23-29 maja 2022

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 23 do 29 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowe Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Ten tydzień zaowocuje szerokim uśmiechem na Twojej twarzy i wiedz, że pojawi się on na niej niejednokrotnie! Taki stan rzeczy będziesz zawdzięczał gwiazdom, które wyjątkowo mocno wpłyną na Twój nastrój! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Panna, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Postaraj się wstępnie rozplanować wydatki na ten tydzień, aby później się w nich nie pogubić.

Miłość: Jeśli Twoje serce wciąż czeka na to, aby ktoś je wypełnił, to w tym tygodniu zwróć szczególną uwagę na zodiakalne Skorpiony! Jeżeli natomiast jesteś w związku, poobserwuj uważnie swojego partnera!

Praca: Możliwe, że sprawy związane z pracą nieco zwolnią, dzięki czemu będziesz miał trochę więcej czasu dla siebie.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: W tym tygodniu każda sprzeczka, konflikt czy kłótnia będzie miała na Ciebie wyjątkowo negatywny wpływ, co odbije się na Twoim zdrowiu. Unikaj więc potyczek słownych, a już na pewno fizycznych! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Strzelec, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Jeśli ostatnio towarzyszyły Ci jakieś obawy związane z pieniędzmi, to pod koniec tygodnia powinny nieco ustąpić.

Miłość: Bądź otwarty na wizyty i niezapowiedzianych gości! Możliwe bowiem, że odwiedzi Cię ktoś, kogo nie do końca spodziewałeś się zastać u swego progu. Niezależnie od tego kto to będzie, postaraj się być gościnny!

Praca: To będzie świetny czas aby wykazać się swoimi umiejętnościami w pracy, więc lepiej się nie obijaj!

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Gwiazdy mówią, że Twoje zdrowie przybiera na sile, co będziesz mógł odczuć w tym tygodniu. Jednak działanie jakichś nieprzewidzianych czynników może z lekka zakłócić tą wspaniałą perspektywę, więc uważaj na siebie. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Waga, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: W tym czasie szczególnie wystrzegaj się nieprzemyślanych zakupów i nagłego wydawania pieniędzy!

Miłość: Zwróć szczególną uwagę na relacje z osobami w swoim najbliższym otoczeniu. Możliwe, że ci, z którymi spędzasz największą ilość czasu, wbrew pozorom wcale nie znają Cię tak dobrze, jak myślisz.

Praca: Ten tydzień zdecydowanie nie będzie dobrą porą na szukanie wymówek i odkładanie zadań na później…

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: W tym tygodniu zastanów się, czy Twoja codzienna dieta wygląda tak, jak powinna. Możliwe bowiem, że bardziej Ci ona szkodzi, niż pomaga, a przecież pożywienie jest jedną z najlepszych rzeczy, jaką możesz dać swemu organizmowi! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Jeżeli potrzebujesz wsparcia finansowego, to będzie odpowiedni czas na to aby o nie poprosić.

Miłość: Miej na uwadze jedną radę, która w tym tygodniu na pewno Ci się przyda i pomoże uporać się
z niektórymi dylematami: postępuj przede wszystkim zgodnie ze swoim własnym sumieniem oraz uczuciami!

Praca: Warto spróbować polepszyć swoje umiejętności, aby Twoja praca była bardziej efektywna
i przyjemna!

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: W tym tygodniu możesz doświadczyć bólu, którego przyczynę oraz pochodzenie trudno Ci będzie racjonalnie wyjaśnić. Możliwe, że będzie miał on związek z panującą wokół aurą. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Poprawa sytuacji finansowej będzie bliżej, niż w ciągu ostatnich kilku tygodni, więc bądź
w gotowości!

Miłość: Jeśli czeka Cię jakiś wyjazd, nie zamykaj się wyłącznie na własne towarzystwo ani osoby, które już znasz, ponieważ możesz wówczas stracić szansę na poznanie kogoś naprawdę niesamowitego!

Praca: Jeśli zaciśniesz zęby, to już w połowie tego tygodnia będziesz mógł odetchnąć z ulgą i odpocząć.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz szczególnie wyczulona w kwestii zdrowia własnego oraz Twoich najbliższych. I słusznie – pomoże Ci to bowiem dostrzec coś ważnego, co do tej pory umykało Twojej uwadze. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Bliźniak, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: W kwestii finansów nie spodziewaj się ani wielkich zmian na lepsze, ani też na gorsze.

Miłość: Ten tydzień pozwoli Ci odczuć, że jesteś kochana i doceniana przez Twoich bliskich. Nawet jeśli dojdzie między Wami do sprzeczki, będzie ona spowodowana raczej wzajemną troską, niż nienawiścią.

Praca: Uważaj na rozkojarzenie, które w tym czasie może nawiedzić Cię w najmniej oczekiwanym momencie.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: W tym tygodniu uważaj na to, aby za bardzo nie przeciążać swojego organizmu pod każdym względem, ponieważ jeśli doprowadzisz do jakichś nadwyrężeń, trudno będzie Ci się z nimi uporać. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Strzelec, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Pewna sytuacja, którą napotkasz i będzie miała związek z pieniędzmi, wpłynie na poprawę Twej samooceny.

Miłość: Bardzo możliwe, że ten tydzień wniesie do Twojego życia odrobinę pikanterii, obok której z pewnością nie będziesz w stanie przejść obojętnie! Zwróć uwagę przede wszystkim na zodiakalne Wodniki!

Praca: Czeka Cię pochwała w pracy, bo ktoś doceni to, co robisz. Możliwe także, że Ty sama docenisz swój wkład!

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Nadchodzący tydzień będzie Ci sprzyjał pod wieloma względami, ale przede wszystkim w kwestii samopoczucia! To dobry czas na pogłębienie swojej samoświadomości oraz praktyki uważności. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Bliźniak, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Zastanów się, czy nie jesteś komuś winien jakichś pieniędzy, bądź innych dóbr materialnych.

Miłość: Ten tydzień przyniesie Ci spotkanie z ważną dla Ciebie osobą, która wywiera na Ciebie pozytywny wpływ. Postaraj się wykorzystać każdą chwilę, którą razem spędzicie, bo będą one na wagę złota!

Praca: Choć może nie będzie należeć to do najłatwiejszych zadań, postaraj się trzymać język za zębami!

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: W tym tygodniu nie będzie Ci obce zmęczenie, a także idąca tuż za nim rezygnacja.  Postaraj się wówczas nie działać wbrew sobie i dostosuj się do tempa, jakie narzuci Ci Twój organizm. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Jeżeli ostatnimi czasy dałeś sobie poszaleć z wydatkami, to ten tydzień powinien być czasem oszczędzania!

Miłość: W tym tygodniu możesz mieć pewien kłopot w jasnym porozumiewaniu się ze swoją drugą połówką, bądź osobą z którą łączy Cię relacja romantyczna. Wstrzymaj się więc z poruszaniem niektórych tematów.

Praca: Choć wszyscy współpracownicy będą pogrążeni w napiętym działaniu, nie ulegaj tej atmosferze!

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Dobra energia w tym tygodniu będzie Ci dopisywać, co sprawi że niełatwo będzie powstrzymać Cię przed spontanicznym działaniem oraz realizowaniem nowo powstałych pomysłów! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Rak, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Bardzo możliwe, że będziesz musiał podjąć jakąś ważną decyzję w dość krótkim czasie.

Miłość: W kwestii relacji ten tydzień będzie raczej wolny od wszelakich sprzeczek oraz konfliktów. Możliwe nawet, że uda Ci się utworzyć nić porozumienia z kimś, z kim ostatnio nie było Ci po drodze…

Praca: Gwiazdy pokazują, że nadchodzi jakaś zmiana i najprawdopodobniej będzie to zmiana na lepsze!

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: W tym tygodniu może towarzyszyć Ci lekki niepokój oraz rozdrażnienie. Będą one spowodowane najprawdopodobniej niesprzyjającą aurą, która powinna minąć już w drugiej połowie tygodnia. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Jeśli już od jakiegoś czasu odkładasz ważny wydatek, nie zwlekaj dłużej i zajmij się nim w tym tygodniu!

Miłość: W tym tygodniu któraś z bliskich Ci osób przyniesie Ci powody do dumy. Najprawdopodobniej będzie to ktoś młodszy od Ciebie – jeśli masz dzieci, może dotyczyć to właśnie ich!

Praca: Jeżeli tylko będziesz miał taką możliwość, jak najwcześniej zajmij się tym co masz do zrobienia.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Jeżeli masz w planach jakiś dalszy wyjazd lub wycieczkę, najpierw dwa razy zastanów się, czy masz ze sobą wszystko, czego potrzebujesz. Bowiem możesz źle ocenić własne możliwości, bądź stan zdrowia. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Większe oszczędzanie nie będzie konieczne w tym tygodniu, jednak wystrzegaj się brania pożyczek.

Miłość: Gwiazdy pokazują, że w tym czasie czeka Cię niejedno przyjemne doznanie. Będzie ono związane z tym, że ktoś poświęci Ci sporą ilość uwagi oraz ciepła, a może nawet będzie Cię adorował…?

Praca: Kieruj się przede wszystkim jedną ważną zasadą: zachowaj uczciwość wobec swych współpracowników!

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT