cię oszukać. Beztroskie podejście bywa zgubne, warto trzymać więc swoje pieniądze przy sobie.

Miłość: Niektóre uczucia mogą okazać się nie tymi, za które je braliśmy. Nie ma jednak co się załamywać, tylko patrzeć w przyszłość w pozytywny sposób. Każda relacja nasz czegoś uczy, więc warto wyciągać z nich lekcję. Dla osób w związkach, szczególnie tych małżeńskich będzie to owocny miesiąc. Macie szanse na poznanie waszej drugiej połówki od innej strony, która jeszcze bardziej przekona was co do uczuć, którymi ją darzycie.

Praca: Skup się na tym co istotne i czego naprawdę potrzeba ci w pracy. Nie zaprzątaj sobie głowy myśleniem o awansie, jeśli ciągle nie radzisz sobie z obecnym stanowiskiem. Warto w tym czasie poprawić również swoje relacje ze współpracownikami.

horoskop miesięczny

  • ADD YOUR COMMENT