Horoskop tygodniowy na 2-8 sierpnia 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 2 do 8 sierpnia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Staraj się nie narzucać sobie zbyt szybkiego tempa i wielozadaniowości, ponieważ szybko może cię to przytłoczyć i zacząć stresować. Zamiast tego postaw na sprawdzoną rutynę, a dodatkowe zadania, które na ciebie czekają wprowadzaj stopniowo. Jeśli dopuścisz do stresowych sytuacji zaczną prześladować się bóle głowy, mięśni, a także bezsenność. Dobry dzień pojawi się we wtorek, natomiast swoich sprzymierzeńców znajdziesz w Skorpionie i Wodniku.

Finanse: Jeśli zachowasz kontrole nad swoimi wydatkami z łatwością dostosujesz swój budżet do swoich potrzeb. W związku ze spadkiem odporności, mogą czekać cię nieplanowane wydatki.

Miłość: W tym tygodniu single skupią się bardziej na pracy niż romansach. Będziecie mieć sporo na głowie, co odbierze wam znaczną chęć na miłosne podboje. Wśród związkowców natomiast mogą wystąpić pewne niezgodności, co do planów na wolny czas. Ostatecznie oboje możecie spędzić czas w osobności i na własnych zasadach. Wenus przewiduje również, że niektóre Barany mogą wejść w tajny związek, który nie wyjdzie z ukrycia przez dłuższy czas.

Praca: To będzie dobry tydzień na doskonalenie swoich umiejętności zawodowych. Szczególnie jeśli nie robiłeś tego od dłuższego czasu. Nawet Barany z długim stażem pracy powinny pomyśleć o poszerzeniu swojej wiedzy, może okazać się to niezwykle przydatne i korzystne.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: W tym tygodniu Bykom patronować będzie Merkury. Wolny czas powinny więc spędzać na świeżym powietrzu, nawet jeśli nie znajdziecie zbyt wiele sił na aktywne zajęcia. Nawet lekkie ćwiczenia i krótkie spacery dobrze wpłyną na wasze samopoczucie i zdrowie. Szczęśliwym dniem będzie dla was środa, zaś dobrą radą posłużą wam Ryby i Koziorożec.

Finanse: Łatwo ulegniesz wszelkim pokusą i chętnie wydasz sporą część swoich pieniędzy na przyjemności. Warto więc będzie robić to z głową i starać się zainwestować w coś, co posłuży ci na dłuższy czas.

Miłość: Single mogą znaleźć się w trudnej sytuacji i stanąć między wyborem tego, co podpowiada wam rozum, a czego pragnie wasze serce. W nadchodzących dniach możesz spotkać osobę, która zmieni twoje dotychczasowe plany na resztę lata. Byki w związkach będą miały do czynienia z nowym przypływem energii, która sprawi, że w waszej relacji z partnerem zagości coś czego jeszcze nie było. Nie jest jednoznaczne to, czy będzie to coś pozytywnego, czy raczej coś, co mogłoby negatywnie wpłynąć na wasz związek. Wiele zależeć będzie głownie od twojego podejścia do sprawy, którą zainicjuje twój partner.

Praca: W pracy wystąpić mogą problemy z komunikacją. Ktoś będzie odmiennego zdania niż wy, przez co wasza współpraca nie będzie należała do korzystnych. Jeśli możesz poproś o zmianę partnera.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Gwiazdy wskazują na osobę przyjacielską, intuicyjną i niezwykle pomocną, może to być opis Bliźniąt lub osoby, która pojawi się w waszym życiu w nadchodzących dniach. Wasze samopoczucie i zdrowie nie powinno więc być naruszone na waszą niekorzyść, a wręcz przeciwnie jest to znak jego polepszenia się. Dobry dzień czeka na was w niedziele, natomiast swoich sprzymierzeńców szukajcie w Baranie i Strzelcu.

Finanse: Mogą mieć miejsce nieplanowane wydatki, jeśli jednak macie w zapasie jakieś oszczędności nie powinno być źle. W przeciwnym wypadku dobrze będzie zwrócić się z prośbą o pomoc do bliskiej osoby lub odmówić sobie niektóre przyjemności.

Miłość: Jowisz wskazuje na relację Bliźniąt z osobą, która nie do końca spełnia wasze oczekiwania. W tym tygodniu możecie poczuć się niedocenieni i odsunięci na drugi plan, co może wzbudzić wasze przekonanie, że ten związek nie powinien dłużej tak wyglądać. Bliźnięta, które nie wykonały dalszych kroków w tej relacji mogą więc zastanawiać się nad potrzebą ich wykonania. Natomiast osoby w oficjalnych związkach z dłuższym stażem powinny zaobserwować zachowanie partnera, które może pomóc im wyciągnąć odpowiednie wnioski i konsekwencje końcem tygodnia.

Praca: Generalnie w kwestiach zawodowych nie zapowiadają się większe problemy. Układ planet jest korzystny, a więc jeśli planujecie ważne spotkanie, rozmowę lub nowy plan biznesowy jest sporo szans, że wszystko pójdzie gładko.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Raki powinny skupić się na emocjach, które im towarzyszą. Łatwo będzie wam popaść ze skrajności w skrajność, a więc jednego dnia poczujecie się znakomicie, pełni sił i motywacji do działania. Drugiego zaś wystąpić mogą bóle głowy, pogorszone samopoczucie i niechęć do innych ludzi. Szczęśliwy dzień pojawi się w piątek, a dobrą radą służyć wam będą Waga i Wodnik.

Finanse: Zabierzecie się – a przynajmniej powinniście, za porządki domowe. Być może nawet nie zdajesz sobie sprawy ile skarbów skrywają twoje szafy, garaż lub strych. Rzecz, z których już nie korzystasz dobrze sprawdzą się u kogoś innego. Połącz więc przyjemne z pożytecznym i zarób dodatkowe pieniądze porządkując zapominane zakamarki.

Miłość: Część z was nawet nie pomyśli o tym, ile dobrego daje wam wasza relacja z drugą osobą. Jest to spory problem wśród Raków, a szczególnie w grupie męskiej. Wraz z tranzytem Merkurego powinniście przyjrzeć się swojej relacji i partnerowi z innej perspektywy. Kto wie, może końcem tygodnia zdobędziecie się na romantyczny gest w celu odkupienia swojego zachowania? Z pewnością będzie to miłe zaskoczenie, które zostanie docenione.

Praca: Teoria jest ci dobrze znana, a z praktyką bywa różnie. Nadszedł odpowiedni moment, żeby zrobić coś w tym kierunku. Poćwicz nowe techniki sprzedażowe lub upewnij się, że któraś z dostępnych maszyn nie pomogłaby ci w dokładniejszym wykonaniu twojej pracy.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Zawsze jest dobry czas i wiek na poprawę swojej kondycji. Dzięki wpływom Marsa Lwy zmotywują się do działania i już w tym tygodniu podejmą pierwsze kroki w kierunku lepszego zdrowia i samopoczucia. Nie zapominaj o odpowiednim nawodnieniu i dodatkowej suplementacji witamin, które sprawią, że twój organizm będzie pracował jeszcze lepiej. Dobry dzień czeka na was już w ten poniedziałek, zaś swoich sprzymierzeńców znajdziecie w Raku i Skorpionie.

Finanse: Twoje finanse będą miały się całkiem nieźle. Warto jednak będzie popracować nad listą zakupów na ten tydzień oraz wyborem marketu, w którym wykonasz swoje zakupy.

Miłość: Trudny okres w pożyciu małżeńskim może dopaść nawet najmniej wymagające Lwy. Każdy ma swoje granice, a kiedy zostaną naruszone powinniśmy przygotować się na całkiem poważną i ostrą wymianę zdań z naszym współmałżonkiem. Gwiazdy wskazują jednak, że nawet w tym trudnym czasie nie będziesz zbyt surowy dla swojego partnera. Radą dla Lwów w związkach będzie mniejsza kontrola swojego partnera, a większa samego siebie.

Praca: Niestety brak dobrych wiadomości dla Lwów, które rozpoczęły nową pracę. Początki nie są łatwe, a ten tydzień zdecydowanie nie będzie należał do przyjemnych. Docinki ze strony współpracowników również mogą nie być pomocne. Niech dobra energia będzie z wami!

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Dla Panny będzie to dobry tydzień, w którym ma szanse otrzymać długo wyczekiwane dobre wiadomości. Pozytywne myśli i dobre samopoczucie towarzyszyć będzie więc Pannom przez cały tydzień. Ważne jest jednak, aby nie zamykała się na inne i chętnie spędzała czas w większym gronie. Szczęśliwy dzień spotka cię w czwartek, zaś dobrą radą służyć ci będą Ryby i Bliźnięta.

Finanse: Zbyt częste wypady do sklepów będą twoim małym grzeszkiem w tym tygodniu, który całkiem nieźle uszczupli twoją kieszeń. Staraj się niezapominań o mądrym planie budżetowy.

Miłość: W miłosnym układzie planet szykuje się równie sporo dobrego w szczególności dla singli. Wenus postawi na waszej drodze nową osobę, która sprytnie może zawrócić wam w głowie! Spotkanie nie będzie jednak tak oczywiste jak może się wydawać, a więc miejcie uszy i oczy szeroko otwarte! Dla związkowiczów zaś zapowiada się spokojny tydzień spędzony w towarzystwie ukochanej osoby, co więcej wygląda na to, że znajdziecie coś, co zbliży was do siebie jeszcze bardziej!

Praca: W tym tygodniu lepiej nie zadzieraj z kierownikiem i omijaj jego stanowisko szerokim łukiem, a najlepiej będzie jak będziecie pracować na dwóch przeciwnych końcach firmy!

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Przed Wagą pracowity tydzień, a więc kiedy znajdzie chwilę czasu dla siebie nie powinna odmawiać sobie przyjemności. W przeciwnym wypadku możesz stracić okazję do lepszego poznania siebie. Aktywny odpoczynek przysłuży się znacznie lepiej dla twojego zdrowia niż może ci się wydawać. Dobry dzień czeka cię we wtorek, natomiast sowich sprzymierzeńców znajdziesz wśród Lwa i Byka.

Finanse: Wagi nie odczują dużych problemów finansowych, w przeciwieństwie do swoich bliskich, którzy mogą potrzebować waszej pomocy.

Miłość: Kiedy wszędzie coś się dzieje dobrze byłoby, żeby chociaż sprawy sercowe nie miały dla nas żadnych niespodzianek. W tym tygodniu Wadze patronuje Merkury, który w związku zapewni spokojne chwile i potrzebną intymność. Single natomiast mogą spotkać się z jakąś nieprzyjemnością. Być może ktoś odmówi wam spotkania lub osoba, która wpadła wam w oko w waszym towarzystwie przyzna, że spotyka się z kimś innym.

Praca: Po całym tygodniu pracy zapragniesz, żeby weekend trwał wiecznie. Niestety nie jest to możliwe, ale mamy dla ciebie inne dobre wiadomości. Jest szansa, że zapracujesz sobie na dodatkowy dzień wolnego!

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Unikaj przemęczania wzroku poprzez przeglądanie stron internetowych i telewizji przez długie godziny. Jeśli pracujesz przed komputerem pomyśl o zakupie kropli nawilżających, okularów ochronnych lub innej formie ochrony wzroku. W tym tygodniu szczęśliwym dniem będzie dla ciebie niedziela, zaś dobrą radą posłużą ci Bliźnięta i Koziorożce.

Finanse: Nie będziesz martwił się o swoje finanse. Czeka cię spokojny tydzień pod tym względem. Miej się jednak na baczności w okolicach czwartku, ktoś może chcieć wykorzystać twoją dobrą sytuację.

Miłość: Staraj się nie obarczać swoimi problemami innych. Twój partner może poczuć się przytłoczony i zagubiony, jeśli waszym jednym tematem do rozmów będą twoje problemy osobiste. Pomyśl o nim i jego uczuciach i zamiast mówić tylko o sobie, daj wypowiedzieć się innym. Dobrze zrobi wam krótka przerwa podczas, której każde z was będzie miało czas dla siebie i poukładanie swoich myśli.

Praca: Skorpiony muszą przestać zwracać uwagę na innych i skupić się na swojej części pracy. Zbyt dużo myślisz o tym, co powiedzą inni pracownicy i szef przez co nie wykorzystujesz swoich wszystkich możliwości.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie wystawione na próbę w tym tygodniu. Jeśli chcesz uniknąć nieprawidłowości przestrzegaj planu żywieniowego i jedz regularnie wszystkie posiłki, tak aby uniknąć kłów z niestrawnością i układem pokarmowym. Kiedy uda ci się złapać dobrą rutynę wszystko powinno być w porządku. Dobry dzień zagości do ciebie w piątek, zaś swoich sprzymierzeńców znajdziesz wśród Raka i Panny.

Finanse: Uważaj aby nie zaskoczyły cię niektóre koszty za opłaty lub zakupy, ponieważ mogą one wzrosnąć. Dodatkowo twój partner biznesowy może zwrócić się do ciebie z prośbą o pomoc, na co również powinieneś być przygotowany.

Miłość: Strzelce w ostatnim czasie zaniedbał nieco kontakt z pewnymi osobami. W tym tygodniu będziesz miał jednak okazje, aby nadrobić zaległości. Małe przyjęcie w domu lub grill w ogrodzie pozwoli ci mieć przy sobie partnera, rodzinę i znajomych w jednym miejscu. Dzięki temu już nikt nie powie ci, że nie masz dla niego czasu.

Praca: Przygotuj się na liczne wyzwania i kilka drobnych niespodzianek, które już na ciebie czekają w miejscu pracy. Zdecydowanie przyda ci się cierpliwość i mała pomoc innych.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Koziorożce dobrze będą kontrolować swój stan zdrowia, dzięki czemu ich szanse na jego nagłe pogorszenie się znacznie spadają. Postaraj się również robić jak najmniej w tym tygodniu. Poświęć czas na przemyślenia i odpoczynek. Skorzystaj z dobrej pogody, aby spędzić aktywnie wolny czas w drugiej połowie tygodnia. Dobry dzień czeka na ciebie w sobotę, natomiast swoich sprzymierzeńców znajdziesz w Skorpionie i Wadze.

Finanse: Tydzień będzie sprzyjający dla większych inwestycji. Patronuje ci Saturn, a więc mądrze rozporządzisz swoim budżetem.

Miłość: Samotne Koziorożce będą cieszyć się prawdziwymi kolorami miłości ponieważ na waszej drodze czai się ktoś, kto chętnie zagościłby w waszym życiu na dłużej. Jeśli dobrze to rozegrasz najbliższy weekend spędzisz w towarzystwie tej osoby. Nieco gorzej sytuacja wygląda u Koziorożców w związkach, ponieważ pewne tematy rozmów, które poruszycie ze swoim partnerem mogą zakończyć się mało przyjemną wymianą zdań.

Praca: Pierwsze dni będą bardzo kluczowe i to od nich będzie zależeć jak potoczy się twoja dalsza kariera w tej firmie. Lepiej więc nie trać czasu na dodatkowe przerwy w pracy i dokładnie wywiązuj się ze swoich obowiązków.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Mimo, że w drugiej części tygodnia możesz poczuć znaczny przypływ sił i dobrej energii, lepiej będzie nie forsować swojego organizmu w jego pierwszych dniach. Postaw na małą aktywność fizyczną i zdrowe produkty, które wykorzystasz w swoich posiłkach. Szczęśliwy dzień spotka cię w środę, natomiast dobrą radą posłużą ci niezawodne Bliźnięta i Lew.

Finanse: Podczas zakupów zwracaj uwagę nie tylko na cenę produktów, ale również ich termin ważności. W weekend finanse będą ci dopisywać, także śmiało planuj jakiś wypad poza miasto!

Miłość: Chociaż nie jest to łatwe i przyjemne, czasem musimy przedstawić partnerom jasno określone warunki, dzięki którym unikamy nieprzyjemnych sytuacji i kłótni w związku. Wodnik w tym tygodniu może przekonać się jak bardzo bywa to konieczne, szczególnie jeśli wasza druga połówka nie jest z natury ugodowym człowiekiem.

Praca: Poznasz smak ryzyka, kiedy twój szef przydzieli ci do pracy osobę, za którą zbytnio nie przepadasz. Okaże się, że nie tylko dzielicie odmienne poglądy, ale również podejście do pracy.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Wraz z rozpoczęciem się nowego tygodnia Ryby poczują jasny spadek energii. Możesz odczuwać brak chęci do pracy i spotkań z innymi ludźmi. Dobrze więc zrobi ci dzień lub dwa przerwy i chwile spędzone we własnym towarzystwie. W okolicach środy twoje baterie ponownie się naładują i wejdziesz w drugą część tygodnia z zdwojoną mocą. Dobry dzień spotka cię w sobotę, a dobrą radą posłużą ci Rak i Strzelec.

Finanse: Rozkojarzone Ryby łatwo podejmą złą decyzje w kwestii inwestycji finansowej. Jeśli więc nie czujesz się na siłach, a twoje myśli krążą wokół zupełnie innej sprawy przełóż większe zakupy i spotkania biznesowe na inny termin.

Miłość: Zaufaj swojemu partnerowi, ponieważ czasami on wie znacznie lepiej, co będzie dla nas dobre. Tym bardziej jeśli sam wychodzi z inicjatywą pomocy, śmiało z niej skorzystaj. W zamian za to możesz odwdzięczyć się samodzielnie przygotowaną kolacją. Masz gwarancję, że zrobi to na nim wrażenie i zostanie przez niego docenione!

Praca: Jeśli czujesz się na siłach wyjdź z otwartą propozycją do szefa i powiedz, że jesteś gotów aby zrobić więcej. Czasami łatwiej mówić wprost niż starać się zrobić na kimś wrażenie.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT