27 czerwca – 3 lipca 2022

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 27 czerwca do 3 lipca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowe Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Ten tydzień przyniesie ze sobą szeroki wachlarz doznań oraz doświadczeń, które będą znacząco oddziaływać na Twoje funkcjonowanie. Jeżeli dobrze zaczniesz, to uda Ci się również dobrze skończyć! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Wodnik, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Poprawa Twojej sytuacji materialnej zbliża się wielkimi krokami, więc bądź gotowy aby ją powitać!

Miłość: W tym tygodniu w kwestiach relacji gwiazdy radzą postawić na większą ilość spontaniczności oraz działania pod wpływem sercowych impulsów. Oddaj im się, a zaprowadzą Cię w dobre miejsce!

Praca: Uważaj, aby nie dać się dorwać rozkojarzeniu, bo jeśli tak się stanie, niełatwo będzie się od niego uwolnić!

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Nadchodzący tydzień najprawdopodobniej przyniesie Ci niemałą dawkę tajemniczości, która spowoduje, że troszkę trudniej będzie Ci ocenić niektóre sprawy oraz własne możliwości. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Jeżeli najdzie Cię ochota na odrobinę zakupowego szaleństwa, możesz sobie na nie pozwolić!

Miłość: Twoje serce będzie wyjątkowo podatne na wszelkie uniesienia, zachwyty, ale niestety także zranienia… W związku z tym postaraj się działać rozważnie i nie podejmować zbyt pochopnych decyzji.

Praca: Nawet jeśli okaże się, że masz bardzo dużo do zrobienia, zdołasz uporać się z tym w mgnieniu oka!

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: W tym tygodniu może towarzyszyć Ci bliżej nieokreślony niepokój, a być może nawet pewnego rodzaju lęk o różnym nasileniu. Jakkolwiek będzie on wyglądał – nie ignoruj go, bo może być ważną wskazówką! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Ryba, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Postaraj się dołożyć wszelkich starań, aby odłożyć choćby odrobinę oszczędności do swej skarbonki!

Miłość: Choć ten tydzień może sprzyjać szukaniu dziury w całym oraz czepianiu się osób w swoim otoczeniu o mało istotne sprawy, bądź silny i nie daj się tym pokusom, bo w przeciwnym wypadku sporo stracisz!

Praca: Nawet jeśli obowiązki oraz terminy będą deptać Ci po piętach, niełatwo będzie Ci się z nimi rozprawić.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Ten tydzień będzie najwyższą porą na wzięcie na poważnie własnego zdrowia oraz sygnałów, jakie daje Ci Twój własny organizm. Nie lekceważ również troskliwych wskazówek od swoich najbliższych! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Jeżeli pojawi się okazja na inwestycję lub zakup, który może posłużyć Ci przez wiele lat – nie zwlekaj!

Miłość: W tym tygodniu nie będzie brakować Ci romantycznych, a nawet namiętnych doznań, których doświadczysz niekoniecznie ze swoim partnerem… Zwróć uwagę szczególnie na zodiakalne Wagi!

Praca: Nie zapominaj o tym, że jeżeli nie dajesz sobie z czymś rady, możesz poprosić kogoś o pomoc!!!

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: W tym tygodniu warto w jak największej ilości wykorzystać sprzyjające warunki atmosferyczne za oknem, dzięki którym będziesz w stanie udoskonalić niektóre ze swoich zdolności… Bądź wyrozumiały dla siebie oraz przyrody! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Uważaj, bo ktoś może chcieć, a nawet usiłować, wykorzystać Ciebie i Twoich bliskich do niecnych celów.

Miłość: Nadchodzący tydzień okaże się niemalże decydujący dla którejś z istotnych dla Ciebie relacji… Bowiem jeżeli zawiedziesz zaufanie pewnej osoby, Wasza relacja może przepaść bezpowrotnie.

Praca: Miej na uwadze to, że po wysiłku i pracy w pocie czoła zawsze w końcu nadchodzi wypoczynek!

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Ten tydzień będzie czasem, który raczej przyjmiesz z uśmiechem na twarzy oraz z otwartymi ramionami powitasz niemal wszystko, co ze sobą przyniesie. Niechaj będzie to jak najpiękniejszy czas! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Bliźniak, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Dobre wieści! Jakaś sprawa, która od pewnego czasu nie pozwala Ci dobrze spać, wreszcie nieco się rozjaśni!

Miłość: W tym tygodniu powinnaś szczególnie uważać na słowa, które będziesz wypowiadać do otaczających Cię osób oraz na dawane im obietnice… Bowiem nie wszystko jest tak pewne, jak się wydaje.

Praca: Mimo tego, że nie będzie to czas wolny od pracy oraz wysiłku, to opłaci się troszeczkę pomęczyć!

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: W tym tygodniu warto będzie kierować się przede wszystkim swoją własną intuicją i na pierwszym miejscu stawiać głównie to, co Ty uważasz za słuszne zamiast tego, co będą mówić i pokazywać inni. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Skorpion, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Podwójnie sprawdzaj, czy na pewno opłaciłaś wszystkie rachunki oraz zaległości finansowe!

Miłość: Ten tydzień zdecydowanie nie będzie sprzyjał ugodowemu nastawieniu u Ciebie, w związku z czym niełatwo będzie osiągnąć z Tobą kompromis… niekoniecznie musi okazać się to korzystne w skutkach!

Praca: Jeśli będziesz chciała lub musiała wziąć udział w ważnych projektach, najlepiej rób to w parzyste dni tygodnia.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: W tym tygodniu możesz mieć do czynienia z dylematem nieco większym, niżeli w ostatnim czasie. Aby się z nim uporać i zakończyć tą sprawę z powodzeniem, konieczna będzie wiara we własne możliwości! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Sprawy dotyczące pieniędzy zdecydowanie nie będą należeć do Twoich priorytetów w tym czasie.

Miłość: Choć być może nie będzie to całkowicie oczywiste, to w tym tygodniu będziesz potrzebować zwiększonej ilości troski, czułości oraz uwagi. Nie ma sensu na siłę udawać twardziela, bo każdy ma w sobie delikatność!

Praca: Jeżeli sprawdzone sposoby dotychczas nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, warto zrobić sobie chwilę przerwy.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Możesz spodziewać się, że ten tydzień będzie dla Ciebie naprawdę udany. Dotyczy to zwłaszcza wieczorowych pór nadchodzących dni, kiedy to gwiazdy będą z Tobą całą swą mocą! Twoim sprzymierzeńcem będzie inny zodiakalny Strzelec, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Jeżeli chodzi o sprawy finansowe, to niestety nie można powiedzieć, że będziesz miał ‘’głupie’’ szczęście.

Miłość: W tym tygodniu warto zwrócić uwagę na samopoczucie oraz potrzeby swojego partnera, ponieważ mogą nie być one tak oczywiste, jakimi się wydają. Nie zapominaj jednak również o sobie samym!

Praca: Świadomość tego, jak Twoje funkcjonowanie w pracy przekłada się na życie prywatne jest bardzo ważna!

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Jak sam doskonale wiesz, czasem lepiej nie robić nic na siłę i nie próbować uszczęśliwiać się czymś, co już dawno jest na przegranej pozycji. W tym tygodniu warto będzie się do tego zastosować! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Panna, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Spontaniczne działanie okaże się skuteczne i korzystne tylko w nieparzyste dni tego tygodnia.

Miłość: To będzie idealny czas na bliższe zapoznanie się ze znaczeniem słowa ,,bezinteresowność”. Bowiem sytuacje, w jakich się znajdziesz umożliwią Ci wykazanie się nią, bądź otrzymanie jej od kogoś.

Praca: Nawet te z pozoru najtrudniejsze sprawy mogą okazać się banałami, jeśli odpowiednio do nich podejdziesz!

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu powinieneś spędzać jak najwięcej czasu w cieple, ponieważ Twój organizm będzie tego potrzebował bardziej niż zwykle oraz będzie nadwrażliwy na wychłodzenie i przeciągi. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Jeśli ktoś poprosi Cię o radę w kwestii finansów, najpierw zastanów się, czy jesteś w stanie mu pomóc.

Miłość: Twoje nastawienie do innych osób w tym tygodniu może być bardzo zmienne, wobec czego będzie ono balansowało między wzmożoną sympatią, a nawet ogólną miłością, a irytacją i nienawiścią…

Praca: Czeka Cię odrobina luzu, który pozwoli na rozpatrzenie zaległych spraw niekoniecznie ściśle związanych z pracą.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Ten tydzień będzie sprzyjał szeroko pojętemu poznawaniu i dotyczy to zwłaszcza poznawania siebie oraz własnych granic i możliwości. Owoce takich momentów mogą być naprawdę dorodne! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Strzelec, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Nie daj się nabrać na zbyt atrakcyjne oferty, które w rezultacie zaoferują Ci jedynie ‘’kota w worku’’!

Miłość: To będzie czas pełen uczuciowych wzlotów, obok których nie będziesz w stanie przejść obojętnie… Pozwól strzale kupidyna robić swoje i nie próbuj na siłę poskromić w sobie szczerych uczuć!

Praca: Praca przyniesie Ci więcej frajdy, niżeli bywało to dotychczas, a przyczyni się do tego pewna mała zmiana…

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT