20-26 grudnia 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 20 do 26 grudnia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowe Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Sporą część Twojej energii może pochłonąć jakaś dawna sprawa. Niestety, jej rozwiązanie może wymagać więcej czasu, niż byś sobie tego życzył, dlatego uzbrój się w cierpliwość. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Wodnik, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Możliwe, że będziesz chciał udzielić wsparcia komuś, kto znajduje się w gorszej sytuacji od Ciebie.

Miłość: To będzie dobry czas na spędzenie paru chwil ze swoimi bliskimi. Będzie on sprzyjał okazywaniu czułości, akceptacji oraz uświadomieniu sobie, że niestety nic nie trwa wiecznie.

Praca: Daj z siebie jak najwięcej, ponieważ bardzo łatwo będzie narobić sobie zaległości.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Stan Twojego zdrowia będzie w dużej mierze zależny od tego, jak podejdziesz do niego mentalnie. Jednym słowem – w tym tygodniu kluczowe będzie Twoje nastawienie! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Uważaj, aby nie zapomnieć o opłaceniu rachunków oraz innych tego typu kwestiach!

Miłość: Jeśli jesteś w związku, możesz spodziewać się jakiejś miłej niespodzianki! Jeżeli natomiast jesteś singlem, to w tym czasie raczej nie spodziewaj się żadnych większych uniesień miłosnych.

Praca: Ktoś może bacznie przyglądać się Twojej pracy, więc uważaj, aby nie zaliczyć żadnej niezręcznej wpadki!

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: W tym tygodniu lepiej będzie nie podejmować żadnego większego ryzyka oraz unikać niepewnych sytuacji. Dodatkowo zwróć uwagę na kondycję swojej skóry. Twoimi sprzymierzeńcami będą inne zodiakalne Bliźnięta, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Możesz pozwolić sobie na dodatkowe zakupy, bo nie osłabią one znacząco Twojego budżetu.

Miłość: Bardzo możliwe są jakieś zmiany. Mogą być one zarówno duże i znaczące, jak i naprawdę niewielkie. Jednak, jakiekolwiek one będą, najprawdopodobniej będą to zmiany na lepsze!

Praca: W Twoim miejscu pracy może pojawić się jakiś problem, bądź awantura, która jednak nie dotknie Cię bezpośrednio.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Przez większość tygodnia będzie towarzyszyć Ci pozytywne nastawienie oraz dobra energia, co bardzo korzystnie przełoży się na Twoje zdrowie oraz funkcjonowanie. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Jeżeli masz jakieś długi, to w tym tygodniu postaraj się zacząć je regulować!

Miłość: To będzie dobry czas na spędzenie czasu sam na sam ze swoją połówką, bez obecności osób trzecich. Jeżeli jesteś singlem, postaraj się spotkać z obiektem swoich westchnień.

Praca: Czeka Cię trochę więcej pracy, jednak warto będzie się do niej przyłożyć dla przyszłych efektów.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: W tym tygodniu możesz odczuć niewielki spadek sił, co spowodowane będzie specyficznym układem gwiazd. Jeśli będziesz potrzebować większej ilości snu, nie odmawiaj go sobie. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Skorpion, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Możliwe, że na Twojej drodze pojawi się jakiś niespodziewany wydatek, przed którym trudno będzie uciec.

Miłość: W tym tygodniu przekonasz się, bądź utwierdzisz w przekonaniu, że w razie potrzeby masz wokół siebie ludzi, na których wsparcie oraz akceptację możesz liczyć.

Praca: Możliwe, że Twoje relacje z osobą, za którą dotychczas raczej nie przepadałeś, nieco się poprawią.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Jeżeli zmagasz się z jakąś nieprzyjemną dolegliwością, to wiedz, że ten tydzień będzie sprzyjał choćby lekkiemu załagodzeniu jej objawów. Warto wypróbować nowe metody! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Skorpion, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: W tym czasie wyjątkowo mocno trzymaj się swojej listy zakupów i lepiej nie wychodź poza nią!

Miłość: Uważaj na to, aby niechcący nie zaniedbać swojego partnera, ponieważ łatwo będzie zaprzepaścić to, co razem stworzyliście. Jeżeli jesteś singlem, uważaj na inne zodiakalne Panny!

Praca: Możliwe, że jakaś sytuacja uświadomi Ci to, że jesteś właściwą osobą we właściwym miejscu.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: W tym czasie dobra energia będzie Ci sprzyjać i umożliwi Ci wprowadzenie do swojego życia zmian, na które dotychczas mogłaś mieć za mało siły, bądź niewystarczającą ilość motywacji. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Najprawdopodobniej będziesz mogła pozwolić sobie na jakiś większy wydatek.

Miłość: Jeśli jesteś w związku, to poczujesz się wyjątkowo bezpiecznie i miłość między Tobą, a Twoim partnerem będzie widoczna gołym okiem. Jeśli jesteś singlem, rozejrzyj się uważnie, bo uczucie czeka za rogiem!

Praca: Czekają Cię drobne problemy, jednak wystarczy podejść do nich z głową, a wszystko dobrze się skończy.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: W tym tygodniu jakieś sprawy związane z Twoimi bliskimi mogą pochłonąć sporą część Twojej energii, a także doprowadzić do pogorszenia nastroju oraz obniżenia możliwości fizycznych. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Warto wreszcie rozważyć jakiś większy zakup, bądź wyjazd, o którym myślisz od pewnego czasu.

Miłość: W tym tygodniu możesz spotkać na swej drodze osobę, która, mimo, że na początku może nie wydawać się nikim wyjątkowym, to w przyszłości okaże się miłością Twojego życia.

Praca: Możliwe, że ktoś będzie próbował wyprowadzić Cię z równowagi. Pod żadnym pozorem mu nie ulegaj!

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Bardzo możliwe, że odnajdziesz w sobie jakieś nowe możliwości oraz umiejętności, które pochłoną większość Twojego czasu w pozytywnym tego słowa znaczeniu, a zdrowie będzie im sprzyjać! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Ryba, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: W tym tygodniu wszelkie problemy związane z finansami powinny choć trochę się wyciszyć.

Miłość: Jakieś wydarzenie, bądź sytuacja, pozwoli Ci na lepsze poznanie swojej drugiej połówki i nawzajem. Jeśli zaś jesteś singlem, prawdopodobnie jesteś na dobrej drodze do stworzenia szczęśliwego związku!

Praca: W tym tygodniu będziesz miał mniej obowiązków oraz zadań wymagających dużego wysiłku.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: W tym tygodniu możesz odczuć nadmiar obowiązków spoczywających na Twoich barkach. Niewykluczone, że spowoduje to u Ciebie obniżenie nastroju oraz spadek energii. Twoim sprzymierzeńcem będą zodiakalne Bliźnięta, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: W tym tygodniu raczej nie będziesz mógł narzekać na niewystarczającą ilość pieniędzy.

Miłość: Czeka Cię jakieś bardzo przyjemne spotkanie towarzyskie, podczas którego będziesz się doskonale bawić oraz świetnie dogadywać się z obecnymi tam osobami. Nie przepuść więc takiej okazji!

Praca: Ktoś może porządnie Cię rozzłościć, przez co bardzo łatwo będzie o narobienie sobie wrogów.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Jeśli miałeś w planach jakąś większą, bądź mniejszą zmianę związaną z Twoim wyglądem, to ten tydzień będzie świetnym czasem na jej wprowadzenie. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Panna, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Niewykluczone, że spotka Cię jakiś niespodziewany przypływ dodatkowej gotówki.

Miłość: Jesteś obiektem czyichś westchnień i bardzo możliwe, że w tym tygodniu się o tym dowiesz. Jeśli masz partnera, uważaj, ponieważ może mieć to krzywdzący wpływ na Waszą relację!

Praca: Możliwe, że w tym tygodniu będziesz zmuszony do współpracy z kimś, z kim nie dogadujesz najlepiej.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: W tym czasie wyjątkowo łatwo będzie u Ciebie o jakiś uraz, bądź kontuzję. Poza tym będziesz czuć się naprawdę dobrze i nie będzie brakować Ci pozytywnej energii. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Jeśli będziesz potrzebowała wsparcia finansowego, najlepiej zwróć się do swojego przyjaciela.

Miłość: Jeśli jesteś w związku, możesz spodziewać się jakiejś zmiany – najprawdopodobniej będzie to jakaś zmiana na lepsze! Jeżeli natomiast jesteś singielką, możesz odczuć dużą zazdrość, bądź to Ty staniesz się jej obiektem.

Praca: Nie masz się o co obawiać. Nawet, jeśli zdarzy Ci się jakaś wpadka, większość osób stanie po Twojej stronie.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT