22-28 listopada 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 22 do 28 listopada 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowe Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Najprawdopodobniej nie będziesz mieć zbyt dużej ochoty, ani motywacji na uprawianie wszelkiego rodzaju sportów, ani innego rodzaju czynności fizycznych. Twoim szczęśliwym dniem będzie niedziela, natomiast sprzymierzeńcem – zodiakalne Bliźnięta.

Finanse: Możliwe, że będziesz musiał wydać trochę większą ilość pieniędzy na jakiś niespodziewany zakup.

Miłość: Jeśli jesteś w związku, to na nowo poczujesz, czym są motyle miłości! Jeśli zaś jesteś singlem, bardzo możliwe, że poznasz jakąś atrakcyjną osobę. Wypatruj zwłaszcza tych o brązowych oczach!

Praca: Niewykluczone, że dopadnie Cię nadmiar obowiązków, którym niełatwo będzie podołać. Pamiętaj o skupieniu!

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Jeśli miałeś w planach rozpoczęcie jakiejś nowej aktywności fizycznej, ten tydzień będzie doskonałym na to momentem! Jednak pamiętaj, aby nie rzucać się od razu na zbyt głęboką wodę! Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Wagi, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Możliwe, że uda Ci się coś sprzedać i zarobić na tym niemałą kwotę! Zastanów się, co to może być!

Miłość: Czeka Cię wspaniały czas spędzony w towarzystwie dawnych znajomych. Jeśli były między Wami jakieś sprzeczki, będzie to doskonała okazja ku temu, aby je załagodzić i zacząć od nowa!

Praca: Twoja zdolność do zapamiętywania będzie na bardzo dobrym poziomie, więc warto nauczyć się nowych rzeczy!

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Lepiej dla Ciebie będzie, jeśli w tym tygodniu odpuścisz sobie większe imprezy. Bowiem Twoje ciało nie będzie w najlepszej kondycji i możesz odczuć nieprzyjemne skutki jego przemęczenia. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Barany, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Warto wykorzystać ten czas na uporządkowanie ważnych spraw oraz papierów .

Miłość: Zwróć uwagę na to, czy ktoś z Twoich bliskich nie potrzebuje pomocy, bądź wsparcia. Możliwe, że któryś z nich będzie chciał się wygadać i wyrzucić z siebie swoje skrywane dotąd obawy oraz smutki.

Praca: Możliwe, że po pracy będą krążyć plotki. Uważaj i nie daj się wciągnąć w żadne afery, ani zamieszania.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: W tych dniach możesz mieć niewielkie problemy z koncentracją oraz trzymaniem się ustalonego wcześniej planu. Spowodowane to będzie najprawdopodobniej po prostu niesprzyjającym układem gwiazd. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Byki, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Czas na inwestycje w siebie samego. Warto wydać pieniądze na coś, co sprawi Ci przyjemność!

Miłość: Jeśli ktoś uporczywie będzie próbował dawać Wam rady na temat Waszego związku, lepiej go nie słuchajcie, ponieważ najprawdopodobniej będzie się bardzo mylił. Zamiast tego zaufajcie sobie nawzajem!

Praca: Lepiej unikaj wszelkiego wychodzenia przed szereg oraz usilnego udowadniania, że masz rację.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Czeka Cię bardzo dobre samopoczucie, duża ilość pozytywnej energii, a także spora ilość szalonych pomysłów! Warto więc spożytkować je na coś kreatywnego i nietypowego! Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Skorpiony, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Nie są przewidziane żadne większe zmiany, ani sensacje zarówno w pozytywną, jak i w negatywną stronę.

Miłość: Jeśli jest ktoś, z kim spotykasz się od jakiegoś czasu, warto zastanowić się nad tym, czy relacja ta jest bardziej miłosna, czy może jednak bardziej przyjacielska, a także, czy oboje oczekujecie tego samego.

Praca: Twoja praca przyniesie Ci sporą ilość satysfakcji oraz zadowolenia, co pozytywnie wpłynie na dalsze działania.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Możliwe, że ten tydzień pozwoli Ci zabrać się za coś, co od pewnego czasu odkładałaś na dalszy plan
w obawie przed trudnościami. Zaryzykuj! Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Wodniki, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Strzeż swoich rzeczy oraz pieniędzy, ponieważ w tym tygodniu może zagrażać im coś z zewnątrz.

Miłość: Twoja dobroduszność zaskoczy niejedną osobę i pozytywnie wpłynie na niektóre relacje. Jeśli masz jakieś obawy, co do podjęcia decyzji dotyczącej związku, porozmawiaj z zodiakalnym Rakiem.

Praca: Uważaj na to, co mówisz! Dla własnego dobra powstrzymaj się przed zbyt dużą ilością żartów oraz komentarzy.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Może czekać Cię spore rozdrażnienie. Aby je zminimalizować, pozwól sobie na zaspokajanie własnych kaprysów oraz potrzeb. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Byki, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Gwiazdy będą Ci sprzyjać, jednak musisz nieco pomóc szczęściu, aby szybko zauważyć korzyści!

Miłość: Jeżeli jesteś w związku, to w tym czasie szczególnie warto będzie się na nim kupić. Dajcie sobie czułość oraz uwagę, ponieważ uczucie, które nie jest pielęgnowane, może zbyt szybko wygasnąć.

Praca: Niewykluczone, że uda Ci się wprowadzić jakąś innowację, bądź ulepszenie do swego życia zawodowego.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: W tym czasie będziesz miał styczność z dużą ilością endorfin. Zachwycisz się otaczającym Cię pięknem oraz okolicznościami przyrody. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Lwy, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Możliwe, że ktoś będzie potrzebował pomocy finansowej i to Ty będziesz osobą, która będzie w stanie jej udzielić.

Miłość: Postaw przede wszystkim na spokój oraz cierpliwość w kontaktach z innymi ludźmi. Nawet, jeśli ktoś będzie próbował wyprowadzić Cię z równowagi, nie ulegaj. Uważaj szczególnie na zodiakalne Panny!

Praca: Będziesz miał okazję ku temu, by się wykazać, a także zyskać w oczach swoich przełożonych.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Twoje ciało będzie w jak najlepszej kondycji. W związku z tym warto zabrać się za wszelkiego rodzaju czynności sportowe oraz aktywność fizyczną. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Koziorożce, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Jeśli masz jakiś problem lub dylemat związany z pieniędzmi, to całkiem możliwe, że w tym tygodniu ukaże się jego rozwiązanie.

Miłość: Nawet, jeśli jesteś w związku, może najść Cię ochota na flirty oraz romanse. Uważaj wówczas, aby nie zaprzepaścić tego, co do tej pory udało Ci się zbudować!

Praca: Nie bierz na siebie zbyt dużej ilości obowiązków, bo możesz nie mieć czasu na ich wypełnienie.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Szczególnie uważaj na to, aby nie zmarznąć, ponieważ może przynieść to naprawdę nieprzyjemne skutki dla Twojego zdrowia. Dodatkowo postaraj się unikać spożywania słodyczy. Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Wagi, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Możliwe, że będziesz musiał szybko podjąć jakąś ważną decyzję. Warto mieć wówczas dobrego doradcę!

Miłość: Możesz spotkać się z niepewnością oraz niezdecydowaniem ze strony jakiejś ważnej dla Ciebie osoby. Pamiętaj wówczas, aby nie wywierać na niej presji i dać jej odpowiednią ilość czasu na zastanowienie.

Praca: Warto będzie kierować się przede wszystkim własnym doświadczeniem oraz logicznym myśleniem.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Warto będzie o siebie zadbać – zarówno jeśli chodzi o kwestie niezauważalne gołym okiem, jak i te, które da się zauważyć, jak wygląd. Pamiętaj o tym, że jedno ma wpływ na drugie! Twoimi sprzymierzeńcami będą zodiakalne Bliźnięta, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Warto będzie zastanowić się nad tym, w jaki sposób najlepiej odłożyć swoje oszczędności.

Miłość: Jeśli od jakiegoś czasu intensywnie rozpamiętujesz dawne wydarzenia, to bardzo możliwe, że w tym czasie nadejdą chwile ulgi oraz zapomnienia. Przy odpowiednim wsparciu będziesz w stanie całkowicie się z nich „wyleczyć”.

Praca: Warto będzie działać w grupie lub zespole. Lepiej unikaj jednak współpracy z zodiakalnymi Skorpionami.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: W tym tygodniu postaraj się unikać w swojej diecie ciężkostrawnych produktów, a także wszelkiego rodzaju używek, ponieważ mogą zaszkodzić Ci one bardziej, niż zazwyczaj. Twoim szczęśliwym dniem będzie sobota, natomiast sprzymierzeńcami – zodiakalne Koziorożce.

Finanse: Bardzo możliwe, że spotka Cię jakaś miła niespodzianka w formie dodatkowej kwoty pieniędzy.

Miłość: Jeżeli jesteś singielką, to możesz spodziewać się zawarcia jakiejś nowej, interesującej znajomości. Najprawdopodobniej poznasz kogoś za pośrednictwem swoich przyjaciół, bądź internetu.

Praca: W tym czasie niezbędna będzie umiejętność bycia zdecydowaną oraz upartą. Nie daj się oszukać!

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT