4-10 października 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 4 do 10 października 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowe Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Możesz odczuwać spore zmęczenie, które znacznie utrudni Twoje funkcjonowanie. Aby załagodzić ten stan, pij dużo wody i postaraj się poświęcić jak najwięcej czasu na sen oraz wypoczynek, aby Twoje ciało się zregenerowało. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Waga, zaś szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Warto posłuchać tego, co zodiakalne Strzelce będą miały do powiedzenia na temat inwestycji oraz finansów.

Miłość: W tym tygodniu kieruj się przede wszystkim tym, co będzie mówiło Twoje serce. Bowiem wskaże Ci ono najlepszą drogę, którą warto będzie podążyć. To doskonały czas na zawieranie nowych znajomości i bycie otwartym na wszelkie nowe doświadczenia.

Praca: Nie pozwól, by ktokolwiek w pracy traktował Cię bez szacunku! Zasługujesz przecież na chwilę przerwy.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Nie musisz obawiać się o to, czy zdołasz podołać zadaniom nadchodzącego wielkimi krokami tygodnia, ponieważ najprawdopodobniej nie będziesz mieć w tym temacie żadnych problemów! Zdrowie Ci dopisze! Twoim szczęśliwym dniem będzie piątek, zaś największym sprzymierzeńcem zodiakalny Koziorożec.

Finanse: Lepiej wstrzymaj się z wszelkimi większymi wydatkami oraz inwestycjami. Niedługo będzie ku temu lepszy czas!

Miłość: Twoje uczucia mogą zostać wystawione na próbę. Relacja z jakąś osobą spowoduje, że nie do końca będziesz wiedział, jak powinieneś się zachować oraz wpadniesz w niemałe emocjonalne zmieszanie.

Praca: Warto dać z siebie jak najwięcej, ponieważ już niebawem ktoś doceni twoje wysiłki oraz starania.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Dla własnego dobra nie angażuj się w żadne zadania, jeśli nie będziesz pewien, czy zdołasz im fizycznie oraz psychicznie podołać, ani w te, co do których istoty będziesz miał jakiekolwiek wątpliwości. Twoim szczęśliwym dniem będzie niedziela, zaś sprzymierzeńcami – zodiakalne Skorpiony oraz Lwy.

Finanse: Jeśli będziesz miał potrzebę, aby wydać pieniądze, przeznacz je na coś, czym będziesz mógł podzielić się z bliskimi.

Miłość: Twoje dotychczasowe relacje mogą wzbudzić w Tobie pewne wątpliwości, dlatego warto skupić się na nich i zastanowić nad tym, co tak naprawdę jest najważniejsze. Pamiętaj o szczerej rozmowie!

Praca: Jeśli miałeś nadzieję na szybką podwyżkę lub awans, to będziesz musiał jeszcze trochę poczekać.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Nie udawaj, że wszystko jest w jak najlepszym porządku podczas, gdy w rzeczywistości jest inaczej. Musisz mieć świadomość tego, że nie ze wszystkim jesteś w stanie sobie sam poradzić. Twój szczęśliwy dzień to poniedziałek, zaś sprzymierzeńcem oraz dobrym doradcą będzie zodiakalny Wodnik.

Finanse: Zainwestuj! To doskonały czas na to, by wyjąć trochę oszczędności z portfela i udać się na porządne zakupy!

Miłość: Choć może dopaść Cię chandra oraz melancholia, wiedz, że nie możesz wiecznie rozpaczać nad rozlanym mlekiem. To, co się stało, już się nie odstanie i jedynym dobrym posunięciem w tej sytuacji jest podniesienie głowy i pójście naprzód. Jeśli będziesz potrzebował wsparcia, zadzwoń do przyjaciela!

Praca: Uważaj! Może dojść do ostrej wymiany zdań lub sprzeczki pomiędzy Tobą, a inną osobą w pracy.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Nie jesteś maszyną i Twoje możliwości są ograniczone – kiedyś w końcu się wyczerpią i nie będziesz w stanie już więcej zdziałać. Dlatego w tym tygodniu postaraj się nieco przystopowywać i pozwól sobie na odpoczynek. Twoim szczęśliwym dniem będzie sobota, zaś sprzymierzeńcem – zodiakalny Rak.

Finanse: Uważaj na to, by przez przypadek nie stracić zbyt dużej ilości pieniędzy! Najlepiej noś przy sobie małe kwoty.

Miłość: Nie pozwól na to, aby inni weszli Ci na głowę! Nawet, jeśli są to ważne dla Ciebie osoby, które darzysz dużym uczuciem. Przecież Twoje dobro jest równie ważne, co ich! Nie obawiaj się więc powiedzieć „dość”!

Praca: Nie będzie łatwo, lecz wysiłek zdecydowanie się opłaci! Zaciśnij więc zęby i zrób to, co do Ciebie należy.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Jeśli nie będziesz chciała robić czegoś, na co będą namawiać Cię osoby z Twojego otoczenia – po prostu odmów. Pomyśl o sobie i o tym, jak dana sytuacja może na Ciebie wpłynąć oraz jakie skutki przyniesie Twojemu zdrowiu. Szczęśliwym dniem będzie wtorek, zaś sprzymierzeńcem – zodiakalny Baran.

Finanse: Możesz wpaść w szał zakupowy i niechcący wydać zbyt dużą ilość oszczędności na niepotrzebne rzeczy.

Miłość: Ktoś będzie oczarowany Twoją urodą oraz osobowością. Możliwe nawet, że już szuka sposobu na to, jak Cię uwieść i w tym tygodniu poznasz tą osobę. Jednak uważaj, bo nie jest powiedziane, że ta relacja przyniesie Ci same pozytywne skutki!

Praca: Ktoś może próbować Cię wykorzystać podczas, gdy sam będzie siedział wygodnie w fotelu. Nie daj się!

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Jeżeli znasz kogoś, kto ma spory problem, w tym tygodniu warto się z nim skontaktować w celu przeprowadzenia rozmowy oraz udzielenia wsparcia. Możliwe, że dzięki temu sama także zyskasz sporo dobrego. Twoim szczęśliwym dniem będzie środa, zaś najlepszym sprzymierzeńcem – zodiakalny Wodnik.

Finanse: Ktoś tylko czeka na to, aby położyć rękę na Twoich oszczędnościach podczas, gdy nie będziesz patrzeć!

Miłość: Uwodzicielska strona Twojej osobowości w tym tygodniu mocno się ujawni i będzie miała spore pole do popisu! Zatem nie chowaj jej i pozwól jej zaszaleć! Być może przyniesie Ci to niezwykłe, niezapomniane doświadczenia?

Praca: Choć możesz mieć ochotę na to, by wygarnąć co poniektórym osobom, to dla własnego dobra trzymaj język za zębami!

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz u szczytu formy! W związku z tym postaraj się wykorzystać swoje zasoby najlepiej, jak tylko potrafisz i pozwól, żeby przyniosły Ci dobry pożytek! Twoim szczęśliwym dniem będzie niedziela, zaś najlepszym sprzymierzeńcem oraz kompanem do długich rozmów – zodiakalny Koziorożec.

Finanse: Warto będzie podzielić się ze swoimi bliskimi tym, co masz. Możliwe, że tego potrzebują, choć wstydzą się powiedzieć.

Miłość: Nie ukrywaj swoich wdzięków, ani umiejętności, nad których doskonaleniem tak długo pracowałeś! Dzięki temu ktoś może zwrócić na Ciebie swoją uwagę, co przyniesie Ci interesującą znajomość.

Praca: Jeżeli jesteś przepracowany i masz już dość, koniecznie weź sobie kilka dni wolnego i odpocznij!

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Nie oczekuj, że Twoje zdrowie będzie w doskonałej formie jeśli nie będziesz o nie dbać! Musisz regularnie starać się utrzymać dobrą kondycję. W tym tygodniu postaraj się poświęcić temu jak najwięcej czasu i uwagi. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Skorpion, zaś szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Jeśli jesteś w związku, zastanów się nad założeniem wspólnego budżetu. Ułatwi Wam to funkcjonowanie.

Miłość: Twoja rodzina może mieć do Ciebie żal o coś, co Twoim zdaniem już dawno odeszło w zapomnienie. Dlatego skontaktuj się ze swymi bliskimi i zdobądźcie się na szczerą rozmowę – niech powiedzą, co im leży na sercu.

Praca: Jeśli zastanawiałeś się nad zmianą miejsca zatrudnienia, ten tydzień będzie doskonałym momentem, by to zrobić!

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: W tym tygodniu możesz pozwolić sobie na nieco mniej zdrowy tryb życia. Produkty pozbawione witamin, a do tego wylegiwanie się w łóżku przed telewizorem? Jeśli będziesz miał taką potrzebę, zrób to! Twoim szczęśliwym dniem będzie niedziela, zaś sprzymierzeńcami – zodiakalne Strzelce.

Finanse: Uważaj na to, komu pożyczasz pieniądze! Bowiem możliwe, że osoba, której pomożesz nie będzie godna zaufania!

Miłość: Twoje uczucia mogą nieźle namieszać Ci w głowie! Bowiem to, co wydarzyło się ostatnimi czasy w połączeniu z tym, co na dniach będzie miało miejsce sprawi, że znajdziesz się blisko szaleństwa!

Praca: Jeśli któryś ze współpracowników doprowadza Cię do szewskiej pasji, nie rozmawiaj z nim – być może da mu to nauczkę.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: W tym tygodniu możesz być mocno zabiegany. W związku z tym postaraj się zadbać o utrzymanie zdrowej diety oraz picie dużej ilości wody. Pamiętaj o tym, że nawet krótka drzemka w ciągu dnia pomaga w regeneracji! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Panna, zaś szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Nie inwestuj w nic, czego nie będziesz w stu procentach pewny! Bowiem łatwo będzie źle wydać pieniądze.

Miłość: Twoja druga połówka może mieć dla Ciebie niespodziankę. Może być to zwyczajna drobnostka, do której przygotowania włożyła jednak całe swoje uczucie. W związku z tym postaraj się docenić każdy, nawet najmniejszy gest z jej strony!

Praca: Ktoś może potrzebować Twojej pomocy w tajemnicy przed szefem. Zgódź się – na pewno się odwdzięczy.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Zadbaj o swój układ oddechowy, a w szczególności płuca. W tym celu spędzaj jak najwięcej czasu poza domem, spacerując w miejscach pozbawionych toksycznych spalin, jak na przykład lasy lub parki. Twoim szczęśliwym dniem będzie sobota, zaś najlepszym sprzymierzeńcem i doradcą – zodiakalna Waga.

Finanse: Postaraj się podzielić swoimi oszczędnościami z potrzebującymi – nawet najmniejsze kwoty są istotne!

Miłość: Nie ofiaruj całego swojego serca na tacy! A zwłaszcza tym, którzy na to nie zasługują. Nie dla każdego warto być uprzejmym oraz pomocnym, ponieważ niektórzy mogą chcieć jedynie wykorzystać Twoją dobroć.

Praca: Jeśli uważasz, że zasługujesz na podwyżkę lub awans, porozmawiaj o tym z szefem – możliwe, że się zgodzi.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT