Horoskop tygodniowy na 26 lipca – 1 sierpnia 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 26 lipca do 1 sierpnia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Jeśli chcesz zapewnić sobie dobre samopoczucie zaczynaj lub kończ dzień niedługim spacerem. Świeże powietrze pozwoli ci oczyścić umysł, a jeśli zrobisz z niego codzienną rutynę po dłuższym czasie zauważysz poprawę swojej odporności, kondycji oraz ogólnego podejścia do życia. Pamiętaj również aby przestrzegać diety i unikać tłustych i słodkich produktów. Dzięki temu będziesz cieszyć się każdym dniem. Szczęśliwy dzień spotka cię w najbliższą sobotę , zaś dobrą radą posłużą ci Lew i Byk.

Finanse: Twoje wydatki będą pod kontrolą, możesz również zaobserwować znaczny przypływ dochodów. Jeśli planowałeś większy wydatek w tym tygodniu wstrzymaj się kilka dni. Jest dużo szans, że w przyszłym tygodniu cena tego produktu spadnie.

Miłość: Baranom serce zabije szybciej niejednokrotnie w tym tygodniu. Czeka was bowiem niezwykle intensywny tydzień pod względem uczuć i miłości. Zwłaszcza, jeśli nie jesteście w stałym związku. Nadarzy się, wkrótce okazja do poznania pewnej osoby, a relacja którą wspólnie zaczniecie budować potrwać może nawet całe życie. To czas, w którym możecie liczyć na wiele romantycznych spotkań i randek, okoliczności będą sprzyjać zakochanym Baranom.

Praca: Barany poświęcą się nowej pracy w 100%, w końcu nie są fanami pracy na pół gwizdka. Dużo pozytywnej energii będziecie czerpać podczas wykonywania swoich obowiązków, co przełoży się na waszą produktywność i efektowność.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Każdy lubi dobrze zjeść, a niektóre Byki w szczególności. Dobrze jest jednak nie zapominać, że wszędzie trzeba zachować umiar. Jeśli w ciągu dnia najdzie cię ochota na fast-food 'a śmiało po niego sięgnij, zadbaj jednak o dodatkowe ćwiczenia i zdrową przekąskę wieczorem. Szczęście dopisze ci w piątek, natomiast swoich sprzymierzeńców znajdziesz wśród Wagi i Skorpiona.

Finanse:  W tym tygodniu szczęście wyjątkowo ci dopisze. Kto wie, być może trafisz ci się szóstka, jeśli zagrasz w totolotka.

Miłość: Pewne sprawy, które do tej pory sprytnie ukrywałeś przed swoim partnerem mogą wyjść na jaw i mocno zaburzyć waszą relację. Jeśli wiesz, że potrzebujesz więcej czasu, zanim omówisz tą sprawę z partnerem możesz podjąć pewne próby uniknięcia tej sytuacji. Wymagać one będą od ciebie dużego zaangażowania, a nawet rezygnacji, z kilku wydarzeń, które planowaliście na ten tydzień. Wenus dobrze działa na Byki, możesz więc potraktować to jako znak, że nadeszła najwyższa pora, żeby postawić sprawę jasno przed partnerem.

Praca: Nie rezygnuj z własnych planów, które może chcieć utrudnić ci pewna osoba, z którą pracujesz. Postaw na swoim i nie bój się reakcji innych. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z twoim planem, końcem tygodnia będziesz napawać się zasłużonym odpoczynkiem od pracy.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Praca w życiu Bliźniąt zajmuje sporą część czasu w ich dniu. Przez co, nawet w wolnych chwilach trudno może wam być nie myśleć o tym, co się w niej dzieje. Wpływa to jednak mało korzystnie nie tylko na wasz stan zdrowia, ale również i na relacje z bliskimi. Nadszedł odpowiedni moment, aby wprowadzić pewne zmiany w życiu. Dobry dzień spotka cię już w najbliższy wtorek, zaś swoich sprzymierzeńców znajdziesz w Wodniku i Strzelcu.

Finanse: Mimo chęci, są pewne rzeczy, na których nie da się oszczędzać. Zamiast rezygnować z zakupu ulubionych produktów spożywczych, odmów sobie zamawiania posiłków z drogich restauracji lub spotkania na mieście, na które i tak nie masz ochoty.

Miłość: Czasami lepiej jest wyjść poza swoją strefę komfortu i zmierzyć się z pewnymi sprawami, które i tak przytłaczały nas od dłuższego czasu. Bliźnięta w tym tygodniu będą borykać się z własnymi myślami i sprzecznymi uczuciami. Nie warto jednak dłużej się oszukiwać i liczyć z nadzieją na poprawę sytuacji. Jest osoba, która o wiele bardziej doceni to kim jesteś i obdarzy cię szczerym uczuciem. Jeśli więc czujesz, że tkwisz w relacji, którą powinieneś zakończyć nadszedł właściwy czas.

Praca: Nie potrafisz usiedzieć w miejscu, jednak wszystko wskazuje na to, że w tym tygodniu będziesz musiał wziąć na siebie nieco mniej obowiązków. Pozwól wykazać się innym, a wolny czas od pracy, wykorzystaj na sprawy, które przez nią zaniedbujesz.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie:  Jak nikt inny Raki najlepiej wiedzą kiedy powiedzieć stop. Nie inaczej więc będzie w tym tygodniu. Z małą pomocą bliskich osób uda ci się zakończyć pewne relacje, wydarzenia lub uzależnienia, które źle na ciebie wpływały. Wdrążysz w życie nową rutynę, która będzie o wiele zdrowsza od poprzedniej. A dzięki słowom otuchy od bliskiej osoby zamienisz od dawna powtarzane słowa w czyn. Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie już najbliższy poniedziałek, zaś dobrą radą posłużą ci wierny Lew i Baran.

Finanse: Sprawy finansowe zaczną nabierać dobrego tempa. Jowisz w koniunkcji z Merkurym wprowadzi cię na świetną ścieżkę biznesową.

Miłość: Dobrym sposobem na okazanie uczuć swojej drugiej połówce w tym tygodniu będzie po prostu poświęcenie jej większej ilości wolnego czasu. Kiedy odmówisz sobie wyjścia z kolegami lub co czwartkowej pogawędki z sąsiadką najprościej w świecie pokażesz swojemu partnerowi, że wciąż jest dla ciebie ważny. Wspólne spacery w ciepłe wieczory lub wypad na miasto tylko we dwoje równie dobrze pomogą wam zacisnąć wasze więzi. Jeśli jesteś Singlem możesz zaś spodziewać się zawarcia nowej znajomości w okolicach czwartku.

Praca: Gwiazdy pokazują, że nie wykorzystujesz w 100% możliwości, które daje ci twoja praca. Masz okazje do awansu lub podwyżki, wciąż jednak z przywiązaniem patrzysz na swoje obecne miejsce. Jeśli zbierzesz się w tym tygodniu do pracy możesz powalczyć o coś dobrego.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Sezonowe owoce i warzywa bogate są  w niezwykłą ilość niezbędnych witamin i minerałów. Wprowadzaj je więc regularnie do swoich dań, tak aby twój organizm pracował na pełnych obrotach, nawet jeśli za oknem pojawi się załamanie pogody. W ogólnym odniesieniu czeka cię pozytywny tydzień, a Księżyc w kwadraturze pomoże zadbać ci o dobre relacje z ludźmi. Dobry dzień zawita do ciebie w sobotę, natomiast swoich sprzymierzeńców odnajdziesz w Wadze i Pannie.

Finanse: Sytuacja finansowa bez większych zmian, jednak ingerencja w pewną dobrze znaną ci sytuacje może zakończyć się pozytywnym obrotem sytuacji, rzecz jasna na twoją korzyść.

Miłość: Single w tym tygodniu nie znajdą sporo czasu na miłość i wchodzenie w nowe romanse. Merkury jednak wskazuje, że dla was może to i lepiej. To dobry moment, aby skupić się na sobie i własnym rozwoju, a na miłosne gierki znajdzie się czas nieco później. Głowa do góry! Nie oznacza to, że nie wpadniecie w oko jednemu z pasażerów autobusu lub jednemu z klientów super marketu – po prostu lepiej będzie póki nie angażować się w nic na poważnie.

Praca: Niektórzy zaczną leniuchować i korzystać z letnich dni. Ty jednak kochany Lwie nie bierz z nich przykładu i przyłóż się do swojej pracy w tym tygodniu. Efekty twojego działania będą bardzo zadowalające nie tylko dla ciebie, ale także twojego pracodawcy.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Panna odczuje wrażenie, że wszelkie znaki będą dla niej odwrócone. Nie denerwuj się i postaraj uspokoić, skup swoją uwagę na szczegółach, a szybko zauważysz to, co jest istotne. Nawet nie długo się nimi pomartwić, a wszystko wróci do swojej normy. Dobry dzień spotka cię w niedziele, natomiast swoich sprzymierzeńców znajdziesz wśród Ryby i Wodnika.

Finanse: W tym tygodniu mogą czekać cię wydatki związane z domem lub zdrowiem. Niestety kwota nie będzie należała do najmniejszych, co zważając na końcówkę miesiąca, może być sporym utrudnieniem.

Miłość: Twój partner lub bliska ci osoba mogą nieźle zakłócić twój porządek dnia w tym tygodniu. Postaraj się jednak nie wyciągać pochopnych wniosków i przyjmować pozycje atakujące. Prawdopodobnie ta osoba nie chciała ci zaszkodzić z własnej woli. Okaż więc zrozumienie i załatw sprawę polubownie, w końcu ten ktoś nie jest dla ciebie obojętny, prawda?

Praca: Nawet jeśli nie będziesz miał ochoty na pogawędki w czasie pracy postaraj się zamienić chociaż przysłowiowe dwa słowa z kolegą lub koleżanką z pracy. Możesz wkrótce potrzebować pomocy tej osoby, więc lepiej nie kopać sobie dołków.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Zdecydowanie możemy stwierdzić, że dla Wagi to będzie dobry tydzień. Jednakże poczujesz się naprawdę szczęśliwy, kiedy pomożesz drugiej osobie. Nie chodzi o to, abyś na siłę szukał problemów wśród swoich bliskich, być może wszechświat poprowadzi cię w kierunku zupełnie obcej osoby, której się nie spodziewasz, tak samo jak ona ciebie. Szczęśliwy dzień spotka cię we wtorek, zaś na dobrą radę możesz liczyć podczas rozmowy z Rakiem i Strzelcem.

Finanse: Niestety sprawy finansowe mogą się znacznie pogorszyć w tym tygodniu. Bardzo możliwe, że będziesz zmuszony skorzystać z zaoszczędzonych pieniędzy. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło i tego powinna trzymać się każda Waga!

Miłość: W nadchodzących dniach Wagi mogą potrzebować trochę czasu dla siebie. Nie zależnie od tego czy jesteś singlem, czy żyjesz w szczęśliwym związku, nadszedł czas, w którym skupisz się na sobie. Nie musisz się martwić swoją być może, dla niektórych niecodzienną potrzebą. Mars w trygonie do Słońca mocno działa na Wagi i sprawia, że cokolwiek będzie działo się w ich życiu będą chciały przeżyć te chwile w samotności.

Praca: Bądź szczególnie uważny na wszelkiego rodzaju plotki i pomówienia w miejscu pracy, a przede wszystkim trzymaj się z dala od osób, które je tworzą. Skup się na swoich obowiązkach, a rozmowy przy kawie zachowaj dla bliskich.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Zwróć szczególną uwagę na swoje stawy i mięśnie. Nie zapominaj o rozgrzewce i odpowiednio długim rozciąganiu jeśli trenujesz, a przy codziennych czynnościach staraj się korzystać ze wszelkich udogodnień i ułatwień. Pod koniec tygodnia mogą zawitać do ciebie nieproszeni goście, dobrze więc będzie mieć coś na wszelki wypadek w szafce ze słodyczami. Dobry dzień spotka cię w środę, natomiast swoich sprzymierzeńców dostrzeżesz wśród Bliźniąt i Koziorożca.

Finanse: Merkury wskazuje na zastrzyk gotówki, który pozwoli ci na spokojne wyjście do sklepów. Możliwe jest również, że ktoś zgarnie ci go sprzed nosa. W takim wypadku będziesz zmuszony do nieco skromniejszych zakupów.

Miłość: Wolne Skorpiony będą miały kilka okazji do poznania kogoś nowego w tym tygodniu. Gwiazdy również wskazują na cichego wielbiciela w gronie znajomych, który także będzie próbował skraść wasze serce. To spokojna lecz uwodzicielska osoba o ciemnych włosach, a jeśli nie wiesz o kim mowa to znak, że nie powinieneś zamykać się w czterech ścianach w tym tygodniu.

Praca: Jeśli w ostatnim czasie pozwoliłeś sobie na nieco luzu, w tym tygodniu nadszedł czas na nadrabianie zaległości. Jest szansa, że końcem tygodnia do twojej pracy zawita wysoko postawiona osoba, która może nie do końca być zadowolona z waszych postępów w pracy.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: W najbliższych dniach zadbaj o swoją odporność i wspomagaj się dodatkowym źródłem witamin. Słońce ma korzystne ułożenie dla Strzelca, więc powinno obejść się bez wizyty lekarza. Dodatkowo wskazuje również na sporą ilość dobrego humoru końcem tygodnia. Być może szykuje się jakieś większe wyjście? Szczęśliwy dzień spotka cię w niedziele, zaś dobrą radą będą służyły ci Panna i Byk.

Finanse: Wydasz o wiele więcej niż zakłada twój tygodniowy plan budżetowy. Co więcej, nie sprawi to, że poczujesz wyrzuty sumienia, bo w końcu tak dobrze szło ci oszczędzanie. Postawisz na totalną zmianę w swoim biznesie, być może będzie ona słuszna.

Miłość: W życiu miłosnym o dziwo wszystko w jak najlepszym porządku. Może to być tzw. cisza przed burzą, jednak nie ma co martwić się na zapas. Zamiast tego skorzystaj z dobrego humoru, który dopisuje tobie i twojej bliskiej osobie, aby spędzić ten czas aktywnie i namiętnie. Nawet w długoletnim związku, znajdzie się kilka rzeczy, którymi możesz zakończyć partnera, więc nie mów, że się nie da! Wysil się trochę i zaplanuj coś, co zwali go z nóg.

Praca: W pracy możliwe jest wolne lub urlop płatny. Jeśli jednak, akurat tobie się nie poszczęści nie martw się. Gwiazdy są łaskawe w tym tygodniu również dla zapracowanych!

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Koziorożce będą regenerować swoje siły i postawią na odpoczynek. Wenus w trygonie sprzyja dbaniu o wygląd. Zatroszcz się o swoją skórę, włosy, dłonie i paznokcie. Aura będzie sprzyjała odpoczynkowi, ale tylko i wyłącznie jeśli sam sobie pozwolisz na odpoczynek drogi Koziorożcu. Dobry dzień spotka cię w piątek, natomiast twoimi sprzymierzeńcami będą Rak i Baran.

Finanse: Musisz trzymać rękę na pulsie i nie pozwolić sobie na nieprzemyślane wydatki, szczególnie jeśli to ktoś inny będzie sugerował ci ich konieczność!

Miłość: Samotne Koziorożce zdecydowanie nie będą nudziły się w nadchodzących dniach. Wenus w trygonie przyniesie wiele ciekawych zbiegów okoliczności. Bardzo możliwe, że uda ci się oczarować pewnego Lwa lub innego Koziorożca. Osoby w związkach będą, zaś pełne energii i wszelkiego rodzaju myśli. Nie zdziw się więc, jeśli twój partner nie będzie za tobą nadążał.

Praca: W pracy lepiej naprawdę weź się do roboty i skup się na swoich obowiązkach. Twój pracodawca nie będzie w najlepszym humorze w tym tygodniu, a chyba wolisz mu nie podpaść.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Ostrożnie z ciastkami i innymi słodkimi przekąskami! Chociaż pomyślisz, że to przecież jednorazowy wyskok, szybko może okazać się, że zagoszczą w twoim menu na stałe, a wraz z nimi dodatkowe kilogramy, których przecież chciałeś się pozbyć. Szczęśliwym dniem okaże się dla was środa, zaś dobrą radą posłużą ci Strzelec i Lew.

Finanse: Nadchodzące dni będą dosyć spokojne. Oznacza to tyle, że nie musisz się zbytnio przejmować swoimi wydatkami, jednak stan twojego konta zasugeruje ci mniejsze zakupy.

Miłość: Wodniku zajmij się tym, co lubisz. Wybierz się na spacer swoją ulubioną trasą, przygotuj ulubioną kolację lub ułóż puzzle albo klocki lego. Wszystkie te zajęcia możesz połączyć ze wspólnym spędzaniem czasu z osobą, która jest ci bliska. A w przyszłym tygodniu wyjdź z inicjatywą, że spędzicie czas według planu dnia tej osoby – zobaczysz, że może to was do siebie zbliżyć.

Praca: W tym tygodniu w pracy poczujesz się lepiej niż w domu. Twój partner i dzieci mogą ci nieźle wchodzić na głowę, a praca okaże się nie taka zła jak do tej pory.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Księżyc w sekstylu będzie dodawał ci odwagi i pozytywnej energii. Dzięki niemu wiele spraw, które na ciebie czekają stanie się łatwiejszych i przyjemniejszych do wykonania. Nakłoni cię do nadrabiania zaległości w pracy i obowiązkach domowych, a mimo to znajdziesz czas na spacer z ukochaną osobą. Dobry dzień spotka cię w sobotę, zaś swoich sprzymierzeńców dostrzeżesz w Wadze i Wodniku.

Finanse: Uważaj, ponieważ możesz kupić coś, czego będziesz żałował. Zanim więc wybierzesz się na zakupy, zastanów się czego tak naprawdę potrzebujesz i nie daj skusić się kolorowym reklamom w sklepach.

Miłość: Single dobrze wykorzystają wszystkie okazje, które przytrafią im się w tym tygodniu. Jednak jeśli poczujesz, że ciebie coś omija, zatrzymaj się na dłuższą chwilę w jednym miejscu – ktoś, kto może stać się bliski twemu sercu, jest bliżej niż myślisz. W związku zaś dosyć spokojnie, a wręcz chwilami może być nudno. Wszystko jednak szybko może się zmienić w piątkowe popołudnie.

Praca: Wykorzystaj dobrze swoją energię i nie pozwól jej przeminąć. Zabierz się za zadania, które do tej pory wydawały ci się nudne lub ciężkie. Jest sporo szans, że w tym tygodniu wykonasz je z przyjemnością.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT