11-17 kwietnia 2022

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 11 do 17 kwietnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowe Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie:  W tym tygodniu czekają na Ciebie dobre nowiny. Sprawy, którymi się zamartwiałeś, rozwiążą się w cudowny sposób. Nie będzie w tym żadnej Twojej zasługi, raczej zrządzenie losu.  Sprzymierzeńcem Twoim będzie Skorpion, a Twój dobry dzień w tym tygodniu to środa.

Finanse: Wspaniała informacja przyjdzie do Ciebie w okolicach środy. Dawno wyczekiwane pieniądze wpłyną na konto. Dodatkowo dostaniesz szybciej zwrot pożyczki. Finansowo udany tydzień.

Miłość: Barany będą czuć się porzucone przez partnera, który w tym tygodniu wybierze wir spotkań towarzyskich. Samotne Barany mają za to szansę na udany romans, aczkolwiek będzie on niestety krótkotrwały.

Praca: Uda Ci się porozumieć z zespołem, zaczniecie pracować nad czymś naprawdę spektakularnym. To będzie coś dużego, co przyniesie CI splendor i uznanie. Przyłóż się dobrze do tego zadania.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Byki będą tryskać zdrowiem. To jest ich czas, wszystko będzie się układać i wydawać się będzie, że Byk ma świat u stóp. Sprzymierzeńcem twoim będzie Waga, a szczęśliwy dzień to dla Ciebie czwartek.

Finanse: Niespodziewany przychód rozgrzeje Byka do czerwoności. To będzie super miłe, bo nikt nie spodziewał się pieniędzy tak szybko, przy tak niewielkim nakładzie wysiłku. Byki będą miały powody do radości.

Miłość: Samotne Byki będą rozkoszować się spotkaniem towarzyskim, na którym wyraźnie wpadną komuś w oko. Byki w stałych związkach czeka radość o poranku, bowiem teraz bardziej niż zwykle, poświęcą wiele czasu partnerowi, co będzie w konsekwencji prowadzić do spełnienia. Warto się starać.

Praca: Nadmiar obowiązków nie będzie udziałem Byków w tym tygodniu. Tak wszystko poukładają, że nawet nie spostrzegą się, a inni będą pracować na ich rachunek. Wszystko wskazuje na to, że Strzelec wykona wszystko to, o co Byk poprosi.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Mały kryzys zdrowotny. Wkrada się pewien marazm i apatia. Nie daj się zwieść pogodzie, deszczom czy dużemu zachmurzeniu. Musisz wykrzesać z siebie energię, bo czeka Cię męczący tydzień.  Sprzymierzeńcem w tym tygodniu będzie dla Ciebie zodiakalny Byk, a szczęśliwy dzień to dla Ciebie niedziela.

Finanse: Nic nie wskazuje na to, że uda się zebrać zapas finansowy. Ciągle dopadają Cię jakieś wydatki, ledwo zwiążesz koniec z końcem. Na szczęście taki stan nie potrwa już długo.

Miłość: Samotne Bliźnięta nie będą niestety błyszczeć w tym tygodniu i nie uda im się nikogo przyciągnąć. Bliźnięta w związkach będą poszukiwać zrozumienia od partnera, ale niestety partner będzie bardzo wymagający, bo sam nie będzie czuł się dobrze w związku. Trzeba przeczekać.

Praca: Duże wyzwania przed Bliźniętami. Dostanę do zrobienia coś, na czym się nie znają, z czym nie mają doświadczenia. Na szczęście wrodzona inteligencja pomoże im sprostać zadaniom. Zapytaj o radę Raka, on da Ci garść dobrych wskazówek.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Wyczerpujący tydzień przed Tobą. Spróbuj nie podejmować trudnych wyzwań, odłóż na trochę karuzelę zobowiązań i spróbuj się wyciszyć. Będzie wracał ból, który jest oznaką wielu dolegliwości. Ale tym razem uda Ci się go zwalczyć. Twoim sprzymierzeńcem będzie Lew, a Twój szczęśliwy dzień w tym tygodniu to poniedziałek.

Finanse: Będzie to dobry tydzień. Pojawią się pierwsze oczekiwane pieniądze. Spróbuj je teraz dobrze zainwestować. Kieruj się raczej rozumem, nie sercem.

Miłość: Raki będące w związkach znowu poczują rozkwit miłości i pożądania. Samotne Raki będą w tym tygodniu wyjątkowo pobudzone, a to za sprawą kogoś w bliskim otoczeniu, kto sprawi, że ich serce zabije mocniej.

Praca: Obowiązki które zostaną Ci przedstawione przerosną Twoje możliwości. Niestety zawalisz trochę spraw. By to zminimalizować spróbuj porozumieć się z Lwem. On Ci pomoże.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Będziesz odczuwał niepokój, bo coś będzie Ci dolegać, ale nie będziesz umiał sprecyzować co. Spróbuj ograniczyć węglowodany w diecie i zacznij się więcej ruszać. Znak, który będzie Ci sprzyjał w tym tygodniu to zodiakalny Baran, a szczęśliwy dzień to dla Ciebie niedziela.

Finanse: Małe perturbacje czekają Cię w tym tygodniu. Niby wszystko w porządku, ale ciągłe zmiany na koncie przyprawia Cię o pewną nerwowość. Nie martw się, bo bilans wyjdzie w sumie na zero.

Miłość: Lwy w stałych związkach będą miały nie lada huśtawkę emocjonalną. Partner raz będzie do rany przyłóż, by za chwilę warczeć ze złością. Daj sobie i jemu czas. Wszystko się ułoży. Samotne Lwy mogą liczyć na miłe spotkanie z kimś, o kim dawno już przestały myśleć. A może to jest dobry czas na odnowienie relacji.

Praca: Lwy wpadną w wir pracy. Same będą sobie wymyślać zadania i całkiem dobrze wypadnie ich realizacja. Ten tydzień sprawi, że Lwy poczują swoją sprawczość i siłę.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Panny poczują w sobie wewnętrzną moc. Wszystko będzie im dobrze szło, czego się nie dotkną, zakończy się sukcesem. Zdrowie będzie im sprzyjać i nie ma powodów do obaw, że wydarzy się coś nieoczekiwanego. Sprzymierzeńcem będzie Pannie zodiakalny Strzelec, a szczęśliwym dniem będzie poniedziałek.

Finanse: Panny czeka miła niespodzianka. Ktoś albo odda, albo podaruje pieniądze, lub ich ekwiwalent
w naturze. W tym tygodniu Panny będą miały wiele powodów do radości.

Miłość: Panny w związkach odczują pozytywne wibracje, a partner zacznie dostrzegać ich potrzeby, a co ważniejsze spełniać je. Samotne Panny czekają długie wieczorne rozmowy w miłym gronie. Warto zwrócić uwagę na Lwa, który od dłuższego czasu walczy o względy Panny.

Praca: Pewne pochopne decyzje z przeszłości, mogą się teraz zacząć mścić. Jednak Panna da sobie radę
i asertywnie odmówi przyjęcia pewnej propozycji, która wyjdzie od Byka.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Powracający ból od kręgosłupa znowu zacznie wracać. Niestety tryb życia daje o sobie znać. Więcej ruchu i więcej aktywności. Sprzymierzeńcem w tym tygodniu będą zodiakalne Bliźnięta, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Wszystko idzie do przodu z finansowym projektem, który Waga zaplanowała. Funduszy będzie przyrastać, a Waga może spać spokojnie, bo na pewno pieniędzy jej nie zabraknie.

Miłość: Samotne Wagi odczują wyjątkowy spadek energii w swoich poszukiwaniach drugiej połówki. To nie jest dobry czas by podejmować próby na znalezienie kogoś do pary. Wagi w związkach powinny bardziej być zainteresowane życiem partnera, bo może się okazać, że Wasze drogi się rozmijają.

Praca: Nawał pracy w tym tygodniu przed Wagą, ale na szczęście dla niej będzie to całkiem dobry czas, podczas którego Waga dużo się nauczy i zdobędzie doświadczenie. Działaj, twórz i wykorzystuj to, co Ci
w pracy przyniesie los. Będzie to procentować na przyszłość.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Skorpiony koniecznie muszą zadbać o swoje zdrowie. Jeśli tego nie zrobią sytuacja może się wymknąć spod kontroli. Na szczęście Rak będzie czuwał nad nimi i nie pozwoli na swoista autodestrukcję. Szczęśliwym dniem dla Skorpiona będzie czwartek.

Finanse: Skorpiony będą mile zaskoczone, bowiem wpadnie im do portfela niespodziewany przychód. Pozwoli on przetrwać Skorpionom niepewny czas, a poza tym da możliwość przeczekania do następnego dużego wpływu na konto.

Miłość: Skorpiony czeka wyjątkowy czas, bo partner postanowi je rozpieszczać. Będzie się starać
i wyprzedzać oczekiwania. Skorpiony poszukujące swojej drugiej połowy będą w trudnej sytuacji, staną bowiem przed wyjątkowo poważnym wyborem.

Praca: Dużo rzeczy poukłada się, a Skorpiony zarzucą początkowe pomysły, na rzecz nowych. Pomogą mu bardzo w pracy Ryby, ale też wiele zależy od tego, czy Skorpion im zaufa.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Warto by Strzelec odrzucił złe nawyki. Więcej zdrowego żywienia, mniej fast fordów
i niezdrowych przekąsek. Sprawdzaj datę ważności na produktach, bo kłopoty ze strony układu pokarmowego mogą wystąpić szybciej, niż Ci się wydaje. W tym tygodniu sprzyjać Ci będzie zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: To nie jest dobry czas. Pieniądze przeciekają przez palce, wydatek goni wydatek, a przychodów nie widać na horyzoncie. Na szczęście Rak pozwoli Ci się opamiętać i wytłumaczy, ze nie potrzeba ulegać modzie.

Miłość: Samotne Strzelce czeka wspaniały koniec tygodnia. Będzie rozchwytywany i będzie cieszył się zainteresowaniem w towarzystwie. Strzelce w związkach poczują jakiś marazm i niedosyt. Trzeba się trochę postarać, aby te uczucia minęły.

Praca: Słodkie lenistwo czasem jest dobre, ale w świetle dużych wydatków lepiej wziąć się do pracy. Strzelec musi pamiętać, że jednak czasem lepiej liczyć na siebie i samemu zabezpieczyć sobie zawodową przyszłość.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Odetchniesz pełną piersią, zdrowie będzie Ci dopisywać, świat będzie wydawał się wspaniały,
a wszystko, co będziesz robić, będzie stawać się Twoją radością. To dobry czas dla każdego Koziorożca, pod warunkiem, że odrzuci podszepty Lwa, że to co się dzieje jest niedobre dla Koziorożca. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Problemy z pieniędzmi wydają się pogłębiać. Bądź cierpliwy, musisz jeszcze chwilę przetrwać, ale wszystko się ułoży.

Miłość: Związek zacznie się Koziorożcom sypać. Nieporozumienia, niedbałość o partnera, wszystko to się zacznie mścić. Spróbuj rozmawiać szczerze o emocjach. Samotne Koziorożce na razie muszą czekać cierpliwie.

Praca: Dużo pracy nie przysporzy Ci na razie profitów. Na szczęście to jest tymczasowe, a Ty powinieneś robić swoje i nie oglądać się za siebie.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Całkiem dobre samopoczucie w tym tygodniu. Drobne problemy ze zdrowiem nie mogą Cię niepokoić. Wszystko rozwiąże się samo, bez Twojego udziału. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Dobre wiadomości, w zamian a wymianę dostaniesz przyzwoite pieniądze, niestety szybko je stracisz. Na razie nie widać żadnych spektakularnych zmian w obrębie finansów.

Miłość: Wodniki w związkach powinny częściej rozmawiać z partnerem. Samotne Wodniki czeka czas miłosnych uniesień. Ktoś wyraźnie zarzucił na nie swoje sieci.

Praca: Nie bierz za dużo na siebie. Jesteś człowiekiem nie robotem, musisz utrzymać balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Odstaw koniecznie używki. Zacznij o siebie dbać. Ryby znowu posłuchały swoich autodestrukcyjnych myśli i nie utrzymują autodyscypliny. Koniecznie trzeba to zmienić, bo problemy zdrowotne odezwą się szybciej niż myślisz. Twoim sprzymierzeńcem będą zodiakalne Bliźnięta, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Duże pieniądze czekają na Ciebie w tym tygodniu. Otwórz się na możliwości, ale pamiętaj by oszczędzać to, co do Ciebie przyjdzie, bowiem mogą pojawić się większe wydatki.

Miłość: Ryby będące w stałym związku powinny odegnać nudę w związku i zaprosić partnera na spontaniczny wyjazd. Samotni nie będą mieli powodów do narzekań, bowiem czeka je nie lada niespodzianka.

Praca: to co Ryby zaplanowały na ten tydzień, nie ma szans na powodzenie. Wynikną nieoczekiwane problemy i komplikacje. Trzeba będzie odłożyć część zadań na kolejne dni. Na szczęście nie niesie to ze sobą żadnych strat.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT