Horoskop miesięczny marzec 2021

Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny na marzec 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym miesiącu! Jak Ci minie miesiąc? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: w tym miesiącu będziesz czarował, władał, podejmował ważne decyzje i spełniał marzenia. Nikt ani nic Ci w tym nie przeszkodzi! Pozytywna energia pomoże rozgonić chmury, a wszelkie problemy póki co schowają się w najciemniejsze kąty. W kwestiach zdrowotnych zalecamy zwrócenie większej uwagi na dietę. Pij więcej wody i unikaj używek. Rada dla Ciebie – czasami nie warto walczyć z przeznaczeniem. Wszechświat doskonale wie co robi 🙂 Najszczęśliwszymi dniami w tym miesiącu będą dla Ciebie 2, 8 oraz 26. Sprzymierzeńców znajdziesz natomiast w Pannach i Skorpionach.

Finanse: Gwiazdy zdecydowanie sprzyjają inwestycjom, zakupom i poszukiwaniu okazji. W drugie połowie miesiąca możliwe nawet jakieś nagłe, niespodziewane wzbogacenie.

Miłość: słowo klucz na ten miesiąc dla Baranów to rozmowa! Nie bójcie się wyznań, bądźcie szczerzy i odważni. Szczególnie tyczy się to tych z Was, którzy dopiero wstępują w świeże związki oraz tych, którzy są singlami. Co do Baranów będących już od lat z tym samym partnerem, to podpowiadamy, że w pierwszej połowie miesiąca warto zainwestować w relację. Sprawcie swojej drugiej połówce niespodziankę, zaproście na randkę i pokażcie, że płomień miłości wcale nie gaśnie!

Praca: to nie jest najlepszy czas na dyskusje z szefem. Róbcie więc swoje i układajcie w głowie plan. Dajcie sobie czas żeby dopiąć go na ostatni guzik, a dopiero później przedstawcie go przełożonemu. Barany poszukujące pracy – bądźcie aktywni w drugim tygodniu marca!

Horoskop miesięczny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: w tym miesiącu bardzo ważna okaże się jakaś druga osoba. Zarówno Twoje myśli jak i działania skupią się właśnie na niej, przez co może zabraknąć Ci czasu dla samego siebie. Może tu chodzić o kogoś bliskiego, choć niepochodzącego z rodziny. Jest jednak także prawdopodobne, że będzie to ktoś nowo poznany, kto dosłownie wywróci Twoje życie do góry nogami. Czy wydarzenia te będą miały wydźwięk pozytywny czy negatywny – czas pokaże. Rada dla Ciebie – nie unikaj szczerych rozmów, szczególnie jeśli coś Ci nie pasuje w czyimś zachowaniu. Lepiej powiedzieć to prosto w twarz osobie zainteresowanej niż obgadywać ją za plecami czy złościć się w sobie. Najszczęśliwszymi dniami w tym miesiącu będą dla Ciebie 13, 19 i 27. Sprzymierzeńców szukaj natomiast w Rakach i Koziorożcach.

Finanse: unikaj rozmów o pieniądzach i nie udzielaj nikomu żadnych większych pożyczek. Jakieś oszczędności mogą Ci się bowiem bardzo przydać. Na horyzoncie majaczą niespodziewane wydatki!

Miłość: marzec przyniesie Ci niezłą huśtawkę uczuciową. Raz będziesz czuł, że możesz przenosić góry, a następnego dnia zwątpisz we wszytko, co do tej pory wydawało Ci się solidne i warte uwagi. No cóż – przesilenia mają to do siebie i nic na to nie poradzimy 🙂 W każdym razie postaraj się dawać szczęście i miłość, a dostaniesz w zamian to samo!

Praca: w pierwszym tygodniu miesiąca będziesz niezwykle kreatywny, co zdecydowanie powinieneś wykorzystać w pracy. Nie bój się brać na siebie większej ilości obowiązków, ponieważ świetnie ze wszystkim sobie poradzisz. Uważaj jednak po piętnastym marca. Wówczas Twoja forma i entuzjazm mogą nieco opaść.

Horoskop miesięczny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: w tym miesiącu musisz nieco bardziej się pilnować. Uważaj na to co i komu mówisz, unikaj ryzyka, skupiaj się na tym co robisz, zadbaj o zdrowie i nie prowokuj kłótni. Coś bowiem wisi w powietrzu i może na Ciebie spaść niespodziewanie niczym grom z jasnego nieba. W kwestiach zdrowotnych zadbaj o kręgosłup i mięśnie. Wskazane masaże, basen, rozciąganie i gimnastyka. Rada dla Ciebie – wykorzystuj to, co daje Ci los i nie odmawiaj sobie przyjemności. Najszczęśliwszymi dniami w tym miesiącu będą dla Ciebie 2, 11 i 30. Sprzymierzeńców znajdziesz natomiast w Wodnikach i Wagach.

Finanse: jeśli korci Cię wzięcie kredytu, to lepiej przełóż to na kolejny miesiąc. Teraz lepiej unikać ryzykownych posunięć oraz dużych wydatków. W okolicach dwudziestego dnia marca rozglądaj się wokół siebie. Możliwe bowiem jakieś atrakcyjne znalezisko lub odkrycie!

Miłość: na początku miesiąca możesz odczuwać potrzebę pobycia sam na sam ze sobą (szczególnie jeśli jesteś w związku). Nie zmuszaj się więc do niczego i spędź wolny czas po swojemu. Bliźnięta single, wy natomiast zgódźcie się w końcu na randkę i poznajcie się bliżej z osobą, która o Was zabiega. Wiele wskazuje na to, że nie pożałujecie 🙂

Praca: w pracy będzie wesoło, lekko, a czas w niej spędzony będzie leciał Ci nad wyraz szybko. Możliwe także, że pojawi się w niej ktoś nowy, kto od razu wzbudzi Twoją sympatię i zainteresowanie.

Horoskop miesięczny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: jeśli chodzi o Twoje samopoczucie w marcu, to trzeba przyznać, że zdecydowanie będziesz w formie 🙂 wiosenna energia zachęci Cię do podejmowania wyzwań, zmian, poprawiania swojego wyglądu, uczenia się i poznawania nowych ludzi. Będziesz też bardzo przekonujący i czarujący, więc trudno będzie Ci ulec! Rada dla Ciebie – Twoja pewność siebie lub nieostrożność mogą sprowadzić na Ciebie pewne niebezpieczeństwo. Pamiętaj więc by mimo wszystko uważać i nie szarżować. Najszczęśliwszymi dniami w marcu będą dla Ciebie 8, 17 i 22. Sprzymierzeńców znajdziesz natomiast w Rybach, Baranach i Lwach.

Finanse: w tym miesiącu możesz nieco poszaleć finansowo. Spraw sobie jakąś przyjemność, zainwestuj w nowe ubrania, fryzjera lub pójdź na kurs czegoś, co Cię interesuje. Kto wie, może lepsze poznanie danej dziedziny pozwoli Ci na niej zarobić?

Miłość: Raki w tym miesiącu będą czarujące i romantyczne. Będą też flirtowały, bawiły się i cieszyły życiem. Możliwe także, że w najmniej oczekiwanym momencie poznają kogoś, kto z czasem okaże się dla nich bardzo ważny. Może chodzić tu o przyjaźń, budowanie pozycji zawodowej lub miłość. W każdym razie wiosna przyniesie Wam naprawdę dużo dobrego kochane Raczki! Żyjcie więc na sto procent i bądźcie otwarci na to, co ześle Wam los.

Praca: zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany! I to zdecydowanie na lepsze 🙂 Co do Raków poszukujących pracy to bądźcie czujni w okolicach piętnastego-dwudziestego marca!

Horoskop miesięczny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: postaw na bardziej realne cele zamiast bujać w obłokach. Jeśli obniżysz nieco poprzeczkę, łatwiej będzie Ci osiągnąć sukces, co zmotywuje Cię do dalszego działania. Metoda małych kroków to coś, co obecnie sprawdzi się u Ciebie najlepiej. W sprawach zdrowotnych radzimy zadbać o psychikę. Naucz się relaksować, chodź na spacery, zainteresuj się aromaterapią i zrób porządki – zarówno te dosłowne jak i metaforyczne. Rada dla Ciebie – nie dźwigaj wszystkiego sam. Poproś o wsparcie, radę lub zwykłą rozmowę. Zobaczysz jak wiele może dać Ci drugi człowiek! Najszczęśliwszymi dniami w tym miesiącu będą dla Ciebie 7, 9 oraz 25. Sprzymierzeńców odnajdziesz natomiast w Pannach, Wagach i Strzelcach.

Finanse: spokojnie możesz poszaleć i zaplanować sobie większe wydatki. W drugiej połowie miesiąca możliwa jakaś premia, cenne znalezisko czy też wygrana.

Miłość: Lwy będące w związkach mogą w tym miesiącu potrzebować chwili tylko dla siebie. Pamiętajcie, że nic w tym złego i stwórzcie sobie okazję do pobycia przez chwilę sam na sam ze swoimi myślami. Lwy single, unikajcie flirtów w miejscu pracy. Tego typu romanse nie wyjdą Wam bowiem na dobre.

Praca: jakieś małe niedopatrzenie z Twojej strony może wyprowadzić Cię z równowagi. Pamiętaj jednak by nie działać w nerwach ani na szybko. Lepiej zostawić sprawę na kilka chwil, wziąć głęboki oddech, zapytać kogoś o radę i dopiero wówczas brać się za naprawianie błędu. Po dwudziestym marca czeka Cię triumf. Zostaniesz doceniony!

Horoskop miesięczny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: w marcu Panny mogą odkryć w sobie coś, o czym wcześniej nie miały pojęcia. Być może będzie to jakiś talent, a może zdolność do dostrzeżenia tego, czego nie widzą inni. W każdym razie rozkwitniecie i zechcecie jeszcze bardziej zagłębić się w dziedzinę, która otworzy przed Wami swoje arkana. W kwestiach zdrowotnych uważajcie na swoich bliskich i postarajcie się przemówić do rozumu tym, którzy bagatelizują ewidentnie niepokojące symptomy. Rada dla Ciebie – niebawem na Twojej drodze pojawi się jakaś starsza od Ciebie osoba. Początkowo może wydawać Ci się dziwna jednak jeśli dasz jej szansę, wiele zyskasz! Najszczęśliwszymi dniami w marcu będą dla Ciebie 3, 11 i 31. Sprzymierzeńców szukaj natomiast w Rakach i Bykach.

Finanse: ktoś lub coś zmotywuje Cię do oszczędzania. Dzięki temu za jakiś czas sprawisz sobie coś, o czym od dawna marzyłeś. Może będzie to podróż, a może inwestycja w samego siebie?

Miłość: drogie Panny, w tym miesiącu otworzą Wam się oczy na pewne sprawy oraz na pewnych ludzi. To, co ujrzycie może nie być do końca miłe, jednak w perspektywie czasu docenicie fakt, że klapki spadły Wam z oczu. Single spod znaku Panny – będziecie podrywani. Zastanówcie się jednak czy chcecie teraz wchodzić w związek.

Praca: w tym miesiącu nie czekają Cię żadne problemy w pracy. Będzie spokojnie, łatwo, przyjemnie, a czas będzie płynął Ci bardzo szybko. Jeśli jesteś już na emeryturze czy rencie to w połowie miesiąca możesz zyskać szansę na dorobienie ekstra pieniędzy, bądź więc czujny!

horoskop tygodniowy

Horoskop miesięczny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: ten miesiąc może obfitować w chwile niepewności lub strachu. Będziesz musiał podjąć jakąś ważną decyzję, która nie będzie należała do najłatwiejszych. Nie uciekniesz od niej jednak więc wszelkie wymówki lub uniki spełzną na niczym. Gwiazdy podpowiadają, że w tej kwestii powinieneś kierować się rozumem oraz doświadczeniem. W razie dalszych niepewności poproś o radę starszego od siebie i godnego zaufania Lwa lub Byka. W sprawach zdrowotnych zalecamy zadbanie o spokój ducha. Medytacje, relaks, joga, aromaterapia, słuchanie ulubionej muzyki i sport mogą okazać się prawdziwym lekarstwem na Twoje nerwy. Najszczęśliwsze dni w marcu to dla Ciebie 8, 12 i 29.

Finanse: będzie dobrze, a nawet bardzo dobrze! Nieoczekiwane wzbogacenie jest tuż tuż! Pod koniec miesiąca nie ulegaj prośbom o pożyczkę, szczególnie jeśli poproszą Cię o nią Raki lub Strzelce.

Miłość: czasem zdarza Ci się nie doceniać tego, co masz. A masz przecież bardzo dużo, prawda droga Wago? Kochaj więc, dawaj siebie innym, spotykaj się z przyjaciółmi, flirtuj ze swoją drugą połówką i poznawaj nieodkryte dotąd zakamarki świata. Jeśli nie teraz to kiedy?!

Praca: jeśli prowadzisz własny biznes to zastanów się do wprowadzenia do niego nowych technologii i ułatwień. Gwiazdy sprzyjają innowacyjnym rozwiązaniom. Dobra wiadomość dla bezrobotnych Wag – praca przyjdzie do Was niebawem w zasadzie sama. Głowa do góry!

Horoskop miesięczny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: jeśli ostatnio czułeś się gorzej, zarówno psychicznie jak i fizycznie, to głowa do góry! Niebawem odzyskasz samego siebie drogi Skorpionie. Będziesz miał więcej pomysłów, więcej apetytu na życie, więcej odwagi i więcej szczęścia. Gwiazdy zdecydowanie będą Ci sprzyjać więc działaj 🙂 W kwestiach zdrowotnych radzimy rozpocząć walkę z nałogami. Teraz będzie Ci łatwiej postawić na swoim i brnąć uparcie do celu. Rada dla Ciebie – bądź sobą i stawiaj na własne przekonania, racje oraz pomysły. Najszczęśliwszymi dniami w marcu będą dla Ciebie 6, 14 oraz 27. Sprzymierzeńców znajdziesz w Wodnikach i Baranach.

Finanse: pieniądze nie będą teraz dla Ciebie najważniejsze, choć miło nam jest poinformować, że tak czy siak Ci ich przybędzie 🙂 Dobrą radę odnośnie jakiejś inwestycji usłyszysz od Bliźniaka lub Ryby.

Miłość: widać przy Tobie kilku nowych ludzi, którzy szybko zyskają Twoją sympatię i zaufanie. Czy będzie wśród nich materiał na drugą połówkę? To się jeszcze okaże. Skorpiony z października, które są w związkach, mogą mieć niebawem okazję do skoku w bok, którego jednak nie radzimy wykorzystywać. Zrodzi to bowiem tylko kłopoty i to bardzo poważne!

Praca: to świetny czas na próbowanie nowego i uczenie się. Uda Ci się także zażegnać jakieś spory (albo swoje albo czyjeś jako rozjemca). W okolicach dwunastego, trzynastego dnia marca uważaj na firmowe pieniądze i zwracaj większą uwagę na formalności.

Horoskop miesięczny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: część błahostek, które Cię ostatnio zajmują przysłania Ci prawdziwy obraz rzeczy. Skup się więc na sobie, na priorytetach oraz na bliskich. Coś jest nie tak i musisz koniecznie jak najszybciej dojść do tego co, a później spróbować naprostować sytuację. Wycisz się więc, odetnij od spraw nieistotnych i popatrz z dystansu. Pomoże Ci też podpowiedź przyjaciela, współpracownika lub drugiej połówki. Rada dla Ciebie – omijaj szerokim łukiem osoby, którym z jakiegoś powodu nie ufasz. Masz bowiem co do nich absolutną rację! Najszczęśliwszymi dniami w marcu będą dla Ciebie 10, 15 oraz 19. Sprzymierzeńców znajdziesz natomiast w Bliźniętach, Bykach i Koziorożcach.

Finanse: jeśli widzisz, że ktoś z Twoich bliskich zmierza ku finansowej ruinie, postaraj się przemówić mu do rozumu. Może akurat uda Ci się go zawrócić z tej równi pochyłej…

Miłość: Strzelce, które są w stałych związkach odczują spokój i pewność co do tej relacji. Nie oznacza to jednak nudy ani monotonii – wręcz przeciwnie! Będzie zaskakująco, intensywnie i namiętnie. Kto wie, może nawet coś się z tego zrodzi? 🙂 Strzelce single, możecie szykować seksowne wdzianka na wieczór. Randkę macie bowiem jak w banku!

Praca: opłaci Ci się jakieś ryzyko lub postawienie na nowy sposób organizacji pracy. Uważaj jednak w okolicach trzydziestego marca. Możesz wtedy bowiem popełnić błąd, który będzie Cię sporo kosztował.

Horoskop miesięczny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: ten miesiąc przyniesie Ci zarówno wzloty jak i upadki. Na szczęście tych pierwszych będzie więcej, więc bilans i tak wychodzi dodatni 🙂 Podpowiadamy też, że możesz stać się głównym bohaterem plotek, jednak wynikną one z jakiegoś Twojego sukcesu, więc radość i spełnienie kompletnie przyćmią szepty nieszczerych i tak naprawdę nieważnych w Twoim życiu ludzi. Rada dla Ciebie – nie unikaj spotkań z przyjaciółmi. Szczególnie warto odnowić te przykurzone już nieco relacje. Najszczęśliwszymi dniami w marcu będą dla Ciebie 17, 22 oraz 31. Sprzymierzeńców szukaj natomiast w Pannach i Bliźniętach.

Finanse: czekają Cię jakieś niespodziewane wydatki, które wynikną najprawdopodobniej z jakiejś awarii czy wypadku. W drugiej połowie miesiąca los przyniesie Ci za to jakąś rekompensatę.

Miłość: nie denerwuj się na partnera, że nie potrafi czytać Ci w myślach. Zamiast tego mów co czujesz, czego oczekujesz i czego Ci brakuje. Koziorożce single, przestańcie udawać niedostępnych i pozwólcie sobie na flirty i niezobowiązujące randki, a zobaczycie, że Wasze życie nabierze rumieńców.

Praca: z jakiegoś powodu w najbliższym czasie będzie spokojnie i bezproblemowo. Gwiazdy będą podpowiadać Ci najlepsze, biznesowe posunięcia więc słuchaj intuicji.

Horoskop miesięczny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: w tym miesiącu będą targać Tobą przeróżne emocje – od miłości po nienawiść, od radości po łzy smutku i od satysfakcji do kompletnego marazmu. Cóż zrobić, tak wygląda właśnie czas przesilenia. Jesteśmy zmęczeni zimą, wyczekujemy dłuższych dni, słońca i wakacji. Nie martw się więc drogi Wodniku i nie szukaj winy w innych ani w sobie. To przejdzie, a im bliżej lata, tym wszystko będzie łatwiejsze, a Ty będziesz solidniej zaopatrzony w energię oraz chęć do działania. Rada dla Ciebie – zwróć większą uwagę na sny. Podświadomość bowiem chce Ci coś przekazać! Najszczęśliwszymi dniami w marcu będą dla Ciebie 6, 12 oraz 28. Sprzymierzeńców szukaj natomiast w Lwach oraz Bliźniętach.

Finanse: pod względem finansowym to będzie bardzo dobry miesiąc! Uda Ci się opłacić wszelkie zobowiązania, sprawić sobie nieco przyjemności i jeszcze Ci zostanie. Odłóż to na wakacje, ponieważ wiele wskazuje na to, że mogą one być niezapomniane i spędzone w bardzo atrakcyjnym miejscu!

Miłość: drogie Wodniki, mimo że nie zawsze jesteście teraz w sosie, to i tak roztaczacie na około siebie tak wiele uroku, że każdy wybaczy Wam w zasadzie wszystko. Rada dla Wodników w związkach – pokażcie swojej drugiej połówce, że nadal potraficie ją zaskoczyć 🙂

Praca: ktoś, kto do tej pory nie darzył Cię jakąś specjalną sympatią, przestanie być odporny na Twój urok i poczucie humoru, czym zaskarbisz sobie nowego sprzymierzeńca. A może i przyjaciela?

Horoskop miesięczny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: drogie Rybki, to będzie Wasz miesiąc! Będziecie miały nosa do ludzi, szczęście do pieniędzy, pociąg do wiedzy i chęć do życia. Czego się nie dotkniecie, obróci się w sukces, więc działajcie i nie zważajcie na krytyczne spojrzenia innych. W kwestiach zdrowotnych zalecamy więcej ruchu na świeżym powietrzu. Pijcie też więcej wody i rzućcie to, co Wam szkodzi. Rada dla wszystkich Ryb na marzec – nie rezygnujcie ze swoich marzeń. Jeszcze macie szansę na to, by je zrealizować. Najszczęśliwszymi dniami w tym miesiącu będą dla Was 9, 14 oraz 23. Sprzymierzeńców znajdziecie natomiast w Rakach oraz Wagach.

Finanse: inwestuj, ryzykuj, podejmuj ważne decyzje i słuchaj tego, co podpowiada Ci intuicja. Pod koniec miesiąca możliwe jakieś nagłe, nieprzewidziane i bardzo miłe wzbogacenie.

Miłość: to wspaniale, że masz rodzinę i ludzi, którzy Cię kochają, jednak nie żyjesz wyłącznie dla nich. Pamięta też o sobie i zafunduj sobie dzień lub dwa wyłącznie dla siebie i swoich przyjemności. Nikt z tego powodu nie ucierpi, a szczęśliwa, spełniona i wypoczęta Ty, dasz więcej szczęścia innym. Rybki single, ruszajcie na podboje miłosne pomiędzy osiemnastym, a dwudziestym marca.

Praca: jeśli chodzi o pracę, to najbardziej efektywny będziesz zaraz po pełni księżyca. W okolicach trzeciego marca uważaj na osoby, które nie są Ci zbyt przychylne. Mogą bowiem chcieć coś namieszać…

horoskop miesięczny

  • ADD YOUR COMMENT