12-18 grudnia 2022

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 12 do 18 grudnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: W tym tygodniu wskazane będzie zdecydowane unikanie produktów, które mogą być ciężkostrawne, ponieważ Twój układ pokarmowy będzie nadwrażliwy i może boleśnie to znosić… Twoim sprzymierzeńcem będzie inny zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Jakaś miła materialna niespodzianka może zaskoczyć Cię w najmniej oczekiwanym momencie!

Miłość: Jeżeli jesteś singlem, to w tym tygodniu możesz przygotować się na zawarcie nowej fascynującej znajomości. Osoba, którą poznasz będzie intrygująca, tajemnicza i nieźle zawróci Ci w głowie.

Praca: Jeśli chcesz osiągnąć cel, który sobie wyznaczyłeś, musisz wykazać się zdecydowaniem i uporem!

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Ten tydzień będzie sprzyjał zadbaniu o siebie w wielu tego słowa znaczeniach. Gwiazdy radzą, abyś zwrócił uwagę, w jakiej kondycji znajduje się to, co w środku, jak również to, co na zewnątrz! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: To już czas, abyś porządnie zastanowił się nad tym, w jaki sposób najlepiej zabezpieczyć swe oszczędności.

Miłość: Jeżeli od jakiegoś czasu dawne wydarzenia oraz wspomnienia nie dają Ci spokoju, to w tym tygodniu możesz spodziewać się upragnionej ulgi. Dużą rolę odegra tu wsparcie, jakie otrzymasz od bliskich.

Praca: Najlepsze efekty przyniesie Ci praca w zespole, bądź przynajmniej w duecie. Warto szukać kompromisów!

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu ze szczególną ostrożnością chroń się przed przemarznięciem, ponieważ łatwo będzie Ci się przeziębić oraz nabawić się infekcji. Dodatkowy sweter nigdy nie zaszkodzi! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Panna, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Warto mieć przy sobie kogoś, kto będzie dobrym doradcą, bo czeka Cię podjęcie szybkiej decyzji.

Miłość: Ktoś, na kim Ci zależy, w tym tygodniu wykaże się niezdecydowaniem oraz niepewnością, co wywoła w Tobie irytację. Jednak pamiętaj, aby uszanować to, że ta osoba może potrzebować więcej czasu.

Praca: Najlepsze efekty przyniesie Ci kierowanie się logicznym myśleniem oraz własnym doświadczeniem.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Ten tydzień będzie dobrym czasem na podjęcie się czynności sportowych oraz innych działań wymagających sprawności fizycznej i dobrej wydolności organizmu. Jednym słowem: zdrowie Ci dopisze! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Strzelec, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Jeżeli dręczy Cię dylemat dotyczący spraw finansowych, bądź cierpliwy – niebawem nadejdzie rozwiązanie.

Miłość: Nawet jeżeli jesteś w związku, w tym tygodniu najdzie Cię chęć na romanse oraz flirtowanie. Uważaj jednak, aby nie poddać się bezmyślnie tej pokusie, bo bardzo łatwo coś zburzyć, trudniej zaś odbudować!

Praca: Branie sobie na głowę wielu zadań na raz nie będzie najlepszym pomysłem. Będzie trudno wszystkiemu podołać!

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: W tym tygodniu będzie znajdować się w Tobie całe mnóstwo endorfin, które sprawią, że poczujesz się dużo lepiej i bardziej szczęśliwie, niż ma to miejsce zazwyczaj. Wiele rzeczy Cię zachwyci
i wzruszy! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Rak, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Ktoś może potrzebować finansowego wsparcia i to Ty okażesz się jego ostatnią deską ratunku…

Miłość: W tym tygodniu najważniejsza w relacjach będzie umiejętność radzenia sobie z trudnymi uczuciami. Nie wszystko, czego doświadczasz jest łatwe i przyjemne, lecz wszystko niesie ze sobą jakąś wartość!

Praca: To dobry moment na wykazanie się swoimi umiejętnościami i kompetencjami. Szefostwo to doceni!

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu będzie Ci towarzyszyć rozdrażnienie. Jego źródła mogą być różne, jednak pewne jest to, że pomocne okaże się podążanie za swoimi potrzebami i dbanie o to, co już masz. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Bliźniak, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Aby jak najszybciej zauważyć rezultaty swoich działań, będziesz musiała trochę pomóc szczęściu.

Miłość: Jeśli jesteś w związku, to w tym tygodniu poświęć jak największą ilość czasu na wzmocnienie Waszej relacji. Okaż swojemu partnerowi szczere uczucia, które naprawdę drzemią w Twoim sercu…

Praca: Możliwe jakieś innowacje oraz różne zmiany mogące polepszyć standard Twojego życia zawodowego.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Ten tydzień będzie doskonałym czasem na nadrobienie zaległości w kwestiach związanych ze zdrowiem. Nie obawiaj się trudności, jakie mogą Cię spotkać, ponieważ gwiazdy będą nad Tobą czuwać! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Ryba, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Na Twoje dobra materialne mogą czaić się jakieś zagrożenia, dlatego strzeż ich podwójnie!!!

Miłość: W tym tygodniu czeka Cię nowa sytuacja, która wywoła w Tobie silne emocje. Jeśli nie będziesz pewna, jak należy postąpić, kieruj się własnym sercem! Poza tym uważaj na pozory, jakie stwarza zodiakalny Byk!

Praca: Nie wahaj się wyrazić własnej opinii – masz przecież prawo myśleć i postępować inaczej, niż reszta.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu gwiazdy obdarzą Cię wspaniałą energią, która będzie Cię przepełniać przez większość czasu. Najbardziej aktywna okaże się ona w parzyste dni tygodnia! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Raczej nie czekają Cię ani żadne sensacje, ani też gwałtowne zmiany na lepsze, czy też gorsze.

Miłość: Jeśli jesteś w trakcie budowania z kimś relacji, to w tym tygodniu warto będzie się zastanowić, czy ta relacja zmierza bardziej w stronę przyjaźni, czy też związku, a także czy Wasze oczekiwania są takie same.

Praca: To, co robisz przyniesie Ci zadowolenie oraz satysfakcję. Niech stanie się to motywacją do dalszych działań!

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: W tym tygodniu utrzymanie dyscypliny oraz trzymanie się ustalonych zasad nie będzie Ci najlepiej wychodzić, co może utrudnić osiągnięcie wyznaczonego sobie celu. Jednak niebawem sytuacja ulegnie poprawie! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Rak, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: To doskonały moment na to, aby zainwestować w największy skarb, jaki masz, czyli samego siebie!

Miłość: W tym tygodniu ktoś może próbować nachalnie wtrącić się w Twoje relacje. Pamiętaj o tym, że czasem warto posłuchać czyjejś opinii, lecz nie powinieneś pozwalać, aby stała się ona ważniejsza od Twojej własnej!

Praca: Usilne udowadnianie, że masz rację nie wyjdzie Ci na dobre. Skup się na tym, co już osiągnąłeś!

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu czeka Cię pogorszenie kondycji niektórych funkcji Twojego organizmu. W związku z tym warto będzie odpuścić sobie niektóre działania, które mogą Ci zaszkodzić. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Skorpion, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Wykorzystaj ten czas na zrobienie porządków w papierologii oraz innych tego typu sprawach.

Miłość: W tym tygodniu ktoś znajdujący się w Twoim otoczeniu będzie potrzebował wsparcia. Twoje doświadczenie życiowe oraz dobrze rozwinięta intuicja na pewno pomogą mu uporać się z tym, co mu doskwiera!

Praca: W miejscu pracy pojawią się pomówienia oraz plotki. Uważaj, bo łatwo będzie wpaść w ich sieci!

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: W tym tygodniu może brakować Ci chęci na zajmowanie się tym, co istotne dla dobrego funkcjonowania Twojego organizmu. Nie jest to dobra wiadomość, więc postaraj się do tego nie dopuścić! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Bliźniak, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Coś będzie wymagać od Ciebie przeznaczenia większej ilości oszczędności, niżeli planowałeś.

Miłość: Jeśli jesteś w związku, możesz na nowo poczuć, jak wspaniałe uczucie łączy Ciebie i Twojego partnera, co doprowadzi Was do pięknych wspólnie spędzonych chwil. Jeżeli zaś jesteś singlem, przygotuj się na romans!

Praca: Będziesz miał do czynienia z dużą ilością obowiązków, więc nie zapominaj o skupieniu i dobrej organizacji!

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Nadchodzący tydzień będzie doskonałą okazją, aby zająć się tym, co nowe. Różnego rodzaju zmiany w diecie, aktywności, leczeniu, będą mile widziane i prawdopodobnie przyniosą zadowalające efekty! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Rak, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Jeśli dobrze się rozejrzysz, dostrzeżesz coś, co przyniesie Ci duży zysk przy małym nakładzie pracy!

Miłość: W tym tygodniu gwiazdy zalecają wszelkie spotkania z osobami, z którymi długo się nie widziałaś. Bowiem dzięki temu przypomnisz sobie dawne czasy i to, jaka byłaś dawniej – będziesz mogła odkryć siebie na nowo!

Praca: To doskonały czas na naukę nowych rzeczy. Poza tym unikaj współpracy z zodiakalnymi Lwami!

horoskop na następny tydzień
  • ADD YOUR COMMENT