Horoskop tygodniowy na 31 sierpnia – 6 września 2020

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy na dni od 31 sierpnia do 6 września 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: zadbaj o siebie i zwolnij nieco. Ostatnio miałeś dość intensywny okres i zmęczenie pojawiało się nawet podczas urlopu czy wolnego wieczoru prawda? Kluczem do lepszego samopoczucia okaże się relaks, a także porządne wysypianie się. Postaraj się także odsunąć na bok złe nawyki żywieniowe. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Koziorożcach oraz Lwach.

Finanse: pod względem finansowym to będzie bardzo dobry miesiąc. Możliwe, że zyskasz więcej niż zakładał Twój budżet (lub z jakiegoś powodu mniej wydasz). W każdym razie uda Ci się co nieco odłożyć lub kupić coś, o czym od dawna marzyłeś.

Miłość: kompromisy i ustępstwa będą w tym tygodniu słowami kluczami w Twoim związku. Możliwe, że druga połówka będzie wypróbowywała Twoją cierpliwość, na co najbezpieczniej reagować spokojem. Jeśli jesteś Baranem singlem, to w najbliższym czasie poznasz co najmniej dwie interesujące osoby. Być może jedna z nich okaże się być tą właściwą?

Praca: jakieś nieporozumienie może sprowadzić na Ciebie w tym tygodniu lawinę problemów. Postaraj się więc wyraźnie komunikować ważne kwestie i słuchaj uważniej tego, co przekazują Ci inni. Jeśli jesteś osobą poszukującą pracy, to raczej w tym tygodniu nie ma dla Ciebie na horyzoncie żadnej ciekawej oferty.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: w tym tygodniu możesz liczyć na świetne samopoczucie i ogrom pozytywnej energii. Jeśli masz jakąś ważną sprawę wymagającą sporego zaangażowania, to właśnie teraz uda Ci się doprowadzić ją do końca. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek, natomiast sprzymierzeńcami okażą się osoby spod znaku Koziorożca lub Lwa.

Finanse: w finansach nie będzie najgorzej jednak musisz uważać na zakupy przez Internet. Mogą Cię one bowiem ponieść na tyle, że za chwilę okaże się, że będziesz zmuszony pożyczać lub sięgać po oszczędności.

Miłość: jeśli jesteś singlem, to możliwe że natkniesz się na osobę, która będzie chciała zaprosić Cię na randkę. Gwiazdy wskazują jednak, że z tej mąki chleba nie będzie. Byki będące już w związkach mogą natomiast stanąć przed jakimś trudnym wyborem związanym z życiem we dwoje.

Praca: już na początku września możesz natknąć się na jakieś problemy związane z pracą. Sprawią one, że dosłownie wszystkiego Ci się odechce, musisz jednak zacisnąć zęby i przez to przejść. Potem będzie już bowiem tylko lepiej!

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: jeśli poświęcisz chwilę na eksperymenty w kuchni, może okazać się, że zakochasz się w smakach, których do tej pory nie znałeś. Możliwe, że wpłynie to na zmianę na lepsze kierunku w jakim idzie Twoja dieta. Co do samopoczucia, to na początku tygodnia może być słabo, jednak im bliżej weekendu, tym będzie lepiej. Najlepszym dniem będzie dla Ciebie piątek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Wodnikach i Wagach.

Finanse: ostatnio zdecydowanie za dużo wydajesz. Przeanalizuj swoje wydatki, a szybko okaże się, że połowa z nich była kompletnie niepotrzebna. Zmienisz to?

Miłość: jeśli jesteś już w stałym związku, możesz być pewny, że nic go nie zaburzy. Wszystko między Wami ułoży się doskonale i nawet jeśli ostatnio o coś się kłóciliście, to teraz znajdziecie w sobie więcej spokoju oraz zrozumienia. Co do Bliźniaków singli, to powinny one zwrócić większą uwagę na osoby ze swojego bliskiego otoczenia. Jest bowiem wśród nich ktoś, kto od dawna pragnie się z Wami umówić!

Praca: w tym tygodniu nie kombinuj i nie odkładaj na później żadnych ważnych spraw. Miganie się od pracy, może bowiem sprowadzić na Ciebie kłopoty. Jeśli masz swoją firmę, to uważaj na podejrzanie atrakcyjne oferty!

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: w tym tygodniu nie będziesz miał żadnych powodów do narzekania. Wszelkie problemy, zaczną się powoli rozwiązywać, a Ty poczujesz, że masz w swoich bliskich naprawdę solidne wsparcie. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie czwartek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Lwach oraz Bykach.

Finanse: jeśli chodzi o pieniądze, to będą się one teraz Ciebie trzymać. Możliwe, że ktoś bliski podpowie Ci w co zainwestować lub po prostu wspomoże finansowo jakieś Twoje działania.

Miłość: postaw na czas spędzony w gronie najbliższych. Umów się z drugą połówką na randkę czy zadzwoń do ludzi, których ostatnio zaniedbałeś. Zwróć także uwagę na to, czy któraś z osób, na których Ci zależy nie potrzebuje jakiejś pomocy czy wsparcia.

Praca: szef może teraz wymagać od Ciebie więcej niż zazwyczaj. Jeśli tak jest, to widocznie Ci ufa i pokłada w Tobie spore nadzieje. Nie denerwuj się więc, tylko daj z siebie wszystko i pokaż mu na ile Cię stać.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: w tym tygodniu nie będziesz zwalniać ani na moment, a energia oraz dobre samopoczucie, będą Twoimi sprzymierzeńcami. Postaraj się więc wykorzystać ten czas na zrobienie czegoś dla siebie. Może postawisz na jakiś kurs, zainwestujesz w siebie i spełnisz któreś ze swoich marzeń? Nie bój się ich, nawet jeśli wydają Ci się całkowicie szalone! Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Bykach oraz Rakach.

Finanse: świetna passa w finansach będzie się utrzymywała. Nawet jeśli zaszalejesz na zakupach, Twój budżet bez najmniejszych problemów to wytrzyma. Możliwe także, że ktoś zwróci się do Ciebie o drobną pożyczkę.

Miłość: postaraj się nie wracać do spraw z przeszłości, szczególnie tych niezbyt miłych. Skup się na tym co jest i zaplanuj przyszłość. Jeśli jesteś w związku, to będzie on rozwijał się w dobrą stronę. Przyjmiesz sporo komplementów i upewnisz się, że dobrze wybrałeś. Co do Lwów singli to powinny one szerzej otworzyć oczy, ponieważ miłość mają tak naprawdę na wyciągnięcie ręki!

Praca: wykorzystaj swoje umiejętności i atuty, a wiele zyskasz. Postaw także na integrację z ludźmi, z którymi pracujesz – dobre relacje bardzo wzmocnią Twoją pozycję i dodadzą Ci pewności siebie.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: w tym tygodniu możesz mocniej odczuwać zmęczenie lub stres. Postaraj więc pomóc sobie zdrową dietą, relaksującym sportem lub po prostu spędź czas tak jak lubisz. W razie potrzeby nie bój się wziąć dwóch dni wolnego, świat się przez to nie zatrzyma. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie piątek, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz wśród Wag oraz Ryb.

Finanse: możliwe, że uda Ci się odkryć jakiś nowy sposób na podreperowanie budżetu. W razie gdybyś potrzebował jakiejś pomocy, to bliscy z pewnością Ci jej nie odmówią.

Miłość: jeśli jesteś singlem, to wiedz, że jeszcze w tym miesiącu masz spore szanse na to by kogoś poznać. Najprawdopodobniej będzie to osoba starsza od Ciebie jednak chemia od raz Was do siebie zbliży. Co do Panien będących w związkach, to czeka je istna sielanka. Nic ani nikt nie stanie Wam na drodze do szczęścia!

Praca: początek tygodnia może być bardzo intensywny, co może ostatecznie wypompować Cię z energii już w okolicach środy. W każdym razie Gwiazdy wskazują na to, że odwalisz kawał dobrej roboty, za którą czeka Cię nagroda!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: w najbliższych dniach postaw na rozrywkę i bycie blisko osób, które kochasz. W końcu to właśnie relacje z innymi są tą dziedziną życia, która jest w stanie dać nam najwięcej szczęścia i spełnienia. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz wśród Ryb oraz Panien.

Finanse: ktoś może zwrócić się do Ciebie o finansowe wsparcie. Jeśli tylko masz ku temu możliwość, nie odmawiaj pomocy. Gwiazdy sprzyjają inwestycjom oraz poważniejszym zakupom.

Miłość: niektóre Wagi, szczególnie te urodzone w pierwszych dniach października czeka jakaś poważna rozmowa z bliską osobą. Ważna będzie podczas niej szczerość oraz gotowość do ustępstw. Postarajcie się nie atakować, a raczej wysłuchajcie zdania drugiej połówki, przedstawcie swoje, a następnie uzgodnijcie co będzie dla Was najlepsze. Wagi single, bądźcie czujne, ponieważ zbliża się do Was miłość!

Praca: możliwe jakieś wyzwania i trudniejsze niż dotychczas zadania. Jeśli jednak podejdziecie do nich z głową, to nie dość, że wykonacie je szybko i sprawnie to jeszcze zyskacie jakiegoś ważnego sprzymierzeńca.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: w tym tygodniu możesz być nieco zabiegany i rozkojarzony. Będziesz miał do załatwienia sporo ważnych spraw, których lepiej nie odkładać na później. Nie martw się jednak, odbijesz sobie to niedługo! Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie środa, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Wodnikach oraz Koziorożcach.

Finanse: całkiem możliwe, że niebawem porządnie się odkujesz, co Cię uspokoi i zdejmie ciężar z barków. Jeśli masz jakieś zadłużenie, w końcu je uregulujesz lub przynajmniej zyskasz środki na spłatę kilku kolejnych rat.

Miłość: Skorpiony będące w związkach mogą mieć problemy z jakąś konkurencją. Ktoś może dostrzec w Waszej drugiej połówce coś, o czym Wy zdążyliście już zapomnieć. Postarajcie się więc na nowo rozgrzać tą miłość i nie zapominajcie o romantyzmie! Skorpiony single w tym tygodniu mogą natomiast zawrzeć jakąś bardzo ciekawą znajomość…

Praca: w najbliższych dniach lepiej się nie wychylaj i nie bierz na swoje barki więcej niż jesteś w stanie udźwignąć. I bez tego będziesz miał sporo pracy.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: możesz czuć się poddenerwowany, co w kulminacyjnym momencie może wpłynąć na Twoje relacje z innymi ludźmi. Postaraj się więc unikać osób, które działają Ci na nerwy, a w pracy ignoruj zamiast wdawać się w dyskusje czy co gorsza kłótnie. Najlepszym dniem będzie dla Ciebie w tym tygodniu sobota, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz wśród Lwów oraz Wodników.

Finanse: postaraj się zbytnio nie szaleć i nie odwiedzaj miejsc, w których dużo wydajesz. Pilnuj także terminów spłat wszelkich zobowiązań, ponieważ z roztargnienia możesz o czymś zapomnieć.

Miłość: Strzelcom singlom w końcu otworzą się oczy. Możliwe, że dojrzą dzięki temu osobę, która jest blisko i która doskonale do nich pasuje! Co do Strzelców będących w związkach, to nie powinny one w tym tygodniu podejmować żadnych ważnych decyzji związanych z życiem we dwoje.

Praca: jeśli masz dość pracy dla kogoś, to może w końcu postawisz na własny biznes? Masz przecież pewne zdolności, które mogą Ci w tym bardzo pomóc!

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: możesz czuć się z jakiegoś powodu rozerwany. Możliwe, że przed Tobą jakaś ważna decyzja czy wyzwanie. Posłuchaj serca, a dobrze na tym wyjdziesz. Jeśli chodzi o zdrowie, to nie masz powodów do zmartwień, wszystko będzie w całkowitym porządku. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Lwach oraz Wagach.

Finanse: na horyzoncie nie widać absolutnie żadnych problemów związanych z pieniędzmi. Tak więc, pomimo wydatków które Ci się szykują i tak będziesz nad kreską.

Miłość: Koziorożce będące w związkach, pokażcie drugiej połówce swoją atrakcyjność! Zadbajcie o siebie, kupcie sobie jakiś super ciuch lub zainwestujcie w piękne perfumy. Czarujcie i flirtujcie, w końcu potraficie, prawda? 🙂 Co do Koziorożców singli, to rada brzmi podobnie – wyeksponujcie to, co macie najatrakcyjniejszego i nie wstydźcie się uwodzić!

Praca: drogi Koziorożcu, szykują się spore zmiany! Mogą to być nowe wyzwania w pracy, a może nawet jej całkowita zmiana? W każdym razie Gwiazdy będą po Twojej stronie i w razie potrzeby natchną Cię do działania w odpowiednim kierunku!

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: będziesz mieć w sobie sporo energii oraz chęci do działania. Jeśli ostatnio odkładałeś jakieś sprawy na później, to dobry czas by do nich powrócić. Warto także zadbać o swoją formę. Trochę sportu poprawi Twoje samopoczucie. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz wśród Byków oraz innych Wodników.

Finanse: sprawy związane z pieniędzmi ułożą się po Twojej myśli. Masz szansę nie tylko spełnić jakieś swoje marzenie ale też odłożyć co nieco na później.

Miłość: Wodniki single, w najbliższych dniach los może postawić na Waszej drodze osobę, z którą będziecie mieć wiele wspólnego. Może to być ktoś związany w jakiś sposób z Waszą pracą lub poznany przy okazji spotkania towarzyskiego. Co do Wodników będących w związkach, to tu pełna sielanka. Nieporozumienia odejdą w zapomnienie, a Wy bardzo się do siebie zbliżycie.

Praca: postaraj się o jak najlepsze kontakty z współpracownikami. Sojusze, które teraz zawrzesz mogą bowiem bardzo zaowocować w niedalekiej przyszłości.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: pamiętaj o tym, że masz wpływ na swoje życie. Jeśli z jakiegoś powodu czujesz się nieszczęśliwy, to jest to najlepszy moment na zmiany. Pamiętaj jednak by nie czynić postanowień, tylko od razu zacznij działać. Po co tracić czas? Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie wtorek, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Wodnikach oraz Lwach.

Finanse: to dobry moment na zweryfikowanie wydatków. Zastanów się czy nie wydajesz zbyt dużo na kompletnie niepotrzebne rzeczy. Skarbonka postawiona w widocznym miejscu, może pomóc Ci co nieco odłożyć – być może brzmi to nieco dziecinnie, ale uwierz – działa!

Miłość: flirt nie jest zarezerwowany wyłącznie dla młodzieży czy osób, które dopiero zaczynają związek! Także pary, które mają naprawdę długi staż nie mogą zapominać o tej pięknej miłosnej grze!

Praca: uważaj na swoje słowa, ponieważ przypadkiem możesz sprawić komuś przykrość. A przecież wiadomo, że w miejscu pracy, lepiej mieć jak najwięcej sojuszników!

horoskop tygodniowy

  • ADD YOUR COMMENT