22-28 sierpnia 2022

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 22 do 28 sierpnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowe Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz mieć skłonność do nadmiernego przejmowania się tym co zobaczysz
i usłyszysz. Dotyczy to również Twojego stanu zdrowia – niektóre reakcje będą przesadnie nacechowane przejęciem. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Ryba, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Odrobina zakupowego szaleństwa nie zaszkodzi, a być może nawet będzie wskazana! Udanych łowów!

Miłość: Ten tydzień postawi przed Tobą pewien dylemat, który najprawdopodobniej będzie dotyczył osób związanych z trwającymi już jakiś czas uczuciami oraz tymi, które pojawiły się całkiem niedawno…

Praca: Nie wahaj się przed zaangażowaniem w swoje działania innych osób, a wyjdzie to Wam wszystkim na dobre!

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu konieczne będzie zwrócenie większej uwagi na te miejsca w swoim organizmie oraz ciele, które mają skłonność do gorszego stanu. Zachowaj zwiększoną ostrożność! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Bliźniak, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Do głowy wpadnie Ci pomysł na to, co należy robić, aby Twoje działania były bardziej skuteczne!

Miłość: W tym tygodniu Ty oraz Twój partner lub sympatia możecie mierzyć się z wieloma niedopowiedzeniami oraz niewiadomymi, z którymi trudno będzie się uporać. Bądźcie dla siebie wyrozumiali!

Praca: Odwaga oraz śmiałość okażą się niemalże niezbędne, aby dopiąć swego i osiągnąć zamierzony cel.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Nawet, jeśli zdarzy Ci się odnieść wrażenie, że wszechświat jest przeciwko Tobie, nie poddawaj się i nie rezygnuj z tego, co sobie postanowiłeś. Bowiem gwiazdy będą z Tobą – ich moc ma różne oblicza! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Ryba, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Być może to najwyższa pora, aby polubić się z nowszymi sposobami na zarządzanie pieniędzmi?

Miłość: Możesz mieć spore oczekiwania dotyczące nadchodzącego tygodnia. Z jednej strony to dobrze, ale z drugiej niesie to ze sobą ryzyko rozczarowania… Zachowaj zdrowy rozsądek zwłaszcza, jeśli chodzi
o zodiakalne Lwy!

Praca: Nie możesz dopuścić do sytuacji, w której zapomnisz, że praca nie jest najważniejsza w Twoim życiu!

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: W tym tygodniu wskazane będzie zajęcie się oczyszczeniem w wielu tego słowa znaczeniach. Bowiem warto zająć się swoim umysłem, ciałem oraz innymi obszarami mogącymi mieć związek z Twoim zdrowiem. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Jeśli zamierzasz planować, zrób to bardzo dokładnie i skrupulatnie, gdyż łatwo będzie o przeoczenie istotnego szczegółu!

Miłość: Ten tydzień będzie doskonałym czasem na spotkania w gronie osób, które są dla Ciebie ważne od dawien dawna. Bowiem trudno o lepsze warunki do wzmocnienia więzi i rozmowy od serca…!

Praca: Nie uda Ci się spełnić wszystkich oczekiwań, jakie będą przed Tobą postawione. Masz do tego prawo!

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu warto będzie oddać się takim czynnościom, których korzystnego wpływu na Twoje zdrowie oraz ogólną kondycję ciała jesteś pewien. Bowiem warto nabrać sił na zapas! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Nie spodziewaj się za dużo po tym obszarze życia – będzie on po prostu odpowiedni
i wystarczający.

Miłość: Pozwól występującemu w tym tygodniu układowi gwiazd podzielić się z Tobą tą jakże wspaniałą magiczną energią, która sprawi, że ten czas będzie niezapomniany pod względem uczuciowym!

Praca: Zwróć uwagę na to, w jaki sposób pracują osoby spod znaku Strzelca, gdyż może być to pomocne!

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: W tym tygodniu może nie być Ci łatwo poradzić sobie, z co poniektórymi kwestiami dotyczącymi twojego zdrowia, a wszystko za sprawą niewłaściwego podejścia oraz stosowanych metod! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Nie zdawaj się w stu procentach na zdanie oraz działania innych, ponieważ źle na tym wyjdziesz!

Miłość: W tym tygodniu gwiazdy radzą, abyś postawiła na spontaniczne działanie. Bowiem to właśnie ono przyniesie Ci najwięcej pozytywnych wrażeń i zaskoczy Cię niejednokrotnie. Oddaj się swym uczuciom!

Praca: Uważaj, aby nie dać się zwieść z pozoru doskonałym pomysłom oraz ideom kogoś w miejscu pracy!

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: W tym tygodniu nie jest wskazane robienie czegokolwiek wbrew własnej woli, a zwłaszcza
w kwestii zdrowia psychicznego. Bowiem w tym czasie będzie to miało podwójnie niekorzystne dla Ciebie skutki. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Nie zaniedbuj ważnych dla Ciebie spraw, ponieważ później trudno będzie Ci się z nimi uporać.

Miłość: W tym tygodniu poznasz kogoś, z kim będzie Ci się rozmawiało naprawdę dobrze, a płynące słowa będą przychodzić Wam z wyjątkowo dużą łatwością. Gwiazdy mówią, że będzie to owocna znajomość!

Praca: Będziesz mogła cieszyć się wzrostem kreatywności oraz świeżym umysłem podczas tworzenia
i pracy.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: W tym tygodniu powinieneś szczególnie uważać na cukier oraz inne tego rodzaju substancje, ponieważ będą dla Ciebie wyjątkowo szkodliwe. Nie daj się zwieść silnym pokusom! Twoim sprzymierzeńcem będzie inny zodiakalny Skorpion, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Będziesz miał dobrą passę w poszukiwaniach oraz wychwytywaniu niezłych, interesujących okazji.

Miłość: W tym tygodniu uważaj na to, co będziesz robić oraz jakich efektów tych działań będziesz się spodziewać. Bowiem z pozoru niewinny flirt może szybko zamienić się w duży romans z zaangażowaniem emocjonalnym…!

Praca: Pomimo tego, że będziesz mieć trochę mniej pracy, możesz mieć pewien kłopot z odpoczynkiem.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Ten tydzień będzie wymagał od Ciebie nieco większego, niż zazwyczaj zaangażowania – zwłaszcza ruchowego. Wszystko to będzie konieczne dla utrzymania dobrego stanu zdrowia oraz kondycji. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Bliźniak, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: To będzie czas sprzyjający nadrabianiu zaległości, które ciążą Ci nad głową już od jakiegoś czasu.

Miłość: W tym tygodniu lepiej unikaj kontaktów z osobami, za którymi nie przepadasz, a także tymi, które mają negatywny wpływ na Twoją energię, ponieważ może to zaburzyć swoją harmonię na długi czas.

Praca: Odpowiednie nastawienie oraz trzymanie się podstawowych, kluczowych zasad będzie bardzo ważne.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu możesz zauważyć u siebie jakieś nowe zmiany, które mogą wywołać w Tobie niepokój. Nie lekceważ ich i dowiedz się, skąd pochodzą, lecz nie warto panikować na zapas! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Wodnik, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Można by rzec, że będzie towarzyszył Ci szósty zmysł dotyczący interesów. Powodzenia!

Miłość: Ten tydzień będzie czasem, który wyzwoli w Tobie różnorakie zachowania, jakich być może nawet się po sobie nie spodziewałeś. Najprawdopodobniej jednak będą one jak najbardziej pozytywne!

Praca: Zwróć większą uwagę na informacje oraz wiadomości, jakie będziesz dostawać – łatwo będzie coś przeoczyć.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Niechaj ten tydzień będzie dla Ciebie okazją do zajęcia się tym, co ostatnimi czasy zaniedbałeś
i odłożyłeś na bok z powodu nowych zajęć. Bowiem mogą być to naprawdę istotne kwestie. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Panna, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Uważaj na to, co powiedzą Ci osoby spod znaku Barana, ponieważ może być to bardzo mylące.

Miłość: Ten tydzień nie będzie najlepszym momentem na zabieranie się za nabywanie nowych znajomości. Bowiem Twoja energia będzie bardziej adekwatna do spędzania czasu w pojedynkę lub
w zaufanym gronie.

Praca: Pod żadnym pozorem nie dawaj się pokusom, które usilnie będą chciały przeciągnąć Cię na swoją stronę!

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Ten tydzień przyniesie Ci całe mnóstwo nowych możliwości oraz inspiracji, które mogą wywrzeć wyjątkowo pozytywny wpływ na Twoje zdrowie – pod warunkiem, że odpowiednio je wykorzystasz. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Waga, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Nie dziel się informacjami na temat swoich zarobków oraz oszczędności z nikim spoza rodziny.

Miłość: Nadchodzący tydzień okaże się szansą na odnalezienie tego, czego od tak dawna poszukujesz. Jednakże nie ograniczaj się jedynie do swojego otoczenia – warto wychylić się nieco dalej!

Praca: Warto będzie zaufać jednemu z Twoich współpracowników – najprawdopodobniej spod znaku Byka.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT