Horoskop tygodniowy na 3-9 maja 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 3 do 9 maja 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Poznasz smak prawdziwej odpowiedzialności. Nadchodzące wydarzenia przyniosą ze sobą nie tylko sam sumienności i obowiązkowości, ale także sprawią, że będziesz chodzić niezwykle spięty i zestresowany. Odczujesz dotąd nieznane skutki dojrzałości. Dobrym dniem będzie dla ciebie wtorek, natomiast dobrą radą będą służyć ci Byki i Lwy.

Finanse: Ktoś mile zaskoczy cię w tym tygodniu, a będzie to związane ze znacznym wzrostem twoich przychodów.

Miłość: Pewne osoby z przeszłości, które do tej pory nie pozwalały Baranom wejść ponownie w szczęśliwy związek znikną raz na zawsze. Będzie to idealny moment, aby ponownie zacząć cieszyć się wolnością i spróbować poważniejszych kroków z osobą, która już od dawna była waszym obiektem westchnień. Powodzenia!

Praca: Bezrobotne Barany będą miały możliwość podjęcia stażu w bardzo wyjątkowym dla was miejscu. Będziecie mieli okazje sprawdzić się w zawodzie waszych marzeń.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Odporność Byków zasadniczo się pogorszy. Może to mieć związek z ostatnią aktywnością, z którą mieliście styczność. Ten tydzień jednak będzie należał do mniej ruchliwych, zalecamy pozostać w domu i dopilnować, aby wasz stan zdrowia się nie pogorszył. Dobrym dniem będzie dla was niedziela, natomiast dobrą radą posłużą wam Panny i Koziorożce.

Finanse: Posiadacze czterech kołek stracą sporo cierpliwości i pieniędzy, ponieważ wszystko wskazuje na to, że wasz samochód ponownie zrobi wam niemiłą niespodziankę.

Miłość: Dobra wiadomość dla Byków, które ostatnimi czasy przez własne zachowanie i popełnione błędy zakończyły swój związek. Jowisz na horyzoncie przewiduje nową miłość i więcej pozytywnej energii. W stałych związkach bez większych zmian, jednak uważajcie by nie zepsuć humoru drugiej połówce poprzez pozornie śmieszne docinki.

Praca: Wraz z początkiem miesiąca jest szansa na premie, jednak jeśli nie dołożysz wszelkich starań szef po raz kolejny opuści twój numer na liście.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Poczynisz kolejne kroki w dbaniu o swoją formę. Znajdziesz więcej czasu na dodatkowe treningi, które zapewnią ci dobrą koedycje. Pamiętaj o odpowiednim ubraniu podczas wieczornych biegów i spacerów, aby nie narazić się na niepotrzebne przeziębienie. Dobrym dniem będzie dla ciebie piątek, natomiast twoimi sprzymierzeńcem będzie Waga.

Finanse: Czeka cię sporo wydatków, część z nich będzie związana z naprawą niezbędnych rzeczy. Możesz jednak liczyć na pomoc bliskich osób z rodziny i wsparcie finansowe z ich strony.

Miłość: Bliźnięta otworzą swoje serce na osobę, z którą do tej pory łączyła was czysto przyjacielska relacja. Choć początkowo możecie odczuwać niepewność i dyskomfort ze strony drugiej osoby, bądźcie pewni siebie i śmiało czyńcie korki w tym kierunku. Połączy was kolejne wspólne hobby, które ułatwi wam kontakt w waszej relacji.

Praca: Szef zaproponuje wam nową umowę, znacznie lepszą od poprzedniej.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Będziesz czuć się znacznie lepiej niż w poprzednich dniach. Znajdziesz w sobie sporo siły i motywacji. Będziesz mógł wykorzystać ją do aktywnego spędzania czasu, a każdą wolną chwile wykorzystasz niezwykle produktywnie. Szczęśliwy dzień spotka cię w poniedziałek, natomiast twoimi sprzymierzeńcami będą Lew i Strzelec.

Finanse: Postawisz na oszczędny tryb życia. Uda ci się sporządzić szczegółową listę wydatków i zminimalizować jej koszty do kwoty, która pozwoli ci na odłożenie pewnej sumy na kolejne tygodnie.

Miłość: W twoim związku sytuacja ulegnie dużej poprawie. Zrozumiesz ile tak naprawdę znaczy dla ciebie, twoja druga połówka. Będziesz chciał pokazać jej na różne możliwe sposoby swoje uczucia. Single spod znaku Raka, będą dużo myślały w tym tygodniu o swojej poprzedniej relacji, mogą nawet zdać sobie sprawę, że chciałby odnowić kontakt ze swoim byłym partnerem.

Praca: Raki które szukają pracy w tym tygodniu nie będą miały zbyt wiele szczęścia. Warto więc będzie postawić na zmianę taktyki podczas poszukiwań.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Lwy będą w dobrej formie, dużo pozytywnej energii zapewnią wam długie sesje jogi, na które uda wam się wygospodarować sporo czasu każdego dnia. Nowe zajęcie sprawi, że nie będziecie odczuwać chęci na słodycze czy fast-foody, co szybko przełoży się na waszą wagę i stan zdrowia. Dobrym dniem będzie dla was czwartek, natomiast waszymi sprzymierzeńcami będą Raki i Wagi.

Finanse: Przyjaciel który spory czas temu pożył od was pewną sumę pieniężną, odda wam ją w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Wpłynie to pozytywnie na twój tygodniowy budżet.

Miłość: Lwy w związkach będą miały nieciekawą sytuację. Poprzez ingerencję osób trzecich, które już kiedyś były z nimi mocno związane i nie raz mieszały w waszych związkach. Trójkąt miłosny, jednak zakończy się równie szybko, jak się zaczął. Lwy zdadzą sobie sprawę, co tak naprawdę łączy ich z obecnym partnerem i czym tak naprawdę jest dla nich prawdziwą miłość.

Praca: Niespodziewanie Lwy, które szukają pracy dostaną świetną propozycje od znajomego. Dzięki nowej posadzie szybko uda wam się stanąć na nogi.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Panny które czeka przeprowadzka będą miały tydzień pełen zawirowań. Duża część obowiązków spadnie na was, co może spowodować złe samopoczucie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Pamiętaj przy tym, że kiedyś te wszystkie obowiązki spoczywały na innej osobie, a twoja pomoc będzie wiele znaczyć. Dobrym dniem będzie dla was wtorek, natomiast waszymi sprzymierzeńcami będą Skorpiony oraz Raki.

Finanse: Unikaj płatności kartą, postaw na gotówkę. Dodatkowo staraj się o robienie zakupów o wczesnych porach dnia.

Miłość: Jeśli Panny w związkach nadal pragną, aby ich relacja była tak dobra jak do tej pory muszą wykazać więcej inicjatywy ze swojej strony. Postaw na pomoc drugiej połówce, okaż jej więcej zainteresowania i wsparcia. Nie dopuszczaj do sytuacji, w których poczuje się samotna i niezrozumiana.

Praca: Szykuje się kilka dni wolnego. Panny z września wykorzystają urlop produktywnie, a jednocześnie zregenerują siły na kolejne dni pracy.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Na jakiś czas Wagi porzucą zdrowy tryb życia. Będą chodzić za wami słodkie napoje i niezdrowe przekąski. Nie odbije się to zbytnio na waszym zdrowiu, czy samopoczuciu. Pamiętaj jednak, aby podejść do swoich zachcianek z umiarem i nie nabawić się poważniejszych konsekwencji. Szczęśliwym dniem będzie dla was piątek, natomiast waszymi sprzymierzeńcami będą Bliźnięta i Barany.

Finanse: Zastanów się czy aby na pewno kolejna para butów jest potrzebna w twojej szafie. Postaw na oszczędny tryb życia i bardziej przemyślane zakupy. W kwestiach finansowych dobrą radą będą służyły wam Strzelce.

Miłość: Miłość wisi w powietrzu u Wag z października. Wasze myśli w końcu zostaną oczyszczone z poprzedniej relacji, a serce otworzy się na nową osobę z waszego towarzystwa. Wenus dla Wagi będzie również przychylnie nastawiony, jeśli chodzi o związki. Szczera rozmowa z drugą połówką ułatwi wam przebrnięcie przez ciężkie dni, dla jednego z was.

Praca: Uda ci się poprawić pewne kwestię związane z obecną pracą. Wagi zrozumieją jak tak naprawdę wyglądają ich cele zawodowe.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Negatywne myśli będą odciągały Skorpiony od pracy nad samym sobą. Poczujecie się przytłoczeni, a chęć zadbania o wygląd spadnie na dalszy plan. Dobry humor zapewni wam wypad ze znajomymi i relaksujące wieczory we własnym towarzystwie. Najszczęśliwszym dniem będzie dla was wtorek, natomiast dobrą radą będą służyć wam Koziorożce i Byki.

Finanse: W tym tygodniu Skorpiony będą miały dużo szczęścia w grach liczbowych. Warto będzie rozważyć tę opcję wzbogacenia się.

Miłość: Skorpiony poczują zagrożenie ze strony pewnej osoby spod znaku Bliźniąt. Niestety może być już za późno na ratujące twoją relacje działanie. Pamiętaj, że czasem warto patrzeć również na uczucia drugiej osoby i nie ratować na siłę tego co, od dawna mogło już nie mieć przyszłości.

Praca: Skorpiony powinny uważać na swoje zachowanie wobec szefa i pozostałych współpracowników. Zbyt częste docinki i aroganckie zachowanie, mogą skończyć się nawet zwolnieniem.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Poprzez niestabilny stan zdrowia Strzelce mogły mocno zaniedbać swoje relację z rodziną i przyjaciółmi. W końcu jednak poczujecie się lepiej, a wolne chwile poświęcicie na spotkania z dawno niewidzianymi przyjaciółmi. Szczęśliwym dniem w tym tygodniu będzie dla was wtorek, natomiast waszymi sprzymierzeńcami będą Wodnik i Baran.

Finanse: Skorpiony w ostatnim czasie, mają tendencję do popełnia złych wyborów w kwestiach finansowych. Warto będzie oczyścić umysł, najbardziej sprzyjającym dniem okaże się czwartek, piątek i sobota.

Miłość: Na horyzoncie nie widać wiele zmian w miłości zarówno dla związkowiczów jak i singli. Twój przyjaciel okaże ci wiele zrozumienia, które w najbliższym czasie będzie ci niezwykle potrzebne. Sprawi to, że Skropiony szczególnie samotne zmienią swój punkt widzenia w stosunku do tej osoby.

Praca: Jeśli naprawdę zależy wam na zdobyciu dobrej posady, powinniście mniej przebierać w ofertach, które w najbliższych dniach mogą spaść wam w ręce.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Koziorożce postawią na powrót do starej formy i ponownie zaprzyjaźnią się z zakurzonym sprzętem do ćwiczeń. Zwiększy to waszą pewność siebie i pomoże poprawić wasz nieco posmutniały nastrój. Szczęśliwym dniem w tym tygodniu okaże się dla was sobota, natomiast waszymi sprzymierzeńcami będą Lwy i Panna.

Finanse: Twoja sytuacja finansowa stanie na nogi, dzięki trafnym decyzją podjętym we wtorek i środę.

Miłość: Koziorożce powinny przygotować się na sporą dawkę negatywnych emocji. Będą one związane w większości przypadków z zakończeniem związków. Pamiętaj jednak, aby zachować pozytywne myśli. Czuwa nad wami Jowisz, a co za tym idzie wkrótce w waszym życiu zdarzy się pewna sytuacja, która da wam wiele nadziei i szczęścia.

Praca: Nieprzyjemna sytuacja w pracy, może jeszcze bardziej wyprowadzić z równowagi rozdrażnione Koziorożce. Będzie to ciężki tydzień, a praca przysporzy wam dodatkowych problemów.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Wodniki będą odczuwać duży dyskomfort i bóle w dolnej części pleców. Wasze pogorszone samopoczucie przełoży się na wasz kontakt i relację z rodziną i przyjaciółmi. Dobrym dniem będzie dla was środa, natomiast dobrą radą w tym tygodniu będą służyć wam niezawodne Raki i Skorpiony.

Finanse: Zaoszczędzone pieniądze pozwolą ci na zakup kosztownej rzeczy bez większych konsekwencji. Zrozumiesz jak wiele znaczy dobra organizacja i nie zechcesz zrezygnować z oszczędnego trybu życia.

Miłość: Wiele dobrego spotka Wodniki, które wykażą się niebanalną propozycją spędzenia wolnego czasu wraz z drugą połówką. Entuzjazm szybko odbije się na waszym partnerze, który również będzie działać spontanicznie i łączyć przyjemność z pożytecznym.

Praca: Wodniki które w pracy spędzają wiele czasu na świeżym powietrzu powinny uważać na zmienna pogodę i zadbać o odpowiednie ubranie. Szczególnie jeśli nie chcecie rezygnować z pracy z powodu choroby.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Stara kontuzja będzie dawać o sobie znaki szczególnie w ostatnich dniach tygodnia, gdzie może brakować wam sił na wykonywanie codziennych obowiązków. Odnajdziecie jednak motywacje myśląc o przyszłości, która niesie wam nowego członka rodziny. Dobrym dniem będzie wtorek, natomiast waszymi sprzymierzeńcami będą Skorpion i Byk.

Finanse: Twoja sytuacja finansowa nie ulegnie zmianie, jeśli nie podejmiesz kroków w tym kierunku. Postaw na zmianę nawyków i odśwież nieco swoje myślenie w bardziej nowoczesnym kierunku.

Miłość: W związkach małżeńskich zacznie wkradać się niechciana rutyna. Drobna wspólna aktywność, może pomóc wam w nabraniu wigoru i odświeży uśpione uczucia. Single spotkają się z propozycją dosyć nietypowego układu, ze strony bliskiej osoby. Jeśli będziecie otwarci i chętni, sytuacja może przynieść nieoczekiwane efekty.

Praca: Marcowe Wagi będą poważnie zastanawiać się nad zmianą posady. Wasze myśli jednak szybko odciągnie ciekawa propozycja ze strony przełożonego.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT