Horoskop tygodniowy na 25-31 stycznia 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 25 do 31 stycznia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: w tym tygodniu coś lub ktoś bardzo Cię sfrustruje. Odczujesz sporo negatywnych emocji, takich jak chociażby złość, poczucie niesprawiedliwości, niemoc lub smutek. Nie będzie łatwo, dlatego już teraz uzbrój się w siłę. Pamiętaj także o bliskich, którzy w razie potrzeby zawsze Cię wesprą. Rada dla Ciebie – nie staraj się na siłę zmienić tego, na co nie masz wpływu. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Pannach i Strzelcach.

Finanse: jest wielce prawdopodobne, że otrzymasz jakieś ekstra pieniądze, które bardzo Ci się przydadzą. Radzimy rozejrzeć się za możliwością zainwestowania w siebie, opłaci się to i to bardzo!

Miłość: w tym tygodniu widać u Twego boku jakiegoś blondyna, blondynkę lub osobę siwą. Okaże Ci ona sporo serca i wsparcia i kto wie, może z tej znajomości wyjdzie coś więcej? Co do Baranów, które są w związkach toksycznych i nieszczęśliwych – to niebawem nabierzecie sił do podjęcia ostatecznej decyzji.

Praca: w tym tygodniu postaraj się wykonać wszystkie swoje obowiązki na czas. Nie kombinuj i nie planuj wcześniejszych wyjść. Dodatkowo słuchaj tego, co mówią do Ciebie współpracownicy.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: całkiem możliwe, że niebawem odkryjesz nową pasję lub nawet życiowe powołanie. Słuchaj więc tego, co podpowiada Ci intuicja i nie odpychaj od siebie tego, co ześle Ci los. W kwestiach zdrowotnych uważaj na gardło! Rada dla Ciebie – nie zrzucaj swoich obowiązków na innych. Nawet jeśli jesteś przeładowany, zadbaj o wszystko sam, w przeciwnym wypadku będziesz musiał sporo prostować i naprawiać. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie czwartek, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Rybach i Pannach.

Finanse: nie czekaj aż los sam ześle Ci dodatkowe pieniądze. Zacznij działać, postaw na swoją kreatywność i odwagę. Gdzieś za rogiem czai się bowiem sukces, czy będziesz w stanie po niego sięgnąć?

Miłość: to może być trudny tydzień na miłość, szczególnie dla Byków urodzonych w kwietniu. Uważajcie więc na to, co robicie, na to co wyznajecie i na to, co obiecujecie! Byki z maja, ktoś spod znaku Wodnika powie Wam coś ważnego odnośnie Waszego związku. Wsłuchajcie się w jego słowa!

Praca: jeśli pracujesz zdalnie to przyłóż się do tego! Odsuń na bok wszelkie rozpraszacze, ponieważ może umknąć Ci przez nie coś ważnego. Byki poszukujące pracy, bądźcie aktywne w środę! Przeglądajcie ogłoszenia i wysyłajcie CV. Gwiazdy będą Wam sprzyjać.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: w tym tygodniu będziesz silny, zdecydowany i odważny. Całkiem możliwe, że pomoże Ci to w odniesieniu jakiegoś sukcesu, załatwieniu jakiejś ważnej sprawy czy przeprowadzeniu rozmowy, do której nie mogłeś się zebrać. To Twój czas Bliźniaku, działaj więc! Rada dla Ciebie – popatrz na pewne sprawy z dystansu lub spytaj o zdanie osoby, której ufasz. Pomoże Ci to w kilku kwestiach. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie niedziela. Sprzymierzeńców znajdziesz natomiast w Wodnikach i Strzelcach.

Finanse: to dobry tydzień na inwestycje, podpisywanie umów i załatwianie wszelkich spraw urzędowych czy biznesowych. Kuj żelazo póki gorące i ufaj własnej intuicji!

Miłość: jeśli ostatnio miałeś wątpliwości co do swojego partnera, to niebawem miną one jak ręką odjął. Między Wami zwój będzie jak na początku, a erotyzm i chęć bycia ze sobą będą nad wyraz silne. Co do Bliźniąt singli, to zastanówcie się nad bliższym poznaniem pewnej bardzo sympatycznej osoby z pracy lub szkoły. Gwiazdy sprzyjają tej znajomości 🙂

Praca: działaj, ryzykuj, stawiaj na swoje i nie bój się nowości. W połowie tygodnia uważaj na upierdliwego klienta lub przełożonego. Waż słowa i bądź miły, nawet jeśli każda komórka Twojego ciała będzie kazała Ci atakować.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Gwiazdy obdarzą Cię świetną intuicją i pewnego rodzaju przeczuciem. Wsłuchaj się więc w siebie i nie odrzucaj tego, co ześle Ci los. W sprawach zdrowotnych uważaj na kręgosłup. Może warto skorzystać z masażu lub zacząć dzień od kilkunastominutowej gimnastyki. Rada dla Ciebie – któryś z przyjaciół będzie potrzebował Twojej pomocy. Udziel mu jej, nawet jeśli będzie to wiązało się z jakąś niedogodnością. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, sprzymierzeńców odnajdziesz natomiast w Koziorożcach i Skorpionach.

Finanse: jeśli masz ochotę na zakupy związane stricte z przyjemnościami, to nie wahaj się. Twój budżet spokojnie to udźwignie. W czwartek unikaj rozmów o pieniądzach, szczególnie z ludźmi, którym nie do końca ufasz.

Miłość: w tym tygodniu nadejdzie czas zgody i zrozumienia. Jeśli więc ostatnio kłóciłeś się z kimś bliskim, to znajdziecie w końcu czas na to by porozmawiać i zakopać topór wojenny. Raki z czerwca, możecie być podatne na zakochanie, szczególnie jeśli ta druga osoba będzie spod znaku Lwa lub Wagi.

Praca: nie bój się postawić wszystkiego na jedną kartę, zaryzykuj bo warto! Jeśli obecnie szukasz pracy, to wytęż uwagę w okolicach wtorku. To dobry dzień na rozmowy kwalifikacyjne i wysyłanie CV.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: to dobry tydzień na wszelkie sprawy domowe oraz te związane z relacjami. Będziesz spokojny, wyrozumiały i otwarty na wszelkie kompromisy. Może nawet zdecydujesz się na jakąś bezinteresowną pomoc i zadziałania dla idei? W kwestiach zdrowotnych uważaj na ręce i dłonie! Rada dla Ciebie – zacznij spełniać swoje marzenia, Gwiazdy Ci bowiem teraz sprzyjają! Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, sprzymierzeńców znajdziesz natomiast w Pannach i Bykach.

Finanse: nie daj się nabrać na „cud oferty” i uważaj podczas podpisywania różnego rodzaju dokumentów. Jeśli na ten tydzień masz w planach działania, które będą wymagać negocjowania czy twardych decyzji, to lepiej przełóż je na luty.

Miłość: Lwy, szczególnie te z sierpnia, będą bardzo podatne na zakochanie. Single mogą więc już niebawem wejść w jakieś związki, które z pewnością wypełnią ich życie większą dawką emocji. Czy dobrych, to się okaże. Co do Lwów będących już w związkach, to pokażcie swoim drugim połówkom jak bardzo Wam zależy. Będziecie w romantycznym nastroju, który ułatwi Wam sprawienie ukochanej osobie przyjemności, więc do dzieła 🙂

Praca: to nie będzie dobry tydzień na załatwianie ważnych spraw w pracy. Będziecie bowiem skupieni na czymś zupełnie innym. Co do Lwów poszukujących pracy, to w tym tygodniu nie spodziewajcie się przełomu.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: w tym tygodniu będziesz miał nosa do ludzi i zdolność do wyłapywania pewnych kwestii, które umykają większości. Skorzystaj więc z tego i łap to, co postawi przed Tobą los. W sprawach zdrowotnych uważaj na ciśnienie. Monitoruj je i w razie nieprawidłowości zapisz się do lekarza. Rada dla Ciebie – nie każdy kto wydaje Ci się być Twoim wrogiem, tak naprawdę nim jest. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie czwartek, sprzymierzeńców znajdziesz natomiast w Bykach i Baranach.

Finanse: bardzo możliwe, że uda Ci się znaleźć jakąś super ofertę na coś, na co dotąd nie było Cię stać. Będzie to strzał w dziesiątkę, a zakup przyniesie Ci sporą dawkę zadowolenia.

Miłość: to będzie tydzień bez zawirowań czy problemów, skup się więc na sobie oraz na bliskich i ciesz się tym, co masz. W połowie tygodnia możliwe jakieś ważne spotkanie lub rozmowa, która zmieni Twoje podejście do pewnej sprawy. Słuchaj intuicji!

Praca: nawet najtrudniejsze zadania, pójdą Ci jak z płatka. Będziesz też przekonywujący i czarujący, więc jeśli czekają Cię jakieś negocjacje czy rozmowy biznesowe, warto umówić je właśnie na ten tydzień.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: w tym tygodniu bardziej stawiaj na swoim, ponieważ dobre przeczucie nie będzie Cię opuszczać. Pewne szczęśliwe zrządzenia losu pomogą Ci rozwiązać problemy, więc nie martw się – sporo spraw poukłada się w zasadzie samoistnie. W sprawach zdrowotnych uważaj na kręgosłup. Nie dźwigaj i wprowadź do swojej rutyny gimnastykę i rozciąganie. Rada dla Ciebie – posłuchaj podpowiedzi ze strony innej Wagi. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz głównie w Lwach.

Finanse: zacznij odkładać, ponieważ na horyzoncie widać jakieś duże wydatki. Mogą one być niezaplanowane, więc tym bardziej przydadzą Ci się dodatkowe środki.

Miłość: jeśli jesteś w związku to szanuj go, ponieważ nic nie jest nam dane na zawsze. Zawalcz o miłość i spraw by druga połówka była szczęśliwa. Wagi single, póki co unikajcie randek. Lepiej przełożyć je na luty.

Praca: rób swoje i nie szukaj problemów tam gdzie ich nie ma. Postaraj się też nie wchodzić w dyskusje z klientami czy przełożonymi. Lepiej przemilczeć pewne kwestie.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: w tym tygodniu będziesz mieć sporo powodów do uśmiechu i zadowolenia. Podejdziesz inaczej do pewnych spraw, znajdziesz proste rozwiązania dla skomplikowanych spraw i będziesz miał więcej czasu oraz chęci na bycie z bliskimi. W kwestiach zdrowia wszystko w porządku. Gwiazdy zadbają o to, by dobre samopoczucie duchowe szło w parze ze świetną formą fizyczną. Rada dla Ciebie – nie unikaj trudnych rozmów, ponieważ jedna z nich przyniesie coś dobrego. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie niedziela, sprzymierzeńców odnajdziesz natomiast w Pannach i Rakach.

Finanse: wyprzedaże i promocje będą Cię kusić, jednak póki co odpuść sobie niepotrzebne zakupy. Lepiej przełożyć je na przyszły tydzień. W połowie tygodnia dostaniesz dobrą radę finansową, koniecznie ją przemyśl.

Miłość: pewne kwestie związane z przyjaźnią lub miłością mogą się nieco pokomplikować, jednak jeśli podejdziesz do sprawy na spokojnie i ze zrozumieniem dla drugiej strony, uda Ci się wyprowadzić wszystko na dobrą drogę. Skorpiony single, odłóżcie póki co randki w ciemno, Gwiazdy im nie sprzyjają.

Praca: uważaj na to co podpisujesz i zatwierdzasz. Skupiaj się na tym, co robisz i zaangażuj się w to. Rutyna bowiem może czasem przysłaniać pewne kwestie.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: w tym tygodniu będziesz pełen energii, ciekawości, chęci i dobrego nastawienia. Wiele dzięki temu zyskasz, więc działaj i idź na całość. Podpowiadamy też, że świetnie będzie Ci szło przyswajanie tego, co nowe. Kto wie, może znajdziesz w sobie nawet jakiś ukryty dotąd talent? Rada dla Ciebie – będziesz mieć okazję do tego, by przekonać do siebie osobę, która dotąd nie do końca była Twoim fanem. Wykorzystaj to, a może zyskasz nowego przyjaciela 🙂 Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie środa, sprzymierzeńców znajdziesz natomiast w Wagach i Rybach.

Finanse: w Twoim portfelu pojawi się nieco więcej gotówki, więc zastanów się na co ją wydać. Odpuść sobie póki co zakupy związane z przyjemnościami i postaw w zamian na samorealizację i poszerzanie swoich horyzontów.

Miłość: unikaj rozmów o pieniądzach i nie przynoś pracy do domu. Możesz bowiem przez to nieźle podpaść swojej drugiej połówce. Pod koniec tygodnia postaw na wspólny relaks i zwykłe bycie ze sobą. Niby nic, a da Wam to naprawdę dużo. Strzelce single, to dobry czas na zawieranie nowych znajomości. Nie odtrącajcie więc tego, co na Waszej drodze postawi niebawem los.

Praca: jeśli z jakiegoś powodu masz teraz mniej obowiązków, to postaw na porządki i upewnienie się, że wszystko zostało załatwione. Strzelce poszukujące pracy, monitorujcie ogłoszenia w czwartek!

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: w tym tygodniu nie bierz na siebie zbyt dużo obowiązków, ponieważ możesz im nie podołać. Przyjdzie bowiem jakieś osłabienie, może przeziębienie, może niewyspanie, a może po prostu brak chęci do czegokolwiek. Szczególnie narażone są na to Koziorożce ze stycznia. Rada dla Ciebie – zrelaksuj się, odpocznij i nie zmuszaj się do pracy ponad siły. Każdy ma jakieś granice i Twoje właśnie zostały przekroczone. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Bykach i Bliźniętach.

Finanse: rozglądaj się na około siebie, ponieważ niebawem znajdziesz coś cennego. Możliwe nawet, że cały czas masz to na wyciągnięcie ręki.

Miłość: umów się na randkę ze swoją drugą połówką. Nawet jeśli od lat tego nie robiliście! Dobrze zrobi Wam wspólny spacer w zimowej aurze, wypad za miasto, wypicie wina przy kominku czy wspólny relaks przy dobrej kolacji. Co do Koziorożców singli to macie koło siebie człowieka, który jest w Was zapatrzony jak w obrazek i jeśli tylko dacie mu szansę, odda Wam się w całości.

Praca: Koziorożce poszukujące pracy, mamy dla Was świetną wiadomość! Niebawem Wasze problemy się skończą, a pewne idealne stanowisko odnajdzie Was w zasadzie samo. Może dzięki znajomym, może przez szczęśliwy zbieg okoliczności, w każdym razie będziecie zadowoleni 🙂

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: w tym tygodniu z jakiegoś powodu bardziej poświęcisz się innym. Będziesz mieć przez to mniej czasu dla siebie, jednak nie będzie Ci to jakoś specjalnie przeszkadzało. Bardzo prawdopodobne jest także jakieś ważne spotkanie, które przyczyni się do przełomu, zmian, rewolucji… Zapnij więc pasy drogi Wodniku, ponieważ będzie się działo! 🙂 Rada dla Ciebie – źle oceniłeś pewną osobę. Jeśli spędzisz z nią więcej czasu, przekonasz się, że jest bardziej wartościowa. Kto wie, może nawet zostaniecie przyjaciółmi! Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, sprzymierzeńców szukaj natomiast w Bliźniętach i Bykach.

Finanse: w tym tygodniu powstrzymaj się od niepotrzebnych zakupów, ponieważ kolejne tygodnie mogą przynieść jakieś nieplanowane wydatki. Dobrze więc trochę odłożyć!

Miłość: unikaj rozmów o pieniądzach, szczególnie jeśli chcesz zarzucić swojej drugiej połówce, że za dużo wydaje. Pewne kwestie lepiej przemilczeć, szczególnie jeśli samemu nie jest się bez skazy. Pod koniec tygodnia czeka Was bardzo miły, spokojny i romantyczny wieczór. Wodniki single, macie cichego wielbiciela. Czy wiecie kto to taki? 🙂

Praca: na początku tygodnia będziesz bardzo kreatywny i energiczny, wykorzystaj to! W okolicach czwartku uważaj na sprawy urzędowe, księgowe i te związane z pieniędzmi. Bądź czujny i nie popełnij błędu.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: to będzie tydzień zmian, naprawiania pewnych spraw i podejmowania decyzji. Ważne więc byście byli konsekwentni, pewni siebie i odważni. Gwiazdy pomogą Wam, obdarzając Was świetną intuicją i stawiając na Waszej drodze odpowiednich ludzi. Rada dla Was – nie bójcie się nowości, ponieważ znajdziecie wśród nich nową pasję lub odkryjecie dzięki nim talent, o którym dotąd nie mieliście pojęcia. Najszczęśliwszymi dniami w tym tygodniu będą dla Was, drogie Ryby – środa i niedziela. Sprzymierzeńców znajdziecie natomiast w Pannach i Bykach.

Finanse: ktoś o Ciebie zadba w tej materii. Wesprze finansowo, podpowie w co zainwestować lub umorzy pewne zobowiązania. Wyjdziesz więc na plus.

Miłość: Ryby, które nie do końca są szczęśliwe w swoich związkach, zapragną zmian i rewolucji. W końcu postawią na swoim i będą dążyć do swojego szczęścia. Co do Ryb singli, to tu też szykują się jakieś zmiany. Niebawem poznacie osobę, która skradnie Wasze serce i pokaże, że miłość to nie jest coś, czego należy się bać.

Praca: postaraj się nie podpaść nikomu z góry. Rób swoje, nie staraj się uciekać z pracy wcześniej i zaangażuj się w to, co robisz. Jeśli przetrwasz ten tydzień, później będzie już z górki.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT