4-10 lipca 2022

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 4 do 10 lipca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowe Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: To będzie naprawdę dobry czas, w którym zdołasz czerpać z życia pełnymi garściami, a także bardziej cieszyć się tym, co już masz. Dodatkowo zdrowie będzie sprzyjać temu stanowi! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Gwiazdy zapowiadają szansę na zasilenie budżetu – zacznij od realizowania swoich planów!

Miłość: Nawet jeśli w tym tygodniu któraś z bliskich Ci osób przyczyni się do pogorszenia Twojego nastroju, postaraj się zrozumieć i wybaczyć jej zachowanie. Bowiem może być ona w trudnym momencie życia.

Praca: Zwróć uwagę na to, czy Twoje umiejętności oraz kompetencje są wystarczające do zajęcia się daną czynnością.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Ten tydzień może przynieść Ci dawkę zmęczenia, nie tylko w sensie fizycznym, ale także towarzyskim. W związku z tym postawisz przede wszystkim na spokojne spędzanie czasu we własnym towarzystwie. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Strzelec, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Uważaj, bo możesz się zapomnieć i niechcący za bardzo dać się ponieść swojej rozrzutności!

Miłość: Gwiazdy mówią, że tym czasie Twoją uwagę zwróci jakiś zodiakalny Wodnik. Wzbudzi on w Tobie zainteresowanie, które, rozwinięte w odpowiedni sposób, może przerodzić się w uczucie z wzajemnością!

Praca: Dopisywać Ci będą kreatywne pomysły – nie tylko dotyczące pracy, ale także sposobów jej unikania…

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Bardzo prawdopodobne jest, że w nadchodzącym tygodniu niełatwo będzie Ci odnaleźć harmonię i równowagę w swoim funkcjonowaniu, co będzie miało związek ze zmianami w Twym organizmie. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Gwiazdy radzą wydać nieco swoich oszczędności na własne przyjemności oraz miłe gesty dla bliskich.

Miłość: W tym tygodniu możesz mieć skłonność do nadmiernego przejmowania się różnymi sprawami oraz tym, co będą mówić na Twój temat inne osoby. Nie pozwól, by pochłonęło Cię to do cna!

Praca: Sprawy związane z pracą raczej nie będą Twoim priorytetem – będziesz skupiony na czymś innym.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Ten tydzień będzie świetnym czasem na zajęcie się wszystkim, co do tej pory wydawało Ci się zbyt trudne lub nie było na to odpowiedniego momentu. Zdrowie będzie sprzyjać takim działaniom! Twoim sprzymierzeńcem będą zodiakalne Bliźnięta, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Gwiazdy mówią, że wkrótce będziesz miał okazję, aby nieco zasilić swoje konto oszczędnościowe!

Miłość: W tym tygodniu miej szeroko otwarte nie tylko oczy, ale również serce, zwłaszcza na osoby
o piwnym kolorze oczu! Kiedy już je dostrzeżesz, nie będzie Ci łatwo przejść obok niektórych z nich obojętnie!

Praca: Warto będzie się zmobilizować i maksymalnie wykorzystać każdą godzinę spędzoną w pracy!!!

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: W tym tygodniu odwiedzi Cię jakaś dobra, sprzyjająca energia, która przyczyni się do poprawy Twojego samopoczucia oraz wzmocnienia sił fizycznych. Postaraj się przyjąć ją z wdzięcznością! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Wodnik, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Jeśli będziesz myślał przyszłościowo, już niebawem uda Ci się spełnić jedno ze swoich marzeń!

Miłość: Czeka Cię tydzień pełen wrażeń lub walki ze swoimi instynktami! Bowiem będziesz miał w sobie wyjątkowo dużą ilość pożądania oraz namiętności, które niełatwo będzie poskromić – pytanie, czy tego chcesz…

Praca: Zwróć uwagę na każdy pomysł, który wpadnie Ci do głowy, bo któryś z nich może okazać się naprawdę dobry!

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: W tym tygodniu postaraj się postawić przede wszystkim na to, aby zachować zdrową równowagę oraz rozsądek w działaniach, których będziesz się podejmować – zwłaszcza tych dotyczących zdrowia! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Pieniądze raczej nie będą kwestią, do której będziesz przykładała ogromną wagę w tym czasie.

Miłość: Ten tydzień przyczyni się do tego, że Twoje zauroczenie zacznie się przeradzać w coś większego – możliwe nawet, że w prawdziwą miłość! Jeśli zaś nie darzysz nikogo uczuciem, to możliwe, że zaczniesz!

Praca: Nawet jeśli nie poświęcisz się w zupełności swojej pracy, wszystko powinno pozostać na swoim miejscu.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu możesz nie tylko zauważyć, ale również odczuć wpływ, jaki wywierają na Ciebie gwiazdy. Ich oddziaływanie pomoże Ci przy podjęciu jakiejś istotnej decyzji. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Bardzo ważne będzie zajęcie się wszelakimi finansowymi zaległościami, a także obietnicami.

Miłość: Jeśli w ostatnim czasie w Twoim związku nie układało się najlepiej, to w tym tygodniu powinna nadejść pora na ukojenie oraz spokój. Jeżeli jesteś singlem, zwróć uwagę na zodiakalne Barany!

Praca: Jeżeli nie będzie takiej konieczności, nie wysilaj się zanadto! Po prostu pracuj tyle, ile jesteś
w stanie.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Ten tydzień pozwoli Ci na moment wytchnienia od tego, co przytłaczające oraz wyczerpujące – zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Będzie to więc czas sprzyjający ogólnej regeneracji! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Ryba, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Według tego co pokazują gwiazdy, pieniądze zamierzają się Ciebie trzymać i nigdzie się nie wybierają.

Miłość: W tym tygodniu powinieneś zwrócić szczególną uwagę na to, czy odpowiednio dbasz o swój związek. Pamiętaj o tym, że zaniedbania mogą doprowadzić do poważnych konfliktów, a nawet do rozstania…

Praca: Niewykluczone, że konieczne będzie wykonanie małego kroku w tył, aby móc postąpić naprzód.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: W tym tygodniu możesz spodziewać się nowości. Możliwe, że Twój organizm zaskoczy Cię czymś, czego się nie spodziewałeś lub zauważysz u siebie jakiś nowy sposób radzenia sobie
z trudnościami. Twoim sprzymierzeńcem będzie inny zodiakalny Strzelec, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Pamiętaj o tym, że pesymistyczne nastawienie nie sprzyja sukcesowi! Wystrzegaj się go zatem!

Miłość: W tym tygodniu postaw przede wszystkim na szczerość we wszystkich relacjach – nie tylko tych romantycznych! Ważne będzie tu nie tylko mówienie o swoich uczuciach oraz wrażeniach, lecz także wysłuchanie ich.

Praca: Nie bądź zdziwiony, jeśli nawiedzi Cię zachłanność. Jednak ważne będzie jej okiełznanie!

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: W tym tygodniu Twoja głowa może być zaprzątnięta różnymi sprawami, na których temat będziesz sporo rozmyślał. Nie pozwól jednak na to, aby to wszystko pochłonęło Cię bez reszty i odebrało zbyt dużą ilość sił! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Rak, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Zachowaj ostrożność i uważaj na niepotrzebne wydatki, ponieważ nie przyniosą one nic dobrego!

Miłość: Ten tydzień będzie czasem, w którym powinieneś uświadomić sobie, że energia, którą emanujesz ma ogromny wpływ na Twoje otoczenie i może nawet negatywnie odbić się na Twoich relacjach.

Praca: Warto spróbować popatrzeć na niektóre sprawy z nieco innej perspektywy i dać im jeszcze jedną szansę.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Nawet jeżeli w tym tygodniu będą doskwierać Ci jakieś dolegliwości, to dzięki temu, co Cię otacza, zdołasz przejść nad nimi do porządku dziennego i nie będą one dominowały Twojego funkcjonowania. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Waga, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Czeka Cię jakiś wydatek, który najprawdopodobniej będzie niezbyt mile widzianą koniecznością.

Miłość: Ten tydzień może uświadomić Ci, że jakaś relacja, która wydaje Ci się być po prostu jedną z wielu, tak naprawdę może kryć w sobie romantyczne uczucia… Zwróć uwagę szczególnie na zodiakalne Wagi!

Praca: Może najść Cię ochota, aby wszystko rzucić. Jednak uważaj, aby nie podjąć decyzji krzywdzącej dla Ciebie lub bliskich!

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Gwiazdy pokazują, że jeśli na ten tydzień masz zaplanowany jakiś zabieg, to wszystko pójdzie dobrze i szybko dojdziesz do siebie! Nie zapominaj jednak o odpowiednim przygotowaniu przed! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Panna, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Lepiej będzie, jeśli nie będziesz pozwalać nikomu na ingerowanie w Twoje sprawy finansowe.

Miłość: Ten tydzień nie będzie należał do najłatwiejszych jeżeli chodzi o kwestie uczuciowe. Możliwe bowiem, że niejednokrotnie spotkasz się z brakiem zrozumienia ze strony osób, na które liczyłaś.

Praca: Jeśli masz swój biznes, postaraj się zwrócić nieco większą uwagę na sprawy urzędowe oraz księgowe.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT