Horoskop miesięczny luty 2021

Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny na luty 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym miesiącu! Jak Ci minie miesiąc? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: w tym miesiącu możesz napotkać na jakieś nawałnice i wstrząsy, jednak nie martw się na zapas, ponieważ z drobną pomocą bliskich poradzisz sobie z nimi. W drugiej połowie lutego czekają Cię jakieś zmiany. Możliwe, że zechcesz wprowadzić w swoje życie nieco więcej niezależności i swobody. Pozwoli Ci to stać się bardziej kreatywnym i kto wie, może ta odwaga i determinacja, którą będziesz naładowany pomogą spełnić któreś z największych marzeń. Gwiazdy zdecydowanie będą Ci w tym sprzyjać. Zdrowie pod kontrolą, jedyne co może Ci dokuczać to chwilowe przeziębienia, które wyleczysz domowymi sposobami. Najszczęśliwsze dni lutego to 5, 16 i 19. Sprzymierzeńców szukaj w Lwach oraz Pannach.

Finanse: bądź ostrożny w dalekosiężnych inwestycjach. Lepiej póki co nie pakować się w zakupy na raty czy kredyty. Będziesz miał jednak szczęście w odnajdywaniu zakupowych okazji, więc wszelkie wyprzedaże to miejsca, w których nie może Cię zabraknąć!

Miłość: związki, które dotąd jawiły się jako wyjątkowo zgodne, mogą z jakiegoś powodu przechodzić kryzys. Radzimy więc zachować ostrożność, nie wszczynać bezsensownych kłótni i iść na kompromisy gdy będzie wymagała tego sytuacja. Co do Baranów singli to pod koniec miesiąca możliwy jest jakiś gorący romans. Będzie on bardzo intensywny i wprowadzi do Waszego życia sporo emocji. Jak się skończy? Tego póki co Gwiazdy nie zdradzają…

Praca: drogie Barany, w życiu zawodowym czekają Was zmiany, które będą wymagały większego zaangażowania, nauki nowych rzeczy i nieco innego podejścia do biznesu. Bądźcie więc otwarci, a dacie sobie radę.

Horoskop miesięczny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: jeśli ostatnio czułeś, że brak Ci balansu oraz wewnętrznej harmonii, to w tym miesiącu musisz się postarać ją odnaleźć. Byki pracusie powinny więc nieco zwolnić i zająć się sobą oraz bliskimi, Byki leniuszki, zachęcamy natomiast by wstały z kanapy i jeszcze przed wiosną postarały się poćwiczyć i spędzać więcej czasu na powietrzu. Gwiazdy podpowiadają też, że dobrze będzie odnowić relacje z dawno nie widzianymi przyjaciółmi czy krewnymi. Wyjdzie z tego bowiem wiele, wiele dobrego 🙂 Najszczęśliwszymi dniami lutego będą dla Was 1, 10 oraz 23. Co do sprzymierzeńców to odnajdziecie ich w Bliźniętach, Koziorożcach oraz Wodnikach. Uważajcie natomiast na rady otrzymywane od Baranów.

Finanse: ogólnie pod względem finansowym ten rok będzie znacznie lepszy od poprzedniego. Już w lutym lub w marcu czekają Was jakieś inwestycje, które wyjdą Wam na dobre i dadzą mnóstwo szczęścia. Dodatkowo możliwe jakieś wygrane lub korzystna sprzedaż.

Miłość: Byki w związkach poczują co to ciepło domowego ogniska. Partner będzie dla Was czuły, wyrozumiały i chętny do kompromisów. Pamiętajcie jednak by zbytnio tego nie wykorzystywać, każdy ma bowiem swoje granice cierpliwości 😉 Co do Byków singli to tu szykują się jakieś rewolucje. Możliwe, że poznacie kogoś z innego miasta lub nawet z zagranicy, kto skradnie Wasze serce. Zróbcie wszystko by dać szansę temu uczuciu, ponieważ wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że warto 🙂

Praca: w tym miesiącu skup się bardziej na relacjach w pracy. Zrób wszystko by były możliwie najlepsze, ponieważ właśnie to będzie determinować w najbliższym czasie Twoje samopoczucie.

Horoskop miesięczny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: w tym miesiącu słuchaj swojego przeczucia i otwórz szerzej oczy. Kilka pozytywnych zbiegów okoliczności pomoże Ci bowiem odkryć gdzie popełniałeś błędy. Jeśli postawisz na samorozwój i odważne zmiany, w końcu odczujesz szczęście oraz spełnienie. Ucz się więc, doświadczaj, podejmuj próby i ryzyko, nie bój się tego, co nieznane a otworzą się przed Tobą nowe możliwości i szanse. W sprawach zdrowotnych widać jakieś drobne turbulencje, jednak jeśli zareagujesz na nie szybko, wszystko skończy się dobrze. Najszczęśliwsze dni w lutym to 3, 14 oraz 28. Sprzymierzeńców szukaj natomiast w Wagach oraz Rakach.

Finanse: pieniądze będą się Ciebie trzymać, jednak nie będą one najważniejsze. Znacznie istotniejsze okaże się bowiem to, czego nie można kupić. W każdym razie wygląda na to, że brak pędu za nowymi ubraniami, gadżetami czy innymi dobrami materialnymi, sprawi że w końcu nieco odłożysz.

Miłość: Bliźnięta single nie będą teraz raczej w nastroju do romansowania. Wystarczą Wam w zupełności przyjaciele oraz jakieś hobby czy też samorozwój. W każdym razie będziecie szczęśliwi, a to jest najważniejsze 🙂 Na miłość przyjdzie jeszcze czas. Co do Bliźniąt w związkach to nie zapominajcie o lojalności wobec partnerów. Wspierajcie ich i nie szukajcie okazji do kłótni. Dobra atmosfera w domu, sprawi że będziecie mieć spokojną głowę i mniej problemów.

Praca: w tym miesiącu będziesz bardzo kreatywny, co z pewnością pomoże w kwestiach zawodowych. Pamiętaj jednak by konsultować swoje pomysły z szefem i nie wprowadzać ich w życie na własną rękę. Jeśli natomiast właśnie szukasz pracy to całkiem możliwe, że w tej kwestii pomoże Ci znajomy Lew, Koziorożec lub Byk.

Horoskop miesięczny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: ten miesiąc upłynie pod znakiem zabawy, drobnego ryzyka, szczęścia, nowych doświadczeń i miłości. Będzie intensywnie, szybko i wesoło. Zapnij więc pasy i ruszaj ku przygodzie 🙂 Co do kwestii zdrowotnych to zadbaj bardziej o żołądek. Zwróć uwagę na to, co ląduje na Twoim talerzu, jedz o stałych porach i na spokojnie – nie w biegu. Nawet jeśli wcześniej nie byłeś fanem gotowania, to radzimy spróbować. Kto wie, może nawet odkryjesz, że jest to Twój ukryty talent? 🙂 Najszczęśliwszymi dniami lutego będą dla Ciebie 13, 22 oraz 27. Co do sprzymierzeńców, to odnajdziesz ich w Lwach i Strzelcach.

Finanse: w najbliższych tygodniach będziesz wyjątkowo rozrzutny, co może doprowadzić do konieczności rozbicia skarbonki 😉 W każdym razie Gwiazdy będą Ci sprzyjać i w razie kłopotów podpowiedzą co robić. Rada – unikaj pożyczek oraz finansowych rad Skorpionów.

Miłość: do Twojego związku może wkraść się zazdrość. Będzie to najprawdopodobniej spowodowane Twoją popularnością oraz faktem, że jak magnes będziesz przyciągał płeć przeciwną. Co do Raków singli to ten miesiąc przyniesie Wam sporo okazji do flirtów i romansów. Uważajcie tylko byście się nie dali przez to oplątać jakiemuś bluszczowi!

Praca: ktoś może chcieć popsuć Ci opinię. Bądź więc czujny by w razie potrzeby wyprzedzić go o krok lub dwa 🙂 Wiele załatwisz szczerością i życzliwością, unikaj więc zemsty i nieczystych zagrań. To właśnie jest sposób na wrogów!

Horoskop miesięczny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: w tym miesiącu zadbaj o to, by pozamykać stare sprawy, rozliczyć się i zrobić porządki we własnym życiu. Złapiesz dzięki temu balans i zyskasz siły na nowe wyzwania. Pamiętaj – czysta głowa to podstawa! W drugiej połowie lutego poczujesz, że trzeba Ci nieco rozrywki, odpoczynku lub zmian. Monotonia nie działa bowiem na Ciebie najlepiej, szczególnie w zimie. Co więc stoi na przeszkodzie by trochę poszaleć? Zapisz się na jakieś zajęcia, wyjdź gdzieś ze znajomymi, wyjedź na weekend do domku w górach lub przemebluj salon. Nie zaszkodzą też nowe dodatki, które będą wisienką na torcie zmian 🙂 Najszczęśliwszymi dniami w tym miesiącu będą dla Ciebie 4, 13 oraz 21. Sprzymierzeńców odnajdziesz natomiast w Pannach oraz Wodnikach.

Finanse: nie powstrzymasz się przed wydatkami, jednak Gwiazdy podpowiadają, że zdecydowanie wolno Ci trochę zaszaleć 🙂 Jedyne na co musisz uważać to namowy do rozkręcenia wspólnego interesu. Jeśli ktoś złoży Ci taką propozycję – lepiej odmów, ponieważ ostatecznie wyjdzie z tego więcej strat niż zysków.

Miłość: jeśli czujesz, że jesteś w toksycznym, nieszczęśliwym związku to jest to idealny moment na to, by raz na zawsze to zakończyć. Nie miej wyrzutów sumienia i nie staraj się na siłę uszczęśliwiać osoby, która ma Cię za nic. Gwiazdy podpowiadają, że po tym rozstaniu spadnie Ci kamień z serca i zyskasz więcej niż możesz przypuszczać. Co do Lwów singli to nie dajcie się namówić na powrót do byłego! Powiedzenie mówiące o tym, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, jest tu bowiem mocno uzasadnione.

Praca: to dobry moment na porządki w firmie. Zarówno te dosłowne jak i metaforyczne. Sprawdź papiery, domknij rozpoczęte sprawy i raz na zawsze rozwiąż ewentualne konflikty z współpracownikami. To też dobry moment na wzięcie kilku dni wolnego i odpoczęcia od codzienności.

Horoskop miesięczny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: ten miesiąc upłynie pod znakiem ładowania akumulatorów i odpoczynku. Nie walcz więc z samym sobą i jeśli czujesz, że potrzebna Ci chwila wytchnienia, to sobie ją zafunduj. Świat się nie zatrzyma jeśli na chwilę usuniesz się w cień i zajmiesz samym sobą. Pamiętaj też o bliskich. To dobry moment na odnawianie relacji, zażegnywanie sporów i zakopywanie toporów wojennych. Bądź uczciwy i życzliwy, a wiele na tym zyskasz. Co do spraw stricte zdrowotnych to zrób badania, mierz ciśnienie i zadbaj o to by lepiej się odżywiać. Im bliżej wiosny, tym lepiej będziesz się czuł. Najszczęśliwszymi dniami w lutym będą dla Ciebie 1, 11 oraz 25. Co do sprzymierzeńców to odnajdziesz ich w Baranach, Lwach i Rybach.

Finanse: zainwestuj w siebie. To dobry czas na odnowienie garderoby, wizytę u fryzjera czy kosmetyczki. Unikaj natomiast dużych inwestycji i niepotrzebnego ryzyka finansowego. W razie problemów, dobrą radę da Ci Panna.

Miłość: w tym miesiącu Panny postawią raczej w głównej mierze na siebie i samorealizację. Bliscy mogą więc poczuć się nieco odsunięci na dalszy plan. Zrekompensuj im to wspólnym weekendem gdzieś za miastem. Co do Panien singli, to uważajcie na znajomości internetowe. Zrezygnujcie też z randek w ciemno. Nie przyniosą one bowiem niczego dobrego.

Praca: w sprawach zawodowych możliwe jakieś stresowe sytuacje i chaos. Nie daj się jednak stresowi i podchodź do spraw na spokojnie. Lepiej odłożyć coś w czasie i porządnie przemyśleć strategię niż działać zbyt pochopnie.

horoskop tygodniowy

Horoskop miesięczny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: znajomi Ci teraz nie odpuszczą, więc nie szukaj wymówek przed spotkaniami towarzyskimi czy wspólnymi wyjazdami. Będziesz się bowiem świetnie bawił, a takie chwilowe wytchnienie od codzienności przyniesie Ci sporą dawkę pozytywnej energii. To też dobry czas na nowe wyzwania, naukę, samodoskonalenie się oraz pracę nad sobą. Zadbaj o wygląd i dietę, spędzaj więcej czasu na świeżym powietrzu i wprowadź do swojego planu dnia pół godzinki ćwiczeń. Zobaczysz, że od razu lepiej się poczujesz! Najszczęśliwszymi dniami w lutym będą dla Ciebie 19, 24 oraz 28. Co do sprzymierzeńców, to odnajdziesz ich głównie w innych Wagach, a także Wodnikach i Rybach.

Finanse: możliwe jakieś nieprzewidziane wydatki, które zburzą pewne plany. Na szczęście ktoś wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń i udzieli świetnej rady. Co do pożyczek, to postaraj się jednak trzymać od nich z daleka. Przejrzyj natomiast dofinansowania unijne – całkiem możliwe bowiem, że to właśnie tu odnajdziesz klucz.

Miłość: u niektórych Wag, głównie tych z września, na horyzoncie widać jakąś nieszczerość lub niewierność. Nie wiadomo jednak z której strony się ona pojawi. Pewne jest natomiast to, że wywoła ból… Uważajcie więc! Co do Wag singli to tu też wiele wskazuje na jakieś perturbacje miłosne… Sprawy ułożą się w okolicach połowy miesiąca.

Praca: dbaj o klientów, bądź sumienny i wykonuj na sto procent obowiązki, które zostaną Ci przydzielone. Będziesz się musiał wykazać jeśli nie chcesz narobić sobie problemów. Co do Wag szukających obecnie pracy, to mamy dobre wieści – niebawem dostaniecie bardzo dobrą ofertę, która przywróci Wam spokój ducha i zachęci do samorozwoju.

Horoskop miesięczny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: w tym miesiącu może opuścić Cię energia i pozytywne nastawienie. Co na to wpłynie? Może wypalenie, może problemy rodzinne, może jakieś niepowodzenie zawodowe, a może zwykła rutyna, której w Twoim życiu jest teraz sporo. Co możesz z tym zrobić? Zadbaj o więcej pozytywnych doznań, nagradzaj się po nawet najmniejszych sukcesach, wyjedź za miasto na weekend, znajdź sobie nowe hobby lub spędzaj więcej czasu z przyjaciółmi. W każdym razie zacznij w końcu działać i nie stój w miejscu. Nie marnuj też szans na zmiany, które postawi przed Tobą los. Najszczęśliwszymi dniami w lutym będą dla Ciebie 6, 15 oraz 27. Co do sprzymierzeńców, to odnajdziesz ich w Wagach oraz Pannach.

Finanse: w najbliższych tygodniach Fortuna będzie Ci sprzyjać. Będziesz mógł więc pozwolić sobie na nieco więcej wydatków związanych z przyjemnościami. Szukaj promocji i okazji, a z pewnością upolujesz jakąś perełkę 🙂

Miłość: dbaj o bliskich i nie daj im zapomnieć o tym, że są dla Ciebie ważni. Jeśli masz dzieci, poświęć im więcej czasu, spraw im jakąś niespodziankę i nie wykręcaj się od wspólnych zabaw. Skorpiony single mogą czuć pewne rozdarcie. Z jednej strony będziecie pragnęli bliskości, a z drugiej tak bardzo cenicie swoją niezależność, że zapragniecie ją utrzymać. I co tu począć? Poczekajcie, los z pewnością ułatwi pewne decyzje.  I to już niebawem! 🙂

Praca: bądź bardziej asertywny i nie dawaj na siebie zrzucać obowiązków innych. Zadbaj także o czystość swojego miejsca pracy i postaraj się usunąć wszelkie rozpraszacze. Teraz będzie potrzebne Ci skupienie.

Horoskop miesięczny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: luty upłynie Ci pod znakiem zabaw, śmiechu i beztroski. Będziesz miał sporo okazji do spotkań towarzyskich oraz randek. Nuda Ci więc nie grozi drogi Strzelcu 🙂 Daj się porwać nurtowi i nie bądź taki poważny, a zobaczysz że przeżyjesz chwile, które będziesz bardzo długo wspominał z uśmiechem na twarzy. To też dobry miesiąc na naukę, pracę nad samym sobą oraz nawiązywanie nowych znajomości. Otwórz się na świat, a zobaczysz jak piękny potrafi on być. Podpowiadamy, że najbardziej kreatywny będziesz po zmierzchu, więc może okazać się, że zarwiesz niejedną nockę 🙂 Najszczęśliwszymi dniami w lutym będą dla Ciebie 4, 16 oraz 27. Co do sprzymierzeńców i najlepszych towarzyszy do spotkań to będą nimi Wodniki, Bliźnięta, Ryby oraz Wagi.

Finanse: mimo nawału rachunków, zobowiązań i wydatków, spokojnie będziesz w stanie pozwolić sobie na kilka ekstrawaganckich zakupów. To także dobry moment na zadbanie o siebie – wizyty u kosmetyczek, fryzjerów, w SPA, saunie czy u masażystów nie zaszkodzą, wręcz przeciwnie – jeszcze bardziej poprawią Ci nastrój.

Miłość: chciałoby się rzec – kochaj i szalej, nie pytaj co dalej 🙂 Gwiazdy sprzyjają flirtom, randkom, poznawaniu nowych ludzi oraz dobrej zabawie. Wykorzystaj to więc! Co do Strzelców, które czują, że są w toksycznych, nieszczęśliwych związkach to rada jest jedna – zostawcie to w końcu za sobą i zadbajcie o własne szczęście. W końcu raz się żyje!

Praca: wygląda na to, że sprawy zawodowe nabiorą rozpędu. Na szczęście będziesz teraz w formie, więc kilka wyzwań czy nadgodzin nie będzie Ci straszne. Jeśli natomiast właśnie szukasz pracy, to popytaj o nią wśród znajomych. Któryś z nich będzie bowiem miał dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia.

Horoskop miesięczny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: w tym miesiącu poczujesz, że świat leży u Twych stóp. Nikt ani nic nie powstrzyma Cię więc przed spełnianiem marzeń! Będziesz silny, odważny, pewny siebie i odporny na wszelkie kryzysy. Koniecznie musisz to więc wykorzystać! Chciałeś rzucić nałogi, zadbać o sylwetkę, powiększyć rodzinę, zmienić pracę, zagadać do osoby, do której cicho wzdychasz? Nic prostszego! Teraz uda Ci się wszystko, co tylko założysz. Nie wierzysz? Sam się przekonaj! Najszczęśliwszymi dniami w lutym będą dla Ciebie 14, 19 oraz 22. Co do sprzymierzeńców, to odnajdziesz ich głównie w Rakach, Pannach, Strzelcach oraz Baranach. Uważaj natomiast o Byki. Mogą być o coś zazdrosne!

Finanse: jeśli przeanalizujesz swoje ostatnie posunięcia finansowe i przegadasz je z osobą, która się na tym zna, szybko ustalisz gdzie tkwił problem. A gdy już poznasz przyczynę potknięć, uda Ci się uniknąć błędów w przyszłości. Proste? Proste! 🙂

Miłość: pamiętaj by być lojalnym wobec swojej drugiej połówki. Nie ukrywaj przed nią ważnych spraw, a wszystko będzie w porządku. Postaraj się też lepiej słuchać tego, co ma do powiedzenia, ponieważ ma bardzo dobry pomysł dotyczący niedalekiej przyszłości. Koziorożce single będą się bardzo podobać. Uważajcie więc, ponieważ strzała Amora ma bardzo dużą szansę na to by Was trafić!

Praca: szef będzie Ci bardzo przychylny i przyklaśnie kilku Twoim pomysłom. Pamiętaj jednak by się z tego powodu nie puszyć i nie pokazuj innym, że jesteś lepszy. W końcu nie chcesz chyba narobić sobie wrogów, prawda?

Horoskop miesięczny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: luty będzie miesiącem, w którym będziesz zmuszony do tego, by opuścić swoją strefę komfortu. Zostanie też przed Tobą postawionych sporo trudnych zadań, które nieraz podniosą Ci ciśnienie. Pracuj jednak, staraj się i dawaj z siebie wszystko, a zobaczysz, że Twoja postawa zostanie nagrodzona. I to bardzo sowicie! Z drugiej strony będzie to także czas, w którym odnowisz stosunki towarzyskie, co sprawi, że weekendy spędzane na kanapie przed telewizorem czy komputerem, odejdą w zapomnienie. Czas na imprezę, szykuj się więc drogi Wodniku 🙂 Najszczęśliwszymi dniami w lutym będą dla Ciebie 4, 14 oraz 22. Co do sprzymierzeńców, to odnajdziesz ich głównie w innych Wodnikach, a także w Lwach oraz Bykach.

Finanse: w tym miesiącu Twój budżet pochłoną głównie sprawy związane z przyjemnościami. Część Wodników wyprawi więc huczne przyjęcie urodzinowe, inne postanowią w końcu sprawić sobie porządny prezent 🙂 W każdym razie wiele wskazuje na to, że pod koniec lutego, będziecie pod kreską. Na szczęście ktoś wyciągnie do Was wówczas pomocną dłoń, więc nie będzie tragedii 🙂

Miłość: Wodniki, szczególne te urodzone w lutym mają sporą szansę na jakieś niesamowite doznania miłosne. Będzie romantycznie, gorąco i czuje. Możliwe więc, że w pewnym momencie całkowicie się zapomnicie i poddacie chwili. Może to doprowadzić do jakiejś krępującej sytuacji, jednak jeśli obrócicie wszystko w żart, z pewnością uda Wam się wyjść z sytuacji obronną ręką 🙂

Praca: w kwestiach zawodowych czeka Cię sporo wyzwań. Może nie będzie łatwo, jednak jeśli sobie poradzisz nic już nie będzie Ci straszne! Postaraj się też budować jak najlepsze relacje z całym zespołem, z którym pracujesz. Jeśli pokażesz im, że jesteś po ich stronie – z pewnością otrzymasz pomoc i wsparcie w każdej sytuacji.

Horoskop miesięczny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: w tym miesiącu niektóre Ryby (szczególnie te otwarte i urodzone w lutym) będą miały kilka sposobności ku temu by zobaczyć to, co nieosiągalne dla innych. Możliwe, że będą temu towarzyszyły jakieś odczucia metafizyczne i paranormalne. Nie bójcie się ich jednak ponieważ będą one miały za zadanie Was wzmocnić, a nie przestraszyć. Co do spraw stricte zdrowotnych to uważajcie na ciśnienie. Kontrolujcie je i unikajcie produktów, które sprzyjają jego nagłemu podwyższaniu. Najszczęśliwszymi dniami w lutym będą dla Was 1, 27 oraz 28. Co do sprzymierzeńców, to znajdziecie ich głównie w Bykach, Pannach oraz Bliźniętach.

Finanse: jeśli chcesz dopomóc swoim finansom to trzymaj w portfelu karteczkę z symbolem runy Raido (duże R). Nakreśl ją kolorem, który intuicyjnie Cię przyciąga, a zobaczysz, że pieniądze bardziej się będą Ciebie trzymały!

Miłość: zapewnij sobie i swojej rodzinie nieco więcej rozrywki. Bądźcie ze sobą, bawcie się razem, poznawajcie świat, uczcie się i cieszcie swoim towarzystwem. Bądź bardziej wyrozumiały i ciepły, mów o uczuciach, przytulaj i nie bój się bliskości. Ważna wiadomość dla Ryb singli – na Waszej drodze stanie niebawem pewien bardzo ciekawy Koziorożec, którego warto lepiej poznać!

Praca: wykonuj sumiennie swoją pracę jednak nie bierz na siebie zbyt dużo. Nie zostawaj po godzinach i nie zabieraj obowiązków do domu. Z pewnością nikt nie będzie miał do Ciebie o to pretensji, a Tobie przyda się nieco oddechu. Dobrą radę w odniesieniu do spraw zawodowych da Ci w tym miesiącu Waga lub Panna.

horoskop miesięczny

  • ADD YOUR COMMENT