11-17 października 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 11 do 17 października 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowe Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Twoja forma nie będzie znakomita, dlatego postaraj się unikać zwiększonego wysiłku fizycznego. Zamiast robić cokolwiek ponad swoje siły, działaj z wyczuciem oraz umiarem, a unikniesz niechcianych konsekwencji. Twoim największym sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Waga, zaś szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Jeśli jesteś rodzicem, w tym tygodniu pomyśl nad zwiększeniem, bądź wprowadzeniem kieszonkowego.

Miłość: Jeśli do tej pory uważałeś, że nikt nie zna Cię lepiej, niż Ty sam, to zastanów się porządnie jeszcze raz! W tym tygodniu możesz przekonać się o tym, że istnieje ktoś, kto w niektórych kwestiach lepiej wie, co dla Ciebie dobre, a co Ci szkodzi.

Praca: Nie angażuj się w sprawy, które Cię nie dotyczą, ponieważ przyniesie Ci to więcej kłopotów, niż korzyści.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: To będzie dobry czas zarówno na różnego rodzaju działania profilaktyczne, jak i wizyty kontrolne, badania oraz dokładne leczenie wszelkich dolegliwości. Zatem wykorzystaj go jak najlepiej! Twoim szczęśliwym dniem będzie piątek, natomiast sprzymierzeńcem – zodiakalny Koziorożec.

Finanse: Pamiętaj o tym, że bycie hojnym jest prawdziwą zaletą, lecz niektórzy mogą chcieć wykorzystać Twoją dobroć!

Miłość: Nie obawiaj się, że coś pójdzie nie tak w kwestiach uczuciowych. Jeżeli planowałeś jakieś wyznania lub działania, nie rezygnuj z nich! Gwiazdy będą Ci sprzyjać, więc wszystko powinno pójść zgodnie z planem.

Praca: Możliwe, że zajdą pewne zmiany, które wpłyną na Ciebie w sposób na razie bliżej nieokreślony.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: W tym tygodniu ogranicz spożywanie słodyczy, ponieważ będą one wyjątkowo źle przyswajane przez Twój organizm. Istnieje mnóstwo zdrowych i naprawdę smacznych alternatyw, więc znajdź i wybierz odpowiednią dla siebie. Twoim szczęśliwym dniem będzie piątek, zaś sprzymierzeńcem – zodiakalny Lew.

Finanse: Warto będzie posłuchać rad, jakich udzielą Ci w członkowie Twojej rodziny – będą mieć dużo racji.

Miłość: Zdaj się na to, co będzie podpowiadać Ci Twoje serce. Nie musisz zważać na opinie innych osób – to Twoje uczucia i relacje. Osoba, na której Ci zależy prawdopodobnie tylko czeka na Twój znak.

Praca: Koniecznie zwróć uwagę na to, gdzie kończy się granica zakresu Twoich obowiązków oraz powinności.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Możesz mieć problemy z utrzymaniem zdrowego snu. Odpowiednia długość i warunki, w jakich powinieneś wypoczywać raczej nie będą w tym tygodniu spełnione z powodu sporej ilości bodźców oraz chęci siedzenia do późna. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Ryba, zaś szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Nie porywaj się z motyką na słońce! Warto poczekać i poznać sytuację, po czym dopiero podjąć odpowiednią decyzję.

Miłość: Możesz nawet nie zauważyć, że jakaś osoba z Twojego otoczenia usilnie próbuje zwrócić na siebie Twoją uwagę. Rozejrzyj się zatem, bo możliwe, że warto poświęcić parę chwil dla tej znajomości.

Praca: Nie musisz obawiać się, że czeka Cię przepracowanie – w tym tygodniu zdecydowanie będziesz od tego daleko.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Jednego możesz być pewien – to będzie niezwykle ważny czas, jeśli chodzi o kwestie dotyczące Ciebie
i Twojej relacji z samym sobą. Skupienie oraz samokrytyka będą odgrywały tutaj kluczową rolę. Twoim szczęśliwym dniem będzie niedziela, zaś sprzymierzeńcami – zodiakalny Baran oraz Byk.

Finanse: W każdym podejmowanym działaniu związanym z finansami uwzględnij jedną ważną kwestię – przyszłość.

Miłość: Czas przestać żyć złudzeniami i spojrzeć prawdzie głęboko w oczy. Jeżeli jednak jeszcze nie jesteś na to gotowy, postaraj się zrobić to powoli, małymi krokami. Rozmowa z przyjacielem lub kimś z rodziny będzie tu bardzo pomocna.

Praca: Nie śpij! Jeśli się nie skupisz i nie będziesz obserwował, co dzieje się wokół Ciebie, ominie Cię coś ważnego!

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Zwróć uwagę na to, gdzie najczęściej spędzasz swój wolny czas. Otoczenie, atmosfera, a także towarzystwo,
w jakim przebywasz, bardzo mocno wpływają na Twoje samopoczucie, zachowanie oraz funkcjonowanie na co dzień. Twoim szczęśliwym dniem będzie czwartek, zaś sprzymierzeńcem – zodiakalny Skorpion.

Finanse: Jeśli najdzie Cię ochota na marudzenie, powstrzymaj się i rozejrzyj wokół siebie. Czeka na Ciebie niezła okazja!

Miłość: Możliwe, że czeka Cię konfrontacja z osobami, które wolisz omijać szerokim łukiem. Nie będzie miało nieprzyjemnych konsekwencji, jeśli tylko zachowasz dystans i utrzymasz nerwy na wodzy.

Praca: Weź ze sobą dodatkową ilość jedzenia, ponieważ Twoje zapotrzebowanie energetyczne wzrośnie w wyniku wysiłku.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Nie miej za złe swoim bliskim tego, że się o Ciebie troszczą. Wynika to z ich miłości do Ciebie – jesteś dla nich naprawdę ważna i czasami nawet lekka nadopiekuńczość może być tego oznaką. Twoim szczęśliwym dniem będzie środa, zaś największym sprzymierzeńcem – zodiakalne Bliźnięta.

Finanse: Nie ulegaj urokowi naciągaczy, którzy mogą być wszędzie – nawet w osiedlowym sklepie spożywczym!

Miłość: Choć ostatnimi czasy mogłaś poznać nowe, interesujące osoby, które pochłonęły Twoją uwagę oraz czas, postaraj się znaleźć chwilę także dla starych znajomych. Często dawne znajomości okazują się być najbardziej wartościowe.

Praca: Jeśli ktoś zwróci Ci uwagę, postaraj się nie traktować tego jako uszczypliwość, lecz cenną wskazówkę, która może Ci pomóc.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: To będzie dobry czas dla Twojego wyglądu. Dzięki sprzyjającemu układowi planet Twoja uroda nabierze jeszcze piękniejszych barw, co pozytywnie wpłynie także na inne aspekty Twojego życia. Twoim szczęśliwym dniem będzie poniedziałek, natomiast sprzymierzeńcami – zodiakalne Byki oraz Panny.

Finanse: Jeśli masz taką możliwość, na razie powstrzymaj się przed zakupami związanymi z motoryzacją.

Miłość: Czeka Cię powodzenie u potencjalnych partnerów. W związku z tym, jeśli ostatnimi czasy miałeś w planach jakieś podboje miłosne, to wiedz, że ten okres będzie im sprzyjał. Pamiętaj, aby być sobą!

Praca: Nie jesteś sam w miejscu zatrudnienia – miej to na uwadze zwłaszcza pod koniec tego tygodnia!

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Nie ograniczaj się wyłącznie do tego, co już znasz. Wyjście z własnej strefy komfortu będzie doskonałym rozwiązaniem, które przyniesie Ci sporo daleko idących korzyści. Twoim szczęśliwym dniem będzie sobota, natomiast największym sprzymierzeńcem oraz doradcą – zodiakalny Wodnik.

Finanse: Jeśli będziesz potrzebował mniejszej lub większej pożyczki, najlepiej zwróć się do zodiakalnej Ryby.

Miłość: Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś! Nie powinieneś zapominać o tym, jak bardzo istotna jest szczerość oraz autentyczność we wszystkich relacjach, które są dla Ciebie ważne. Ludzie widzą i doceniają te cechy!

Praca: Miej na uwadze przede wszystkim własne dobro, a w tym zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne!

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Na początku tygodnia Twoje samopoczucie może się z lekka pogorszyć, przez co będzie Ci nieco trudniej funkcjonować. Jednak w okolicach środy wszystko powinno wrócić do normy i nabierzesz motywacji! Twoim szczęśliwym dniem będzie czwartek, zaś sprzymierzeńcem i doradcą – zodiakalna Panna.

Finanse: Jeżeli masz jakiś pomysł na biznes, koniecznie podziel się nim z zodiakalnym Rakiem – będzie dobrym parterem biznesowym!

Miłość: Uważaj na to, aby nie wpaść w sidła jakiegoś szalonego podrywacza, który traktuje nowe znajomości jedynie jako kolejne zdobycze, nie angażując się uczuciowo w zawierane znajomości. Zachowaj trzeźwość umysłu!

Praca: Tempo Twojego działania będzie cechowało się powolnością oraz skupieniem na tym, co robisz.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: W tym tygodniu dobrze będzie skupić się przede wszystkim na zdrowiu, a także samopoczuciu swoich bliskich. Poobserwuj uważnie to, w jakiej są kondycji i w razie potrzeby bądź gotowy im pomóc. Twoim szczęśliwym dniem będzie czwartek, zaś sprzymierzeńcem – zodiakalny Koziorożec.

Finanse: Postaraj się w tym czasie wydać jak najmniejszą ilość pieniędzy, ponieważ niedługo mogą Ci się przydać.

Miłość: Możliwe, że relacja z kimś, kto do tej pory był Twoją bratnią duszą lub przyjacielem stanie pod znakiem zapytania. Jednak będzie to tylko chwilowe i po niedługim czasie wszystko wróci do normy.

Praca: Zdaj się na to, co doradzi Ci ktoś z Twojej rodziny. Będzie miał rację, a Ty powinieneś mu zaufać.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Mimo, że znasz różne sposoby na radzenie sobie z niedogodnościami, to czasami trudno jest Ci je wdrożyć w życie i wykorzystać. W tym tygodniu postaraj się to zmienić i podążaj za wskazówkami, które znasz. Twoim szczęśliwym dniem będzie wtorek, zaś sprzymierzeńcem – zodiakalne Bliźnięta.

Finanse: Jeśli planowałaś zakup jakiegoś sprzętu elektronicznego, ten okres będzie sprzyjał okazjom z nim związanym.

Miłość: Zwróć uwagę na to, aby w relacjach, w których jesteś, na pierwszym miejscu była ich jakość, a nie ilość. To bardzo ważne dla prawidłowego rozwoju tych kontaktów oraz szczęścia, jakie mogą przynieść obu stronom.

Praca: Zwróć uwagę na to, czy ostatnio w Twoim miejscu pracy nie zaszły jakieś istotne zmiany, które mogłaś przeoczyć.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT