Horoskop tygodniowy na 15-21 lutego 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 15 do 21 lutego 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Znajdź w sobie duszę odkrywcy, może udać ci się w tym tygodniu odnaleźć swoje drugie ja, o którym do tej pory nie miałeś pojęcia. Spróbuj nowych rzeczy, prawdopodobnie jedna z nich, okaże się tą, której brakowało od dawna w twoim życiu! Szczęśliwym dniem w tym tygodniu będzie dla ciebie wtorek, natomiast sprzymierzeńców szukaj w Wodnikach i Pannach!

Finanse: Jeśli ostatnio chodzi ci po głowie, odłożenie kilku złotych jest to jak najbardziej trafiona myśl! Każda forma oszczędzania jest dobra, nie ograniczaj się do jednej 🙂

Miłość: Single mogą mieć ciekawą okazje do poznania kogoś nowego, sytuacja może sprawić, że nie pomyślisz o czym w ogóle mówisz. Pamiętaj jednak, że kłamstwo ma krótkie nogi, a rozpoczęcie znajomości od sekretów nie wróży wielkiej miłości.

Praca: To może być konfliktowy tydzień, nie daj się ponieść emocją i powiedzieć kilku słów za dużo, do nieodpowiednich osób.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Staraj się w tym tygodniu myśleć nieszablonowo, dzięki temu możesz poprawić swój wizerunek i komfort życia. Niezależne myślenie, może doprowadzić cię do osiągnięcia sukcesu, o którym od dawna marzyłeś. Szczęśliwy dzień w tym tygodniu zapowiada się na piątek, natomiast sprzymierzeńcami zostaną Ryby i Skorpiony 🙂

Finanse: Uprzątnij stare graty, które zaśmiecają ci przestrzeń w domu, znajdziesz coś co jest dla ciebie zbędne, a sprzedaż tej rzeczy przyniesie ci duży zysk!

Miłość: Mogą pojawić się drobne sprzeczki, jednak dzięki waszemu zaangażowaniu zapanuje zgoda a ciepłe słowa wezmą górę nad tymi niekontrolowanymi. Dla singli może pojawić się okazja, na wejście w nową relację podczas podróży komunikacją miejską!

Praca: Znajdź w sobie siłę i postaw się przełożonemu, dzięki temu znajdziesz nowe chęci do odwiedzania miejsca swojej pracy!

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Wykorzystaj obecną pogodę, do produktywnego spędzania czasu! Jeśli za oknem nie jest zbyt sprzyjająco, postaw na pracę w domu – uprzątnij mieszkanie, zabierz się za odświeżenie wnętrza lub garderoby. Jeśli jednak pogoda sprzyja wyjściom, postaw na spędzenie aktywnego czasu na świeżym powietrzu. Szczęśliwy dzień zawita do ciebie we wtorek, natomiast twoim sprzymierzeńcem zostanie Baran i Strzelec.

Finanse: Uważaj na tańsze zamienniki, prawdopodobnie twoje chęci zaoszczędzenia na nich sprawią, że wydasz jeszcze więcej.

Miłość: Dla samotnych, zapowiada się duże powodzenie, również dla tych komu szczęście nie dopisywało ostatnio w związkach. Wasza relacja odżyje a uczucia staną się bardziej szczere.

Praca: W tym tygodniu unikaj pracy po godzinach, wszelakie zmęczenie, które będzie tym spowodowane nie wpłynie dobrze na wyniki w pracy.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Pamiętaj, że życie jest po to aby próbować nowych rzeczy. Spróbuj swoich sił w nowych dziedzinach, bądź otwarty na propozycję i nie bój się wyzwań. Jeśli do tej pory nie szło dobrze ci w tańcu, pomyśl o wybraniu się na jakiś kurs taneczny. W tym tygodniu szczęśliwy dzień wypadnie dla ciebie w niedziele, natomiast sprzymierzeńców szukaj u Wodnika i Barana.

Finanse: Wydawanie na przyjemności jest fajne, ale dobrą radą będzie nie przesadzenie z nimi w tym tygodniu. Postaw na oszczędny tryb życia 🙂

Miłość: Jeśli chcesz uniknąć kłótni z partnerem, warto będzie wyjść mu na przeciw i załagodzić atmosferę kilkoma kompromisami. Dla Raków z czerwca, którym ostatnio samotność za bardzo doskwiera gwiazdy szykują ciekawą odmianę na weekendzie.

Praca: Ktoś w pracy, może bardzo chcieć się z tobą zaprzyjaźnić. Zastanów się jednak czy taka znajomość będzie dla ciebie korzystna i dobrze wpłynie na wasze relację z innymi członkami.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: W najbliższych dniach będzie sprzyjać ci niezwykle pozytywna energia, wykorzystaj ją do działania, które może komuś zaimponować. Jeśli ktoś z twojego otoczenia będzie, potrzebował pomocy wyciągnij rękę – a dobre uczynki na pewno do ciebie wrócą. Szczęśliwy dzień czeka cię w poniedziałek, natomiast twoimi sprzymierzeńcami będą Byki i Koziorożce.

Finanse: Przez ten tydzień wstrzymaj się od wszelkich inwestycji i nie podejmuj ryzykownych działań, które mogą znacznie obciążyć twoje konto bankowe.

Miłość: Druga połowa tygodnia, przyniesie ze sobą dobre relacje z bliskimi. Samotnym Lwom, ktoś może się z utęsknieniem rzucić w ramiona, natomiast dla zakochanych, los szykuję długie i romantyczne wieczory tylko we dwoje.

Praca: Dla poszukujących pracy jest to doby czas – postaw na uporządkowanie pewnych spraw, pozwolą ci one zwiększyć swoje perspektywy zawodowe.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: W tym tygodniu, może doskwierać ci ciągły ból głowy, przez co będziesz odczuwać frustrację i łatwo wpadać w konflikt z otoczeniem. Kilka zimnych okładów powinno w znaczny sposób poprawić twoje samopoczucie 🙂 Sprzyjać ci będą Lwy i Raki, natomiast szczęśliwy dzień szykuję się w sobotę.

Finanse: W tym tygodniu przyjrzyj, się wydatkom domowym – zwróć uwagę na co wydajesz najwięcej pieniędzy, sprawdź gazetki promocyjne i poszukaj fajnych zamienników.

Miłość: W waszym związku, może pojawić się niechciana rutyna. Zamiast spędzać czas tylko we dwoje, zaproście przyjaciół na wspólny weekend. Samotnym Lwom zalecamy udać się na wycieczkę za miasto – będzie to wspaniała okazja to poznania nowych osób.

Praca: Twoja praca w końcu zostanie doceniona! Z układu gwiazd, można wywnioskować pozytywne zaskoczenie ze strony szefa oraz dobrą nagrodę.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Twoje relacje rodzinne mogą ulec pogorszeniu, dlatego w tym tygodniu zwróć uwagę na to co słychać u twoich bliskich. Spędzanie czasu z rodziną prawdopodobnie wyjdzie ci na dobre – możesz bowiem odkryć pewien rodzinny sekret, który odmieni twoje dotychczasowe życie na lepsze! Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie środa, natomiast sprzymierzeńców szukaj wśród Skorpionów i Ryb.

Finanse: Jeśli od dawna przymierzałeś się do zakupu samochodu, będzie to zdecydowanie dobra inwestycja na ten tydzień. Przejrzyj oferty, los wydaję się, jakby przyszykował jedną z nich specjalnie dla ciebie.

Miłość: W najbliższych dniach nie bądź zbyt wylewny w uczuciach. Twoja druga połówka, może mieć gorsze dni a twoje bycie miłym odebrać na opak. Otwórz oczy i serce przed kimś kto do tej pory wydawał ci się tylko dobrym kolegą, bądź koleżanką ponieważ już od długiego czasu darzy cię głębokim uczuciem. Będzie to dobrą radą dla singli, którzy nadal rozmyślają nad swoim nieudanym związkiem.

Praca: Staraj się nie chodzić z głową w chmurach. Jeśli pozwolisz, aby twoje prywatne sprawy zaprzątały ci głowę w pracy, możesz narazić się na konflikt z szefem.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: W najbliższych dniach postaw na zadbanie swojej przestrzeni duchowej i emocjonalnej. Postaraj się zrezygnować, ze stresujących cię wyjść i zbyt emocjonujących zadań. Zamiast tego skoncentruj się na wyciszeniu i pracą nad samym sobą. Szczęśliwy dzień zagości do ciebie we wtorek, natomiast twoimi sprzymierzeńcami będą Byki i Bliźnięta.

Finanse: Upewnij się, czy aby na pewno masz wszystko pod kontrolą. Rozplanuj dokładnie budżet na następne dni i staraj się go nie przekraczać.

Miłość: Dla samotnych Skorpionów, jest szansa na romans – nie oczekujcie jednak za wiele, bowiem może okazać się to tylko przelotną znajomością. Dla tych, którym w związku ostatnio robi się trochę zbyt gorąco radzimy ochłodzić emocje i postawić na czas spędzony z przyjaciółmi, będzie to dobra odskocznia.

Praca: Jeśli ostatnio trafiła ci się ciekawa oferta pracy, nie wahaj się! Nie prędko może zjawić się następna 😉

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Strzelcu, dbanie o formę i zdrowe nawyki żywieniowe jest ważne – jednak pamiętaj, że każdy potrzebuję trochę rozkoszy w swoim życiu. Jeśli ściśle trzymałeś się diety, znajdź w tym tygodniu dzień, w którym pozwolisz sobie na odrobinę jedzeniowej przyjemności. Szczęśliwy dzień zapowiada się dla ciebie w sobotę, natomiast twoimi sprzymierzeńcami będą Lwy i Koziorożce.

Finanse: Warto czasem zainwestować we własny rozwój. Postaw na kursy bądź szkolenia, które w przyszłości spowodują, zwrot pieniędzy na twoje konto.

Miłość: Do twoje związku może zawitać, kilka ważnych wyborów, które mogą was poróżnić. Przegadajcie wszystkie opcję, które przychodzą wam do głowy i skupcie się na tej, która uzna poparcie z obu stron.

Praca: Najbliższe dni, nie będą sprzyjały ci dobrym decyzją w pracy – poszukaj wskazówek u doświadczonej osoby spod znaku Raka.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Koziorożcu nie zapominaj, że bycie rodzicem to jedna z najważniejszych sfer twojego życia. Zadbaj aby wieczory, były spędzone w rodzinnym gronie, a twoje dziecko kończyło dzień z uśmiechem na twarzy. Często humor dziecka przekłada się na samopoczucie rodzica – warto mieć to na uwadze 🙂 Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie poniedziałek, natomiast sprzymierzeńców szukaj wśród Bliźniąt i Ryb.

Finanse: W tym tygodniu zadbaj o swoje zdrowie – warto czasami zapłacić specjaliście, profilaktyczne badania mogą zapewnić nam pewniejszą przyszłość.

Miłość: Choć może wydawać ci się, że jesteś świetnym kochankiem mogą być to jedynie twoje złudzenia. Zastanów się, czy w waszej sypialni nie wieje ostatnio nudom.

Praca: Jeśli czujesz, że twój konflikt z szefem przekracza twoje granice wytrzymałościowe, weź dzień wolnego i podjęć do sytuacji na chłodno.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Jeśli lubisz czerpać energię z talizmanów, bądź amuletów niech twój ulubiony w nadchodzących dniach cię nie opuszcza! Ametyst jest najbardziej polecanym kamieniem dla Wodnika, dlatego warto będzie zaopatrzyć się w jeden 😉 Szczęśliwy dzień przyjdzie do ciebie w czwartek, natomiast sprzymierzeńców szukaj w Baranach i Pannach!

Finanse: Jeśli czujesz, że ostatnio pieniądze same wpadają ci do rąk nie pozwól, żeby równie szybko z nich wypadły. Podejdź do spraw finansowych ze zdrowym rozsądkiem.

Miłość: Jeśli jesteś singlem pamiętaj, że to ma swoje plusy. Zacznij się na nich skupiać i czerpać przyjemności z życia w pojedynkę! Dla zakochanych radzimy uważać na osoby z przeszłości, które mogą próbować wejść ponownie w wasze życie – nie daj się zwieść i zburzyć obecnego uczucia, nad którym długo pracowałeś.

Praca: Postaw sobie cele i staraj się je osiągnąć. Łatwiej będzie ci pracować, jeśli będziesz znał swoje priorytety.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Odczuwanie ciągłego zmęczenia, niekoniecznie wiąże się ze stresem bądź nadmierną ilością pracy – może to być również zwiastun zbliżającej choroby. Postaraj się, nie przemęczać i pilnować swojego samopoczucia w najbliższych dniach. Szczęśliwy dzień szykuje się dla ciebie w środę, natomiast twoimi sprzymierzeńcami będą Skropiony i Panny.

Finanse: Aby poprawić swoją sytuację finansową, odnów stare kontakty – ktoś może złożyć ci ciekawą ofertę.

Miłość: Twoje życie uczuciowe, może w tym tygodniu przypominać rollercoaster. Nie warto tracić głowy i dać się zwariować, pomyśl o samotnym weekendzie dla złapania lepszej perspektywy z dystansu.

Praca: W pracy, również warto będzie spojrzeć na niektóre sprawy z dystansem – szczególnie jeśli nie chcemy nikomu podpaść.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT