Horoskop marzec 2023

Horoskop na marzec 2023

Horoskop miesięczny na marzec 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym miesiącu! Jak Ci minie miesiąc? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie horoskop na marzec 2023!

Horoskop kwiecień 2023 - horoskop na kwiecień 2023 - alehoroskop.pl

Horoskop Baran marzec 2023

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Staniesz się w marcu lepszym człowiekiem. Pod każdym względem. Lepsze zdrowie, psychiczne
i fizyczne, optymistyczne podejście do pojawiających się wyzwań. Radość ducha, którą poczujesz w sobie, uskrzydli Cię i będzie to z ogromną korzyścią dla Ciebie. Dzięki temu przyciągniesz dobrych ludzi, którzy pomogą Ci w realizacji celu, ale co najważniejsze będziesz czuć się wspaniale. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Wodniki i Ryby, natomiast szczęśliwymi dniami – 9, 18 oraz 30 marca.

Finanse: Krótkie informacje, które będziesz otrzymywać przez cały miesiąc, na temat swoich finansów, pozwolą Ci zbudować właściwy obraz sytuacji. Kontroluj wydatki i analizuj ich częstotliwość. Zwróć uwagę, czy jednak nie kupujesz za dużo żywności, która później się marnuje i którą wyrzucasz. To pozornie niewielki wydatek, ale w skali miesiąca urasta już do całkiem sporych kwot.

Miłość: Przybliżasz się coraz bardziej duchowo do partnera To bardzo dobry, ale i naturalny objaw. Dzięki temu wasza więź emocjonalna coraz bardziej się umacnia, co także powoduje, że oboje jako jednostki jesteście silniejsze. Samotne Barany będą bardzo otwarte na nowe osoby i z radością będą się spotykać
z innymi ludźmi. Mnogość kontaktów zaowocuje wartościowymi znajomościami. Otwórz się na innych, bądź szczery i jednocześnie ciekawy drugiego człowieka. Zadzieje się magia.

Praca: Po ostatnich miesiącach dosyć trudnych działań, wszystko co złe, odejdzie w przeszłość. W tym miesiącu przed Tobą dużo wyzwań, ale to będą zadania, które przyniosą dreszczyk emocji, oczekiwania, planowania. Pewna praca twórcza będzie do wykonania, ale to dobrze, bo Barany świetnie się w tym sprawdzą. Uwierz w siebie.

tarot na dziś

Horoskop Byk marzec 2023

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Większość dolegliwości związanych z ostatnimi niedomaganiami Byka, przejdzie niczym ręką odjął. Na szczęście obędzie się bez dużej ingerencji a także bez znacznego wydatku finansowego. Byk musi dbać o swoje zęby, wizyta u dentysty będzie konieczna. W przeciwnym razie w kolejnym miesiącu będzie naprawdę źle. Nie zaniedbuj tego, zwłaszcza że w ślad za tym podąć w dłuższej perspektywie problemy z żołądkiem. A możesz temu zapobiec. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Lwy i Panny, natomiast szczęśliwymi dniami – 6, 11 oraz 23 marca.

Finanse: Wydatki, jakie czekają Byka w marcu, będą niespodziewane i dosyć znaczne. Dużo z nich będzie dotyczyć zdrowia, ale też wsparcia rodziny, która poprosi Byka o pomoc. Bykowi uda się rozwinąć duży projekt, który przyniesie mu dodatkowy dochód. Ogólnie będą w marcu powody do zadowolenia.

Miłość: Byki na własnej skórze odczują, co to znaczy zostać ugodzonym strzałą Amora. Zakochanie jakie przyjdzie w marcu będzie o tyle niespodziewane, co gwałtowne i dynamiczne. Jest kilka dróg którymi Byk będzie mógł pójść. Albo bez reszty się zatopić w uczucie, albo ostrożnie podejść do sytuacji. Obojętnie, co zrobi, czeka go czas wyjątkowych uniesień, bo motyle w brzuchu będą cały czas. To będzie interesujący czas.

Praca: Będą do Ciebie przychodzić w marcu osoby, które potrzebują pomocy. Twoje doświadczenie
i wiedza pomoże im uratować sytuację, a Ty zyskasz zaufanie i podziw. W parze z tym może iść także gratyfikacja finansowa, aczkolwiek nie licz na zbyt wiele. Uważaj na Koziorożca, bo jest on wyjątkowo zazdrosny o twoją pozycję.

Horoskop Bliźnięta marzec 2023

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Marzec odbije się Bliźniętom czkawką. Okaże się że zaniedbały zalecenia lekarza, rehabilitanta bądź fizjoterapeuty. To co się teraz wydarzy, jest konsekwencją braku zaufania do pracowników służby zdrowia. Warto zweryfikować swoje zachowanie i odrobinę bardziej odnieść się z szacunkiem do ludzi, którzy chcą o Ciebie zadbać, nie tylko dlatego, że dostają za to pieniądze Spróbuj przeanalizować swój sposób myślenia. Dopuść do siebie myśl, że jednak możesz być w błędzie. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Panny i Wodniki, natomiast szczęśliwymi dniami – 10, 19 oraz 31 marca.

Finanse: Nie odczujesz gorszych dni. Wszystko co związane z finansami nie będzie Ciebie dotyczyć. Miesiąc zamknie się dobrym bilansem, nie zastanawiaj się za dużo, nie zamartwiaj, bo to co wcześniej zaplanowałeś, idzie zgodnie z planem. Dokuczać Ci będą natrętne myśli, że może coś pójdzie nie tak, ale musisz zrobić wszystko, by je od siebie odgonić. Nie masz powodów do zmartwień jeśli chodzi o finanse.

Miłość: Krótka znajomość okaże się bardzo owocna, także samotne Bliźnięta poczują, że są gotowe na tworzenie relacji. W stałych związkach Bliźnięta powinny dać trochę swobody drugiej połówce. Nie ciągnij partnera wszędzie ze sobą, powinien on mieć tez swoją przestrzeń, czas na swoje pasje i zainteresowania, a także po prostu trochę czasu na pobycie sam ze sobą. Zrozum punkt widzenia drugiej osoby. A przynajmniej spróbuj zrozumieć.

Praca: W pracy będziesz mieć dynamiczny czas. Spotkanie za spotkaniem, konsultacje za konsultacjami. Wiele osób będzie do Ciebie przychodzić i prosić o radę, lub po prostu będzie chciało trochę po użalać się. Bądź empatyczny i staraj się każdego wysłuchać… W tym miesiącu przypada Ci rola powiernika. Nie musisz nic robić. Wystarczy, że będziesz i poświęcisz czas drugiej osobie. Pamiętaj, że takie zachowanie będzie procentować zależnościami, które mogą Ci wkrótce pomóc.

Horoskop Rak marzec 2023

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Kłopoty z kręgosłupem dopadną Cię w najmniej odpowiednim momencie Będziesz musiał odpuścić większość aktywności, a nawet udać się po pomoc do specjalisty. Nie lekceważ zaleceń, zadbaj
o siebie. Nie trzeba się nigdzie śpieszyć, ale podejmij decyzje zgodnie ze sugestiami lekarza. Problemy
z kręgosłupem mogą odbić się na Twoim samopoczuciu, będziesz warczeć na otoczenie, drażliwość będzie się zwiększać wprost proporcjonalnie do odczuwanego dyskomfortu fizycznego. Ale jeśli zadbasz
o siebie, możesz dużo zmienić. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Ryby i Barany, natomiast szczęśliwymi dniami – 11, 13 oraz 29 marca.

Finanse: Wspaniałe wieści z odległych rejonów. Dostaniesz niespodziewany zastrzyk finansowy, wyraźnie odczuwalny, który pozwoli Ci stanąć na nogi. Będziesz mógł pomóc bliskim, tak jak wcześniej chciałeś. Zwróć jednak uwagę, by nie zostać wykorzystanym. Nie będziesz się z tym komfortowo czuć. Zostaw więc decyzję na później, nie śpiesz się. Daj sobie czas.

Miłość: W stałych związkach można oczekiwań wyraźnego ożywienia. Dotyczy to przede wszystkim spraw łóżkowych, ale też partner będzie większą uwagę zwracał na Raka. Pamiętaj, że uczestniczenie w codziennym życiu drugiej osoby jest ważne. Celebrujcie każdą chwilę, gdy jesteście razem. Samotne Raki nie będą mieć za dużo szczęścia w miłości. Marzec nie jest dla nich łaskawy i nie przyniesie żadnych interesujących znajomości.

Praca: Pojawią się spore problemy. Coś związanego z pracą zostanie niedopilnowane, Rak popełni spory błąd, za który nie będzie do końca odpowiedzialny. Spróbuj zgromadzić jak najwięcej informacji, dowodów na to, że to nie twoja wina, bo wielu będzie Ci to zarzucać. Jednocześnie bądź kreatywny
w poszukiwaniu rozwiązań. Zwróć się o pomoc do współpracowników. Razem, po burzy mózgów na pewno coś wymyślicie.

Horoskop Lew marzec 2023

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Wyprzedź problemy. Zwolnij tempo, nie zamartwiaj się niczym, ciesz się chwilą. Żyj z dnia na dzień, bowiem marzec może skończyć się źle, jeśli nie odpuścisz trochę. Jesteś wyjątkowo podatny w tym miesiącu na infekcje i różne choroby. Dlatego dbaj o siebie i nie dopuszczaj do przepracowania i stresu. Wypróbuj techniki relaksacyjne i koniecznie wysypiaj się. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Raki
i Bliźnięta, natomiast szczęśliwymi dniami – 2, 19 oraz 28 marca.

Finanse: Na twoim koncie w marcu będzie niewiele pieniędzy, a te które przyjdą w mig będą się rozchodzić. Wydatki które wydają się konieczne, niestety takie będą i na niczym nie będziesz mógł oszczędzić. W krótkim tempie wydasz wszystko, co możesz. Na szczęście Waga wspiera Twoją działalność, także pieniędzy na pewno Ci nie zabraknie.

Miłość: Lew patrzy w marcu bardzo egoistycznie na swojego partnera. Pamiętaj, że ciągłe wykorzystywanie go i obwinianie o swoje porażki może doprowadzić do zmęczenia materiału i partner po prostu będzie tym zmęczony. Co za tym idzie, mogą mu różne myśli przychodzić do głowy, łącznie z tą
o zerwaniu waszego związku. Spróbuj być bardziej empatyczny. Samotne Lwy będą uczestniczyć w wielu towarzyskich spotkaniach, na których będzie szansa spotkania wyjątkowej osoby. Ale czy uda się ją wyłuskać z tłumu? To zależy od tego, czy Lew będzie wiedział czego tak naprawdę szuka. Najpierw odpowiedz sobie na to pytanie.

Praca: Bądź czasem ludzki, pokaż emocje. Czasami lepiej być z ludźmi szczerym, wbrew pozorom nawet na zawodowej niwie takie zachowanie świetnie się sprawdza. Spróbuj zrobić to w marcu, przynajmniej raz. Zobaczysz, że takie działania przynoszą rezultaty.

Horoskop Panna marzec 2023

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Wygląda na to, że nie uda Ci się uniknąć przeziębienia, infekcji czy nawet większego zachorowania w marcu. Masz zaburzony poważnie system immunologiczny i wiele wskazuje na to, że przez większość miesiąca będziesz odczuwać dolegliwości, a nawet jakiś ból będzie Ci dokuczał. Dbaj
o siebie, nie przemęczaj się, przede wszystkim nie dźwigaj dużo, bo może Ci to bardzo zaszkodzić. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Wagi i Koziorożce, natomiast szczęśliwymi dniami – 4, 21 oraz 30 marca.

Finanse: Będzie dobrze. Nie musisz się o nic martwić. To co ubędzie, to przybędzie. Jednym słowem – przepływy finansowe są zbilansowane. Jedyne, co musisz teraz zrobić to słuchanie od czasu do czasu głosu rozsądku,  by nie wydawać pieniędzy ponad normę. Na szczęście wiesz, że możesz zawsze liczyć na Koziorożca. Weź pod uwagę jednak, że i jego cierpliwość i dobroduszność mogą się w końcu skończyć.

Miłość: Krótka znajomość przerodzi się powoli w gorący romans. Panny będą bezbronne, bo w całości wpadną jak śliwka w kompot. Relacja, którą nawiązały, pochłonie je bez reszty. Będą zauroczone, zafascynowane i rozkochane. Warto jednak zastanowić się do czego ta relacja ma zmierzać i przedstawić swój punkt widzenia drugiej osobie. W stałych związkach dużo uczuć, ale nie wszystkie będą pozytywne. Trochę huśtawki nastrojów, ale finalnie uda się porozumieć z partnerem.

Praca: W pracy Panna będzie bardzo zdekoncentrowana. Trudno jej będzie skupić uwagę na szczegółach, także jeśli twoja praca na tym polega, bądź bardziej uważna. Z drugiej strony jeśli tylko jest możliwość zamień się obowiązkami ze współpracownikiem, lub deleguj zadania jeśli możesz. Bardziej pasujące będą dla Ciebie w marcu działania kreatywne, bardziej strategiczne i polegające na wymyśleniu czegoś.

horoskop tygodniowy

Horoskop Waga marzec 2023

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Marzec to okres słabszej kondycji u Wagi. To czas, kiedy musi o siebie szczególnie zadbać, uważać na siebie, możliwe złamania lub zwichnięcia. Tylko dzięki zdwojonej koncentracji można tego uniknąć. Nie śpiesz się nigdzie, bo w marcu pośpiech dla Wag będzie bardzo złym doradcą. Rób wszystko powoli. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Wodniki i Koziorożce, natomiast szczęśliwymi dniami – 9, 18 oraz 31 marca.

Finanse: Pieniądze nie będą problemem w marcu. Przychodów nie zabraknie, będzie można zainwestować pewną kwotę pieniędzy. Wagi poczują też moc sprawczą, dzięki temu zarobią dodatkowe pieniądze. Można optymistycznie patrzeć w przyszłość, zatem przestań się martwić.

Miłość: Marzec sprzyjać będzie zawieraniu znajomości, które będą działać stymulująco na Wagę. Samotne Wagi poczują ciepłe uczucia do kolegi z pracy, będzie to trwało jakiś czas, ale najprawdopodobniej umrze śmiercią naturalną, a krótki związek się wypali. Waga nie będzie długo nad tym boleć. W stałych związkach codzienna rutyna pomieszana z tkliwością i czułością.

Praca: Niepowodzenia związane z wykonywaniem obowiązków będą duże a konsekwencje dotkliwe. Niestety trzeba będzie poprawiać błędy do skutki, będzie to dosyć męczące dla Wagi. Warto spróbować zrobić wiele, by naprawić błąd za pierwszym razem, skupić się, poświęcić więcej czasu. Pozwoli to nie wracać do tematu wiele razy. Bądź mądra Wago i przyłóż się do poprawek.

Horoskop Skorpion marzec 2023

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Nie widać niczego niepokojącego na horyzoncie. Skorpiony cieszyć się będą dobrym zdrowiem, marzec obdarzy je znośnym samopoczuciem i swoistą lekkością bytu. Ulegną nawet lekkiej euforii pod koniec miesiąca. Niewątpliwie będzie to sprawa uczuć. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Byki
i Wagi, natomiast szczęśliwymi dniami – 17, 20 oraz 31 marca.

Finanse: Dobre wieści. Nieoczekiwane pieniądze pojawia się na Twoim koncie. Dodatkowe przychody, oddane długi, odzyskane nadpłaty. Wszystko to sprawi, że Skorpion odetchnie z ulgą w marcu i zapomni o ostatnich kłopotach finansowych. Na szczęście pojawiły się też dobre rady od Wagi, która trochę przyczyniła się do uratowania Skorpiona z finansowej opresji.

Miłość: Samotne Skorpiony czekają wzloty i upadki. Znajomość, po której wiele sobie obiecywały nie będzie się rozwijać tak, jak oczekiwały. Partner będzie bardzo wymagający, jednocześnie nie dając wiele od siebie. Skorpion będzie musiał odpuścić. W związkach burzliwie. Trochę kłótni, wymiany zdań. Brak szacunku do partnera odbije się Skorpionom czkawką.

Praca: Czeka Cię dużo wyzwań, które będą wydawać się ponad twoje możliwości. Krok za krokiem będziesz jednak osiągał kolejne szczeble, co prowadzić Cię będzie do otwarcia bramy do awansu. Pamiętaj, aby jednak nie narzekać, bo powoduje to dyskomfort nie tylko w tobie, ale też
u współpracowników. Zagryź zęby i działaj.

Horoskop Strzelec marzec 2023

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Kiedy zaczniesz o siebie dbać, będzie dużo lepiej. Znowu odezwą się Twoje problemy zdrowotne, szczególnie cierpieć będziesz z powodu kręgosłupa, bo dawne urazy nie pozwolą Ci swobodnie funkcjonować. Koniecznie zadbaj o siebie. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Barany
i Wagi, natomiast szczęśliwymi dniami – 5, 15 oraz 29 marca.

Finanse: Strzelec potrzebuje teraz trochę zacisnąć pasa. Niestety ten stan rzeczy będzie się utrzymywał dosyć długo. Pamiętaj, by teraz nie szastać pieniędzmi, by ograniczyć wydatki. Jeśli problemy będą się pogłębiać koniecznie zwróć się o pomoc do Skorpiona, by pomógł Ci przetrwać trudny okres. Warto się wspomóc, bo sam Strzelcu nie dasz rady.

Miłość: Samotne Strzelce na wyboistej drodze miłości trafią wreszcie na gładki asfalt. Osiągniesz w marcu pełnię szczęścia. Podziel się tą energią z innymi. Strzelce w związkach mogą oczekiwać drobnych nieporozumień. Pamiętaj, że szczerość jest ważna w każdym związku. Mów otwarcie o swoich uczuciach
i potrzebach, unikniesz dzięki temu cichych dni.

Praca: Strzelec doświadczy nie lada problemów w pracy. Na szczęście będą one bardzo krótkie, aczkolwiek wielce intensywne. Przez parę dni marca będą one spędzały sen z powiek każdemu Strzelcowi. Okaże się też, że większość wydarzeń ma swoje drugie dno. Nie daj się zwieść pozorom i staraj się dotrzeć do prawdziwych przyczyn zawodowych problemów.

Horoskop Koziorożec marzec 2023

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Z każdym dniem marca Koziorożec poczuje napływ energii. Spowodowane jest to działaniami, które Koziorożec podjął w poprzednich miesiącach. W marcu przyniosą one rezultaty, które przerosną oczekiwania Koziorożca. To będzie dobry czas, można marzyć, marzenia zamieniać na plany, a potem już tylko realizacja. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Barany i Panny, natomiast szczęśliwymi dniami – 18, 28 oraz 31 marca.

Finanse: Marzec będzie wspaniały, wiele spraw ułoży się po myśli Koziorożca, będzie to doskonały czas na powiększenie majątku, podwojenie zysków. Działaj odważnie, bądź jednak czujny, bo Skorpion może chcieć Ci zaszkodzić. Jeśli będziesz zapobiegliwy, uda Ci się ominąć przeszkody.

Miłość: Bądź bardziej tolerancyjny. Pamiętaj, aby nie epatować swoją osobą i nie zdominować partnera. Nikt tego nie lubi. To, że partner ma inne przekonania, nie oznacza, że nie możecie się porozumieć. Samotne Koziorożce dostaną szansę od losu. Ktoś miły zagiął na Ciebie parol. Uśmiechaj i nie zaniedbaj tej relacji.

Praca: W marcu wszystko się posypie. Czeka Cię trudny okres. Nie zniechęcaj się jednak. Praca to tylko praca. Ktoś bliski poda Ci rękę. Ale jednocześnie uważaj, Baran źle Ci życzy. Uważaj, co przy nim mówisz bo wykorzysta wszystko przeciwko tobie.

Horoskop Wodnik marzec 2023

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: W marcu odezwą się znowu problemy z układem moczowym. Nie rezygnuj z wizyt u lekarza. Być może to czas, aby poświęcić więcej uwagi zdrowiu. Pomimo problemów będziesz pozytywnie naładowany i czekać Cię będą niespodziewane odwiedziny. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Barany i Byki, natomiast szczęśliwymi dniami – 5, 10 i 18 marca.

Finanse: Koniecznie wesprzyj potrzebujących. Masz o wiele więcej, niż Ci się wydaje. Podziel się tym Pamiętaj, że szczęście dzielone z innymi, liczy się podwójnie. Uważaj na Lwa, on chce ci podciąć skrzydła
i zniechęcić do ryzykownych inwestycji. Nie ma racji.

Miłość: Marzec będzie trochę, jak w telenoweli. Uważaj, co powiesz, bo wszystko może być wykorzystane przeciwko Tobie. Na jaw wyjdą skrywane tajemnice. Błędy młodości dadzą o sobie znać.

Praca: Koniec słodkiego lenistwa. Czekają Cię poważne wyzwania. Konsekwencją i wytrwałością dojdziesz do zaplanowanego celu. Pamiętaj, że dużo możesz zyskać, jeśli zaskarbisz sobie przychylność Koziorożca.

Horoskop Ryby marzec 2023

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Marzec odbije się szerokim echem na Twoim zdrowiu. Niestety zła dieta, brak odpowiedniego nawadniania organizmu, zacznie się mścić. Nie wahaj się skorzystać z dostępnych opcji i skonsultuj to
z lekarzem. Być może nawet kilku specjalności. Pamiętaj jednak, że kłopoty miną, pozwól sobie tylko pomóc. Pamiętaj by na ten okres zrezygnować z alkoholu. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Wagi i Bliźnięta, natomiast szczęśliwymi dniami – 11, 29 oraz 31 marca.

Finanse: Ureguluj długi. To ważny element, którego nie możesz odpuścić. Zaniedbania mogą się mścić. Oszczędności jednak bardzo się skurczą w tym miesiącu. Nie martw się za dużo. Pod koniec miesiąca otrzymasz duży zastrzyk gotówki.

Miłość: Będziesz w kropce. Orbitująca wokół Ciebie nowa osoba, przyprawia Cię o drżenie serca. Z drugiej strony rozum będzie krzyczał „nie” . Rozważ dobrze, wszystkie za i przeciw. W stałych związkach duże perturbacje. Mogą się skończyć szybciej niż myślisz.

Praca: Gwiazdy mówią, że to najwyższy czas zmienić pracę. Nie udawaj, że nic się nie dzieje. Zmiany są dobre i często bardzo potrzebne. Ten krok bardzo wzmocni i podniesie twoją samoocenę. Posłuchaj porad Koziorożca, bowiem on ma duże doświadczenie w zmianie pracy. Ukierunkuje on Twoje działania i będzie sprzyjał Twoim poczynaniom.

  • ADD YOUR COMMENT