Horoskop miesięczny grudzień 2021

Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny na grudzień 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym miesiącu! Jak Ci minie miesiąc? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop miesięczny styczeń 2022

Horoskop miesięczny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Ten miesiąc będzie sprzyjał nabywaniu nowych nawyków, bądź nałogów. Jeśli więc miałeś w planach rzucenie jakiegoś, to wiedz, że w tym miesiącu może być to wyjątkowo trudne. Jednak jeśli Ci się uda, będziesz mógł być dumny z siebie podwójnie! Twoimi szczęśliwymi dniami będą 8, 9 oraz 10 grudnia, zaś sprzymierzeńcami – zodiakalne Byki oraz Wodniki.

Finanse: Nie będziesz potrzebował żadnych doradców, ani wspólników. Sam najlepiej poradzisz sobie w większości sytuacji związanych z finansami, a dodatkowe osoby mogą Ci jedynie przeszkodzić.

Miłość: Nic nie powstrzyma uczucia, które rozkwita w sercach obu mających się ku sobie osób i bardzo możliwe, że przekonasz się o tym na własnej skórze. Nie hamuj więc tego, co pcha Cię w kierunku miłosnych uniesień i pozwól im z całą siłą rozkwitać w Twoim sercu!

Praca: Miej na uwadze to, że czasami wystarczy naprawdę niewiele, jeden dodatkowy krok, aby efekty były zniewalające. Zastosuj się do tego w pracy, a nie pożałujesz!

Horoskop miesięczny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Nie ubolewaj zbyt długo nad tym, że coś idzie zupełnie nie po Twojej myśli, ponieważ już w niedługim czasie ulegnie to zmianie o 180 stopni. Zatem przygotuj się na to, aby powitać nową, lepszą rzeczywistość z radością oraz otwartością. Twoimi szczęśliwymi dniami będą 12, 19 oraz 25 grudnia, zaś sprzymierzeńcami – zodiakalne Ryby oraz Lwy.

Finanse: Postaraj się nie robić sobie żadnych długów, ponieważ będziesz miał niemałe trudności z ich spłaceniem. Lepiej zatem żyć przez ten czas nieco skromniej, ale za to bezpiecznie.

Miłość: Niech urok osób, które spotkasz na swojej drodze w tym czasie nie zaślepi Cię za bardzo. Miej na uwadze to, że nie wszyscy są w rzeczywistości takimi, jakimi wydają się być i warto na początku znajomości darzyć ich ograniczonym zaufaniem.

Praca: Niech nic, ani nikt nie powstrzyma Cię przed dążeniem w kierunku osiągnięcia wyznaczonego sobie celu. Tylko w ten sposób zdołasz osiągnąć to, co sobie zaplanowałeś.

Horoskop miesięczny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Nikt jest w stanie zadbać o Ciebie tak dobrze, jak Ty sam możesz zadbać o siebie. Poświęć więc swojej osobie jak najwięcej czasu oraz uwagi, skupiając się na swoich potrzebach i pragnieniach. Dzięki temu rozpromieniejesz i poczujesz się znacznie lepiej! Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Panny oraz Bliźnięta, zaś szczęśliwymi dniami – 1, 20 oraz 31 grudnia.

Finanse: Lepiej nie ukrywaj przed swoją rodziną spraw związanych z finansami. Bowiem możliwe, że będą mieć do Ciebie o to spory żal, kiedy prawda już wyjdzie na jaw. Dodatkowo, jeśli je wtajemniczysz, mogą służyć poradą.

Miłość: Niewiele osób jest w stanie działać na Ciebie w sposób, w jaki będzie to robił zodiakalny Skorpion. Możliwe, że w związku z jego niezwykłym oddziaływaniem czeka Cię kilka nieprzespanych nocy, które zapamiętasz na długi czas.

Praca: Nie staraj się o względy osób, które i tak nie potrafią docenić Twojej pracy oraz starań. Postaraj się za to poszukać innych sprzymierzeńców, bądź działać na własną rękę.

Horoskop miesięczny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Możliwe, że niejeden raz najdzie Cię ochota na obwinianie osób oraz sytuacji wokół Ciebie za obecny, niezbyt przyjemny stan rzeczy. Jednak postaraj się temu nie ulegać i rozsądnie zastanów się, jakie zmiany jesteś w stanie sam wprowadzić, aby było Ci lepiej. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Barany oraz Wagi, zaś szczęśliwymi dniami – 9, 15 oraz 20 grudnia.

Finanse: Postaraj się nie dzielić informacjami na temat swoich zarobków z zodiakalnymi Koziorożcami, ponieważ mogą wykorzystać je w bardzo niekorzystny dla Ciebie sposób.

Miłość: Niech nie zwiodą Cię atrakcyjne obietnice, ani słowa, które będą wydawały się zbyt piękne, aby mogły być prawdziwe. Bowiem istnieje duże prawdopodobieństwo, że będą to jedynie puste słowa niemające nic wspólnego z rzeczywistością.

Praca: Jeśli ostatnimi czasy zdarzyło Ci się popełnić jakiś błąd lub gafę, to najwyższy czas, by sobie wybaczyć i ruszyć do przodu. W przeciwnym wypadku efekty Twojej pracy będą na coraz gorszym poziomie.

Horoskop miesięczny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Na Twojej drodze pojawi się wiele wyzwań, którym będziesz zmuszony sprostać. Z tego powodu Twój organizm będzie musiał dać z siebie więcej, aby poradzić sobie z tym, co Cię czeka. Rozważ więc wprowadzenie do swej diety nowych witamin oraz suplementów. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Byki oraz Skorpiony, zaś szczęśliwymi dniami – 9, 15 oraz 22 grudnia.

Finanse: Nie jesteś w stanie dogodzić każdemu, również pod względem finansowym. Uświadom to sobie i nie rób na siłę rzeczy, których będą oczekiwać od Ciebie inni.

Miłość: Jeżeli jesteś lub będziesz na etapie kończenia jakiejś relacji, postaraj się tego nie utrudniać. Pozwól tej drugiej osobie odejść, jeśli tego właśnie pragnie. W przeciwnym wypadku oboje będziecie nieszczęśliwi tkwiąc w relacji, która już tak naprawdę nie istnieje.

Praca: Spodziewaj się polepszenia relacji z niektórymi z współpracowników. Możliwe, że będzie miała miejsce jakaś sytuacja, która zbliży Was do siebie.

Horoskop miesięczny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Pozwól energii Saturna spłynąć na Ciebie z pełną mocą. Jeżeli tylko się otworzysz, prędko zdołasz dostrzec, jak dobroczynne działanie będzie miał on na Twoje zdrowie psychiczne oraz fizyczne. Postaraj się utrzymać te efekty jak najdłużej! Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Strzelce oraz Wagi, zaś szczęśliwymi dniami – 7, 15 oraz 29 grudnia.

Finanse: Jeśli planujesz zakup prezentów dla swoich bliskich, koniecznie miej na uwadze, że liczy się przede wszystkim gest oraz pamięć, a nie wydana kwota!

Miłość: Możliwe, że ktoś będzie próbował zrazić Cię do osoby, na której bardzo Ci zależy. Postaraj się kierować wówczas przede wszystkim własnymi uczuciami oraz tym jaka relacja łączy Cię z tą osobą. Nie ulegaj bezmyślnie wpływowi innych.

Praca: Twoja motywacja oraz zapał do pracy będą w tym miesiącu na wysokim poziomie i niemal nic nie zdoła wybić Cię z tropu. Dzięki temu czekają Cię niemałe osiągnięcia!

horoskop tygodniowy

Horoskop miesięczny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: To będzie zdecydowanie dobry czas dla Twoich organów wewnętrznych. Bowiem będą funkcjonowały one w naprawdę dobrej formie, co z pewnością wielokrotnie odczujesz. To dobry moment na zmiany oraz nowe posunięcia. Twoimi największymi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Koziorożce oraz Barany, zaś szczęśliwymi dniami – 5, 11 oraz 22 grudnia.

Finanse: Możliwe, że niespodziewanie otrzymasz nowy zastrzyk gotówki. Próbuj swoich sił na loteriach oraz w konkursach, ponieważ szanse na wygraną są całkiem spore!

Miłość: Nie musisz poświęcać całego swojego czasu oraz energii osobom, na których Ci zależy. Ważne jest, abyś potrafiła znaleźć chwilę także dla samej siebie oraz swoich zajęć. Nie miej wyrzutów sumienia z powodu posiadania własnego życia – będąc szczęśliwą sama ze sobą będziesz szczęśliwa z innymi, a oni zaś z Tobą!

Praca: Jeżeli zmagania z pewną kwestią nie przynoszą oczekiwanego rezultatu, zastanów się, gdzie może leżeć problem. Dobrym doradcą będzie zodiakalny Byk.

Horoskop miesięczny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Nikt nie jest doskonały – Ty również. Uświadom to sobie i postaraj się wcielić tą wiedzę w życie. Najlepiej zacząć delikatnie, od małych kroków, bo dzięki nim zdołasz wykonać te większe. Zwróć uwagę na swój układ pokarmowy i postaraj się o niego zadbać. Twoim szczęśliwym dniem będzie 3, 18 oraz 27 grudnia, zaś sprzymierzeńcami – zodiakalne Bliźnięta oraz Koziorożce.

Finanse: Zastanów się, czy przypadkiem nie płacisz za usługi, z których nie korzystasz od dłuższego czasu, lecz zapomniałeś z nich zrezygnować. Możliwe, że coś się znajdzie!

Miłość: Możliwe, że tkwisz, bądź dopiero znajdziesz się w relacji, która niekoniecznie jest dla Ciebie dobra. W związku z tym zastanów się, czy nie przywykłeś do czegoś, co Cię tłamsi i wprawia w negatywny nastrój i uważaj, aby nie nabyć tego typu przyzwyczajeń – mogą one sprawić, że się zagubisz.

Praca: Możliwe, że pozornie przypadkowo odnajdziesz wspólny język z jednym ze współpracowników, do którego dotychczas miałeś raczej pejoratywny stosunek i nie było Wam po drodze.

Horoskop miesięczny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Pomimo, że przez kilka dni będziesz odczuwać spore zmęczenie, to większość czasu spędzisz w towarzystwie dobrego samopoczucia oraz nienagannej kondycji ciała. Nie angażuj się jednak za bardzo w czynności wymagające częstego schylania się. Twoimi szczęśliwymi dniami będą 7, 16 oraz 28 grudnia, zaś sprzymierzeńcami – zodiakalne Wodniki oraz Raki.

Finanse: Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i wpuść do swojego życia nieco hedonizmu. Sprawianie sobie przyjemności i kupowanie tego, na co masz ochotę, będzie jak najbardziej wskazane!

Miłość: Nie szukaj za daleko – osoba, której będziesz potrzebował okaże się być znacznie bliżej, niż mógłbyś się tego spodziewać. Pamiętaj o szczerości oraz umiejętności dochowania tajemnicy, ponieważ mogą okazać się bardzo przydatne, a może nawet kluczowe.

Praca: Postaraj się nie brać urlopu, ani dni wolnych, ponieważ sytuacje, które będą miały miejsce w pracy będą prawdziwie istotne dla Twojej dalszej kariery.

Horoskop miesięczny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Będziesz miał skłonność do brania sobie na głowę wielu, a może nawet zbyt wielu zajęć oraz obowiązków. Uważaj jednak, aby przy tym nie przemęczyć się i nie wyczerpać zasobów energii swojego organizmu na dłuższy czas. Twoimi największymi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Skorpiony oraz Ryby, zaś szczęśliwymi dniami – 6, 17 oraz 28 grudnia.

Finanse: Uważaj, komu powierzasz ważne kwestie związane z Twoimi finansami. Bowiem bardzo możliwe, że będzie to ktoś naprawdę niekompetentny i jedynym, co wniesie, będą szkody.

Miłość: Pozwól swojemu sercu działać! Gwiazdy mówią, że to będzie naprawdę dobry czas dla wszelkich miłosnych uniesień oraz romansów. Dlatego niech uczucia, które masz w sobie, poniosą Cię w stronę tego, co wspaniałe i piękne!

Praca: Odniesiesz wrażenie, ze Twoje wysiłki oraz starania nie są wystarczająco docenione. W takiej sytuacji postaraj się spokojnie porozmawiać na ten temat z odpowiednimi osobami.

Horoskop miesięczny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Los bywa przewrotny i w tym czasie Ty odczujesz to na własnej skórze. Możliwe bowiem, że Twój organizm niejeden raz zaskoczy Cię swoim funkcjonowaniem i jedyne, co będziesz mógł wtedy zrobić, to to zaakceptować. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Strzelce oraz Barany, zaś szczęśliwymi dniami – 8, 15 oraz 21 grudnia.

Finanse: Niech nie zwiedzie Cię pozornie atrakcyjna oferta, która będzie w stanie od razu zawrócić Ci w głowie. Prześpij się z tematem, zanim podejmiesz decyzję!

Miłość: Zaufaj swojej własnej intuicji i to przede wszystkim nią postaraj się kierować w tym okresie. Bowiem zaprowadzi Cię ona w miejsce, w którym powinieneś był znaleźć się już dawno temu, lecz różne przeciwności losu na to nie pozwalały. Uważaj na zgubne działanie zodiakalnych Byków!

Praca: Możliwe, że to, co będziesz robić, będzie znacznie mijać się z oczekiwaniami szefa, bądź przełożonego. Dlatego warto będzie pomyśleć nad małą zmianą.

Horoskop miesięczny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: W tym okresie warto będzie szukać przede wszystkim spokojnych oraz cichych miejsc, ponieważ to właśnie one będą Ci najbardziej sprzyjać i wprawiać Cię w pozytywne wibracje. Zatem pozwól dobrej energii rozkwitać w Tobie! Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Wagi oraz Strzelce, zaś szczęśliwymi dniami – 6, 19 oraz 24 grudnia.

Finanse: Twoje motto na ten miesiąc powinno brzmieć: „nie trać głowy!” Nietrudno bowiem będzie o pogubienie się w rozrachunkach podczas gdy na horyzoncie pojawi się niesamowita nowość.

Miłość: Nic nie powinno funkcjonować na siłę i dotyczy to również relacji międzyludzkich. Miej to na uwadze, ponieważ ta świadomość może przynieść Ci wiele korzyści oraz uchronić przed sytuacjami, których zapewne wolałabyś uniknąć.

Praca: Czeka Cię sporo ciężkiej pracy i być może nawet kilka nieprzespanych nocy. Jednak nie poddawaj się i daj z siebie jak najwięcej, ponieważ ten wysiłek się opłaci.

horoskop miesięczny styczeń 2022

  • ADD YOUR COMMENT