1-7 sierpnia 2022

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 1 do 7 sierpnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowe Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: W tym tygodniu ważne będzie, abyś utrzymał konsekwentność w podejmowanych przez siebie działaniach, przede wszystkim tych związanych z Twoim zdrowiem. W przeciwnym wypadku możesz się mocno rozczarować! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Waga, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Możesz liczyć na wsparcie, a może nawet wyręczenie w pewnych kwestiach przez jakąś osobę.

Miłość: Jeżeli Twój związek od jakiegoś czasu nie przynosi Ci już szczęścia oraz satysfakcji, to nadchodzący tydzień pchnie Cię ku podjęciu zmian, które mogą okazać się wręcz rewolucyjne i przewrotne.

Praca: Za wszelką cenę unikaj sytuacji, w których mógłbyś w jakikolwiek sposób podpaść swojemu szefowi!

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu będziesz skłonny bardziej do zajęcia się otaczającymi Cię osobami
i ich zdrowiem, niżeli sobą. To dobry krok, o ile całkowicie nie zapomnisz o własnych potrzebach! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Skorpion, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Gwiazdy przewidują jakieś niespodziewane wydatki, więc postaraj się trochę bardziej oszczędzać.

Miłość: W tym tygodniu będziesz miał zwiększoną skłonność do wyciągania na wierzch ‘’dawnych brudów”. Pamiętaj jednak, że robienie tego nigdy nie przynosi pozytywnych skutków, a zwykle nawet wręcz przeciwnie!

Praca: Będziesz miał dużo energii oraz motywacji do działania, zwłaszcza w parzyste dni tego tygodnia!

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: W tym tygodniu branie na siebie wielu obowiązków i postanowień może wyjątkowo nie popłacić i nadmierne ambicje doprowadzą Cię do klęski, zamiast do sukcesu. Zwróć uwagę na swoje oczy! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Strzelec, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Nie ustawaj w poszukiwaniach, a nawet wytęż swoje zmysły jeszcze bardziej – w końcu się doczekasz!

Miłość: Czy jesteś singlem, czy też jesteś w długoletnim związku, w tym tygodniu umów się na randkę. Takie romantyczne spotkanie ze swoją drugą połówką lub obiektem westchnień będzie strzałem
w dziesiątkę!

Praca: Pamiętaj o tym, że bezczynność bardzo rzadko prowadzi do uzyskania oczekiwanych efektów…

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: W tym tygodniu chęci do działania oraz pozytywna energia niemalże nie będą Cię opuszczać! Będzie miało to pozytywny wpływ na Twoje zdrowie, czego efekty będziesz mógł dostrzec jeszcze przez długi czas! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Ryba, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Nieco dodatkowej gotówki pojawi się w Twoim portfelu i od razu będziesz wiedział, jak ją wykorzystać!

Miłość: Ten tydzień będzie ważnym czasem dla Twojego związku i warto postawić na wspólne go spędzanie. Nie musi być to jednak nic wymyślnego – zwykłe przebywanie ze sobą będzie odpowiednie!

Praca: Jeżeli ostatnio masz trochę mniej pracy, postaraj się zająć porządkami z nią związanymi.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu układ gwiazd będzie sprzyjał pojawianiu się uśmiechu na Twojej twarzy, w związku z czym będziesz doświadczać go naprawdę często! Zdrowie również będzie Ci dopisywać! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Nawet jeśli zauważysz naprawdę kuszące oferty promocyjne, na razie postaraj się odpuścić sobie zbędne zakupy.

Miłość: W tym tygodniu niektóre sprawy związane z miłością, bądź przyjaźnią mogą zacząć się nieco komplikować, przez co odczujesz dezorientację. Jednak jeśli podejdziesz do tego ze spokojem, wszystko dobrze się ułoży.

Praca: Zwróć uwagę, na co się godzisz i z kim podpisujesz umowy, ponieważ możesz przeoczyć jakiś ważny szczegół!

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: W tym tygodniu przez większość czasu będzie towarzyszyć Ci dobre przeczucie, które poprowadzi Cię dobrymi drogami. W związku z tym warto z większym zdecydowaniem stawiać na swoim! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Skorpion, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Jakieś nie do końca planowane wydatki czekają na horyzoncie, więc bądź przezorna
i ubezpieczona!

Miłość: Pewne sytuacje tego tygodnia prawdopodobnie uświadomią Ci, jak ważne są niektóre relacje,
w których się znajdujesz. Warto więc o nie zadbać oraz docenić to, że możesz się nimi cieszyć.

Praca: Kieruj się przede wszystkim następującą zasadą: cokolwiek by się nie działo, po prostu rób swoje!

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu, najprościej mówiąc, będziesz miała nosa do pewnych spraw. Dzięki temu łatwiej Ci będzie zauważyć różnorakie nieprawidłowości, a także wyciągnąć trafne wnioski. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Bardzo prawdopodobne jest, że uda Ci się znaleźć atrakcyjną ofertę na coś, na co polujesz od jakiegoś czasu!

Miłość: Możliwe, że ten tydzień przyniesie Ci jakieś ważne spotkanie, które w pewien sposób odmieni Twoje spojrzenie na kogoś, bądź nawet na całą Waszą relację. Najprawdopodobniej będzie to zmiana na lepsze.

Praca: Nawet te najmniej przyjemne zadania nie sprawią Ci większych kłopotów. Będziesz miała dobrą passę!

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu postaraj się działać z nieco większą rozwagą oraz uważnością. Dodatkowo warto będzie zwrócić uwagę na swoje stawy, które ostatnio mogły nieco podupaść na kondycji. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Wodnik, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Uważaj i nie daj się nabrać na niewiarygodnie atrakcyjne oferty – czegokolwiek by one nie dotyczyły!

Miłość: Strzeż się, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu! Bowiem w tym tygodniu będziesz szczególnie mocno podatny na zauroczenie, a jeżeli dobrze pójdzie, to może także na zakochanie! Twoim sprzymierzeńcem będzie inny zodiakalny Skorpion, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Praca: To nie będzie najlepszy czas na załatwianie ważnych spraw związanych z pracą oraz życiem zawodowym.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: W tym tygodniu będzie Ci towarzyszyć szeroko pojęta otwartość, która, wykorzystana
w odpowiedni sposób, doprowadzi Cię w dobre miejsce – i to nie tylko dosłownie, lecz także w przenośni! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Ryba, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Jeśli chcesz zaszaleć z zakupami dotyczącymi Twoich przyjemności, to ten tydzień będzie dobrym momentem!

Miłość: To będzie tydzień sprzyjający wszelakiej zgodzie oraz porozumieniu. W związku z tym, jeśli ostatnimi czasy wystąpiła sprzeczka pomiędzy Tobą, a jakąś osobą, możliwe, że szybko zostanie zażegnana!

Praca: Jeżeli pojawi się przed Tobą jakieś ryzyko, to nie wahaj się go podjąć! Gwiazdy będą przy Tobie!

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: W tym tygodniu gwiazdy wesprą Cię wyjątkowo trafną intuicją oraz niemalże nieomylnym przeczuciem. W związku z tym wsłuchaj się w siebie i nie odrzucaj tego, co zostanie Ci zesłane od losu. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Skorpion, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: To doskonały czas na zajęcie się tym, co od dawna odkładasz na później w kwestii finansów!

Miłość: Jeżeli ostatnimi czasy pojawiły się jakieś wątpliwości co do którejś z bliskich Ci osób, to w tym tygodniu najprawdopodobniej zostaną one załagodzone. Uważaj na słowa i czyny zodiakalnych Baranów!

Praca: Stawiaj na swoim i nie bój się podejmować ryzyka – będziesz miał wspierających sprzymierzeńców!

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Gwiazdy powiadają, że ten tydzień może odkryć przed Tobą nowe karty w postaci dotychczas nieznanych zainteresowań oraz zdolności. Postaraj się jak najlepiej wykorzystać tę szansę od losu! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Bliźniak, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Nie czekaj już dłużej, aż pieniądze same do Ciebie przyjdą – jak najszybciej podejmij działanie!

Miłość: Ten tydzień nie będzie najłatwiejszym czasem dla miłości… W związku z tym postaraj się przykładać większą wagę do tego, co będziesz mówić oraz robić – zwłaszcza w relacjach romantycznych.

Praca: Postaraj się odłożyć na bok wszystkie możliwe rozpraszacze, bo inaczej trudno Ci będzie wykonać swą pracę!

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Uważaj! Bowiem w nadchodzącym tygodniu może nawiedzić Cię niechciana frustracja i jeżeli nie przepracujesz jej w odpowiednim momencie, to rykoszetem odbije się ona na Twoim zdrowiu… Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Bardzo możliwe, że będziesz miała szansę na zdobycie jakichś dodatkowych dóbr materialnych niewielkim kosztem!

Miłość: Ten tydzień postawi na Twojej drodze jakąś życzliwą i czułą osobę, która okaże Ci dużą ilość wsparcia oraz zrozumienia. Najprawdopodobniej osoba ta będzie cechować się jasnym kolorem włosów…

Praca: Wyjątkowo istotne będzie, abyś zmieściła się w czasie ze wszystkim, co będziesz miała do zrobienia.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT